Etisoft Sp. z o.o.
2 56 253 5 1
Aaa Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Super są te ogłoszenia „ w związku z rozwojem firmy „ Może należało by napisać „ w związku z tym, ze ludzie się zwalniają masowo „

Tak8Nie
XY Nowy wpis
@Aaa

No nie ma dnia żeby nie słyszeć że ktoś szuka nowej pracy albo właśnie się zwolnił ...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Co wchodzi w socjal Etisoft Sp. z o.o.?

Aaa
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w eti już naście lat. Nie powiem było ok zarobki również ale wszystko co dobre w końcu musi się skończyć. Obecnie jest tak ze zarząd ma gdzieś pracowników z doświadczeniem - wiedza ze ciężko jest się zwolnić po tylu latach pracy. Nowych również traktują tak samo bo jak to nie raz słyszałem jak nie ten to inny lub ze rynek pracy jest otwarty i jak się nie podoba to zawsze można szukać innej pracy. Teraz został wprowadzony taki system, żeby nie dawać podwyżek a dodatkowo dokręcać śrubę i szukać sposobu, żeby jeszcze zabrać z premii. Brakuje tylko tego, żeby kierownikom dać bat a maszynistów przykuć łańcuchami do maszyny . Myśle ze firma traci w oczach każdego pracownika jak już nie straciła. Ciekawi mnie tylko do czego to doprowadzi. Czas pokaże.

Michał
@Aaa

Powiedz coś o obecnych premiach. Na jakich zasadach i z jaką częstotliwością są przyznawane?

Lepiej nie będzie Nowy wpis
@Aaa

Coraz większe dokręcanie śruby przynosi z gola odwrotny efekt co widać po morale załogi jak i podejściu do pracy, zrobić niezbędne minimum i do domu, cały czas się zastanawiam czy nikt tego nie widzi że takie podejście do pracowników ciągnie nas nie w tą stronę w którą firma powinna iść, a brak podwyżek? System który powstał za chwilę się zatka i wszyscy zostaną tam gdzie są, bo każda grupa maszyn na taką która blokuje dalszy rozwój, ale najwyraźniej taki był cel. Tylko czekać aż pojawi się kolejna nowość która śrubę jeszcze bardziej dokręci bo już słychać że jeszcze ludzie zbyt dużo sobie pozwalają i trzeba im to wybić z głowy.

Barbara

Na stronie internetowej firmy natrafiłam na blog prowadzony przez nią. Dotyczy on aktualności firmowych i porad serwisowych, a także zawarte są w nim wpisy ekspertów. Chciałabym wiedzieć, co o nim sądzicie. Czy artykuły w nim zawarte są dla Was przydatne?

TakNie6
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
T.M.

Witam. Na początek może trochę mojej historii w Eti. Pracę rozpocząłem w marcu 2013 jako pracownik AAS na magazynie surowców tuż po ukończeniu studiów inżynierskich a rozpoczynając studia magisterskie. Praca była trudna i ciężka fizycznie, w związku z tym już po paru tygodniach miałem dość. Na szczęście dzięki wsparciu super załogi postanowiłem się spiąć i wytrzymać. Ponownie dzięki wsparciu tamtej ekipy, udało mi się to i dostałem propozycję pracy bezpośrednio pod Eti. Praca nadal była ciężka ale jakoś to było. Przełom nastąpił kiedy zaczęliśmy wdrażać system ERP. Okazało się że dzięki wiedzy ze studiów oraz wrodzonej smykałce - ogarnąłem pracę z nim bardzo szybko. Wtedy zostałem zauważony przez kierownictwo, lecz nadal pracowałem na stanowisku magazyniera i wydaje mi się, że wypełniałem swoje obowiązki bardzo dobrze. Do tego cały czas pracowaliśmy w bardzo trudnych warunkach ale mieliśmy mocną paczkę. W lipcu 2014 dostałem propozycję awansu na stanowisko kierownika magazynu surowców ( wiedziałem że jest to bardzo nie wporządku w stosunku do współpracowników bo pracowałem tam znacznie krócej niż Oni, ponadto nie było żadnej rekrutacji a tylko ja dostałem taki wybór - pomimo to przyjąłem propozycję), wtedy doznałem praktycznie załamania bo spotkałem się ze słusznym brakiem akceptacji takiej decyzji przez współpracowników. Na szczęście wszyscy sobie z tym poradziliśmy i pomimo wielu przeciwieństw losu, wspólnie bardzo dobrze zorganizowaliśmy sobie pracę na magazynie gdzie też mieliśmy fajną ekipę - praktycznie tą samą, którą zastałem na początku pracy, wzbogaconą o nowych pracowników. Po okresie stabilizacji postanowiłem zagłębić się w tajniki wiedzy o lean management - czym zaraziłem się na szkoleniach w Eti; więc wybrałem się na stosowne studia podyplomowe. Praktycznie zaraz po ich ukończeniu otrzymałem propozycję pracy na stanowisku koordynatora lean. Jako że jestem zagorzałym leanowcem przyjąłem tą propozycję i tak pracuję teraz. Po moich obserwacjach wynika, że jeżeli ktoś ma do zaoferowania sobą coś więcej niż gadanie i potrafii to poprzeć kompetencjami - na pewno zostanie zauważony i awansowany. Niestety samym krzykiem i płaczem nie da się niczego osiągnąć - JAK WSZĘDZIE !!! Tak że jeśli ktoś się rozwija i ma kompetencje to na pewno zrobi karierę w Eti. Ponadto największą siłą Etisoftu są właśnie ludzie, którzy tworzą wspaniałą załogę i jest naprawdę tylko kilka wyjątków z którymi się ciężko współpracuje ( co nie oznacza, że nlie da się tego robić). Jak dla mnie pomimo wielu trudności ocena pracy w Eti to 9/10.

Tak12Nie2
A.A.A.
@T.M.

Mówiąc o szacunku najpierw trzeba bo samemu okazywać, a nie idąc przez halę witać się tylko z wybranymi. Inni to widzą więc jak Ty możesz oczekiwać od nich szacunku skoro sam go nie okazujesz? To nie przez Twój awans niektórzy Cię nie szanują, tylko właśnie przez "podniesiony nos" jak idziesz przez halę.

T.M.
@A.A.A.

Troszkę zbaczamy z głównego tematu forum ale niech będzie : Nie wspomniałem ani słowem o szacunku w poprzednim poście, ale już skoro o nim mowa to od nikogo nie wymagam szacunku i nigdy nie wymagałem. Oczekuję tylko współpracy. W pracy witam się ze znajomymi, z którymi miałem już przyjemność współpracować przy jakimś projekcie lub ich dobrze znam. Nie wiedziałem szczerze mówiąc, że dla niektórych to takie ważne. Nie robię tego z powodu "podniesionego nosa" ( czyli rozumiem, oznaki braku szacunku do współpracowników), tylko po prostu takie są moje przekonania i taki jestem ( być może to kwestia wychowania, być może nieśmiałości - nie wiem, nie znam się na psychologii). Jeśli jest to odbierane jako powód mojej pychy to przykro mi , lecz tak nie jest, gdyż każdego szanuję tak samo i z każdym tak samo chętnie współpracuję. Natomiast jeżeli ma to pomóc w relacjach z współpracownikami, dziękuję za zwrócenie mi uwagi i postaram się poprawić w tej kwestii już od jutra.

Mrówa

bez komentarza

Machnio cwel

Ty QWA PAJACU

@Machnio cwel

Wypowiadacie się na forum publicznym i każdy może przeczytać treści, które się tutaj znajdują. Warto zatem byście zwracali uwagę na sposób, w jaki piszecie. Jeśli chcecie przekazać nam istotne informacje na temat pracy w firmie, podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami w sposób kulturalny. https://www.gowork.pl/regulamin

D.M.
@T.M.

Ty i kompetencje ? tajniki lean ? poczytałeś wikipedię i myślisz że masz pojęcia co to lean. jesteś wlazodupem i pozerem.

Zainteresowany
@T.M.

T.M. poproszę o aktualizację Twojej opinii o firmie. Czy nadal uważasz tak samo jak napisałeś wcześniej?

Nick

Ktoś może podać zbliżone zarobki doświadczonego operatora na sztancach? I jakie maszyny tu macie? Zastanawiam się nad złożeniem CV.

Edward
@Nick

Co konkretnie zwróciło Twoją uwagę w Etisoft i dlaczego chcesz aplikować akurat tutaj, słyszałeś już jakieś dobre opinie o firmie czy po prostu zainteresowało Cię ogłoszenie? Nie znam dokładnych zarobków jako operator na sztancach, ciekawi mnie ta kwestia i liczę że ktoś niedługo da znać jak wygląda sprawa w tym przypadku. Patrząc na liczbę wpisów pod tym wątkiem myślę że niedługo ktoś się odezwie.

@Nick

Park maszyn zmienia się cały czas, przechodzimy z maszyn starego typu na nowy, i tak jeśli chodzi o obszar etykiet czystych to odeszliśliśmy z maszyn typu LESKO na maszyny firmy DACO, które nie są standardowe tylko budowane pod nasze wymagania. Co do zarobków to jest to sprawa indywidualna negocjowana podczas rekrutacj, więc nie ma co pisać o stawce kiedy nie znamy Twojego doświadczenia a co za tym idzie tego ile czasu trzeba będzie Cię szkolić abyś stał się samodzielny.

Michał

Do wszystkich osób które pytają o zarobki - w ostatnim czasie zwalniają się pracownicy bardzo doświadczeni, ze stażem często > 10-12 lat. Jak widać są na rynku firmy które na start dają wyższe stawki niż "u nas" po 12 latach. To powinno mówić samo za siebie. Na dodatek nikt nawet takich pracowników nie zapyta o powód zwolnienia (po co kierownik/dyrektor ma usłyszeć to co oczywiste - zarobki). Zapytacie co trzyma ludzi w tej firmie? Brak chęci do zmian lub strach przed nimi, zawsze pensja na koncie na czas, możliwość pracy 4-5h zamiast standardowych 8, itp. Jeżeli masz ambicje to nie polecam Etisoftu i to niezależnie od stanowiska - magazyn, produkcja, biuro, stanowisko kierownicze. Tutaj dobrze nie zarobisz, tutaj nikt cię nie doceni, to nie ten kierunek. Szansa, że przełożony zauważy i wynagrodzi twoje starania są bliskie zeru. Oczywiście są wybrańcy którzy będą zachwalać - sam musisz dojść do wniosku kim oni są. Pozdrawiam

Tak16Nie3
rolas
@Michał

Pracowałem w Etisofcie , jeszcze w ubiegłej dekadzie , zaczynałem na Łużyckiej , potem na Szarej.......pracuje na produkcji ktoś z produkcji który pamięta jeszcze Łużycką??? Pytam z czystej ciekawości, Etisoft to kawał mojego życia zawodowego .

Tak1Nie1
Olo
@rolas

Tak, pozostało parę osób co pamieta Łużycką.

@Olo

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem, który ma dłuższy staż w Etisoft. Wcześniejsza opinia nie była zbyt pozytywna jeśli chodzi o wynagrodzenie. A jak ty postrzegasz sprawy związane z pensją. Pracodawca oferuje jakieś bonusy, żeby ją podwyższyć? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. Chętnie o tym przeczytam.

Pracownik działu operacyjnego
@Michał

Michał Może pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.. Niektórzy pracujący w różnych działach, mają różne sytuacje np. Kredyty, rodziny na utrzymaniu itp. Itd., w takich sytuacjach jest się ostrożnym przy zmianie pracy na inną,nigdy nie wiadomo co cię spotka w innej firmie. A co do wybrańców są ludzie którzy naprawdę zasłużyli na swoje stanowisko, tak samo jak ludzie otrzymujący stanowiska poznajomosci, w każdej firmie tak jest. A tak wogole dla zaczynających pracę,zależy od działu na jaki się zatrudnić ie stawki są różne, jeśli chcecie złapać doświadczenie i się rozwijać, zmienic po jakimś czasie stanowisko lub nawet firmę nikt wam nie będzie robił żadnych problemów. Pozdrawiam. Jeden z niewielu co wierzą w lepsze jutro w firmie

TakNie3
@Pracownik działu operacyjnego

Widzę, że przedstawiasz nieco inne zdanie na temat pracy w firmie Etisoft od poprzedników. Wspomniałeś, że dla osób zaczynających pracę u tego pracodawcy stawki są różne. Ja natomiast w dalszym ciągu chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia występują jeszcze ewentualne dodatki bądź bonusy?

Tukan
@Roman

Zgadzam się z wcześniejsza wypowiedzią wypłata jest niska, czekam na podwyżki.

Hanna
@Tukan

Wiemy już, że wielu pracowników Etisoft nie jest zadowolonych z swoich - osiąganych tam - zarobków. Tę kwestię mamy już wyjaśnioną. Poprzednio podało tu, chyba dwukrotnie pytanie dotyczące o jakieś dodatki, pakiet socjalny. Może będziesz tak uprzejmy i powiesz nam, czy wspomniany pracodawca jakieś dodatki? Będę bardzo wdzięczna za przekazanie takich informacji.

Popek

W etisofcie jest takzwany mobing pewna brygadzistka co przez nią zwolnił się kilka osób a kierownictwo to lekceważy niech sami sobie odpowiedzą kto. Chcę pracować ale z brygadzistka ciezko

@Popek

Gdyby tak było to byś nie czekał/ła bo to jest karalne, a jak przychodzisz na forum i robisz to anonimowo to trąca raczej o żal do kogoś że ma lepiej niż Ty, a nie o mobbing. W ogóle znasz pojęcie tego słowa? Myślisz że ktoś by na to pozwolił? jesteś dorosły/ła? i dajesz sobą pomiatać jak ścierką? Więc masz albo bardzo niską samoocenę, albo myślisz że świat kończy się w Etisofcie i już nigdzie pracy nie znajdziesz. Przedstaw się i z otwarta przyłbica powiedz o co i o kogo Ci chodzi, bo inaczej każdy to odbierze jako sianie fermentu i nic więcej. Pamiętaj że jeżeli to prawda to nikt Cię samego/samej nie zostawi, trzeba tylko mieć odwagę odpowiedniej osobie o tym powiedzieć, a są takie osoby w Etisofcie, nie koniecznie na Sowińskiego.

Teresa
@Popek

Oskarżyłeś tego pracodawcę o bardzo poważną rzecz. Mobbing oznacza bowiem działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie. Jeśli na prawdę twierdzisz, że w Etisoft takie zachowania mają miejsce, to dlaczego nie zgłosiłeś tego odpowiednim instytucjom? Tak robi się właśnie w takich przypadkach.

@Teresa

Pracuję w tej firmie już trochę i takich cichych krzykaczy jest całe mnóstwo, dużo gadają między sobą na boku, a jak jest organizowane zebranie z prezesem lub kimś z zarządu to siedzą cicho i tylko słuchają. Ten wpis jest dla mnie kolejna próbą siania fermentu bez powodu, a może o to chodzi że kazano pracować? jak brygadzistka może kazać pracować przecież przeglądam katalog z kosmetykami, toż to mobbing jak nic. Także Teresa nie ma sensu się nad tym rozwodzić, zresztą autor nawet nie raczy się odnieść, więc sam wątek można pozostawić jako ciekawostkę o różnego typu ludziach z którymi dane jest nam pracować.

@Grabol

Dobrze piszecie, że tego typu oskarżenia powinny być odpowiednio uargumentowane. Wpisy bez konkretnego uzasadnienia mogą być uznane za nieprawdziwe. Wchodzimy w ten wątek z nadzieją na uzyskanie rzetelnych i prawdziwych informacji związanych z pracą w firmie Etisoft. Odnosząc się do tego, co napisałeś, to zastanawia mnie, czy często są organizowane zebrania z prezesem?

Ja

Jakie są tam zarobi na dzień dzisiejszy na początek?

Thom
@Ja

Podłączam się do pytania.

A co cię to
@Thom

Nie polecam

Koko
@Ja

Na magazynie wyrobow swietne zarobki ok 4000 tys netto.... na 2 miesiace???? ...atmosfera?.. SUPER!! jak sie opuszcza magazyn po 8 h pracy..atmosfera? Swietna! Ale napewno nie w tym dziale!! Tragedia zarzadzanie! Do tego zarobki pracownikow z tego dzialu sie nie licza wogole.. syf..organizacja pracy fatalna. Wiecej pier.. z-cy kierownika .. niz konkretnych dobrych dzialan

ja
@Koko

pracujesz tam? jeżeli tak to wiesz że była przeprowadzka i jest nowa rzeczywistość . chyba że pracujesz od niedawna to nie masz co porównywać. jeżeli pracujesz od dawna to wiedziałeś na co się piszesz. zarobki tez znałeś. chcesz poprawić sytuację możesz się wypowiedzieć są organizowane warsztaty. skoro jest tak źle dlaczego nadal tutaj jesteś przecież mogłeś przejść do innego działu . Był nabór na surowce a jak potrafisz zarządzać to był nabór na brygadzistę mógłbyś udowodnić wszystkim jaki jesteś zajeb...ty.

Rysio
@ja

oh ah, na brygadzistę - niesamowite i bardzo wymagające stanowisko.

Teresa
@Rysio

Będzie chyba jednak lepiej, jak powiesz coś odnośnie ogólnych warunków pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w Etisoft. Pracodawca ten zaznacza, iż ambitne i odpowiedzialne zadania pozwalają pracownikom w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie. Gwarantuje zatem dynamiczne, zróżnicowane środowisko pracy, pełne nowych wyzwań. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakie, mniej więcej, wyzwania można tam liczyć?

Amstaff

Może ktoś mi napisać jaka atmosfera panuje na magazynie na parku logistycznym w Kleszczowie?

TakNie2

Myszka
@Amstaff

Bart... Przecież doskonale wiesz jak tu jest bo masz wieści z pierwszej ręki.. A jaka atmosfera u Długiego?

Amstaff
@Myszka

Chyba mnie z kimś pomulilas

Ciekawy
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Czy magazynier spedytor to opłacalna praca w tej firmie ? Jutro mam rozmowe i chciałbym sie dowiedzieć by nie marnować czasu, zarobie 3 tys netto ?

TakNie4
Ciekawy2
@Ciekawy

Z tego co wiadomo, to magazynier ze stażem paroletnim tyle nie zarabia. Idź, przekonaj się. Nie zaszkodzi.

Tak3Nie
Artur
@Ciekawy2

Mam rozumieć, że masz wiedzę na temat warunków zatrudnienia w firmie Etisoft? Jeżeli tak to wiesz może, czy od początku zatrudnienia można liczyć na pełną umowę o pracę, czy może należy nastawiać się na okres próbny przed otrzymaniem propozycji stałego zatrudnienia? Będę wdzięczny za informacje w tym zakresie.

Darek

Czy w etisoft jest tak bardzo źle? Kilka osób poleciało mi firmę ale w Internecie same negatywny. Chciałem przyjść do pracy na magazyn albo produkcję. Warto ?

Tak1Nie3

nick

nie polecam, słaba płaca, kierownictwo z czapki wzięte. Na produkcji i magazynach zarobki głodowe, w biurze zarabiają wybrańcy. Moje sugestie dla Etisoft Sp. z o.o.: zmieńcie kierownictwo, nie zatrudniajcie (usunięte przez administratora)

Zainteresowana pracą

Hej, czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w biurze etisoft? Zarobki, atmosfera, możliwości rozwoju?

TakNie2

Karol

... slaba firma.organizacja i przedewszystkim wynagrodzenie. Nie polecam

@Karol

Czy aby na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego? Uważasz, że jeśli wzrosłyby warunki finansowe w Etisofcie, to pracowałoby się lepiej? Czy dla najbardziej efektywnych pracowników są przewidziane możliwości awansu? Zachęcam do doprecyzowania tych kwestii. Wydają mi się one dość istotne.

Karol M.

Szukam pracy na magazynie,znalazłem ofertę - warto aplikować ?

Ja
@Karol M.

Jak chcesz w przeciągu miesiąca czasu dojeżdżać na strefę do kleszczowa z 2000 netto to tak.

@Ja

Czy kwotą, którą podałeś, to wynagrodzenie na wszystkich stanowiskach w Etisoft? A może wspominasz o konkretnym dziale? Pytam o to, ponieważ temat wynagrodzeń to dla wielu potencjalnych kandydatów bardzo istotna kwestia.

Osem

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na Sowińskiego jako magazynier i jakie zarobki i czy są przyjęcia pozdro

Joanna

@Machnio (usunięte przez administratora) proszę byś wypowiadał się zgodnie z regulaminem GoWork.pl i nie obrażał innych użytkowników forum. @Dtt, warto rozmawiać jeśli dana sytuacja w pracy jest dla nas problematyczna. Czy ktoś z pracowników próbował rozmawiać z kierownictwem na temat poprawy warunków pracy? Wiadomo Ci coś na ten temat?

M1979

Najgorsze w Eti jest to że przechodzi teraz mnóstwo zmian, wg zarządu na lepsze, a tak naprawdę próbuje się tworzyć jakieś podwaliny korporacji co w firmie gdzie przez wiele lat był spory tzw. luz nie do końca się to sprawdza, a nawet spotyka z sprzeciwem pracowników. Do wszystkiego tworzone są instrukcje, próbuje się tworzyć standaryzacje gdzie przy specyfice pracy jaką jest produkcja etykiet nie da się do końca stworzyć standaryzacji tak jak w fabryce samochodów. I to wszystko dzieje się pod płaszczykiem słów "bo klienci od nas tego wymagają", co nijak ma się do rzeczywistości bo wystarczy spojrzeć, poczytać, zapytać kogoś kto pracuje u naszej największej konkurencji jakie tam jest podejście do pracownika, jak jest traktowany i wynagradzany to w porównaniu z Eti niebo i ziemia, wiem bo znam kogoś kto tam pracuje. Niestety pracując w Eti ma się wilczy bilet do naszej konkurencji stworzonej przez byłego pracownika, bo podejrzewam że inaczej lwia część pracowników produkcji bez mrugnięcia okiem by tam przeszła, a tak cóż...pozostało nam zacisnąć zęby i pracować, marząc że może ktoś w zarządzie się w końcu obudzi i zacznie doceniać pracowników tak jak to dzieje się w innych firmach z naszej branży, bo puste słowa na każdym zebraniu o tym jak to wszyscy na wszystkich są otwarci i chętnie wysłuchają na nikogo już nie działają, nikt nic nie powie bo większość ludzi wie że cokolwiek się nie powie to jest jak grochem o ścianę, nic się nie zmienia, a śruba dokręcana jest coraz mocniej.

Tak9Nie
???
@M1979

Ludzie jakbyście mieli szersze spojrzenie na sytuację firmy a nie patrzyli na czubek swojego nosa to może zrozumielibyście, że to co mówią szefowie jest zgodne z prawdą. Rynek wymusza pewne zmiany i jeśli chcecie żeby firma się rozwijała to trzeba wprowadzać zmiany. Być może konkurencja współpracuje z firmami z innej branży? M1979 dowiadywałes się? czy bazujesz na opinii kogoś kto ma znajomego w tej firmie i poza własnym nosem niczym innym się nie interesuje?

Dtt
@M1979

Ale sami sobie na to zapracowalismy.. Dacie radę.. Damy radę.. I tak zostało.. W koło jest ogrom drukarni.. Ale kto się odważy odejść.. Wszyscy płaczą.. Narzekają.. A jak się pyta Dyrekcja jak jest? Dobrze jest... A jak jest Dobrze to nic się nie zmieni..

Joanna

@czytaj, czy aby na pewno nie można napisać o firmie nic choćby neutralnego? Nie neguje treści Twojej opinii jednak zazwyczaj praca w każdym przedsiębiorstwie ma swoje pozytywne, negatywne i neutralne aspekty. Może warto je także uwzględnić w tym przypadku? @Witek, trudno nie zgodzić się z tym co piszesz. Może zdradzisz nam jaka atmosfera panuje w Etisoft? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy?

czytaj

firma nie jest dobrym miejscem pracy. awanse dla lizusów, niekompetencja kierowników. atmosfera porażka.

Tak10Nie
Witek

Etisoft ma opinie dobrego pracodawcy ale wiele zależy od pracowników. Jaką robią atmosferę

Prawda

Szkoda psuc nazwy firmy. Szkoda tak w porzadku goscia ktory ja zalozyl. Kazdy wie ze firme tworza ludzie.. a ja powie Wam tak.. ludzie tu to kabareciarze 'przepracowalem w niejednej firmie, ale takich (usunięte przez administratora) jeszcze nie widzialem. Wstawac rano do pracy z takim nastawieniem to jakas wielka.masakra. ludzie i organizacja w tej firmie jest fatalna. Pracowalem kiedys z Pakistancami i powiem Wam.. o niebo lepiej!!! Szkoda tylko faceta ktory ma ta firme bo naprawde nie dzieje sie tam dobrze. TRAGEDIA I BEZMOZ...

Tak5Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Etisoft Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Stella

Byłoby znacznie lepiej gdybyście więcej pracowali a mniej zajmowali się życiem innych osób.

Starypracownik

Chciałem zaznaczyć, że strona służy do pisania opinii na temat firmy a nie do pisania o życiu prywatnym pracowników. Skoro już mowa o Tomku , jego żonie i kochance to po pierwsze Tomasz nie miał pojęcia o tym , że jego żona złożyła CV do naszej firmy , dodatkowo dowiedział się o tym fakcie dopiero gdy Marzena została zatrudniona. Kolejna kwestia jaka chce poruszyć to pytanie... Jaka trzeba być niekompetentną osoba żeby twierdzić że człowiek który sypia z koleżanką z pracy będzie chciał załatwić w tym samym miejscu pracę swojej żonie? Radzę ,żeby wkoncu wszyscy zajęli się własnym życiem i dali wreszcie spokój Tomkowi a zwłaszcza jego "żonie" , która ma na utrzymaniu dwójkę dzieci i wystarczająco swoich problemów żeby jeszcze sluchac głupich bzdur...

Tak29Nie

mm

t.m. wez zaktualizuj prawdziwość twojego wykształcenia na gl a pozniej opowiadaj

Tak3Nie

Gerard

Etisoft to tylko znajomości.Brygadzista,jego była żona,kochanka,koledzy itp.Wszyscy bez doświadczenia,ale chody najważniejsze.Ogólnie fałsz i obłuda.Nie polecam

GerardPipka
@Gerard

Ale co Cie boli chlopie ? brak odwagi by podejsc do Tomka i powiedziec ? pod oslona internetu nawet byle pipka bedzie kozakiem.

Joanna

@DAKO, a czy mogę prosić o nieco więcej konkretów? "Firma jest OK" - bo? Zawsze fajnie przeczytać opinie poparte przykładami - osoby zainteresowane pracą w Etisoft Sp. z o.o. na pewno będą wdzięczne :) @nick, Ciebie również poprosiłabym o więcej konkretów. Możesz napisać coś na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

Dako
@Joanna

Fajnie bo praca w zaj..ym zakładzie z fajną ekipą...atmosfera jak w rodzinie..raz lepiej a raz.gorzej...zawsze wszystko na czas... Podwyżki co roku..mniejsza lub wieksza...ale za chwile zaczn@ pisac ze nie ma nic...niko.u nie dogodzi...ale naprawde polecam

Stan

Przyjmują po znajomościach.Ogólnie utrzymują się konfidenci,dupowłazy i pijacy najgorszego sortu jak pewien (usunięte przez administratora)

Tak15Nie
DAKO
@Stan

Stan przecież Ty tez zostalas przyjęta po znajomosci...okaz troche szacunku temu co zalatwil Tobie praca...firma jest ok..polecam ..a ile ludzi tyle opinii

Zostaw opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie