Opinie o AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE w Toruń

Krzycho

Miałem nadzieję, że na tym forum dowiem się coś o atmosferze i zarobkach. Jakiś powód tej ciszy istnieje?

Nataliaaaaaa1990 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Witam. Jakie są zarobki w agencji mienia dla cywila?

Teresa Nowy wpis

Cześć, chciałam poprosić was o szczegóły na temat tego, na czym polega praca w Agencji Mienia Wojskowego. Czy trzeba organizować licytację mieszkań i działek, jakie są inne obowiązki? Być może na forum czasem wchodzą osoby, które pracowały tam: jeżeli tak, to bardzo proszę o informację. Bo niestety nie ma ich za dużo w internecie.

Krzycho

@Krzycho

Wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz, zarobki od ok 3000 do 12000 zł (magazynier dolna stawka do dyrektora, głównego specjalisty górna a stawka), kwoty brutto. W AMW nie ma żadnych dodatków i nie jest to budżetówka, goła pensja. Atmosfera, generalnie zależy od oddziału, departamentu, działu itp. od fajnej do kiepskiej. Szanse na zatrudnienie ma każdy, doświadczenie w służbach mundurowych nie jest warunkiem koniecznym ale na niektórych stanowiskach pożądane. Generalnie, na niższych stanowiskach zarobki nie powalają i można znaleźć lepiej płatna pracę.

Franciszek
@XXX

A możesz powiedzieć coś o przebiegu rekrutacji do tej agencji. Czy niekaralność jest wymagana?

@Franciszek

Tak, jest to obowiązek. Na niektórych stanowiskach również badania i opinia Policji do koncesji.

@Franciszek

Co do rekrutacji, generalnie standard. Zbieranie dokumentów, analiza pod względem zgodności z wymogami, rozmowa i zatrudnienie lub nie. Czasami (wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz) proces jest dłuższy bo czekają np na wynik badań koncesyjnych, opinii Policji itp. Przy aplikowanie na stanowisko gdzie nie ma takich wymagań jest szybciej.

YYY Nowy wpis
Kandydat
@XXX

Czy wiesz może co kryje się pod sprawdzianem wiedzy na stanowisko biurowe w AMW? Czy to jest test, pytania otwarte a może jakieś zadanie praktyczne? O co pyta komisja rekrutacyjna? ????

Dawid Nowy wpis

No ale to można mieć w każdy weekend wolne ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Główny Specjalista w Dziale ds. Księgowości. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

woj
Klient

Tak praca w takiej agencji to idealne miejsce dla nierobów , pracują od poniedziałku do piątku a na weekend maja wywalone na ludzi i sektory za które odpowiadają !!!! Przypomnę im tylko że dostają pieniądze z budżetu za wykonaną pracę a nie pie,...e w stołek!!!!Polecam wam AMW w Zielonej Górze oni wybitnie się specjalizują w wyciaganiu pieniędzy z budżetu i nic nie robieniu , ostatnio jak przeszli na kolejne źródło zarobku ( wynajem mieszkań Ukraińcom , mieszkań przeznaczonych dla żołnierzy) zaczeli nawet gubić się jakie święta państwowe celebrować !! Aby nie denerwować Ukraińców przestali wywieszać Polskie flagi przed wejsciem do budynków mieszkalnych co było robione za wcześniej na każde Święto Państwowe. A obecnie przeszli sami siebie, gdy w sobote awariu uległa ciepłownia dostarczająca ciepło i ciepłom wode do budynków ( za które mieszkańcy płaca horrendalne rachunki jak na miejscowość o której mowa ) Pofatygowali sie na wywieszenie karteczek o awarii że potrwa do poniedziałku tłumaczą się tym że musi przyjechać jakiś komado specjalista ktory może zdjąć plomby aby można bylo wymienić zepsuta część. Ponoć ten komandos jest tak nie uchwytny że nie wiadomo czy do poniedziałku wieczora czyli dzisiaj sie pojawi bo jeszcze go nie namierzyli!!!! To jest chore co wyrabiają ci ludzie którzy ponoć są dla wojska a nie wojsko jest dla nich!!!!!! Już nie mówię o wymianie okien w kilku blokach z plastykowych na plastykowe gdzie firma przywoziła same ramy okien okuwała je w firmie szklarskiej niedaleko miejscowości gdzie wykonywali usługę , tam wynajeli namiot i okówali ramy okienne w szyby zespolone kupione w owej firmie , tylko z ta różnicą że szyby te sa pozbawione gazu szlachetnego .Skutek jest taki że para wodna skrapla się na szybach w mieszkaniu i cieknie po parapecie a ponadto straty ciepła są wieksze niż przy starych oknach!!!Takich mamy specjalistow pracujących w AMW Zielona Góra

bolek i lolek
Klient
@woj

Szanowny "woj" to zapewne z frustrowany wojskowy bez ambicji i wizji na karierę? Ja mógłbym napisać (wrzucając wszystkich do jednego wora), że żołnierze to nieroby liczący tylko na łatwą kasę i nic nierobienie do emerytury ale tak nie napisze, ludzi i ich pracę trzeba szanować a ja szanuję. Tak na marginesie, osiadająca para wodna na szybach to efekt braku wentylacji, proponuję rozszczelnić okna. Chyba taka operacja jest możliwa do wykonania samodzielnie? Zawsze można poprosić kolegę cywila, zapewne da radę.

Daro

@woj a czyli weekendy dla osób z biura to są wolne od pracy?

Olgierd

Trochę zastanawiające, że od jakieś czasu nikt nie zaglądał na to forum, jaki jest powód?

Wojtek

Czy na magazynie jest ciężko dla kobiet ?

polon

Byłem na rozmowie, ogólnie wrażenia mieszane i ciężko coś powiedzieć. Rozmowa jak rozmowa, standardowe pytania ale trudno ustalić jak wypadłem bo w Agencji standardy takie jak chyba w całej państwówce, brak odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień że będzie. Ogólnie, raczej strata czasu, a pracę dostał zapewne znajomy królika.

Kamil

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji do Agencji Mienia Wojskowego znajdują się na stronie https://bip.amw.com.pl/pl/praca/zasady-rekrutacji Praca w Agencji Mienia Wojskowego uchodzi za stabilną i rozwojową. Czy wiecie na jakie stanowiska pracy można aplikować w Agencji Mienia Wojskowego? Czy szansę na zatrudnienie do Agencji Mienia Wojskowego mają wyłącznie osoby posiadające doświadczenie lub związane z wojskiem?

Zostaw merytoryczną opinię o AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AGENCJA MIENIA WOJSKOWEGO UL.NOWOWIEJSKA 26A, 00-911 W-WA O/T WE
0/5 Na podstawie 0 ocen.