Etisoft Sp. z o.o.

Gliwice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 46 ocen.

Opinie o Etisoft Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etisoft Sp. z o.o.

śruba
użytkownik zarejestrowany

Jak ktoś poważnie traktuje pracę i przykłada się do swoich obowiązków to z pewnością będzie mu tu dobrze.

Konrad
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że musi być fajnie w firmie ponieważ nie mają ofert pracy dla zwykłych pracowników jedynie dla kierowników. Nie dziwią mnie pochwały na forum , gdyż szukam pracy i sporo dobrego o Etisoft -ie słyszałem.

Grabol

Myślę że jesteś jednym z tych pseudo cwaniaków co wiecznie narzekają i każdemu mówią że się zwolnią, a od 10 czy 15 lat nadal pracują bo masz tą świadomość że takiej stawki za to co robisz a raczej nie robisz przez 8 godzin nikt Ci nie da, więc daruj sobie takie wywody do ludzi którzy zadają konkretne pytania.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że w końcu ktoś porusza tutaj takie kwestie @michał. Odnośnie zarobków to zapewne nikt Ci konkretnej kwoty nie poda bo po pierwsze może to być tajemnica handlowa, a po drugie może to zależeć od Twojego doświadczenia. Może ktoś pracuje w biurze Etisoft Sp. z o.o. i może to potwierdzić?

Marek
@Michał 3 tygodnie temu
Nie chodziło mi o kwotę raczej o widełki 3000-4000; 4000-5000 itd? Poza tym nie zauważyłem dodatków pozapłacowych np. ubezpiec...

Zależy jakie stanowisko w biurze, natomiast widełki 3000-5000 to mają pracownicy ze stażem. Karta multisport, bony na święta i ubezpieczenie medyczne - są.

Michał
@Marek 3 tygodnie temu
Zależy jakie stanowisko w biurze, natomiast widełki 3000-5000 to mają pracownicy ze stażem. Karta multisport, bony na święta i...

Dzięki za info. Mam nadzieję, że netto :)

Michał

Drodzy Państwo jakie są stawki w biurze?

Stella
użytkownik zarejestrowany

Etisoft to fajna firma i jak piszą ludzie ze świetna załogą.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Rzeczywiście forum odbiega od głównej dyskusji @T.M., nie powinno się tutaj poruszać osobistych przytyków. Bardziej liczą się tutaj informacje dotyczące warunków pracy i samej pracy w Etisoft Sp. z o.o. Skoro tutaj pracujecie co możecie powiedzieć o procesie rekrutacji? To będą na pewno przydatniejsze informacje.

Andrzej
użytkownik zarejestrowany

Szukając pracy robiłem rozeznanie i Etisoft wypadł całkiem dobrze jako pracodawca. Trochę mam mieszane uczucia po forum.

T.M.

Witam. Na początek może trochę mojej historii w Eti. Pracę rozpocząłem w marcu 2013 jako pracownik AAS na magazynie surowców tuż po ukończeniu studiów inżynierskich a rozpoczynając studia magisterskie. Praca była trudna i ciężka fizycznie, w związku z tym już po paru tygodniach miałem dość. Na szczęście dzięki wsparciu super załogi postanowiłem się spiąć i wytrzymać. Ponownie dzięki wsparciu tamtej ekipy, udało mi się to i dostałem propozycję pracy bezpośrednio pod Eti. Praca nadal była ciężka ale jakoś to było. Przełom nastąpił kiedy zaczęliśmy wdrażać system ERP. Okazało się że dzięki wiedzy ze studiów oraz wrodzonej smykałce - ogarnąłem pracę z nim bardzo szybko. Wtedy zostałem zauważony przez kierownictwo, lecz nadal pracowałem na stanowisku magazyniera i wydaje mi się, że wypełniałem swoje obowiązki bardzo dobrze. Do tego cały czas pracowaliśmy w bardzo trudnych warunkach ale mieliśmy mocną paczkę. W lipcu 2014 dostałem propozycję awansu na stanowisko kierownika magazynu surowców ( wiedziałem że jest to bardzo nie wporządku w stosunku do współpracowników bo pracowałem tam znacznie krócej niż Oni, ponadto nie było żadnej rekrutacji a tylko ja dostałem taki wybór - pomimo to przyjąłem propozycję), wtedy doznałem praktycznie załamania bo spotkałem się ze słusznym brakiem akceptacji takiej decyzji przez współpracowników. Na szczęście wszyscy sobie z tym poradziliśmy i pomimo wielu przeciwieństw losu, wspólnie bardzo dobrze zorganizowaliśmy sobie pracę na magazynie gdzie też mieliśmy fajną ekipę - praktycznie tą samą, którą zastałem na początku pracy, wzbogaconą o nowych pracowników. Po okresie stabilizacji postanowiłem zagłębić się w tajniki wiedzy o lean management - czym zaraziłem się na szkoleniach w Eti; więc wybrałem się na stosowne studia podyplomowe. Praktycznie zaraz po ich ukończeniu otrzymałem propozycję pracy na stanowisku koordynatora lean. Jako że jestem zagorzałym leanowcem przyjąłem tą propozycję i tak pracuję teraz. Po moich obserwacjach wynika, że jeżeli ktoś ma do zaoferowania sobą coś więcej niż gadanie i potrafii to poprzeć kompetencjami - na pewno zostanie zauważony i awansowany. Niestety samym krzykiem i płaczem nie da się niczego osiągnąć - JAK WSZĘDZIE !!! Tak że jeśli ktoś się rozwija i ma kompetencje to na pewno zrobi karierę w Eti. Ponadto największą siłą Etisoftu są właśnie ludzie, którzy tworzą wspaniałą załogę i jest naprawdę tylko kilka wyjątków z którymi się ciężko współpracuje ( co nie oznacza, że nlie da się tego robić). Jak dla mnie pomimo wielu trudności ocena pracy w Eti to 9/10.

A.A.A.
@T.M. 22.08.2017, 17:00
Witam. Na początek może trochę mojej historii w Eti. Pracę rozpocząłem w marcu 2013 jako pracownik AAS na magazynie surowców tu...

Mówiąc o szacunku najpierw trzeba bo samemu okazywać, a nie idąc przez halę witać się tylko z wybranymi. Inni to widzą więc jak Ty możesz oczekiwać od nich szacunku skoro sam go nie okazujesz? To nie przez Twój awans niektórzy Cię nie szanują, tylko właśnie przez "podniesiony nos" jak idziesz przez halę.

T.M.
@A.A.A. 24.08.2017, 11:21
Mówiąc o szacunku najpierw trzeba bo samemu okazywać, a nie idąc przez halę witać się tylko z wybranymi. Inni to widzą więc ja...

Troszkę zbaczamy z głównego tematu forum ale niech będzie : Nie wspomniałem ani słowem o szacunku w poprzednim poście, ale już skoro o nim mowa to od nikogo nie wymagam szacunku i nigdy nie wymagałem. Oczekuję tylko współpracy. W pracy witam się ze znajomymi, z którymi miałem już przyjemność współpracować przy jakimś projekcie lub ich dobrze znam. Nie wiedziałem szczerze mówiąc, że dla niektórych to takie ważne. Nie robię tego z powodu "podniesionego nosa" ( czyli rozumiem, oznaki braku szacunku do współpracowników), tylko po prostu takie są moje przekonania i taki jestem ( być może to kwestia wychowania, być może nieśmiałości - nie wiem, nie znam się na psychologii). Jeśli jest to odbierane jako powód mojej pychy to przykro mi , lecz tak nie jest, gdyż każdego szanuję tak samo i z każdym tak samo chętnie współpracuję. Natomiast jeżeli ma to pomóc w relacjach z współpracownikami, dziękuję za zwrócenie mi uwagi i postaram się poprawić w tej kwestii już od jutra.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Kaśka to jakie plusy odnajdujesz w pracy w Etisoft? Co tutaj twoim zdaniem funkcjonuje najlepiej? Czy komunikacja między pracownikami działa sprawnie? To dzięki niej często eliminowane są konflikty pracownicze.

Kaśka
użytkownik zarejestrowany

Firma dobrze funkcjonuje to niektórzy muszą ponarzekać!.

Konrad
użytkownik zarejestrowany

Czy możecie mi podpowiedzieć coś więcej o pracy w kontrolingu? Czy ta oferta jest jeszcze aktualna ?

1948 MM
@Konrad 13.08.2017, 18:49
Czy możecie mi podpowiedzieć coś więcej o pracy w kontrolingu? Czy ta oferta jest jeszcze aktualna ?

KONTROLUJESZ CZY M.IN, ROMEO I JULIA PRACUJĄ...I KAJ SĄ..

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Często praca biurowa może tak wyglądać @gowork ale to nie oznacza, że ludzie nie robią kompletnie nic. Kwestia awansów też może być dyskusyjna, na pewno dobrze, że jest taka możliwość, wtedy pracownicy mają większą motywację do pracy. Czy zdarzało się, że ktoś z produkcji przeszedł do biura?

Prostak z produkcji
@Joanna 09.08.2017, 15:12
Często praca biurowa może tak wyglądać @gowork ale to nie oznacza, że ludzie nie robią kompletnie nic. Kwestia awansów też może...

Kwestia awansów to kwestia sporna w naszej firmie, niby są przeprowadzane rozmowy z kandydatami do awansu, i niby wszystko wygląda ok, ale trudno oprzeć się wrażeniu że te rozmowy są robione dla "świętego spokoju" a tak naprawdę ten kto awansuje już jest dawno znany, to wszystko pokłosie początków firmy gdzie zatrudniani byli tylko znajomi i rodzina, także trudno się przebić będąc kimś z zewnątrz. Inną sprawą jest myślenie ludzi z biura o pracownikach produkcji, dla nich to oni są najbardziej potrzebni, najbardziej wykształceni i w ogóle najlepsi i niezastąpieni, a produkcja? Banda pijaków bez kultury, to taki zasłyszany cytat wybitnie wykształconych pań z szarej na ostatnim wyjeździe, które po 3 w nocy już nie odbiegały poziomem upojenia od tych "prostaków z produkcji". Taka jest niestety bolączka tej firmy, zbyt wysokie mniemanie o sobie ludzi z biura, i brak jakichkolwiek szans na awans ludzi z produkcji którzy nie posiadają wśród wyższej kadry wujka, ciotki, kuzyna czy brata. Ja nie narzekam, mi produkcja odpowiada, ale przedstawiam swoją subiektywną opinię na podstawie obserwacji.

pijak2
@Prostak z produkcji 09.08.2017, 18:19
Kwestia awansów to kwestia sporna w naszej firmie, niby są przeprowadzane rozmowy z kandydatami do awansu, i niby wszystko wygl...

Nie trzeba nic więcej dodawać. Dobrze napisane

Stopka
użytkownik zarejestrowany

Tak narzekacie na firmę a ja sprawdziłem ofertę pracy i potrzebują trzy osoby. Reszta ludzi nie ma zamiaru zmieniać firmy dlatego pytam w jakim celu tak skarżycie się? Może niektórzy sa mocno inspirowani przez kogoś? Mnie pracuje się tu dobrze i spokojnie.

Norek
użytkownik zarejestrowany

Jestem po lekturze opinii i utwierdziłem się w przekonaniu, że narzekają na firmę głównie osoby będące na bakier z firmą. Dobrzy pracownicy nie narzekają.

Reaktywacja
@Norek 19.07.2017, 08:15
Jestem po lekturze opinii i utwierdziłem się w przekonaniu, że narzekają na firmę głównie osoby będące na bakier z firmą. Dobrz...

Gratuluję bystrosci. Do pozazdroszczenia.

Ktoś

Oczywistą sprawą jest, że firma musi dostosować się do rozwijającego się rynku pracy, musi wprowadzić pewne zasady i obowiązki pracownikom, aby Ci nie weszli pracodawcy na głowę. Oni też mają różne kontrole zewnętrzne, więc jako firmę trzeba ich zrozumieć. Jednak mówienie tutaj o tym, że ktoś odszedł, bo przyzwyczaił się do "lajtowej" pracy i braku zasad jest trochę błędne. Wystarczy zobaczyć jaka jest przepaść między zarobkami na poszczególnych stanowiskach, nawet na tych samych co jest wg chore. Wykonywanie tych samych prac, a różnica w zarobkach diametralna jest nieuczciwie w stosunku do pracowników. Przypuszczam, że to również wpływa na rotację w firmie stąd też wzięły się masowe zwolnienia. Możliwość rozwoju? W którym momencie? Bo chyba mało który pracownik poczuł jakiekolwiek wsparcie w rozwoju. Firma nie należy do najgorszych, bo to prawda- można trafić na gorsze, jednak nie gloryfikujmy tego przedsiębiorstwa, bo znajdują się też na rynku przedsiębiorstwa lepsze, więc zwolnienie z Etisoftu nie musi się równać z trafieniem w "gorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;.

Amatorka
użytkownik zarejestrowany

Szukam pracy i jak poczytałam opinie to zupełnie nie wiem co mysleć. Tak różne opinie że nie wiadomo kto pisze prawdę a kto zwyczajnie kłamie! Słyszałam wcześniej wiele dobrego o firmie i dlatego jestem na tym wątku żeby uzupełnić informacje ale to nie są opinie.

ONN,,

Onn,, Widać że na dal poszukują niewolników na magazyn surowców do Etisofu, Pracuj.pl.W tej firmie jest wielka rotacja Wałszywość tych ludzi i głupota.O podwyżkach i awansie zapomnijcie ,Oni żyją świecie bajki.Nie polecam tej firmy, nie składajcie CV i nie zaśmiecajcie sobie papierów,,

Grabol
@Gowork 15.07.2017, 19:36
A teraaz napisz prosze ile osob z produkcji ze stazem powyzej 5lat odeszlo i czy znasz powody ich odejscia. Mozesz do tego doda...

Trochę osób odeszło bo nagle przestało im się podobać, bo już nie ma wielogodzinnych posiedzeń w jadalni, jedzenia przy maszynach cy też picia coli czy czego innego. Ktoś kto złapał złe nawyki kiedy firma była mała ma problem przestawić się na inny system pracy gdzie przez to iż jest dużo więcej pracowników trzeba mieć na nimi jakąś kontrolę, wiele osób boli już to że nie mogą sobie palić papierosów ile chcą, że nie mogą oglądać filmów przy maszynach, gdzie ten "fajny ziomek" kierownik od niego wymaga dostosowania się, ale jak to? przecież piłem z nim wódkę... W firmie następują naturalne zmiany które dotyczą każdej firmy kiedy się rozrasta, komu ciężko jest się z tym pogodzić wypada z gry na własne życzenie, zresztą niektórzy chyba już zapomnieli że są w pracy a nie na spotkaniu towarzyskim gdzie ogląda się filmiki na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

gowork
@Grabol 17.07.2017, 13:23
Trochę osób odeszło bo nagle przestało im się podobać, bo już nie ma wielogodzinnych posiedzeń w jadalni, jedzenia przy maszyna...

Jesteś monotematyczny. Może i są ludzie którzy odchodzą bo nie mają czasu na telefon w ręku albo posiedzieć przy fajce ale jest i wielu którzy widząc jakie mają możliwości rozwoju po prostu uciekają. Ileż to osób z produkcji dostało możliwość rozwoju czy awansu ? Na palcach jednej reki mozna zliczyc takie osoby dodajac ze wiele z tych osob i ich awanse sa szyte grubymi nicmi - po kolezensku. Produkcja jest w zasadzie traktowana po czesci jako "prosci ludzie" im najlatwiej narzucic czasy przerw czy wyjsc na papierosa. Szkoda ze to samo nie tyczy sie osob z biur gdzie ich praca jest chyba palenie papierosow oraz spotkania towarzyskie i nikomu to nie przeszkadza. Na stanowiska biurowe gdzie moznaby wytypowac osoby z produkcji ktore stazem beda dochodzic do dwucyfrowki albo i juz maja - to przychodza osoby z zewnatrz - takie tu sa szczeble mozliwosci rozwoju. Tak jak ktos napisal firma jest OK ale jezeli zakotwiczysz na produkcji to nie licz na to ze firma o Tobie pomysli - lepiej wziac kogos z zewnatrz. Pieniadze to samo. Mozesz zarobic w innych firmach i wiecej i mniej.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@E dziękuję za odpowiedź. Nie wiem ile osób pracowało na magazynie, czy produkcji, ponieważ nie jestem związana z firmą Etisoft. Jestem pracownikiem gowork.pl i po prostu zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie oraz aby osoby, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy mogły znaleźć na tym wątku przydatne informacje i odpowiedzi na swoje pytania. Rzeczywiście, osoby które chcą się rozwijać nie zostaną długo w firmie, która nie oferuje im takich możliwości. Dopytywałam o to, ponieważ w ofertach pracy między innymi na magazyniera, operatora maszyn firma oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji. Piszesz, że mały procent pracowników ma taką opcję. Jacy są to pracownicy?

E

Nie istnieje cos takiego jak podnoszenie kwalifikacji na magazynie Pani Joanno. Prosze zobaczyc ilu ludzi przewinelo sie przez magazyn oraz produkcje. Tylko maly procent pracownikow ma mozliwosc podnoszenia kwalifikacji nie mowiac o drabince rozwoju albo awansie. Niestety ale wyglada to tak ze ktos ambitny po czasie odchodzi nie widzac tu mozliwosci rozwoju a dodatkowo pieniadze ktore sa oferowane nie sa w zadnym wypadku dla ludzi kotwica i chwala sie na hali ze wysylaja swoje cv do konkurencji badz co chwile odchodza.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Captchmógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy na magazynie? W ogłoszeniu o pracę firma oferuje między innymi umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pakiety dodatkowe, okazje do integracji. Jak te warunki wyglądają po rozpoczęciu pracy? Jakie możliwości rozwoju mają pracownicy? Tylko bardzo proszę o kulturę wypowiedzi. Nie jest to miejsce do obrażania innych, a szczególnie indywidualnych pracowników firmy.

PRZYSZŁY PRACOWNIK

T.M. I T.M. to muszą być luje...napewno są w porządku... Czy Etisoft sponsoruje boks tajski?

Captch

Pracowałem na magazynie. Atmosfery brak. Falszywosc. i jeszczet t.m. niby znawca a to debil ktorego teraz chcą zrobic leanloderem haha

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Gośka a co sprawia, że firma Etisoft jest godna polecenia? @1948KSG mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym dlaczego Etisoft jest dobrym pracodawcą? Czym wyróżnia się na tle innych firm z branży?

1948 TORCA
@Marek 25.06.2017, 08:52
Przeciez to jest prowokacja :D kasa na czas jest wszedzie chyba ze pracuje sie bez umowy na budowie. Moze kolega na podstawie d...

ETISOFT TO BAJKA...PRAWDZIWA I PIĘKNA...A MARKU JAK NIE PASUJE TOBIE NO COŻ...DRZWI I BRAM U NAS JEST SPORO TO WYBIERAJ KTÓR€DY WYJDZIESZ...

1948 PANY
@Marek 25.06.2017, 08:52
Przeciez to jest prowokacja :D kasa na czas jest wszedzie chyba ze pracuje sie bez umowy na budowie. Moze kolega na podstawie d...

Mamed nigdy nic Tobie nie pasuje...ale w cztery oczy to taki milutki jesteś... ETISOFT PONAD WSZYSTKO...

Gośka
użytkownik zarejestrowany

Etisoft Sp. z o.o. to bardzo fajna firma, polecam!

1948KSG

Witam,pracuje tu 15 lat,,,złego słowa o firmie nie powiem,,,kasa sie zgadza,,kadra ok,,,słynne idolki ok,,, poza jedną.... brudy pierzcie po za forum,,, WSZYSTKIM POLECAM ETISOFT

1948=konf + wsparcie druku..

FLEXMISTRZU LUB MISTRZYNI...WIECIE ZE TA FIRMA JEST DUŻA A ZARAZEM MAŁA... PLOTKI PLOTECZKI ROZCHODZĄ SIE SZYBKO... Bamber nie robi juz trzy lata a czy miał dyscyplinare to nie wiem..spytajcie kadrowej ... A robienie z siebie nie winiątek to troche nietegez... Zgadzam sie ze to nie miejsce na oczernanie ale T.M to moj kolega a jego żona to koleżanka i szkoda mi tego i tego... A o dzieciach nie wspomne... KAZDEMU Z NAS TA FIRMA pasuje..zarobki jako tako...atmosfera pi Zakopcu lepsza..hi hi.. ETISOFT GÓRĄ

V1

Etisoft bardzo fajna firmamożliwość rozwoju i awansu... Super team..

Szerokie plecy

Drukarz komputerowy czyli cyfrowy?

Flexmaster

1948 = Tomasz z flexo wyrzucony dyscyplinarnie za bójki na wigilii. Teraz jak widać pozostała zazdrość i płacz. P O Z D R O i weź się za swoje życie a innym daj spokój jak i cała reszta wcibskich osób. ŻAL!

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Drukarz komputerowy. Czy ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy i mógłby powiedzieć czego mogą się spodziewać osoby, które przesłały swoją aplikację na tą ofertę pracy? W wymaganiach wymieniona jest biegła znajomość programów graficznych. Jak to wygląda w praktyce? Jak wygląda wdrażanie się nowego pracownika do pracy właśnie na tym stanowisku?

Grabol

Czytam to wszystko tutaj od jakiegoś czasu i się zastanawiam czy wy ludzie nie macie większych problemów? Jak nie zaglądanie do portfela, to do sypialni po zazdrość o to że ktoś ma trochę lepiej niż wy. Przecież nikt nikogo w Etisofcie na siłę nie trzyma, nie podoba się można złożyć wypowiedzenie i iść gdzie indziej, pracy na rynku jest mnóstwo, w takim oplu czy ngk będziecie 4 czy 5 lat pod agencjami pracy, a potem kopną was w tyłem bez słowa dziękuję, ale w tym tłumie pracującym w tych obozach pracy będziecie ciągle anonimowi i nie będzie was może kłuło w oczy to że ktoś ma trochę lepiej niż wy. Też mi się trochę rzeczy nie podoba w firmie, ale nie wywlekam tego na forum publiczne bo to zakrawa o śmieszność, tym bardziej anonimowo. @1984 Zanim się wypowiesz nazywając coś "wszyscy mówią" zastanów się czy na pewno wszyscy, ja Cię nie upoważniłem abyś się w moim imieniu wypowiadał, a jak Cię interesuje prywatne życie innych to zatrudnij się jako detektyw, będziesz szpiegował niewierne żony czy mężów i może wtedy zadowolisz swoje ego.

Karol
użytkownik zarejestrowany

Myśl, że większość firm i Etisoft również mają swoja politykę w kwestiach zatrudniania pracowników. Czasami coś dla nas dziwnego dla firmy jest korzystne, dlatego uważam, że nie trzeba się wtrącać!

1948
@nadalpracujący 13.06.2017, 11:27
Co ma związek dwojga dorosłych ludzi wspólnego z nepotyzmem? Mówiąc "wszyscy" rozumiem że z każdym rozmawiałeś? czy...

niech mi zagladają ale po rozwodzie hmmm,,, postaw się w ttej sytuacji a dopiero sie wypowiadej

ZabrzeMiastoCudów
@1948 13.06.2017, 10:41
A pan brygadzista i jedna z "idolek" nie ma z tym problemu...wszyscy mamy o nich zdanie a oni sie cieszą...500+ razy...

1948 pochwal się kim jesteś, to zaglądniemy Ci w życie i zobaczymy co tam siedzi, pośmiejemy się też wszyscy a i zapewne ktoś złotą radę zapoda.

nadalpracujący

@śruba Brzydzę się protekcją i robieniem kariery po znajomości przez co dużo bardziej wartościowi ludzie nie mają możliwości awansu, więc nie widzę powodu aby dać spokój.

śruba
użytkownik zarejestrowany

@nadalpracujący Myślę, że powody mogą być bardzo różne a jak podoba Ci się praca to daj spokój.

nadalpracujący

@Szerokie plecy Jakoś niewiele z nią rozmawiam, bo karierowicze tego typu nie mają u mnie dużego szacunku...:)

Jarek

Pracuje jeszcze ktoś ze starej ekipy w HR i Księgowości?

nadalpracujący

@konf Etisoft od początku była firmą tzw. "rodzinną" i przyjmowani byli ludzie z polecenia, teraz kiedy już się rozrosła są przyjmowani ludzie z zewnątrz, ale nadal pierwszeństwo mają ludzie z polecenia którzy nawet nie muszą przechodzić całego etapu rekrutacji, nad czym ja akurat ubolewam bo bóg raczy wiedzieć ile przez to wartościowych pracowników się do nas nie załapało, za to mamy sporo krewnych i znajomych królika którzy tylko patrzą jak tu zarobić a się nie narobić. Największym przykładem kariery na czyiś plecach jest kariera od sprzątaczki do brygadzistki konfekcji w krótkim czasie, kto pracuje, pracował, ten wie o co chodzi :) Dla jasności, ja przechodziłem całe sito rekrutacji, to dla uniknięcia zarzutów że też wjechałem do Etisoftu na czyiś plecach.

1948

Wspominam Eti... zajejajnie...super kierownicy...kadra oki...pozdrawiam Idolki i flexo...

konf

To jest chore,,starałam się o prace jako operatorka maszyn krojących,,,mam doświadczenie na produkcji 10 lat i nici,,,bo co,,bo małżonka pana brygadzisty ma pierwszeństwo...pozdrawiam,,,ręka ręke poprze

peru
@konf 16.05.2017, 11:21
To jest chore,,starałam się o prace jako operatorka maszyn krojących,,,mam doświadczenie na produkcji 10 lat i nici,,,bo co,,bo...

na pewno dostała za uroda

nadalpracujący

@Już stary ;) Wiadomo że jak firma się rozrasta to potrzebne są zmiany, a w szczególności zmiany pozwalające na kontrolę tego co się w firmie dzieje przy coraz większej ilości ludzi, ale sam przyznasz że tak radykalnych zmian w podejściu do ludzi nikt się nie spodziewał, z firma którym hasłem było "kapitał ludzki" staliśmy się sztywną korporacją pod rządami nie prezesa, nie dyrektora, ale pani z HR która dostała taką władzę że robi teraz co chce i nikt tego nie jest w stanie powstrzymać. Przez co jeszcze ludzie odchodzą? Przez niejasny system stawek na umowach, są ludzie którzy po 5 latach mają niższą stawkę niż nowy pracownik który nie ma kompletnie pojęcia o tej pracy, ale daje się mu stawkę taką jakby był nie wiadomo jak ważnym pracownikiem, a to ludzi denerwuje bo nikt nie docenia starych pracowników, ciągle dokłada się obowiązków, i szuka za co by tu zabrać jeszcze z 2-3% premii. Ktoś zapyta to dlaczego tam jeszcze siedzę skoro jest tak źle? Cóż, jest źle, ale lubię tą pracę, przynosi sporo wyzwań za które nie jestem oczywiście doceniany, ale już się do tego przyzwyczaiłem że np. doroczne nagrody na wigilii firmowej zgarnia 90% ludzi z Szarej, a nie ci którzy na co dzień pracują na trzy zmiany żeby firma przynosiła jak największe dochody. Poza tym skoro są zmiany to każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii, szczególnie jak coś wg. większej liczby ludzi idzie w złym kierunku, ale z ludźmi z produkcji nikt się nie liczy. Chciałbym żeby pojawił się ktoś bardziej obrotny i przekonał ludzi żeby założyć związki zawodowe, wtedy być może udało by się coś więcej dla ludzi wywalczyć, bo póki co jesteśmy na szarym końcu jeżeli chodzi o nagrody czy podwyżki.

nadalpracujący

@Joanna moim i nie tylko moim zdaniem zmiany idą w złym kierunku, z firmy pożądanej na rynku pracy, stajemy się firmą z której ludzie odchodzą, czy o to chodziło autorom zmian?

Już stary ;)
@nadalpracujący 11.05.2017, 15:09
@Joanna moim i nie tylko moim zdaniem zmiany idą w złym kierunku, z firmy pożądanej na rynku pracy, stajemy się firmą z której...

Joanna ......osoba kryjąca się pod tym nickiem, jest żywym przykładem na ewolucję i zmiany jakie nastąpiły w Etisoft na przestrzeni lat.....znakomita Pani od PR brawo. Zgadzam się z tym że firma musi się rozwijać i ewoluować żeby była postrzegana jako solidny dostawca i kontrahent dla największych klientów automotiv elektroniki itp.......ja pracowałem w etisofcie w czasach kiedy robilo się imprezy na działce u Krzycha, przybijalo się "piątki" z prezesami ( Adamem Wojtkiem i Witkiem) byliśmy wtedy jak jedna wielka rodzina , okrzyk TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI ETISOFT !!!! roznosił się po całych działkach koło polibudy :) .... wiedziałem wtedy że kiedyś się to zmieni i będzie to wyglądało tak jak teraz to opisujecie , to się nazywa ROZWÓJ do tego wtedy dążyliśmy i tego chcieliśmy.......Pozdrowienia dla całej ekipy z działki u KRZYCHA !!!!

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@nadalpracujący Wydaje mi się, że firma musi robić jakieś zmiany gdyż inaczej stanie i będzie po firmie. Może początki są trudne zanim nie zacznie wszystko ze sobą współgrać ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Przy dużych zmianach te tryby muszą się dotrzeć.

nadalpracujący

@Joanna zmiany zaszły odkąd ktoś postanowił jakieś 1,5 roku temu zrobić z normalnej firmy korporację, i z marszu wprowadzane zostają korporacyjne zasady, gdzie kończy się indywidualne podejście do człowieka jako części całości, a zaczyna robienie wszystkiego aby temu człowiekowi jak najmniej zapłacić bo nie podpisał tego, czy nie zaznaczył tego w systemie, to że wcześniej zrobił założenia nie na 8 godzin tylko na 12 nikt nie bierze pod uwagę, totalny brak jasnej ścieżki nagradzania dobrych pracowników, za to wachlarz kar za byle bzdurę nie związaną z produkcją jest bardzo szeroki i zmianowi bardzo chętnie z tego korzystają żeby tylko ktoś czasem nie dostał pełnej 25% premii.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@nadalpracujący od kiedy zaszły zmiany, o których wspominasz? Czy dotyczą one działania całej firmy, czy są ograniczone do niektórych jej działów? Chętnie również dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w Etisoft.

nadalpracujący

@były firma niestety ma aspiracje korporacyjne, czyli do wszystkiego instrukcje, zdjęcia i standardy i kary za wszystko nie zrobione wg. w/w. nie do końca rozumiem takie podejście, że firma która miała kiedyś motto "kapitał ludzki" i była jednym z nielicznych gdzie ludzie chcieli tam pracować, staje się powoli czystą korporacją gdzie celem nadrzędnym nie jest to ile pracujesz, ile i w jakim czasie wykonasz zleceń, a to czy podpisałeś listę sprzątania stanowiska po zakończonej pracy rozliczanie wyjść do wc co do sekundy, i cała ta reszta korporacyjnych bzdur które w czyimś mniemaniu mają poprawić jakość pracy, a tak naprawdę sprawiają że ludziom coraz trudniej przychodzi powiedzieć jakąś pochwałę Żałuję, bo kiedy zaczynałem kilka lat temu atmosfera była zupełnie inna, a teraz wychodzi na to że aby być uznanym za dobrego pracownika nie powinno się za dużo produkować, tylko pilnować podpisów, czasów, i wszystkich innych bzdur które nie przynoszą firmie zysku, ale za to Tobie nie zabierają premii

Były
użytkownik zarejestrowany

Witam, czy mógłby ktoś napisać co teraz firma robi? Byłem pracownikiem Etisoft-u i bardzo miło wspominam tamte czasy. Żałuję, że już tu nie pracuję, minęło sporo czasu a ja ciągle wspominam. Niektórzy narzekają ale powiem tylko jedno "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

obcy

Kieruje te słowa do ,,Nick Wałszywy, nie pisze żaden Arek tylko były pracownik Etisoftu To co tutaj Pisza byli pracownicy maja słuszna racje tak jest. ( usunięte przez administratora ) tam pracują Tyle na temat,,

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Walszywychętnie usłyszymy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Jednak przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani pomówień.

Walszywy

Arek zapomniałeś napisać, że jesteś pierwszą osobą w Etisofcie, która nie dała sobie rady na magazynie. Niestety z Twoim podejściem do pracy nie mogło się to inaczej skończyć. Przez dwa miesiące nie mogłeś pojąć najprostszych rzeczy, nie słuchałeś co się do Ciebie mówiłio, pracowałeś bardzo wolno i na odpieprz. Miałeś również wielkie problemy z higieną osobistą, co dodatkowo niegatywnie wpływało na współpracę z Tobą. Zamiast przyznać się do tego, że po prostu się nie sprawdziłeś, to teraz wypisujesz że wszyscy są "wałszywi". Powodzenia w kolejnej pracy i proponuje się bardziej zaangażować.

Pracowik

nie ma co liczyć na podwyzke. mozesz sie starac, byc dobrym pracownikiem, ale nic w zamain nie dostaniesz. nie polecam!

Zostaw opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etisoft Sp. z o.o.