Opinie o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Landingi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Landingi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

Anon

+ atmosfera + ludzie + produkt - zmiany wprowadzane z dnia na dzien - nie wszystkie procesy sa klarowne, czasami brak procesow i tzw wesola improwizacja

@Anon

1. Wszelkie zmiany są poparte wcześniejszymi rozmowami, ustaleniami i spotkaniami. Nie działamy pochopnie a wszelkie informacje dotyczące firmy przekazywane są na bieżąco na komunikatorze firmowym, podczas spotkań firmowych oraz zespołów tematycznych. 2. Jeśli procesy są nie sprecyzowane to zostają poddane analizie i ewentualnym zmianom tj. w pkt 1. Napewno zostają tez poddawane testom, które w tym komentarzu zostały pewnie nazwane "wesołą improwizacją" . Tak, jest nam wesoło bo jesteśmy sympatycznym zespołem i lubimy się uśmiechać :)

Krystyna

@Anon, czy o wspomnianych zmianach jesteście informowani wcześniej czy w dniu ich wprowadzania? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Na jakiej umowie jesteś w firmie zatrudniony? Zachęcam Ciebie również do odpowiedzi na powyższe pytania i rozwinięcia tych kwestii.

Krystyna

@Pracownik, dziękuję za Twoją wypowiedź. Jest ona wyczerpująca i konkretna, więc będzie pomocna dla wielu osób obecnych na forum. Zachęcam również innych pracowników Landingi do aktywności na forum. Czy podzielacie zdanie @Pracownik odnośnie pracy w firmie?

Krystyna

@Pracownik, dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź. Myślę, że będzie ona cenną wskazówką dla osób zainteresowanych złożeniem CV w Landingi. Może odpowiesz jeszcze na inne pytania? Czy firma zapewnia fundusz socjalny pracownikom? Czy udzielane są premie świąteczne?

@Krystyna

Są fajne benefity: ubezpieczenie grupowe, 100% zwrotu kosztów dojazdu do pracy, elastyczny czas pracy, praca zdalna, nowy sprzęt i pakiet powitalny, angielski z native speakerem, przerwa na lunch, roczny pakiet rozwojowy dla każdego, dogodny dojazd do centrum, program wdrożenia, dowolna forma umowy. A wszystko jest wyczerpująco opisane na nowej stronie Kariera: https://landingi.com/kariera Polecam!

Prezes spółki skontaktował się ze mną poprzez LinkedIn. Po krótkiej wymianie informacji umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną. Nie miałam wcześniej kontaktu z firmą Landingi, więc ta pierwsza rozmowa miała dla mnie szczególne znaczenie. Charakteryzowało ją przyjazne, partnerskie nastawienie oraz jasne określenie oczekiwań i wyzwań względem roli, którą trzeba było obsadzić. Transparentność i chęć odpowiadania na wszelkie pytania były czymś, co już na tym etapie wzbudzało moje coraz większe zainteresowanie spółką. Po wstępnym określeniu, czy obie strony są zainteresowane kontynuowaniem rozmów - umówiliśmy się na spotkanie w siedzibie biura. Rozmowę prowadzili prezes i dyrektor operacyjny. Tutaj znów - pełny profesjonalizm, transparentna komunikacja i otwartość na zadawane pytania. Pomimo tego, że byłam w tym czasie w trakcie kilku innych procesów rekrutacyjnych (niektóre na zaawansowanym etapie), wychodząc z gliwickiego biura byłam już pewna, że chcę współpracować właśnie z Landingami - byłam gotowa natychmiast zrezygnować z innych procesów, jeśli dostałabym stąd ofertę. Jawi się to jako miejsce pełne wyzwań, ale i wsparcia. Jako osoba, która ma za sobą już 17 lat pracy w różnych firmach, wiem, jakie mam potrzeby względem pracodawcy. Czuję, że Landingi są w stanie je spełnić (piszę to po miesiącu pracy, więc co nieco już wiem ;) ).

Pojawiały się rozmaite pytania dotyczące doświadczenia, sposobu działania, osiągnięć, oczekiwań ale również sposobu postrzegania pewnych tematów, co miało służyć określeniu, czy kandydat i firma są w stanie wzajemnie spełnić swoje oczekiwania.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Krystyna

Witam serdecznie, czy na forum znajdzie się osoba, która pracowała bądź pracuje w firmie Landingi i w sposób merytoryczny opowie o swoim doświadczeniu z pracy w tej firmie? Zależy mi na rzetelnej ocenie warunków jakie panują w firmie.

@Krystyna

Cześć. Pracuje w Landingach. Wszystko co mozesz wyczytac na str praca.landingi.pl to prawda: szkolenia, budzet szkoleniowy, zwrot kosztow dojazdu, angielski, pakiet powitalny a w nim nowy sprzet, szkolenia wprowadzajace do pracy, zyczliwi ludzie, integracje na miejscu i wyjazdowe, nowe biuro w Kato. To jedna z firm, w ktorej sie nierozczarujesz, że jest inaczej niż to sobie wyobrażałas. Dużo sie dzieje - mocny rozwoj firmy. W Gliwicach zespol 30 os a w Kato ma byc 2x wiekszy. Polecam!

Ulka

Jaka macie atmosferę w pracy? Czy warto aplikować?

@Ulka

Atmosfera super - zespół w Gliwicach 28 osób (w czerwcu witamy 2 osoby) i rośnie... bo prowadzimy kilka rekrutacji. Druga siedziba wrzesień/październik w Katowicach Centrum. 3-4 os teamy tematyczne. Swobodna atmosfera. Prosta struktura firmy. Nowy sprzęt na Dzień Dobry. Możemy odpocząć/popracować na chillout pufach, pograć w darta czy minigolfa, wyjść na obiad lub zjeść coś w kuchni (często mamy tam też przekąski i ciasta). Cyklicznie organizujemy integracje, w firmie lub w terenie/wyjazdowe (25-27 maja jedziemy/wchodzimy na Babią Górę). Godziny elastyczne w pracy. Szkolimy się (budżet szkoleniowy, konferencje, eventy branżowe). Rekrutacja składa się z kilku etapów (tel, zadanie, spotkanie), bo szukamy osób na długofalową współpracę, nie mamy okresów próbnych. Polecam przejrzeć: landingi.com/pl www.facebook.com/Landingi/ www.instagram.com/landingi_com/ twitter.com/landingiapp www.linkedin.com/company/landingi/

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Gregor

Witam. Aktualne nasze rekrutacje to: Team Customer: http://praca.landingi.pl/customer-support-specialist Team Marketing: http://praca.landingi.pl/seo http://praca.landingi.pl/sem Team Product: http://praca.landingi.pl/php-developer Polecam też : http://praca.landingi.pl/ Pozdrawiam.

polecam

Firma daje możliwość rozwoju zawodowego ale też i sama się bardzo rozwija. Zespół jest ambitny, kreatywny, sympatyczny. Prosta struktura. Konkretne cele. Miło się przychodzi do pracy :) Polecam!

na piątkę

Rozwojowa firma. Sympatyczny zespół. Profesjonalne podejście. Polecam współpracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Landingi Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Landingi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Landingi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Landingi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Landingi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Landingi Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Landingi Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 73 ocen.

Landingi Sp. z o.o.