Opinie o Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. w Koziegłowy

KARO Nowy wpis

CZY PRZYJMUJA KOBIETY DO PRACY I CZY SA 2 ZMIANY

Siemka, dawno nikt nie pisał tu o pracy magazyniera a widzę, że właśnie teraz do siebie szukają. Nie ma podanych zarobków. kojarzycie widełki? zauważyłem po ofercie, że pracodawca nie wymaga CV, tutaj każdy może przyjść czy jednak są jakieś restrykcje? Co z karalnością na przykład?

Alicja

Mój facet znalazł ofertę na montera armatury do tej firmy. Tylko dziwi nas to, że piszą tam, że cv nie jest wymagane. To nie trzeba mieć doświadczenia w temacie? Jest jakieś szkolenie na początek żeby wiedzieć co i jak?

Ciekawe
@Alicja

Może im mniejsze wymagania tym mniejsza pensja? Nie wiadomo. Swoją drogą sam jestem ciekaw w jakich granicach kształtuje się wynagrodzenie na produkcji. Coraz mniej ofert pracy pojawia się z podanym minimalnym wynagrodzeniem.

Dorota Nowy wpis
@Ciekawe

A są spore braki kadrowe? Zaczyna mnie zastanawiać standard odnośnie przyjęć, były w ostatnim czasie jakieś większe rotacje czy raczej prawie wszystkie stanowiska są stabilnie zajęte? Czy oferowane są obecnie stanowiska biurowe? Ktoś zna warunki oraz atmosferę, które obecnie mogą w nim panować?

Real Nowy wpis
@Alicja

Na rozmowie wstępnej jest weryfikowane cv, na pewno dobrze jest mieć doświadczenie w pracy przy produkcji.

Real

Na produkcji pracuje kilka kobiet ale moim zdaniem praca przy armaturze przemysłowej jest typowo dla mężczyzn.

Dorota
@Real

Dlatego, że tak ciężko jest czy czemu?

@Dorota

Kobiety wykonują pracę, która do łatwych i lekkich nie należy.

Firma Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
real

Czy w Hawle pracują także kobiety na produkcji?Jeśli tak to jakie stanowiska pracy?

@real

umysłowe maja stanowiska

@ja

Nie tylko umysłowe, kobiety także pracują i to nielekko przy produkcji.

Zuzanna

Teraz szukają praktykanta/stażystę i będę próbować, ale najpierw chce się dowiedzieć jakie oferują zarobki? Jeśli ktoś był w takiej sytuacji to proszę o wypowiedź.

Antek

Firma z ogromnym doświadczeniem, działa od 2003 roku a do tego wypracowała sobie dobre opinie.

pp
@Antek

No nie do końca od 2003, polski oddział założono w 1994 r. a zakład produkcyjny w Koziegłowach oddano do użytku w 1998. Sama firma globalnie istnieje od 1947 (Austria)

Tomasz

Tak rzadko tu zaglądacie, czy dlatego, że jest to dobre miejsce do pracy?

jakie zarobki są na stanowisku RKS ?

Alicja

@co czyli obserwujesz od pięciu lat firmę Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.? Czy od tylu lat zastanawiasz się nad podjęciem w tym miejscu zatrudnienia? Co przez te lata Cie powstrzymywało? Nie było rekrutacji, w okresie kiedy by Ci odpowiadało?

co

pojawiła się nowa oferta pracy na mazowsze, czy możemi ktoś powiedziec jak się praacuje w tej firmie? z moich obserwacji wynika że w przeciagu 5 lat pracowało 4 handlowców na tym regionie

Alicja

Na stronie firmy Fabryka Armatury Hawle pojawiły się dwie oferty pracy na magazyniera i strategic purchaser http://www.hawle.pl/praca Firma oferuje rozwój, pozapłacowe benefity, szkolenia branżowe, dofinansowanie do kursów językowych i szkoły podyplomowej, integracje, opiekę (usunięte przez administratora) i wiele innych. Bardzo korzystne warunki. Czy ktoś z Was skorzysta?

Alicja

A jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom? Na jakie dodatki można liczyć?

iii

Na stronie Hawle jest napisane ze na stanowiskach biurowych zatrudnia się osoby ze znajomością języków. Niestety jest to nieprawda bo kierownicze stanowiska zajmują osoby które nie znają języków ale także nie mają studiów.

@jajo jak istnieje to nie wiesz czy kogos szukaja?

jajo

istnieje

Olon

Firma zajmuje się armaturą, chociaż zastanawiam się czy czasami konkurencja ich nie wykańcza. Trzeba przyznać, że nie są największym polskim producentem tego typu rzeczy. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że świetnie dają sobie radę na rynku, potrafią się odnaleźć i trafić do klienta. Duża zasługa w tym wszystkim handlowców!

gość

Uważam, że to sprawa wtórna czy "ktoś" musi się postarać aby odebrano mu premie czy nie. Pracownik powinien być poinformowany w trakcie rekrutacji, że gwarantowane wynagrodzenie będzie pomniejszone o kwotę 20% na poczet "premii". Z drugiej strony dziwi mnie pewność kolegi oraz stan wiedzy, że "trzeba było się postarać" aby nie otrzymać premii. Czy w Hawle powszechnie ogłaszano kto nie dostał premii? No właśnie. Chyba tylko osoby których doświadczyła "kara" wiedzą jak często i kiedy odbierano premie....

marcin

Witam serdecznie. Czy ktoś mógłby napisać jaki jest system pracy, czy się pracuje w święta i weekendy, i jakie są zarobki? Jestem potencjalnym kandydatem na pracownika i chciałbym wiedzieć w co się pcham. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

mucha 69

Dlaczego jest tyle opinii i nie ma konkretnych przykładów? Pracowałeś i się zawiodłeś -napisz ,pracujesz i Ci się nie podoba powiedz! gdzie jakieś numery telefonów albo nazwiska ...napiszcie

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.?

Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.