Opinie o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Landingi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Landingi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

Bard
Pracownik

Pozytywne zaskoczenie. Patrząc na profile różnych organizacji na GoWork człowiek zaczyna się zastanawiać, co jest z tymi firmami nie tak. Ale może warto chwilę pomyśleć nad tym, co nam daje ogólnikowa opinia w stylu "dziwna firma", "kolesiostwo", w której nie pojawia się żadna konkretna informacja, do której dany pracodawca mógłby się odnieść lub na podstawie, której kandydat mógłby podjąć decyzję co do aplikowania. Ale do rzeczy: - składając CV widzę negatywne komentarze, ale aplikuję mimo to, - proces rekrutacji faktycznie długi, ale widzę, że przykładają się do tego, żeby zrekrutować osobę, która ma wystarczającą wiedzę, ale i pasuje do zespołu, - po dołączeniu do załogi jest jeszcze lepiej - miła atmosfera, feedback (nie muszę się stresować, od razu wiem, czego mogę się nauczyć, co mogę robić lepiej, ale i w drugą stronę - z chęcią słuchają, co ja mam do powiedzenia), dobry sprzęt, pełne wsparcie zespołu, ciekawe projekty Mam tu to, czego potrzebuję - rozwój, jasne wytyczne, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę i bezpieczeństwo. Plusem jest też nowe biuro w centrum Gliwic - można dotrzeć bezproblemowo praktycznie każdym sposobem.

Monika
Pracownik
@anonim

Obecnie skupiamy się na rekrutacjach, które się toczą (https://landingi.com/pl/kariera/). Najpóźniej w przyszłym tygodniu rozpoczniemy kolejną. Te, o których wspominałam wcześniej opublikujemy prawdopodobnie na początku 2024 roku. Wtedy będzie można zapoznać się ze szczegółami i zdecydować o wzięciu udziału w procesie. Warto śledzić naszą zakładkę KARIERA, by być na bieżąco. W razie dodatkowych pytań można również skontaktować się z nami wysyłając email na adres hr@landingi.com

anonim
Inne

No hej, patrzę w to ogłoszenie Paid Acquisition Lead: „nie wymiękasz przy współpracy z prezesem” :D Takie oczekiwanie, a jak faktycznie się z nim współpracuje i z zarządem w ogóle? W poprzedniej pracy atmosfera była taka słaba, że aż się gorzej czułem fizycznie po wyjściu stamtąd i chorowałem non stop, szukam czegoś bez stresu

Monika
Pracownik
@anonim

Nie robimy testów. Zwykle nasz proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów, podczas których mamy okazję poznać kandydata, Zależy nam na tym, aby osoba, która do nas dołącza z jednej strony miała podobne wartości do nas, ale z drugiej strony różniła się od pozostałych członków zespołu. Różnorodność w zespole oznacza różnorodność w doświadczeniach życiowych, wiedzy i umiejętnościach. To z kolei może przynieść różnorodne perspektywy i podejścia do rozwiązywania problemów oraz generowania pomysłów. Co do dopasowania - dopasowanie charakterologiczne może pomóc w stworzeniu harmonijnej atmosfery w zespole, co z kolei może przyczynić się do zadowolenia i zaangażowania pracowników. Ludzie czują się bardziej komfortowo i docenieni, gdy mogą pracować w zespole, w którym są akceptowani i szanowani, niezależnie od swoich różnic. Tak więc, rozmawiamy na poszczególnych etapach rekrutacji i jeśli kandydat spełnia wymagania stanowiskowe, a dodatkowo obie strony czują, że dobrze się dogadują - podejmujemy decyzję o współpracy.

Opos
Były pracownik

Może ja dodam kilka słów od siebie. Firma jest naprawdę świetna i daje wiele możliwości rozwoju. Zaczynałem tutaj pracę jako junior devops, a choć zarobki w tej firmie nie są kosmiczne jak np. w farmaceutycznych, to daje dużo możliwości samorozwoju, gdzie np. w innych firmach możesz być przywiązany do jednego projektu. Tutaj akurat poznałem wiele narzędzi takich jak np. AWS (wykorzystywane jest naprawdę wiele serwisów), haproxy, nginx, terraform, ansible, datadog, grafana, graylog, kubernetes itd. Firma zasponsorowała mi egzamin z AWS, który udało mi się zdać między innymi dzięki temu, że dużo jest tu pracy w chmurze. Dodatkowo miałem udostępniony wszelki niezbędny sprzęt (mac) i jeśli potrzebowałem czegoś dodatkowo, to nigdy nie było problemu. Ogólnie atmosfera jest tutaj świetna, dlatego ja osobiście nie zgodzę się z niektórymi opiniami, ale może było inaczej zanim się przyjąłem. Pracowałem w pełni zdalnie i nigdy nie było żadnego kłopotu z komunikacją w zespole. Reasumując, wydaje mi się, że jako junior nie mógłbym lepiej trafić, ponieważ uważam, że na początku liczy się nabycie umiejętności, a to jest ważniejsze niż kasa. Oczywiście, można się z tym nie zgadzać, ale nikt nikomu nie każe tutaj pracować. Ja osobiście dziękuję tej firmie, że mogłem tutaj rozwinąć skrzydła, wykazać się i mieć przyjemność pracować z takim zespołem. Polecam tego allegrowicza.

Julita
Inne

Dzień dobry, zauważyłam, że zaczęły pojawiać się w ostatnim czasie zapytania odnośnie pracy a jakoś nie widziałam teraz bieżących ogłoszeń od Pracodawcy. na stronie w karierze jak na razie pustka. kiedy i na jakie stanowiska można spodziewać się przyjęć?

Monika Nowy wpis
Pracownik
@Julita

Cześć Julito, nie mamy w planie otwierania nowych rekrutacji w najbliższych tygodniach. Gdy rozpoczniemy nowy proces rekrutacyjny, wszelkie informacje na jego temat zamieścimy na naszej stronie internetowej. Wszystkiego dobrego, Monika

Gigi Nowy wpis
Inne
@Monika

To może zawczasu zapytam - jakiego rodzaju umowy są zwykle oferowane kandydatom? Są na przykład jakieś okresy próbne, czy od razu po rozmowie można dostać umowę na dłuższy czas? Dobrze by było dowiedzieć się tego od kogoś, kto już tu pracuje jakiś czas.

Monika Nowy wpis
Pracownik
@Gigi

Zwykle nie stosujemy umów na okres próbny. Przeważnie są to już umowy zawierane na dłuższe okresy. Proces rekrutacji przeprowadzamy bardzo starannie, przyświeca nam cel w postaci długoterminowej współpracy.

Bożena Nowy wpis
Inne
@Monika

Oooo no to fajnie jak firma stawia na stabilność. Ale ciekawe czy sami pracownicy by to potwierdzili. Bo widze że to chyba firma pisze ale druga strona mogłaby tez się odezwać. Ktoś z pracowników coś napisze czy faktycznie sa tylko umowy o prace na dłuższy czas?

Eliza
Inne

Witam. kiedyś tu wskazano we wpisach, że zapewnione jest ergonomiczne wyposażenie „do domu” podczas pracy zdalnej. Zastanawiam się czy coś się w tym przypadku podpisuje i czy zawsze po ewentualnym odejściu trzeba wszystko zwrócić lub sfinansować? U kolegi w poprzedniej firmie tak właśnie było. planuje dłuższa współpracę ale zawsze dobrze wiedzieć

Monika
Pracownik
@Eliza

Powierzone pracownikowi mienie (np. monitor) stanowi własność pracodawcy i podlega zwrotowi w sytuacji zakończenia współpracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Landingi Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Monika
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Przeważnie tak, natomiast jeśli ktoś mieszka daleko od siedziby - spotykamy się online. Wszystko zależy od stanowiska. Jakim jesteś zainteresowany / zainteresowana?

anonim
Inne
@Monika

Ja osobiście rozglądam się za czymś na frontendzie, wiem ze kiedyś była dodawana oferta na taki portal i tam rzeczywiście wpisano rekrutacje zdalna. na stronie firmowej nic mi się teraz nie wyświetla w sekcji z ofertami. Czy na frontend zdalnie będzie coś wolnego?

Monika
Pracownik
@anonim

Niestety obecnie nie prowadzimy rekrutacji w tym obszarze. Warto co jakiś czas zaglądać na naszą stronę: https://landingi.com/pl/kariera/ - umieszczamy tu informacje na temat otwartych procesów.

Pani
Inne
@Monika

Witam, to jakie są przewidywane najbliższe nabory? strona jest jak na razie pusta. Mnie osobiście interesuje zatrudnienie jako junior devops. Zwłaszcza, że nawiązywano już do efektywnego rozwoju na tym stanowisku. ciekawe czy zarobki też podrosną?

Monika
Pracownik
@Pani

Niedawno dołączył do nas Junior DevOps, więc nie planujemy rekrutacji na to stanowisko. Jeśli chodzi o wynagrodzenia - podnosimy je sukcesywnie.

anonim
Inne
@Monika

A jakie najwyższe początkowe stawki netto byłyby możliwe dla juniora devopsa? Jeśli celuje w minimum 12 tys netto to po jakim stażu pracy może mi się udać to osiągnąć?

Monika
Pracownik
@anonim

Obecnie nie planujemy rekrutacji na to stanowisko. Gdy zapotrzebowanie na nową osobę się pojawi - opublikujemy wszelkie niezbędne wymagania, opis stanowiska oraz oferowane dla danej roli wynagrodzenie.

anonim
Inne

No hej, patrzę w to ogłoszenie Paid Acquisition Lead: „nie wymiękasz przy współpracy z prezesem” :D Takie oczekiwanie, a jak faktycznie się z nim współpracuje i z zarządem w ogóle? W poprzedniej pracy atmosfera była taka słaba, że aż się gorzej czułem fizycznie po wyjściu stamtąd i chorowałem non stop, szukam czegoś bez stresu

It depends
Pracownik
@anonim

Chyba trudno będzie uzyskać dobrą odpowiedź na to pytanie. Pewnie to zdanie w ogłoszeniu miało być żartobliwe, ale coś tam sugeruje. Nasz prezes dużo wymaga, ceni sobie jakość, daje feedback, oczekuje wyników. No i teraz każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie, co go stresuje - to bardzo indywidualna sprawa. Chyba w każdym zawodzie znajdzie się coś, co może nas stresować, to chyba bardziej kwestia tego, jak my sami jesteśmy w stanie sobie z tym stresem poradzić i co go u nas wywołuje.

anonim
Inne
@It depends

To w jaki sposób odnośnie tego wspomnianego stresu macie wyposażona jakaś strefę relaksu? Podczas standardowego dnia w pracy ile ma się czasu na spędzenie czasu w niej?

It depends
Pracownik
@anonim

Hmm, nie do końca wiem, co odpowiedzieć... nie mamy "strefy relaksu" w biurze - sporo osób pracuje hybrydowo lub zdalnie. Po prostu chodzimy na kawę trochę pogadać, albo siadamy sobie w pokoju, w którym mamy pufy (sakwy) i tam się relaksujemy. Mamy też elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy, więc każdy może zadbać o siebie w tym zakresie (coś zarówno dla rannych ptaszków jak i śpiochów). Możemy korzystać z karty Multisport w różnych miejscówkach i podnieść poziom endorfin ;) Nie wiem, czy ta odpowiedź jest wystarczająca, ale chyba najważniejsze jest to, że większość z nas pamięta, że to jednak miejsce pracy i w czasie godzin pracy staramy się dostarczyć wartość dla organizacji i dzięki swoim wysiłkom pomagać jej w osiąganiu sukcesów. Ostatni rok pokazał, że jesteśmy fajną ekipą i potrafimy wspólnie dużo zdziałać - chyba to nam daje największego kopa. Wspieramy się wzajemnie - reszta to tylko dodatki. Jak ktoś poznał inne miejsca pracy (nawet z wypasionymi strefami relaksu), w których nie było poczucia przynależności i wsparcia - dodatki i umilacze często przestają mieć dla niego znaczenie. Ale oczywiście każdy ma inne potrzeby. Jeśli zależy Ci na dobrze wyposażonej strefie relaksu i konkretnym czasu przeznaczonym na korzystanie z niej - może warto się rozejrzeć wśród korporacji - u nas tego nie znajdziesz.

anonim
Inne
@It depends

A to kwestia stanowiska czy wyboru, czy się będzie pracowało zdalnie czy hybrydowo? Mi by pasowała praca w pełni zdalna w sumie, tak najlepiej by było. A to od pierwszego dnia można działać już w takim trybie czy najpierw są jakieś szkolenia etc?

Monika
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Najczęściej szkolenie wstępne jest organizowane w biurze (tydzień). Model pracy (zdalna / hybrydowa) zależy głównie od stanowiska. Jaka rola Cię interesuje? Warto śledzić nasze ogłoszenia rekrutacyjne - tam zawsze wpisujemy, jaki model pracy jest dostępny w ramach danego stanowiska.

Samanta
Inne

a rozwiniesz to trochę? Podczas projektów cos nie wychodziło czy ogólnie piszesz? To chodzi w zasadzie o sama firmę czy po prostu zespół taki się trafił? Nie masz szans na zmianę ekipy?

Adam
Pracownik
 Pytanie
@Samanta

Ta osoba prawdopodobnie już tam nie pracuje, jest oznaczona jako "Były pracownik". Poza tym to opinia w podobnym stylu, jak te, które pojawiały się na tym koncie kiedyś - bazująca na ogólnych określeniach jak "chaos" czy "humorki". Jako osoba, która czyta różne opinie przed podjęciem decyzji biorę pod uwagę głównie te, które mówią o konkretnych sytuacjach, a najlepiej, gdy są podpisane, żeby móc się później dowiedzieć więcej. Kluczowe pytanie brzmi - po co dana osoba pisze opinię? Jak chce się wyżalić i zaszkodzić firmie - to pisze ogólnikami, jak chce komuś pomóc w decyzji - pisze rzeczowo, bazując na faktach.

anonim
Inne
@Adam

A Ty jesteś zatrudniony teraz? Rozumiem, że się nie zgadzasz z negatywnymi wpisami, no to ja jako osoba, która też ostatnio usłyszała o firmie i chciała spróbować, bym prosiła o jakieś wskazówki, czy warto ;) Atmosfera tam w zespole ok ? Tak szczerze?

Adam
Kandydat
@anonim

Nie pracuję tam. Zastanawiam się. Sprawdzam, czy są jakieś rekrutacje i czytam opinie od czasu do czasu, ale wkurzają mnie takie bezsensowne teksty, które nic nie wnoszą.

Monika
Pracownik
@anonim

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Landingi i zespołach - zachęcam do kontaktu: monika.wawoczny@landingi.com Zatrudniając nowe osoby dbamy o dopasowanie kompetencyjne, ale również osobowościowe. To głównie od tego dopasowania zależy, czy ktoś się dobrze czuje w danym zespole, czy też nie. Wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji i potrzeb oraz ludzi, którymi się otaczamy. Wszystkiego dobrego, Monika

anonim
Inne
@Monika

Osobowościowe, co to znaczy? Robicie jakieś testy? :d czytałem gdzieś że nie działa to faktycznie ale aż ciekawy jestem jak taka rekrutacja musi tam wyglądać w takim wypadku. Testujecie ludzi jakoś ? Trzeba coś wypełniać?

Monika
Pracownik
@anonim

Nie robimy testów. Zwykle nasz proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów, podczas których mamy okazję poznać kandydata, Zależy nam na tym, aby osoba, która do nas dołącza z jednej strony miała podobne wartości do nas, ale z drugiej strony różniła się od pozostałych członków zespołu. Różnorodność w zespole oznacza różnorodność w doświadczeniach życiowych, wiedzy i umiejętnościach. To z kolei może przynieść różnorodne perspektywy i podejścia do rozwiązywania problemów oraz generowania pomysłów. Co do dopasowania - dopasowanie charakterologiczne może pomóc w stworzeniu harmonijnej atmosfery w zespole, co z kolei może przyczynić się do zadowolenia i zaangażowania pracowników. Ludzie czują się bardziej komfortowo i docenieni, gdy mogą pracować w zespole, w którym są akceptowani i szanowani, niezależnie od swoich różnic. Tak więc, rozmawiamy na poszczególnych etapach rekrutacji i jeśli kandydat spełnia wymagania stanowiskowe, a dodatkowo obie strony czują, że dobrze się dogadują - podejmujemy decyzję o współpracy.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Prezes spółki skontaktował się ze mną poprzez LinkedIn. Po krótkiej wymianie informacji umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną. Nie miałam wcześniej kontaktu z firmą Landingi, więc ta pierwsza rozmowa miała dla mnie szczególne znaczenie. Charakteryzowało ją przyjazne, partnerskie nastawienie oraz jasne określenie oczekiwań i wyzwań względem roli, którą trzeba było obsadzić. Transparentność i chęć odpowiadania na wszelkie pytania były czymś, co już na tym etapie wzbudzało moje coraz większe zainteresowanie spółką. Po wstępnym określeniu, czy obie strony są zainteresowane kontynuowaniem rozmów - umówiliśmy się na spotkanie w siedzibie biura. Rozmowę prowadzili prezes i dyrektor operacyjny. Tutaj znów - pełny profesjonalizm, transparentna komunikacja i otwartość na zadawane pytania. Pomimo tego, że byłam w tym czasie w trakcie kilku innych procesów rekrutacyjnych (niektóre na zaawansowanym etapie), wychodząc z gliwickiego biura byłam już pewna, że chcę współpracować właśnie z Landingami - byłam gotowa natychmiast zrezygnować z innych procesów, jeśli dostałabym stąd ofertę. Jawi się to jako miejsce pełne wyzwań, ale i wsparcia. Jako osoba, która ma za sobą już 17 lat pracy w różnych firmach, wiem, jakie mam potrzeby względem pracodawcy. Czuję, że Landingi są w stanie je spełnić (piszę to po miesiącu pracy, więc co nieco już wiem ;) ).

Pytania

Pojawiały się rozmaite pytania dotyczące doświadczenia, sposobu działania, osiągnięć, oczekiwań ale również sposobu postrzegania pewnych tematów, co miało służyć określeniu, czy kandydat i firma są w stanie wzajemnie spełnić swoje oczekiwania.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(45 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(544 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master
Warszawa
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
(831 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Landingi Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Monika
Pracownik
@Pytanie

Godziny nadliczbowe możemy wybrać w czasie wolnym lub otrzymać za nie wynagrodzenie - w zależności od sytuacji. Najbardziej się cieszymy, gdy wyrabiamy się w nominalnym czasie pracy i mamy możliwość wypoczynku. Staramy się pracować efektywnie :)

anonim
Inne
@Monika

W zależności od sytuacji? a jaka ona musi być? Mam na myśli to, że nie ma teoretycznie elastycznego wyboru? Będzie to zależne od stanowiska czy mogę wybrać dzień wolny? I kiedy najczęściej się zdarzają jeśli już? Po tej odpowiedzi idzie wnioskować, że ogólnie to nieczęsto?

Monika
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Jakie stanowisko Cię interesuje?

anonim
Inne
@Monika

Nie wiem dlaczego już nie odpowiada ale mnie za to jedno stanowisko by interesowało pod tym względem. Przed tym jednak zastanawiam się czy wszystkie te 4 oferty na stronie firmowej są otwarte? Na takim portalu widzę opcje tylko dla Paid Acquisition Leada. Ja pisze w sprawie Junior Site Reliability Engineera. Czy jest tu ktoś kto był teraz niedawno na rekrutacji i by mi o niej opowiedział? Jakie doświadczenia z przebiegu?

Ł
Kandydat
@anonim

1. Propozycja terminu spotkania. 2. Spotkanie online (2 osoby techniczne + hr). Trwa ok 90 minut. Pytania techniczne i hrowe. Luźna atmosfera. 3. Decyzja do końca miesiąca (rozmawiają teraz z kilkoma devopsami).

Teresa
Inne

Z kilkoma devami? To są osoby z przyszłego teamu po prostu? A nie jest jeszcze gdzieś po drodze tak, że kandydat z nimi ma bezpośrednią styczność, żeby także móc się sprawdzić czy się uda załapać wspólną falę czy to już wychodzi z jakiegoś okresu próbnego? Czy jest on praktykowany?

Ł
Kandydat
@Teresa

Rekrutują devopsi, którzy już są w tym zespole, więc jest z nimi kontakt i można sprawdzić, czy ci pasują, czy nie. Chyba i tak już po temacie, bo ogłoszenia już nie ma na stronie

Opos
Były pracownik

Może ja dodam kilka słów od siebie. Firma jest naprawdę świetna i daje wiele możliwości rozwoju. Zaczynałem tutaj pracę jako junior devops, a choć zarobki w tej firmie nie są kosmiczne jak np. w farmaceutycznych, to daje dużo możliwości samorozwoju, gdzie np. w innych firmach możesz być przywiązany do jednego projektu. Tutaj akurat poznałem wiele narzędzi takich jak np. AWS (wykorzystywane jest naprawdę wiele serwisów), haproxy, nginx, terraform, ansible, datadog, grafana, graylog, kubernetes itd. Firma zasponsorowała mi egzamin z AWS, który udało mi się zdać między innymi dzięki temu, że dużo jest tu pracy w chmurze. Dodatkowo miałem udostępniony wszelki niezbędny sprzęt (mac) i jeśli potrzebowałem czegoś dodatkowo, to nigdy nie było problemu. Ogólnie atmosfera jest tutaj świetna, dlatego ja osobiście nie zgodzę się z niektórymi opiniami, ale może było inaczej zanim się przyjąłem. Pracowałem w pełni zdalnie i nigdy nie było żadnego kłopotu z komunikacją w zespole. Reasumując, wydaje mi się, że jako junior nie mógłbym lepiej trafić, ponieważ uważam, że na początku liczy się nabycie umiejętności, a to jest ważniejsze niż kasa. Oczywiście, można się z tym nie zgadzać, ale nikt nikomu nie każe tutaj pracować. Ja osobiście dziękuję tej firmie, że mogłem tutaj rozwinąć skrzydła, wykazać się i mieć przyjemność pracować z takim zespołem. Polecam tego allegrowicza.

Bard
Pracownik

Pozytywne zaskoczenie. Patrząc na profile różnych organizacji na GoWork człowiek zaczyna się zastanawiać, co jest z tymi firmami nie tak. Ale może warto chwilę pomyśleć nad tym, co nam daje ogólnikowa opinia w stylu "dziwna firma", "kolesiostwo", w której nie pojawia się żadna konkretna informacja, do której dany pracodawca mógłby się odnieść lub na podstawie, której kandydat mógłby podjąć decyzję co do aplikowania. Ale do rzeczy: - składając CV widzę negatywne komentarze, ale aplikuję mimo to, - proces rekrutacji faktycznie długi, ale widzę, że przykładają się do tego, żeby zrekrutować osobę, która ma wystarczającą wiedzę, ale i pasuje do zespołu, - po dołączeniu do załogi jest jeszcze lepiej - miła atmosfera, feedback (nie muszę się stresować, od razu wiem, czego mogę się nauczyć, co mogę robić lepiej, ale i w drugą stronę - z chęcią słuchają, co ja mam do powiedzenia), dobry sprzęt, pełne wsparcie zespołu, ciekawe projekty Mam tu to, czego potrzebuję - rozwój, jasne wytyczne, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę i bezpieczeństwo. Plusem jest też nowe biuro w centrum Gliwic - można dotrzeć bezproblemowo praktycznie każdym sposobem.

Krystyna
Inne
@Bard

No to faktycznie plus za taki feedback. A co do atmosfery w załodze, to czy na start jest jakieś spotkanie zapoznawcze z innymi pracownikami? Jakiś wspólny obiad itd.?

Bard
Pracownik
@Krystyna

Nie mieliśmy obiadu zapoznawczego, ale cyklicznie mamy wydarzenia integracyjne. Oprócz integracji organizowanych i sponsorowanych przez Landingi, pracownicy sami inicjują spotkania po pracy. Regularnie wrzucają zaproszenia na piwko na Slacku. Lubimy się :)

Monika
Pracownik
@Krystyna

Zespoły w Landingi spotykają się regularnie w biurze. Blisko naszej siedziby znajdują się restauracje, do których od czasu do czasu wpadamy na obiad, ale częstotliwość wyjść oraz ich charakter zależy przede wszystkim od danego teamu.

anonim
Inne
@Monika

Skoro tak to , w którym będzie względem tego najlepsza atmosfera? i kiedy planujecie jakieś większe poszerzanie zespołów? Na głównej stronie widzę jak na razie tylko jedną ofertę. Mnie akurat praca jako spec od kontentu nie interesuje. Jakie inne będą jeszcze możliwe w najbliższym czasie?

Monika
Pracownik
@anonim

Obecnie na naszej stronie są dostępne 2 oferty. W nowym roku pojawi się kolejny wakat (programista). Zachęcam do śledzenia naszych ogłoszeń. Dobrego dnia!

anonim
Inne
@Monika

Witam, wiem ze to dopiero od nowego roku wejdzie ale skoro stanowisko jest zapowiedziane z takim wyprzedzeniem, będzie to oznaczało dalszy rozwój? jakiś nowy projekt? jeśli tak to jakie są docelowe warunki zatrudnienia? można prosić o wstępny opis?

Monika
Pracownik
@anonim

Obecnie skupiamy się na rekrutacjach, które się toczą (https://landingi.com/pl/kariera/). Najpóźniej w przyszłym tygodniu rozpoczniemy kolejną. Te, o których wspominałam wcześniej opublikujemy prawdopodobnie na początku 2024 roku. Wtedy będzie można zapoznać się ze szczegółami i zdecydować o wzięciu udziału w procesie. Warto śledzić naszą zakładkę KARIERA, by być na bieżąco. W razie dodatkowych pytań można również skontaktować się z nami wysyłając email na adres hr@landingi.com

anonim
Inne

Teraz chyba nie mają ofert, ale obserwuję sytuację bo szukam pracy. Wyczytałam z ich strony, że dają możliwość pracy w pełni zdalnej. Rzeczywiście nie wymagają stawiania się w biurze cyklicznie? I ktoś napisał tu, że proces rekrutacyjny jest długi, co to konkretnie znaczy? Ile może trwać czas oczekiwania na kolejny etap i feedback?

Monika
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Obecnie nie mamy otwartych rekrutacji, ale warto zaglądać na naszą stronę, ponieważ w październiku prawdopodobnie pojawią się nowe oferty. Do tej pory faktycznie szukaliśmy osób z całej Polski, jednak kolejne osoby, które będą do nas dołączać będą już pracować w trybie hybrydowym. To, jak często pojawiamy się w biurze w Gliwicach zależy od specyfiki danego stanowiska i ustaleń z managerem. Regularnie się widujemy, co sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery i relacji. Proces rekrutacyjny może mieć różną długość w zależności od roli, którą potrzebujemy w danym momencie obsadzić. Każda osoba, która do nas aplikowała otrzymuje informację na temat aktualnego statusu kandydatury. Zdarza się, że okres oczekiwania na feedback jest nieco dłuższy w przypadku, gdy na danym etapie znajduje się kilka osób i jesteśmy w trakcie cyklu spotkań. Proces ten prowadzimy bardzo starannie, aby obie strony znały wzajemne oczekiwania i w pełni świadomie zdecydowały się na współpracę. W ogłoszeniach na naszej stronie znajdziesz informację z ilu etapów składa się dany proces rekrutacyjny. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Landingi Sp. z o.o.?

Monika
Pracownik
@Pytanie

Nowym członkom załogi przekazujemy sprzęt niezbędny do pracy, w tym MacBooka, myszkę oraz słuchawki, udostępniamy również monitory. Ponadto wprowadziliśmy nowy benefit - każda osoba, która dołącza do nas od maja 2023 r. otrzymuje dodatkowy budżet na wyposażenie swojego miejsca pracy, dzięki któremu można dopasować stanowisko do własnych potrzeb. Oczywiście zapewniamy również dostęp do narzędzi informatycznych, które są przydatne w świadczeniu usług np. GMail, JIRA, Confluence, Google Calendar, Slack oraz od strony IT GitHub, PhpStorm, VS Code, Sentry, AWS.

Krystyna
Inne
@Monika

Co właściwie oznacza to wyposażenie miejsca pracy z tego bonusu? To się tyczy rzeczy typu biurko i fotel czy coś innego? Bo to brzmi ciekawie, ale mało konkretnie. Ktoś wie?

Monika
Pracownik
@Krystyna

Biurko, czy fotel są w podstawowym wyposażeniu, natomiast ten budżet jest na coś, co wykracza poza podstawy. Nie mamy tutaj wytycznych - niektórzy kupili sobie w ramach tego ruchome podstawki pod laptopy, inni hamak pod biurko na nogi ;)

Krystyna
Inne
@Monika

Oooo to brzmi ciekawie. A jak ktoś nie wyda tego budżetu na te dodatki, to można to wziąć w ramach premii??

Monika
Pracownik
@Krystyna

Ten budżet ma określone przeznaczenie, nie wypłacamy go w ramach premii. :)

pawel
Kandydat

Aplikowałem na pozycję Front-End Engineera, która swoją droga nie wiadomo jak długo jest już na ich stronie >,<, po przejściu pierwszego etapu rekrutacji dostałem do zrobienia zadanie rekrutacyjne do którego się oczywiście przyłożyłem i które było zrobione zgodnie z poleceniem, po tygodniu od oddania, dostałem maila od rekruterki, cytuję: „zadanie rekrutacyjne nie zostało zrobione na oczekiwanym poziomie”, feedback ”menadżera” nie da się zainstalować zależności projektu lokalnie XD, w ten sposób podziękowano mi za udział w rekrutacji, no beka, totalna zlewka, strata czasu i nerwów, omijać szerokim łukiem.

Koleś
Inne
@pawel

Następny razem możesz po prostu zdeployować apkę webowo. Np. przy pomocy vercela. Wtedy rekruter nie będzie musiał kompilować projektu lokalnie ;)

Monika
Pracownik
@pawel

Rekrutacja składa się zwykle z kilku etapów, ponieważ zależy nam na skrupulatnym przeprowadzeniu całego procesu. Doceniamy czas, który poświęciłeś na zrealizowanie zadania. Do kolejnego etapu przeszły osoby, które wykonały na wyższym poziomie. Rozumiemy rozczarowanie związane z odrzuceniem kandydatury, jednak spośród wszystkich kandydatów zwykle możemy wybrać tylko 1 osobę, której zaproponujemy współpracę. Feedback, o którym wspominasz jest zwykle bardziej rozbudowany, niż fragmenty, które przytoczyłeś. Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowych informacji, odpowiedz na wiadomość, którą otrzymałeś, możemy przesłać bardziej rozbudowaną formę informacji zwrotnej.

anonim
Były pracownik

Praca jest fajna typowo na początek, żeby nabrać umiejętności w środowisku IT i po prostu iść dalej, nie przywiązując się do tego miejsca, (usunięte przez administratora) są wewnętrzne konflikty, obgadywanie, niejasne sytuacje z pozyskiwaniem dodatkowych środków, a niektórzy z "headów" bez skrupółów są w stanie powiedzieć pracownikowi, że się "nie nadaje" do jakiejś roli.

Krystyna
Inne
@anonim

O, czyli taki świeżak po studiach może tu się nauczyć zawodu? A na jaką kase może liczyć właśnie ktoś bez doświadczenia? Jaka jest pensja i czy jak taka osoba odchodzi po roku, czy dwóch, to firma nie stara się go zatrzymać?

anonim
Były pracownik
@Krystyna

Osoba bez doświadczenia może liczyć na (usunięte przez administratora) nawet juniorzy programiści dostaną niewiele więcej niż (usunięte przez administratora) Lub ‚zaproponuje’ się takiej osobie przejście na B2B. Wtedy w przypadku przejściu z małego na duży zus (jest to ok. 1000 zł), firma nie pokrywa tej różnicy, jest to problem pracownika, nie firmy. W firmie jest dość spora rotacja, wygląda to dokładnie tak, że ludzie przychodzą na rok, dwa, max trzy i kiedy mają wystarczająco doświadczenia, widzą jakie są realne stawki na rynku i odchodzą z firmy. Firma nie próbuje zatrzymywać pracowników, negocjować stawek, bo woli wziąć osoby świeże, którym nie musi dużo płacić.

Krystyna
Inne
@anonim

A skoro taka kasa, to może benefity pracownicze jakoś to rekompensują? Karty sportowe, pakiety medyczne, bony na jedzenie i inne takie? Jak wygląda ta kwestia dodatków w firmie?

Marta
Inne

Wystawili ogłoszenie na stanowisko Content Specialist. Widziałam, że gwarantują opcję pracy hybrydowej. Wie ktoś, czy stawka za pracę z domu i godziny są takie same, jak w dniach, kiedy pracuje się z biura? Nigdy nie pracowałam w takiej formie.

Pracownik
Pracownik
@Marta

Cześć Marta, Przypominam, że lista aktywnych ogłoszeń jest na naszej stronie kariery: https://landingi.com/pl/kariera/. Rekrutacja na stanowisko Content specialist jest już zakończona. Praca hybrydowa od stacjonarnej różni się wyłącznie tym, że pracuje się kilka dni z domu i kilka dni z biura. Stawka zawsze jest taka sama.

Marta
Inne

Senior PHP Engineer, już nie da się dostać na rozmowę czy jest nadal wakat do wzięcia? Ogłoszenie już prawie roczne, to chcę się upewnić co do stanowiska. A jeśli by był, to jaki % jest pracy z domu, o ile w ogóle?

Pracownik
Pracownik
@Marta

@Marta Tutaj masz link do aktywnych ofert: https://landingi.com/pl/kariera/ - w tym miejscu są zawsze najaktualniejsze oferty pracy w naszej firmie :)

Kandydatka
Kandydat

Rekrutacje oceniam bardzo negatywnie, pomimo miłych rozmów z Panią Rekruterką (lub osobą z działu Marketingu, nie jestem pewna). Jestem z Krakowa i aplikowałam na stanowisko w pełni zdalne, co zresztą było wyszczególnione w ogłoszeniu. Po pozytywnym przejściu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon (standardowe pytania w języku polskim i angielskim) dostałam zadanie. Poważnie traktuję procesy rekrutacyjne i potencjalnego przyszłego pracodawcę, więc przyłożyłam się do zadania, a nie było ono krótkie (3 różne formy teksu w dwóch wersjach językowych, razem 6 tekstów). Po paru dniach okazało się, że przeszłam i ten etap, z bardzo pozytywną oceną. I wtedy Pani Rekruterka powiedziała pierwszy raz, że właściwie to Manager chce, żeby cały zespół przychodził 1 raz w tygodniu do biura. Oczywiście powiedziałam, że to niemożliwe, bo nie mam samochodu, a nawet jakbym miała, to po to aplikuje na ZDALNE stanowisko, żeby nie jeździć z Krakowa do Gliwic, na przykład. Powiedziała, że powie o tym Managerowi i na pewno możemy się dogadać. Na tym etapie jeszcze nie rezygnowałam z procesu, choć zapaliła się czerwona lampka, bo to jawna manipulacja. Kolejny telefon tydzień później, w którym usłyszałam "No, tak jak ustalałyśmy, przyjeżdżałaby Pani raz na 2 tygodnie do Gliwic, a ogóle to podczas 2-miesięcznego on boardingu to fajnie jakby Pani dojeżdżała, tak 2 razy w tyg., ale to możemy oczywiście dograć". ONIEMIAŁAM, ale w przypływie humoru zapytałam, czy firma zwraca za dojazdy. Wtedy rozmowa się urwała, a do Pani nie dało się już dodzwonić :). Dwa dni później, w czasie kolejnego telefonu (bo "coś nam przerwało) zaproponowano mi, żebym sama się porozumiała z CEO na ten temat. Gdy zapytałam, dlaczego tak kluczowa informacja nie została mi przedstawiona, usłyszałam, że miałam taki fajny background, że Pani bardzo chciała, żebym mogła wziąć udział w tej rekrutacji. Oczywiście podziękowałam. Wnioski wyciągnijcie sami :)

Kandydatka
Kandydat
@Kandydatka

Sytuacja została szybko wyjaśniona telefonicznie z CEO, a ja zostałam przeproszona za zamieszanie. W czasie procesu rekrutacji nastąpiła konieczność zmiany warunków trybu pracy.

Marta
Inne

Patrzyłam w internecie, czy nie ma tam pracy i nic nie widziałam. A tutaj same stare oferty na Frontend Engineer’a. Najwyżej zaczekam, jeśli to nieaktualne, ale chociaż napiszcie, czy warto pod kątem stawki i elastyczności (interesuje mnie praca hybrydowa).

Zorientowany
Pracownik
 Pytanie
@Marta

Tutaj masz link do aktywnych ofert: https://landingi.com/pl/kariera/ Jakiego rodzaju stanowiska szukasz?

Administrator

Czy w firmie Landingi Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Nie mieliśmy jeszcze takiego przypadku. Od samego początku dajemy kandydatom wybór i przedstawiamy plusy i minusy proponowanych form zatrudnienia.

Urszula
Inne
@Pracownik

Czyli tak czy siak nie będzie z tym żadnego problemu? Można się dowiedzieć z czym jeszcze firma ma tak elastyczne podejście i na co jest jak najbardziej otwarta? Jakie ograniczenia tu występują?

Pracownik
Pracownik
@Urszula

Do każdej kwestii staramy się podchodzić w sposób elastyczny, ale jednocześnie musi to korelować z kodeksem pracy/obowiązującym prawem. Staramy się zabezpieczyć każdą stronę przed ewentualnymi problemami prawnymi. Zwykle rozważamy wiele rozwiązań i wybieramy wspólnie z kandydatem to najkorzystniejsze.

Xxx
Kandydat
 Pytanie

Dziwna firma. Rekrutacja ma milion etapów, gdyby jeszcze stawka była rynkowa to okej, ale oferują bardzo zaniżone wynagrodzenia. Dlaczego feedback po rozmowach technicznych jest podawany przez osobę na stanowisku Office Coordinator? Nie trzyma się to kupy.

Pracownik
Pracownik
@Xxx

Office Coordinator to osoba przeznaczona do kontaktu z pracownikami oraz kandydatami na oferowane stanowiska. Samą rekrutacją zajmuje się rekruter. Feedbacki są pisane/tworzone przez rekruterów oraz managerów zespołów i trafiają one do osoby kontaktowej, żeby mogła je przekazać kandydatom.

Krystyna
Inne
@Xxx

Miliona? A wiesz ile każdy z nich zajmuje mniej więcej czasu? One są czasochłonne czy raczej szybko to idzie?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Krystyna

Moim zdaniem to nie ma tak, że milion albo że setki. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję landingi, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

Pracownik
Pracownik
@Krystyna

Cześć, nie jest to oczywiście milion etapów, a 3-4 etapy(w zależności od stanowiska). 1. Analiza CV - przesyłasz swoją aplikację, manager i HR ją ocenia. 1. Rozmowa telefoniczna - 15 minut, po pozytywnym przejściu selekcji CV. 2. Zadanie rekrutacyjne - na wykonanie go masz 4-5 dni roboczych. To w jakim czasie je wykonasz zależy od Ciebie. Ocena zadania również zajmuje kilka dni(w zależności od ilości kandydatów). 3. Spotkanie z managerem - do 1 godziny, to czas na poznanie się, rozmowę o oferowanym stanowisku, zespole i firmie. 4. Analiza aplikacji i oferta współpracy. Na każdym etapie otrzymujesz informację o tym czy przechodzisz do kolejnego etapu, czy nie.

Roman
Inne
@Pracownik

Czyli zawsze jest feedback, To dobrze bo nie lubie jak odrzucają bez słowa co było nie tak. Ta rozmowa z managerem bardzo stresująca czy raczej luźna gadka bo już wiadomo że się jest prawie przyjętym?

Pracownik
Pracownik
@Roman

To zależy jakie sytuacje Cię stresują :) Generalnie rozmowa o pracę bywa stresująca sama w sobie, natomiast ani nasz manager ani HR starają się nie wprowadzać nerwowej atmosfery - pytania są konkretne, nie abstrakcyjne, każda ze stron chce uzyskać potrzebne informacje, bez owijania :)

OMG
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Co za brednie. Sam to wymyśliłeś czy kazali ci napisać? Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne ????

Serio?
Kandydat
 Pytanie
@Roman

Ejjj serio, zadajesz takie pytanie tutaj? Przecież to ktoś z firmy odpowiada. Co spodziewasz się że napiszą? Prawdę? Czy bzdety pod tytułem nieee, nie jest stresujaco.....

sensor
Kandydat
@Roman

Bez stresu. Można spokojnie rozmawiać.

Gabriela
Inne
@Pracownik

Co ma ten wpis do wątku i tematów rekrutacji tutaj poruszanych? Poza pierwszym wersem nie zauważam związku, ale może wyjaśnisz? :D Daleko odleciałeś z tą sadzoną marchwią :3

qwe
Były pracownik
@Xxx

To sprawdzanie jak bardzo zdesperowany jesteś. Bo całą rozmowę o pracę, nawet na specjalistyczne stanowisko, można zrobić w 2-3 godziny. Tym bardziej, że po 15 minutach widać czy kandydat jest kumaty czy nie.

Marek
Inne
@qwe

Po co im zdesperowany pracownik? Przecież podają zakres wynagrodzenia. Mnie np. zainteresowało ogłoszenie na Customer Service Representative, no to wymienili, że na B2B stawka to 5000-6300 zł netto, a na UoP 4166-5250 zł brutto. Chętnie się natomiast dowiem, czy podane kwoty odpowiadają ilości obowiązków i czy łatwo z zatrudnionymi tam osobami ułożyć sobie współpracę?

qwe
Były pracownik
 Pytanie
@Marek

A po co robią wieloetapową rekrutację kiedy można kandydata sprawdzić w kilka godzin? Chyba, że chodzi o to aby inni pracownicy widzieli ilu chętnych na ich miejsce? :p

Urszula
Inne
@qwe

może jest tyle osób, że chcą po prostu wybrać właściwie, rekrutacja chyba trochę kosztuje, więc z nudów by chyba czasu w to nie inwestowali.. A skoro jest tylu chętnych to po co komuś cokolwiek udowadniać? ;p czyli ile tych osób tak naprawdę jest?

Xyz
Pracownik

Omijać z daleka! Szkoda życia na tę firmę krzak za pieniądze jakie oferują. Masę energii idzie w ogarnięcie GoWork i stworzenie wizji dobrej firmy, natomiast to januszex 600. Tu nie przychodzi się żeby zarabiać pieniądze.

1
Elżbieta
Inne
@Xyz

Czyli sugerujesz że opinie tutaj są nieprawdziwe?

Pracownik
Pracownik
@Xyz

Cześć Anonimie :) Widełki są jawne, dzięki czemu kandydat może zdecydować czy takie pieniądze są odpowiednie. Dla każdego stanowiska przewidziana jest również ścieżka rozwoju, o którą można zapytać już na rozmowie rekrutacyjnej jak i w każdym dowolnym momencie pracy. Każde narzędzie do komunikacji z kandydatami jest ważne, dlatego dbamy również o GoWork :)

kandydat
Pracownik
 Pytanie

Zgadzam się z przedmówcą, że rozmowa to pic na wodę, trywialne tłumaczenie takie jak "można było wkleić link do tego co napisałeś". To lepiej napisać niż wkleić link oraz po co wklejać link do FAQ skoro się napisało odpowiedź? Kolesiostwo i tyle, nie polecam, strata czasu. Oczywiście napiszą, że nie, ale ludzie tu piszący o tym procederze pięknie punktują i dają jasne przykłady, dlaczego to jest nieuczciwe. nie polecam

1
Pracownik
Pracownik
@kandydat

Tak jak piszemy w feedbackach do naszych kandydatów - linki byłyby dodatkową pomocą i rozwinięciem wypowiedzi. To ważne, żeby pomoc dla klienta była pełna i jak najbardziej kompleksowa. Ponadto, to nie rekrutacja dla Designera, a dla Customer Service Representative. Designer nie zajmuje się bezpośrednio rozwiązywaniem problemów klientów. Rekrutacje są dalej otwarte, więc nie wiem skąd myśl o kolesiostwie - jakby tak było, prawdopodobnie nie otwieralibyśmy rekrutacji, tylko od razu zatrudnili "kolegów". Nie każdy jest w stanie spełnić nasze wymagania, a informacja o odmowie nigdy nie jest łatwa do przyjęcia. Może uda się następnym razem :)

Roman
Inne
@Pracownik

Jak nadal otwarta to znaczy że jeszcze mam szansę :) Mam zamiar wysłać CV i przydałoby mi się info ile jest etapów? Bardzo przepytają czy raczej luźna rozmowa i nie mam co się stresować?

Pracownik
Pracownik
@Roman

Cześć, Szczegółowo są to 4 etapy - 1. Przesłanie CV, 2. Rozmowa telefoniczna 3. Zadanie rekrutacyjne 4. Spotkanie z managerem i HR. Każdy z etapów jest weryfikowany i to czy przejdziesz do kolejnego jest oczywiście zależne od oceny. Na każdym etapie będziesz informowany o tym czy kontynuujesz proces czy nie :) Na rozmowach jest raczej luźno, aczkolwiek z pewnością manager i HR będą chcieli się od Ciebie dowiedzieć tego na czym im zależy :)

Krzysztof
Inne
@Pracownik

Dobrze wiedzieć, że atmosfera podczas rozmów jest luźna i koleżeńska. Chciałbym wiedzieć, czy od pierwszego dnia zatrudnienia jest oferowana umowa o pracę?

Pracownik
Pracownik
@Krzysztof

Rodzaj umowy jest dostosowany do stanowiska oraz wybierany jako jedna z kilku opcji przez samego kandydata na etapie akceptacji propozycji współpracy. Staramy się proponować najbardziej opłacalną formę współpracy, jednak sam wybór należy do kandydata. Również, jeżeli o to pytasz, nie stosujemy umów próbnych.

Pytanie
 Pytanie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Landingi Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 28 kwietnia

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Na zasadach zgodnych z kodeksem pracy oraz proponowanymi w ofercie warunkami zatrudnienia. Po więcej szczegółów najlepiej skontaktować się z firmą.

Roman
Inne
@Pracownik

Wiadomo że więcej dowiem się na rozmowie tylko chciałbym wcześniej zrobić mały research. Od początku jest umowa na czas określony czy trzeba się liczyć ze zleceniem? Powiesz?

Pracownik
Pracownik
@Roman

Forma umowy jest do wyboru - omówimy wszystkie warianty na jakich Ci zależy i takie które będą dla Ciebie opłacalne. Zwykle jest to b2b, umowa o pracę na czas określony lub, najczęściej dla studentów, umowa zlecenie.

Zofia
Inne
@Pracownik

A studenci też mogą liczyć na umowę o pracę? Czy nie bardzo ? ;/

Pracownik
Pracownik
@Zofia

Mogą, aczkolwiek jest to miej opłacalne niż zlecenie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Landingi Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Landingi Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Landingi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Landingi Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Landingi Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Landingi Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Landingi Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 75 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Landingi Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii