Opinie o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Landingi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Landingi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

baner wywiady
Xxx
Kandydat
 Pytanie

Dziwna firma. Rekrutacja ma milion etapów, gdyby jeszcze stawka była rynkowa to okej, ale oferują bardzo zaniżone wynagrodzenia. Dlaczego feedback po rozmowach technicznych jest podawany przez osobę na stanowisku Office Coordinator? Nie trzyma się to kupy.

Urszula
@qwe

może jest tyle osób, że chcą po prostu wybrać właściwie, rekrutacja chyba trochę kosztuje, więc z nudów by chyba czasu w to nie inwestowali.. A skoro jest tylu chętnych to po co komuś cokolwiek udowadniać? ;p czyli ile tych osób tak naprawdę jest?

kandydat
Pracownik
 Pytanie

Zgadzam się z przedmówcą, że rozmowa to pic na wodę, trywialne tłumaczenie takie jak "można było wkleić link do tego co napisałeś". To lepiej napisać niż wkleić link oraz po co wklejać link do FAQ skoro się napisało odpowiedź? Kolesiostwo i tyle, nie polecam, strata czasu. Oczywiście napiszą, że nie, ale ludzie tu piszący o tym procederze pięknie punktują i dają jasne przykłady, dlaczego to jest nieuczciwe. nie polecam

1
Pracownik
Pracownik
@Krzysztof

Rodzaj umowy jest dostosowany do stanowiska oraz wybierany jako jedna z kilku opcji przez samego kandydata na etapie akceptacji propozycji współpracy. Staramy się proponować najbardziej opłacalną formę współpracy, jednak sam wybór należy do kandydata. Również, jeżeli o to pytasz, nie stosujemy umów próbnych.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Landingi Sp. z o.o.?

Monika
Pracownik
@Krystyna

Ten budżet ma określone przeznaczenie, nie wypłacamy go w ramach premii. :)

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Landingi Sp. z o.o.?

Monika
Pracownik
@Pytanie

Nowym członkom załogi przekazujemy sprzęt niezbędny do pracy, w tym MacBooka, myszkę oraz słuchawki, udostępniamy również monitory. Ponadto wprowadziliśmy nowy benefit - każda osoba, która dołącza do nas od maja 2023 r. otrzymuje dodatkowy budżet na wyposażenie swojego miejsca pracy, dzięki któremu można dopasować stanowisko do własnych potrzeb. Oczywiście zapewniamy również dostęp do narzędzi informatycznych, które są przydatne w świadczeniu usług np. GMail, JIRA, Confluence, Google Calendar, Slack oraz od strony IT GitHub, PhpStorm, VS Code, Sentry, AWS.

Krystyna
@Monika

Co właściwie oznacza to wyposażenie miejsca pracy z tego bonusu? To się tyczy rzeczy typu biurko i fotel czy coś innego? Bo to brzmi ciekawie, ale mało konkretnie. Ktoś wie?

Monika Nowy wpis
Pracownik
@Krystyna

Biurko, czy fotel są w podstawowym wyposażeniu, natomiast ten budżet jest na coś, co wykracza poza podstawy. Nie mamy tutaj wytycznych - niektórzy kupili sobie w ramach tego ruchome podstawki pod laptopy, inni hamak pod biurko na nogi ;)

Krystyna Nowy wpis
@Monika

Oooo to brzmi ciekawie. A jak ktoś nie wyda tego budżetu na te dodatki, to można to wziąć w ramach premii??

ela Nowy wpis
Były pracownik
@Krystyna

XDDD na bank, ten januszex zrobi wszystko, żeby wydać jak najmniej na pracownika

2
Monika Nowy wpis
Pracownik
@Krystyna

Ten budżet ma określone przeznaczenie, nie wypłacamy go w ramach premii. :)

Bard
Pracownik

Pozytywne zaskoczenie. Patrząc na profile różnych organizacji na GoWork człowiek zaczyna się zastanawiać, co jest z tymi firmami nie tak. Ale może warto chwilę pomyśleć nad tym, co nam daje ogólnikowa opinia w stylu "dziwna firma", "kolesiostwo", w której nie pojawia się żadna konkretna informacja, do której dany pracodawca mógłby się odnieść lub na podstawie, której kandydat mógłby podjąć decyzję co do aplikowania. Ale do rzeczy: - składając CV widzę negatywne komentarze, ale aplikuję mimo to, - proces rekrutacji faktycznie długi, ale widzę, że przykładają się do tego, żeby zrekrutować osobę, która ma wystarczającą wiedzę, ale i pasuje do zespołu, - po dołączeniu do załogi jest jeszcze lepiej - miła atmosfera, feedback (nie muszę się stresować, od razu wiem, czego mogę się nauczyć, co mogę robić lepiej, ale i w drugą stronę - z chęcią słuchają, co ja mam do powiedzenia), dobry sprzęt, pełne wsparcie zespołu, ciekawe projekty Mam tu to, czego potrzebuję - rozwój, jasne wytyczne, elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę i bezpieczeństwo. Plusem jest też nowe biuro w centrum Gliwic - można dotrzeć bezproblemowo praktycznie każdym sposobem.

pawel
Kandydat

Aplikowałem na pozycję Front-End Engineera, która swoją droga nie wiadomo jak długo jest już na ich stronie >,<, po przejściu pierwszego etapu rekrutacji dostałem do zrobienia zadanie rekrutacyjne do którego się oczywiście przyłożyłem i które było zrobione zgodnie z poleceniem, po tygodniu od oddania, dostałem maila od rekruterki, cytuję: „zadanie rekrutacyjne nie zostało zrobione na oczekiwanym poziomie”, feedback ”menadżera” nie da się zainstalować zależności projektu lokalnie XD, w ten sposób podziękowano mi za udział w rekrutacji, no beka, totalna zlewka, strata czasu i nerwów, omijać szerokim łukiem.

Koleś
Inne
@pawel

Następny razem możesz po prostu zdeployować apkę webowo. Np. przy pomocy vercela. Wtedy rekruter nie będzie musiał kompilować projektu lokalnie ;)

Monika
Pracownik
@pawel

Rekrutacja składa się zwykle z kilku etapów, ponieważ zależy nam na skrupulatnym przeprowadzeniu całego procesu. Doceniamy czas, który poświęciłeś na zrealizowanie zadania. Do kolejnego etapu przeszły osoby, które wykonały na wyższym poziomie. Rozumiemy rozczarowanie związane z odrzuceniem kandydatury, jednak spośród wszystkich kandydatów zwykle możemy wybrać tylko 1 osobę, której zaproponujemy współpracę. Feedback, o którym wspominasz jest zwykle bardziej rozbudowany, niż fragmenty, które przytoczyłeś. Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowych informacji, odpowiedz na wiadomość, którą otrzymałeś, możemy przesłać bardziej rozbudowaną formę informacji zwrotnej.

anonim
Były pracownik

Praca jest fajna typowo na początek, żeby nabrać umiejętności w środowisku IT i po prostu iść dalej, nie przywiązując się do tego miejsca, (usunięte przez administratora) są wewnętrzne konflikty, obgadywanie, niejasne sytuacje z pozyskiwaniem dodatkowych środków, a niektórzy z "headów" bez skrupółów są w stanie powiedzieć pracownikowi, że się "nie nadaje" do jakiejś roli.

Krystyna
@anonim

O, czyli taki świeżak po studiach może tu się nauczyć zawodu? A na jaką kase może liczyć właśnie ktoś bez doświadczenia? Jaka jest pensja i czy jak taka osoba odchodzi po roku, czy dwóch, to firma nie stara się go zatrzymać?

anonim
Były pracownik
@Krystyna

Osoba bez doświadczenia może liczyć na (usunięte przez administratora) nawet juniorzy programiści dostaną niewiele więcej niż (usunięte przez administratora) Lub ‚zaproponuje’ się takiej osobie przejście na B2B. Wtedy w przypadku przejściu z małego na duży zus (jest to ok. 1000 zł), firma nie pokrywa tej różnicy, jest to problem pracownika, nie firmy. W firmie jest dość spora rotacja, wygląda to dokładnie tak, że ludzie przychodzą na rok, dwa, max trzy i kiedy mają wystarczająco doświadczenia, widzą jakie są realne stawki na rynku i odchodzą z firmy. Firma nie próbuje zatrzymywać pracowników, negocjować stawek, bo woli wziąć osoby świeże, którym nie musi dużo płacić.

Krystyna
@anonim

A skoro taka kasa, to może benefity pracownicze jakoś to rekompensują? Karty sportowe, pakiety medyczne, bony na jedzenie i inne takie? Jak wygląda ta kwestia dodatków w firmie?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Prezes spółki skontaktował się ze mną poprzez LinkedIn. Po krótkiej wymianie informacji umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną. Nie miałam wcześniej kontaktu z firmą Landingi, więc ta pierwsza rozmowa miała dla mnie szczególne znaczenie. Charakteryzowało ją przyjazne, partnerskie nastawienie oraz jasne określenie oczekiwań i wyzwań względem roli, którą trzeba było obsadzić. Transparentność i chęć odpowiadania na wszelkie pytania były czymś, co już na tym etapie wzbudzało moje coraz większe zainteresowanie spółką. Po wstępnym określeniu, czy obie strony są zainteresowane kontynuowaniem rozmów - umówiliśmy się na spotkanie w siedzibie biura. Rozmowę prowadzili prezes i dyrektor operacyjny. Tutaj znów - pełny profesjonalizm, transparentna komunikacja i otwartość na zadawane pytania. Pomimo tego, że byłam w tym czasie w trakcie kilku innych procesów rekrutacyjnych (niektóre na zaawansowanym etapie), wychodząc z gliwickiego biura byłam już pewna, że chcę współpracować właśnie z Landingami - byłam gotowa natychmiast zrezygnować z innych procesów, jeśli dostałabym stąd ofertę. Jawi się to jako miejsce pełne wyzwań, ale i wsparcia. Jako osoba, która ma za sobą już 17 lat pracy w różnych firmach, wiem, jakie mam potrzeby względem pracodawcy. Czuję, że Landingi są w stanie je spełnić (piszę to po miesiącu pracy, więc co nieco już wiem ;) ).

Pytania

Pojawiały się rozmaite pytania dotyczące doświadczenia, sposobu działania, osiągnięć, oczekiwań ale również sposobu postrzegania pewnych tematów, co miało służyć określeniu, czy kandydat i firma są w stanie wzajemnie spełnić swoje oczekiwania.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy INŻYNIER TECHNICZNO-HANDLOWY
Gliwice
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Механик / Младший механик
Gliwice
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
(112 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marta

Wystawili ogłoszenie na stanowisko Content Specialist. Widziałam, że gwarantują opcję pracy hybrydowej. Wie ktoś, czy stawka za pracę z domu i godziny są takie same, jak w dniach, kiedy pracuje się z biura? Nigdy nie pracowałam w takiej formie.

Pracownik
Pracownik
@Marta

Cześć Marta, Przypominam, że lista aktywnych ogłoszeń jest na naszej stronie kariery: https://landingi.com/pl/kariera/. Rekrutacja na stanowisko Content specialist jest już zakończona. Praca hybrydowa od stacjonarnej różni się wyłącznie tym, że pracuje się kilka dni z domu i kilka dni z biura. Stawka zawsze jest taka sama.

Marta

Senior PHP Engineer, już nie da się dostać na rozmowę czy jest nadal wakat do wzięcia? Ogłoszenie już prawie roczne, to chcę się upewnić co do stanowiska. A jeśli by był, to jaki % jest pracy z domu, o ile w ogóle?

Pracownik
Pracownik
@Marta

@Marta Tutaj masz link do aktywnych ofert: https://landingi.com/pl/kariera/ - w tym miejscu są zawsze najaktualniejsze oferty pracy w naszej firmie :)

Kandydatka
Kandydat

Rekrutacje oceniam bardzo negatywnie, pomimo miłych rozmów z Panią Rekruterką (lub osobą z działu Marketingu, nie jestem pewna). Jestem z Krakowa i aplikowałam na stanowisko w pełni zdalne, co zresztą było wyszczególnione w ogłoszeniu. Po pozytywnym przejściu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon (standardowe pytania w języku polskim i angielskim) dostałam zadanie. Poważnie traktuję procesy rekrutacyjne i potencjalnego przyszłego pracodawcę, więc przyłożyłam się do zadania, a nie było ono krótkie (3 różne formy teksu w dwóch wersjach językowych, razem 6 tekstów). Po paru dniach okazało się, że przeszłam i ten etap, z bardzo pozytywną oceną. I wtedy Pani Rekruterka powiedziała pierwszy raz, że właściwie to Manager chce, żeby cały zespół przychodził 1 raz w tygodniu do biura. Oczywiście powiedziałam, że to niemożliwe, bo nie mam samochodu, a nawet jakbym miała, to po to aplikuje na ZDALNE stanowisko, żeby nie jeździć z Krakowa do Gliwic, na przykład. Powiedziała, że powie o tym Managerowi i na pewno możemy się dogadać. Na tym etapie jeszcze nie rezygnowałam z procesu, choć zapaliła się czerwona lampka, bo to jawna manipulacja. Kolejny telefon tydzień później, w którym usłyszałam "No, tak jak ustalałyśmy, przyjeżdżałaby Pani raz na 2 tygodnie do Gliwic, a ogóle to podczas 2-miesięcznego on boardingu to fajnie jakby Pani dojeżdżała, tak 2 razy w tyg., ale to możemy oczywiście dograć". ONIEMIAŁAM, ale w przypływie humoru zapytałam, czy firma zwraca za dojazdy. Wtedy rozmowa się urwała, a do Pani nie dało się już dodzwonić :). Dwa dni później, w czasie kolejnego telefonu (bo "coś nam przerwało) zaproponowano mi, żebym sama się porozumiała z CEO na ten temat. Gdy zapytałam, dlaczego tak kluczowa informacja nie została mi przedstawiona, usłyszałam, że miałam taki fajny background, że Pani bardzo chciała, żebym mogła wziąć udział w tej rekrutacji. Oczywiście podziękowałam. Wnioski wyciągnijcie sami :)

Kandydatka
Kandydat
@Kandydatka

Sytuacja została szybko wyjaśniona telefonicznie z CEO, a ja zostałam przeproszona za zamieszanie. W czasie procesu rekrutacji nastąpiła konieczność zmiany warunków trybu pracy.

Marta

Patrzyłam w internecie, czy nie ma tam pracy i nic nie widziałam. A tutaj same stare oferty na Frontend Engineer’a. Najwyżej zaczekam, jeśli to nieaktualne, ale chociaż napiszcie, czy warto pod kątem stawki i elastyczności (interesuje mnie praca hybrydowa).

Zorientowany
Pracownik
 Pytanie
@Marta

Tutaj masz link do aktywnych ofert: https://landingi.com/pl/kariera/ Jakiego rodzaju stanowiska szukasz?

Administrator

Czy w firmie Landingi Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Nie mieliśmy jeszcze takiego przypadku. Od samego początku dajemy kandydatom wybór i przedstawiamy plusy i minusy proponowanych form zatrudnienia.

Urszula
@Pracownik

Czyli tak czy siak nie będzie z tym żadnego problemu? Można się dowiedzieć z czym jeszcze firma ma tak elastyczne podejście i na co jest jak najbardziej otwarta? Jakie ograniczenia tu występują?

Pracownik
Pracownik
@Urszula

Do każdej kwestii staramy się podchodzić w sposób elastyczny, ale jednocześnie musi to korelować z kodeksem pracy/obowiązującym prawem. Staramy się zabezpieczyć każdą stronę przed ewentualnymi problemami prawnymi. Zwykle rozważamy wiele rozwiązań i wybieramy wspólnie z kandydatem to najkorzystniejsze.

Xxx
Kandydat
 Pytanie

Dziwna firma. Rekrutacja ma milion etapów, gdyby jeszcze stawka była rynkowa to okej, ale oferują bardzo zaniżone wynagrodzenia. Dlaczego feedback po rozmowach technicznych jest podawany przez osobę na stanowisku Office Coordinator? Nie trzyma się to kupy.

Pracownik
Pracownik
@Xxx

Office Coordinator to osoba przeznaczona do kontaktu z pracownikami oraz kandydatami na oferowane stanowiska. Samą rekrutacją zajmuje się rekruter. Feedbacki są pisane/tworzone przez rekruterów oraz managerów zespołów i trafiają one do osoby kontaktowej, żeby mogła je przekazać kandydatom.

Krystyna
@Xxx

Miliona? A wiesz ile każdy z nich zajmuje mniej więcej czasu? One są czasochłonne czy raczej szybko to idzie?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Krystyna

Moim zdaniem to nie ma tak, że milion albo że setki. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję landingi, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

Pracownik
Pracownik
@Krystyna

Cześć, nie jest to oczywiście milion etapów, a 3-4 etapy(w zależności od stanowiska). 1. Analiza CV - przesyłasz swoją aplikację, manager i HR ją ocenia. 1. Rozmowa telefoniczna - 15 minut, po pozytywnym przejściu selekcji CV. 2. Zadanie rekrutacyjne - na wykonanie go masz 4-5 dni roboczych. To w jakim czasie je wykonasz zależy od Ciebie. Ocena zadania również zajmuje kilka dni(w zależności od ilości kandydatów). 3. Spotkanie z managerem - do 1 godziny, to czas na poznanie się, rozmowę o oferowanym stanowisku, zespole i firmie. 4. Analiza aplikacji i oferta współpracy. Na każdym etapie otrzymujesz informację o tym czy przechodzisz do kolejnego etapu, czy nie.

Roman
@Pracownik

Czyli zawsze jest feedback, To dobrze bo nie lubie jak odrzucają bez słowa co było nie tak. Ta rozmowa z managerem bardzo stresująca czy raczej luźna gadka bo już wiadomo że się jest prawie przyjętym?

Pracownik
Pracownik
@Roman

To zależy jakie sytuacje Cię stresują :) Generalnie rozmowa o pracę bywa stresująca sama w sobie, natomiast ani nasz manager ani HR starają się nie wprowadzać nerwowej atmosfery - pytania są konkretne, nie abstrakcyjne, każda ze stron chce uzyskać potrzebne informacje, bez owijania :)

OMG
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Co za brednie. Sam to wymyśliłeś czy kazali ci napisać? Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne ????

Serio?
Kandydat
 Pytanie
@Roman

Ejjj serio, zadajesz takie pytanie tutaj? Przecież to ktoś z firmy odpowiada. Co spodziewasz się że napiszą? Prawdę? Czy bzdety pod tytułem nieee, nie jest stresujaco.....

sensor
Kandydat
@Roman

Bez stresu. Można spokojnie rozmawiać.

Gabriela
@Pracownik

Co ma ten wpis do wątku i tematów rekrutacji tutaj poruszanych? Poza pierwszym wersem nie zauważam związku, ale może wyjaśnisz? :D Daleko odleciałeś z tą sadzoną marchwią :3

qwe
Były pracownik
@Xxx

To sprawdzanie jak bardzo zdesperowany jesteś. Bo całą rozmowę o pracę, nawet na specjalistyczne stanowisko, można zrobić w 2-3 godziny. Tym bardziej, że po 15 minutach widać czy kandydat jest kumaty czy nie.

Marek
@qwe

Po co im zdesperowany pracownik? Przecież podają zakres wynagrodzenia. Mnie np. zainteresowało ogłoszenie na Customer Service Representative, no to wymienili, że na B2B stawka to 5000-6300 zł netto, a na UoP 4166-5250 zł brutto. Chętnie się natomiast dowiem, czy podane kwoty odpowiadają ilości obowiązków i czy łatwo z zatrudnionymi tam osobami ułożyć sobie współpracę?

qwe
Były pracownik
 Pytanie
@Marek

A po co robią wieloetapową rekrutację kiedy można kandydata sprawdzić w kilka godzin? Chyba, że chodzi o to aby inni pracownicy widzieli ilu chętnych na ich miejsce? :p

Urszula
@qwe

może jest tyle osób, że chcą po prostu wybrać właściwie, rekrutacja chyba trochę kosztuje, więc z nudów by chyba czasu w to nie inwestowali.. A skoro jest tylu chętnych to po co komuś cokolwiek udowadniać? ;p czyli ile tych osób tak naprawdę jest?

Xyz
Pracownik

Omijać z daleka! Szkoda życia na tę firmę krzak za pieniądze jakie oferują. Masę energii idzie w ogarnięcie GoWork i stworzenie wizji dobrej firmy, natomiast to januszex 600. Tu nie przychodzi się żeby zarabiać pieniądze.

1
Elżbieta
@Xyz

Czyli sugerujesz że opinie tutaj są nieprawdziwe?

Pracownik
Pracownik
@Xyz

Cześć Anonimie :) Widełki są jawne, dzięki czemu kandydat może zdecydować czy takie pieniądze są odpowiednie. Dla każdego stanowiska przewidziana jest również ścieżka rozwoju, o którą można zapytać już na rozmowie rekrutacyjnej jak i w każdym dowolnym momencie pracy. Każde narzędzie do komunikacji z kandydatami jest ważne, dlatego dbamy również o GoWork :)

kandydat
Pracownik
 Pytanie

Zgadzam się z przedmówcą, że rozmowa to pic na wodę, trywialne tłumaczenie takie jak "można było wkleić link do tego co napisałeś". To lepiej napisać niż wkleić link oraz po co wklejać link do FAQ skoro się napisało odpowiedź? Kolesiostwo i tyle, nie polecam, strata czasu. Oczywiście napiszą, że nie, ale ludzie tu piszący o tym procederze pięknie punktują i dają jasne przykłady, dlaczego to jest nieuczciwe. nie polecam

1
Pracownik
Pracownik
@kandydat

Tak jak piszemy w feedbackach do naszych kandydatów - linki byłyby dodatkową pomocą i rozwinięciem wypowiedzi. To ważne, żeby pomoc dla klienta była pełna i jak najbardziej kompleksowa. Ponadto, to nie rekrutacja dla Designera, a dla Customer Service Representative. Designer nie zajmuje się bezpośrednio rozwiązywaniem problemów klientów. Rekrutacje są dalej otwarte, więc nie wiem skąd myśl o kolesiostwie - jakby tak było, prawdopodobnie nie otwieralibyśmy rekrutacji, tylko od razu zatrudnili "kolegów". Nie każdy jest w stanie spełnić nasze wymagania, a informacja o odmowie nigdy nie jest łatwa do przyjęcia. Może uda się następnym razem :)

Roman
@Pracownik

Jak nadal otwarta to znaczy że jeszcze mam szansę :) Mam zamiar wysłać CV i przydałoby mi się info ile jest etapów? Bardzo przepytają czy raczej luźna rozmowa i nie mam co się stresować?

Pracownik
Pracownik
@Roman

Cześć, Szczegółowo są to 4 etapy - 1. Przesłanie CV, 2. Rozmowa telefoniczna 3. Zadanie rekrutacyjne 4. Spotkanie z managerem i HR. Każdy z etapów jest weryfikowany i to czy przejdziesz do kolejnego jest oczywiście zależne od oceny. Na każdym etapie będziesz informowany o tym czy kontynuujesz proces czy nie :) Na rozmowach jest raczej luźno, aczkolwiek z pewnością manager i HR będą chcieli się od Ciebie dowiedzieć tego na czym im zależy :)

Krzysztof
@Pracownik

Dobrze wiedzieć, że atmosfera podczas rozmów jest luźna i koleżeńska. Chciałbym wiedzieć, czy od pierwszego dnia zatrudnienia jest oferowana umowa o pracę?

Pracownik
Pracownik
@Krzysztof

Rodzaj umowy jest dostosowany do stanowiska oraz wybierany jako jedna z kilku opcji przez samego kandydata na etapie akceptacji propozycji współpracy. Staramy się proponować najbardziej opłacalną formę współpracy, jednak sam wybór należy do kandydata. Również, jeżeli o to pytasz, nie stosujemy umów próbnych.

Pytanie
 Pytanie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Landingi Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 28 kwietnia

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Na zasadach zgodnych z kodeksem pracy oraz proponowanymi w ofercie warunkami zatrudnienia. Po więcej szczegółów najlepiej skontaktować się z firmą.

Roman
@Pracownik

Wiadomo że więcej dowiem się na rozmowie tylko chciałbym wcześniej zrobić mały research. Od początku jest umowa na czas określony czy trzeba się liczyć ze zleceniem? Powiesz?

Pracownik
Pracownik
@Roman

Forma umowy jest do wyboru - omówimy wszystkie warianty na jakich Ci zależy i takie które będą dla Ciebie opłacalne. Zwykle jest to b2b, umowa o pracę na czas określony lub, najczęściej dla studentów, umowa zlecenie.

Zofia
@Pracownik

A studenci też mogą liczyć na umowę o pracę? Czy nie bardzo ? ;/

Pracownik
Pracownik
@Zofia

Mogą, aczkolwiek jest to miej opłacalne niż zlecenie :)

xxx
Pracownik

Aplikowałem do firmy na stanowisko Business Development Specialist - nie dostałem się, argumentacja była totalnie z czapy, plus przyjęli gościa od razu po studiach z zerowym doświadczeniem na takim lub podobnym stanowisku - widać, że kolesiostwo na każdym kroku. (Ja mam ponad 4 lata takowego doświadczenia).

Gabriela
@xxx

Ale skąd tą pewność masz? Jakiś dowód? Masz znajomych w firmie i powiedzieli Ci?

xxx
Pracownik
@Gabriela

Tak, można to w banalny sposób sprawdzić chociażby na Linkedinie

Pracownik
Pracownik
@xxx

Cześć, pracuję tutaj i z tego co wiem, to osoba, która dostała się na to stanowisko najlepiej poradziła sobie w wykonaniu zadania oraz na rozmowie(pracuję z nim). Z resztą widać to po jego wynikach i tym jak sobie radzi. Jako firma mocno stawiamy na dogranie w zespole i HR pracuje nad tym już przy rekrutacji. Doświadczenie to nie wszystko :) Nikt go wcześniej nie znał, złożył swoje CV na konferencji, wykazał się dużym zaangażowaniem i był najlepszy spośród kandydatów. Polecam skontaktować się z naszym działem HR, jeżeli chcesz konkretnych wyjaśnień lub jeżeli chcesz przekazać swój feedback.

Pracodawca

 Aktualność
Poznaj historię Edyty i Edytora, których na zawsze połączyła miłość do budowania skutecznych landing page'y i wysokich współczynników konwersji:

A przy okazji zajrzyj na naszą stronę kariery i zaaplikuj na aktualne oferty pracy:
https://landingi.com/pl/kariera/
Zapraszamy!

Pracodawca

 Aktualność
Cześć!


Rozwijamy się i rośniemy w siłę! :)

Dlatego zapraszamy do #teamlandingi osoby na stanowiska:
Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://landingi.com/pl/kariera/Zaaplikujcie do nas lub prześlijcie informację komuś, kto wpasuje się w ofertę :)
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Landingi Sp. z o.o.?

1

Pracodawca

@Pytanie

Zarządzanie w Landingi jest rozproszone pomiędzy Managerów, Team Leaderów i Project Managerów. Zespołami zarządzają osoby nastawione na rozwój pracowników, jak również swój, dlatego też proszą o feedbacki. Mają podejście relacyjne i partnerskie. Pomimo utrudnień jakie sprawiła pandemia mieliśmy eventy: ogólnofirmowe, działowe – jednak wszystko było dla chętnych – a było ich sporo. Także staramy się być ze sobą, dobrze się czuć razem, aby wszystkim nam dobrze się współpracowało.

Nick
Kandydat
@Pytanie

Zapytaj byłych pracowników

Gabriela
@Nick

Przecież to zrobił, zapytał. Inna rzecz, że jakoś byli pracownicy nie palą się żeby mu tutaj odpisać. Ja czekam na to, sprawdzam codziennie :)

Pracodawca

@Gabriela

Dziękujemy Gabrielo za takie zainteresowanie firmą :) Jeśli jeszcze jakieś tematy Cię frapują zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami. Pozdrawiamy z życzeniami zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt. Dużo dobrej energii i pozytywnych myśli.

Gabriela
@Landingi Sp. z o.o.

Wzajemnie, wszystkiego dobrego, ale wspomniałam, że czekam na wpisy pracowników ;)

Katarzyna

Nieodpisywanie na temat firmy bo chą zapomnieć... niby zrozumiałe, ale fajnie jeśli ktoś coś opisze bo to jest cenna wskazówka dla innych, którzy dopiero chcieliby się zatrudnić w tej firmie. może nie dla każdego byłaby to "szkoda czasu" :)

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Landingi Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

Hej Hej. O jaki grafik Ci chodzi? Godziny pracy? Pracę w CS?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Zapewne chodzi o grafik/harmonogram pracy. Pracodawca zdecydowanie idzie na rękę. Nie we wszystkich działach stosuje się szczegółowy grafik pracy, tylko w tych wymagających obsługi klienta. Klient musi mieć stały dostęp do informacji i pomocy podczas dyżurów. W pozostałych zespołach pracuje się w takich godzinach, żeby były możliwe spotkania, ale nie jest sztywno narzucone w jakich godzinach powinno się pracować. Działamy w konsultacji z naszymi managerami.

1

Pracodawca

 Aktualność
Zespół Client czeka na Ciebie! :)


Dlaczego Cię potrzebujemy?

Chcemy dobrze i proaktywnie wspierać naszych klientów w efektywnym korzystaniu zarówno z naszego narzędzia, jak i samym wykorzystaniu landing page’y w kampaniach reklamowych.

Dlatego zajrzyj do naszego ogłoszenia na Customer Success Specialist(klik) ;)

Chcemy dobrze pokazywać wartość narzędzia i wykorzystania landing page’y w działaniach marketingowych klientom będącym w okresie free trial oraz dążyć do ich aktywizacji w platformie w kierunku wykonywania pożądanych działań.


Dlatego zachęcamy do przejrzenia ogłoszenia na Customer Onboarding Specialist(klik) :)


Stale zapewniamy możliwości rozwoju obecnym pracownikom wewnątrz firmy, w wyniku takich właśnie zmian otworzył się wakat na stanowisku Customer Support Team Leader.


Zaaplikuj na stanowisko Customer Support Team Leader(klik) !


Zapraszamy to #teamlandingi !
Byly pracownik
Były pracownik

To jest stare zdjęcie! Polowy z tych ludzi już nie ma, w tym mnie. Zgodnie z zapisami umowy, zgoda na udostępnianie wizerunku wygasa wraz z zakończeniem umowy! Usuńcie to albo spotkamy się w sądzie.

Karolina Olczak
Pracownik
 Pytanie
@Byly pracownik

Cześć Mówisz o zdjęciu użytym we wpisie pokazującym, że rekrutujemy do zespołu Client? Jest dosyć aktualne, 7 z tych osób pracuje cały czas w Landingi, pozostałe 2 zgodziły się na to, by nadal korzystać z tego zdjęcia - rozstawaliśmy się w przyjaznych okolicznościach i z jedną z nich nadal mam zresztą kontakt. Przypuszczam więc, że może raczej chodzić o zdjęcie z niebieskim tłem ze świątecznej imprezy firmowej z 2019 roku (jeżeli się mylę i chodzi o wycofanie tej zgody na zdjęcie z zespołem Client to daj mi po prostu znać prywatnie, żebym wiedziała na pewno - za te zdjęcie i jego wykorzystanie to ja jestem odpowiedzialna bezpośrednio). Jeżeli chodzi o te zdjęcie z niebieskim tłem, to nie jest to całkiem najnowsze zdjęcie ze względu na pandemię - w tym roku stawialiśmy bardziej na mniejsze eventy zespołowe bądź takie jak spływ kajakami, gdzie siłą rzeczy i w obecnie panujących warunkach nie było warunków do tak dużych grupowych zdjęć. Takie zdjęcia z firmowych imprez grupowych podlegają trochę innym prawom niż standardowe udostępnianie wizerunku pracownika. Ponadto jeżeli chodzi o skład osobowy - z 20 osób ze zdjęcia 17 nadal jest w firmie.

2
anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Cześć! Dziękujemy za częste odwiedziny naszego profilu i skrupulatne odnotowywanie zmian, to utwierdza nas w tym, że warto również tutaj budować komunikację. Nie, nie boimy się prawdy. Rozszerzony profil to kolejny element strategii EB w Landingi. Budujemy profil, żeby komunikować się z Wami. Chcemy po prostu trochę Wam o sobie opowiedzieć. Pokazujemy działy, pokazujemy historię, oferty pracy i aktualności. Życzymy miłego dnia i dużo dobrej energii do sprawnego działania.

Pracodawca

Niczego nie usuwamy, rozszerzony profil nie daje nikomu takiej możliwości - zachęcamy do zgłębienia tego jak działa serwis Gowork. Administrator seriwsu Gowork prwadzi pełną kontrolę i jedynie on decyduje co podlega moderacji lub archwiziacji i ma to miejsce jedynie w przypadku złamania regulaminu seriwsu. Każda tego typu moderacja jest widoczna na profilu. Pozdrawiamy!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Landingi Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Landingi Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Landingi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Landingi Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Landingi Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Landingi Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Landingi Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 51 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Landingi Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii