Opinie o Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. w Toruń

Zuzanna Nowy wpis

Teraz szukają praktykanta/stażystę i będę próbować, ale najpierw chce się dowiedzieć jakie oferują zarobki? Jeśli ktoś był w takiej sytuacji to proszę o wypowiedź.

Antek Nowy wpis

Firma z ogromnym doświadczeniem, działa od 2003 roku a do tego wypracowała sobie dobre opinie.

pp Nowy wpis
Klient
@Antek

No nie do końca od 2003, polski oddział założono w 1994 r. a zakład produkcyjny w Koziegłowach oddano do użytku w 1998. Sama firma globalnie istnieje od 1947 (Austria)

Tomasz Nowy wpis

Tak rzadko tu zaglądacie, czy dlatego, że jest to dobre miejsce do pracy?

ja

jakie zarobki są na stanowisku RKS ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
Toruń
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lider Magazynu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
real

Czy w Hawle pracują także kobiety na produkcji?Jeśli tak to jakie stanowiska pracy?

ja
@real

umysłowe maja stanowiska

Alicja

@co czyli obserwujesz od pięciu lat firmę Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.? Czy od tylu lat zastanawiasz się nad podjęciem w tym miejscu zatrudnienia? Co przez te lata Cie powstrzymywało? Nie było rekrutacji, w okresie kiedy by Ci odpowiadało?

co

pojawiła się nowa oferta pracy na mazowsze, czy możemi ktoś powiedziec jak się praacuje w tej firmie? z moich obserwacji wynika że w przeciagu 5 lat pracowało 4 handlowców na tym regionie

Alicja

Na stronie firmy Fabryka Armatury Hawle pojawiły się dwie oferty pracy na magazyniera i strategic purchaser http://www.hawle.pl/praca Firma oferuje rozwój, pozapłacowe benefity, szkolenia branżowe, dofinansowanie do kursów językowych i szkoły podyplomowej, integracje, opiekę (usunięte przez administratora) i wiele innych. Bardzo korzystne warunki. Czy ktoś z Was skorzysta?

Alicja

A jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom? Na jakie dodatki można liczyć?

iii

Na stronie Hawle jest napisane ze na stanowiskach biurowych zatrudnia się osoby ze znajomością języków. Niestety jest to nieprawda bo kierownicze stanowiska zajmują osoby które nie znają języków ale także nie mają studiów.

@jajo jak istnieje to nie wiesz czy kogos szukaja?

jajo

istnieje

Olon

Firma zajmuje się armaturą, chociaż zastanawiam się czy czasami konkurencja ich nie wykańcza. Trzeba przyznać, że nie są największym polskim producentem tego typu rzeczy. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że świetnie dają sobie radę na rynku, potrafią się odnaleźć i trafić do klienta. Duża zasługa w tym wszystkim handlowców!

gość

Uważam, że to sprawa wtórna czy "ktoś" musi się postarać aby odebrano mu premie czy nie. Pracownik powinien być poinformowany w trakcie rekrutacji, że gwarantowane wynagrodzenie będzie pomniejszone o kwotę 20% na poczet "premii". Z drugiej strony dziwi mnie pewność kolegi oraz stan wiedzy, że "trzeba było się postarać" aby nie otrzymać premii. Czy w Hawle powszechnie ogłaszano kto nie dostał premii? No właśnie. Chyba tylko osoby których doświadczyła "kara" wiedzą jak często i kiedy odbierano premie....

marcin

Witam serdecznie. Czy ktoś mógłby napisać jaki jest system pracy, czy się pracuje w święta i weekendy, i jakie są zarobki? Jestem potencjalnym kandydatem na pracownika i chciałbym wiedzieć w co się pcham. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

mucha 69

Dlaczego jest tyle opinii i nie ma konkretnych przykładów? Pracowałeś i się zawiodłeś -napisz ,pracujesz i Ci się nie podoba powiedz! gdzie jakieś numery telefonów albo nazwiska ...napiszcie

gość

Czytajcie ze zrozumieniem, 1000 to tylko przykład. Prawdą jest iż stosuje się w Hawle myk z 20% premią. Ale trzeba się baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno postarać aby tą premię stracić. Pracowałam tam kilka lat i na palcu jednej ręki mogę policzyć przypadki gdzie odebrano ją pracownikowi.

ktos

Chyba ktoś zapomniał dodać 1000 do tych 800, pracuje 13 lat w Hawle i nie słyszałem żeby ktoś zarobił 800 zł, chyba że sprzątaczka która pracuje trzy godziny dziennie.

gość3

W firmie Hawle ojców "sukcesu" jest wielu. W obliczu porażki szuka się kozła ofiarnego. Kontakt z przełożonym prowizoryczny- dużo kurtuazji mało szczerości, konkretów i wsparcia. Z pracownikami podobnie. Hawle stosuje kilka mało eleganckich chwytów np. umawiasz się na rozmowie kwalifikacyjnej z przełożonym, że twoje wynagrodzenie podstawowe wynosić będzie np. 1000 zł brutto. W dniu podpisania umowy okazuje się już, że "podstawa to 800 zł brutto a 200 zł brutto otrzymasz w ramach premii uznaniowej, którą mogę ci przyznać bądź nie (w zależności od tego jak bardzo ma cię "władza" w 4 literach i jak głęboko jesteś im stanie tam wejść). O umowie "przedwstępnej" nie ma mowy. Co prawda w Wawie to już standard ale Poznań (przepraszam Koziegłowy) to jednak prowincja i patrząc na ludzi którzy tam pracują tą prowincję czuć znakomicie..... Kumoterstwo, kumplostwo, zachłanność oraz zaściankowość to znakomite określenia kadry pracowniczej Hawle.. A branżowców ( z wykształcenia choćby) ze świeczką szukać...

gość

W bardzo prosty sposób. Oryginalne modele tworzono i dokumentację 2D tworzono w Catia V4. Póżniej firma przeszła na system V5, który nie obsługuje modeli z V4. Hawle współpracując z odlewniani tworzyło na nowo i modyfikowało modele w systemie V5 i wysyłało je do odlewni żeliwa. Rysunek stworzony w V4 pozostawał bez zmian do operowano bryłami. W ten prosty sposób dokumentacja 2D i 3D "rozjeżdżała się"...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. - Toruń

Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.
1.6/5 Na podstawie 81 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.