Opinie o Loxee Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Loxee Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Loxee Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loxee Sp. z o.o. w Tychy

Pan pracownik

W firmie tej panuje reżim. Nikt z nikim nie może rozmawiać, zapytac bo zaraz zebranie. Duzo pracowników obecnych narzeka, pare osob chce sie zwolnic i pewnie to kwestia tygodni. Człowiek psychicznie wysiada. Gorzej niz we wiezieniu. Nie szanuje sie tu pracy ludzi, ciagłe zebrania bo to bo tamto co powoduje ze pracownicy mają już poprostu dosyc. A praca zła nie jest. Pracuje od kilku miesięcy i tez chce z tąd uciec. Psychika siada powoli. Czuje sie osobiscie zaszczuty i duzą presje. Nic nikomu nie wolno..

fi98e0

Dobra i zgrana ekipa w tej firmie już była. Niestety nie zadbali sobie o ludzi. Podejście do ludzi jest takie, że absolutnie nie warto się starać. Robisz, żeby zrobić i iść do domu.

$$$$

Szkoda że podwyżek nie ma co roku . Żeby coś uzyskać trzeba samemu chodzić i się upominać . Powinni pomyśleć nad tym tematem . Bo chyba lepiej mieć stałych pracowników którzy znają się już na robocie , a nie ciągła rotacja i na nowo uczyć od podstaw nowe osoby .

####
@Dsaz

W firmie niedaleko jest też praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku , premia frekwencyjna 600 brutto , premia jakościowa 350 brutto . Można , można ????

Jaki jest wkład kierownictwa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Weronika
@Major

Co się na nią składa? Tzn. jak bardzo trzeba być wydajnym, żeby dostać te premię? Jakie są normy do wyrobienia? Jest tak poza tym o co się starać? Ile tej premii wlatuje?

Angela Nowy wpis

Hej :D Przychodzę z zapytaniem dla mojej mamy, bo szukamy dla niej pracy na produkcji, ale zależy mi na dobrych warunkach bo to kobietka po 50 i pracowała już wcześniej na produkcji tylko nie może dźwigać dużych ciężarów. Jaka średnia wieku jest na hali? W ofercie piszą o osobach z motywacją do pracy a tego jej nie brakuje, ale niestety nie ma info czy bardziej wolą mężczyzn czy kobiety no i jaki wiek

Polako Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Dzień dobry. Czy pracują w tej firmie obcokrajowcy?

Większość wpisów dotyczy pracy na produkcji, a może ktoś z was pracuje jako grafik i może mi napisać, czy poleca się zainteresować kolejnym naborem na to stanowisko. Z tego co wiem jest umowa o pracę, ale nie podali widełek, super by było, gdyby ktoś mi je przybliżył. Wynagrodzenie określili jako atrakcyjne, więc sam nie wiem jak to mam odbierać :P Wymagają dwa lata doświadczenia, jacie znać co z portfolio, czy je też biorą pod uwagę/

duzo kobiet tam pracuje na produkcji? Szukam pracy, ale żeby była odpowiednia dla pani, żadnego dźwigania dużego etc. Wiem, że były tu ogłoszenia w przeszłości, jeszcze w grudniu nawet mi takie wyskakuje, co było, ale no nie pisali takich szczegółów.

Byly pracownik Nowy wpis

Pracowałam tam . Nie pracuje dużo kobiet 2 Ukrainki i 5 dziewczyn .. Praca na szlifierni i piłowanie desek ,pył i hałas straszny i keszxze lakiernia smród straszny ,aż w gardle gryzie .

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loxee Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier - Kierowca ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Wow

Najgorszym pomysłem była zamiana kierowników zmiany . Masakra

Rysiu
@Wow

Bo wymyślili że na jednej zmianie maja być sami doświadczeni monterzy a na drugiej nowi . A to pomysł beznadziejny bo zazwyczaj nowi pracownicy uczą się dużo od doświadczonych pracowników. Eloo

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Loxee Sp. z o.o. w przypadku pracy jako operator produkcji?

Kdt

Tak, jest możliwość pracy zdalnej. Bierzesz sobie prasę do domu, beczkę żywicy i składasz w domowym zaciszu sprzęt. A tak na serio.. Ty widzisz co ty piszesz wogole ??

@Kdt

A Ty widzisz, że piszesz do komputera AI?? XD Napisałbyś lepiej, ile operator zarabia od stycznia, czy poszło coś w górę, skoro minimalna aż o 600 pln skoczyła.

Luck

Operator / brygadzista u nas ma taką pracę że rzeczywiście jest brygadzista i tylko nadzoruje pracę albo sam stoi na montażu i robi deski . Zależy jakim chcesz być brygadzistą heh

Tris
@Pan pracownik

Możesz podać jakiś przykład. Napisałeś ze trzeba pracować i nie wolno rozmawiać. Tak raczej jest wszędzie. Czy to poprostu pisanie po pijaku jake ma ciężkie życie. Dobra rada, jedz w Bieszczady.

Pracownik hali.
@Pan pracownik

Przecież można podejść i chwilę porozmawiać, nie zauważyłem, żeby mieli z tym problem do któregokolwiek z pracowników. Oczekują, żeby robota była wykonana na czas. Zrób swoje najlepiej, jak umiesz, a zarządcy firmy nie będą mieć problemu. Nie rozumiem, o co chodzi. Jedyne, co mam do zarzucenia, to bzdurne decyzje, jak choćby zamykanie szatni na klucz. Drodzy zarządcy, tutaj do Was kwestia: Pozwólcie pracownikom mieć wodę butelkowaną na hali, a nikt nie będzie miał potrzeby iść do szatni. Powiecie, ze przecież na hali jest dystrybutor z wodą... Ok, ale nikt z tego nie pije, ponieważ stoi w najgorszym miejscu, w jakim tylko może stać. w tamtym rejonie non stop jest pył od bączków i my mamy pić wodę z kurzem? Pracownicy mają swoje wody w szatni i dlatego chodzą, gdyby można było mieć swoją wodę na hali, nikt by nie chodził. Przemyślcie tę kwestię. Pozdrawiam.

Marlena
@Pan pracownik

To pracownicy co pracują w tej firmie już jakiś czas też dostają najniższą krajową plus premia?

Nati
@Marlena

Też jestem ciekawa czy pracownicy co dłużej niż mają najniższą plus premie?

P
@Marlena

Nie no, bez przesady. Nikt by nie pracował, wynagrodzenie zależy w dużej mierze od stanowiska.

Nati
@P

Czyli mogłabym liczyć na to że po okresie próbnym , moje wynagrodzenie z czasem wzrośnie ? Chce się dowiedzieć trochę bo zastanawiam się czy aplikować na pracownika produkcji.

Irek
@Pan pracownik

Jak się pracuje ? Są przyjęcia?

@P

Rozumiem ale jeśli chodzi o premie to jest ona uznaniowa czy obligatoryjnie wszyscy ją dostają do pensji? Są co jakiś czas podwyżki bez względu na stanowisko?

@Mirosław

Podwyżki nie ma , musisz chodzić i prosić o podniesienie pensji bo oni sami nie wpadną na pomysł żeby podnieść pracowniką . Jak nie pójdziesz wyprosić to będziesz robić za najniższa. Nie kumam tylko dlaczego nie zrobią jak w innych zakładach że danego miesiąca co roku są podwyżki dla wszystkich . Pracownik by się czuł doceniony i napewno ludzie by nie rezygnowali po paru dniach .

fi98e0

Paulina

Witam. Myśle o pracy w tej firmie bo podobno robicie sprzęt zimowy i letni. Sama lubie narty i na surfie w lato pośmigam. Moje pytanie : czy jestem w stanie na początek zarobic około 4k zł? Pytanie dla dziewczyn które tam pracują:)

Ok, odpowiedź krótka i konkretna :P To ile można tu dostać na rękę w takim razie? Szkoda, że tej 4 się nie wyciągnie, ale może jakieś ciekawe benefity dla pracownika mają? Lub premie motywacyjne czy za wyniki? Na święta firma ma w zwyczaju dawać jakiś dodatek? PS są tam u was teraz przyjęcia?

Lol

Są premie za wyniki , dodatki na święta były przez ostanie lata . Potrzebują mężczyzn .

@Lol

Ooo, to na jaką premię maksymalnie można liczyć? Jest szansa na nią każdego miesiąca? To dla kobiet nie ma żadnego stanowiska, czy jak to jest?

Lidia

Operatora produkcji już przyjęli? Spóźniłam się chyba i to tylko parę dni, bo jeszcze było ogłoszenie niecały tydzień temu. Ogólnie był ktos niedawno na rekrutacji, o co pytali? Kobiety przyjmuja? Na wszelki spytam, mówię, może jeszcze nie wszystko stracone.

Jakie macie godziny na zmianach na produkcji? Była niedawno oferta do was ale napisali tylko że dwie zmiany i tyle. Gdyby jeszcze szukali kogoś to muszę wiedzieć konkretniej ze względu na życie prywatne. No i piszą tam o ubezpieczeniu na życie, multisporcie itp. Na okresie próbnym już to dają czy dopiero po?

Jsnek

Cześć, są u was premie świąteczne , imprezy integracyjne , Wigilia ?

Karol Boberek

Dzień dobry. Chciałbym zapytać o prace w tej firmie. Na czym dokładnie polega i czy są aktualnie przyjęcia na produkcję? Czy na początku jest umowa o prace? Jakie są średnie zarobki ? Jak wygląda szkolenie stanowiskowe? I czy są dodatkowe premie comiesięczne ? Dużo pytań, ale wiadomo kto pyra nie błądzi. Pozdrawiam. Karol.

Luck
@Karol Boberek

Chłopaki zazwyczaj trafiają na montaż albo szlifiernie . Montujesz deski , pokażą ci co i jak . Przyjęcia są . Na początku masz umowę zlecenie miesiąc dwa potem umowa o pracę .Co do zarobkow to podobno na montażu nie jest źle . Premie są co miesiąc . No święta Bożego Narodzenia dostajesz wypłatę z premia plus taki dodatek świąteczny , tylko z tym dodatkiem trochę lipa bo wymyślili że nie wszyscy dostają jednakowy tylko zależnie ile pracujesz , a przecież zakupy na święta wszyscy musimy zrobić więc to akurat bezsensu w innych zakładach nie ma takiego czegoś, masz umowę o pracę to dostają wszyscy jednakowe pieniądze na święta a tu wymyślają widełki .

Tola
@Luck

A po zleceniówce na jaki czas można dostać uop? Wiesz ile konkretnie wynosi ten dodatek świąteczny, jaki jest przedział, bo to fajny gest ze strony firmy?

......

Masz napisane " pracownik " Nie widzisz? Co chwile ktoś ucieka, a powodem są niskie płace. Powiedzmy sobie to wprost... Teraz 3500 na rękę możesz sobie wsadzić.

Bob
@Tola

Fajny gest? Przecież takie dodatki na święta to norma w innych zakładach , tyle że wszyscy dostają jednakowe dodatki a tu widełki .

@Bob

Być może, w każdym zakładzie jeszcze mnie nie było, ale mimo wszystko nie padł tutaj kompletnie żaden konkret. Możecie wiec odnieść się tak na oko co do szczegółów? wyżej już pisali o 3,5 tys na rękę, a co dalej? ile dodatki wynoszą i jakieś premie? dobrze jest moc sobie takie maksymalne przychody podliczyć

Kilka miesięcy w loxee: - zakaz używania telefonu, - zakaz rozmawiania (chyba, że akurat brygadzisty lub dyrektora nie ma w pobliżu), - jedna przerwa 25 minut, stołówka na max 8 osób, zwykle je się w szatni (ostatnio nawet do szatni wstawiono stół ;)), - na montażu wieczny bajzel i smród chemii, praca wykonywana czasem na kolanie, - na szlifierni hałas i zapylenie (są środki ochrony osobistej ale mało kto używa choćby zwykłej maseczki), - hala za mała, przestrzeń wykorzystana po ostatni centymetr (nie mówię, że wykorzystana z jakąś logiką - po prostu prezes miał pomysł to tak zrobił - po kilku tygodniach zmieniają aranżację), - pracy coraz więcej, biorą zamówienia jak leci a potem nie wyrabiają z terminami, a co za tym idzie dokładają roboty (coraz więcej, więcej, więcej...), - jakość wykonywanych produktów jest OK, - firma niepotrzebnie traci materiały i pieniądze, żadnej kontroli nad przepływem materiałów; jeśli czegoś nie ma to zamawiają ale nikt nie patrzy czy to zostało zużyte w 100% czy się gdzieś zapodziało (grube pieniądze lądują w błocie), właściciele powinni liczyć każdy grosz, który tracą w zamian liczą każdą złotówkę, której nie przeznaczą na podwyżkę, - brak sensownej organizacji miejsca i pracy, - pracownicy wspaniali, nikt ci nie powie złego słowa, z każdym można pożartować gdy szeryf nie patrzy; - im wyżej w hierarchii pracowniczej tym gorzej, - wypłata zawsze na czas, premia w moim przypadku kilkukrotnie niewypłacona nie z mojej winy, - za podwyżkami trzeba chodzić, jedni dostaną inni nie, - gdy już się przyjmiesz do loxee nie pokazuj, że jesteś dobrym pracownikiem, powoli rób swoją robotę; jeśli pokażesz żeś kumaty, będziesz pracował wydajniej, otrzymasz w zamian tylko dodatkowe obowiązki, większą normę do wykonania a nie pójdzie to w parze z wynagrodzeniem. Reasumując nie polecam pracy w tej firmie. Jest w około wiele lepszych miejsc pracy. Nie traćcie czasu na loxee. Mimo wszystko wierzę, że wraz z powiększeniem hali praca w loxee nabierze sensu i będzie wyglądać jak wyglądać powinna. Powodzenia.

swd3
@Andrzej

Żeby nie było, jestem pracownikiem, któremu też wiele rzeczy nie pasuje, ale jaki " zakaz używania telefonu" Kolego masz na myśli? Przecież, jak jesteś na montażu powiedzmy, to masz uwalone ręce i nawet gdyby tego zakazu nie było, no to nie weźmiesz telefonu do ręki, chyba, że jesteś (usunięte przez administratora). Na szlifierni też trzeba patrzeć, co się robi i pilnować maszyn, więc przepraszam, kiedy Ty masz czas na wyjęcie telefonu z kieszeni? Na wklejaniu z kolei masz ręce całe w kleju i też nie weźmiesz do rąk telefonu, także argument nieco do D :) Zakazu rozmawiania też nie ma, przynajmniej ja go nie widzę, kiedy i z kim Ty chcesz rozmawiać, jak każdy z nas jest na innym stanowisku i robi, co ma robić. Ile byś chciał mieć przerw? Chyba Cię (usunięte przez administratora) wyobraźnia poniosła. Pozdrawiam :)

@swd3

Kolego. Nie widziałem pracownika, który jest przyklejony do stanowiska cała zmianę. Do wodopoju też pewnie nie chodzisz, z kibla nie korzystasz i fajek nie palisz. Na każdym rogu kamera, niejednokrotnie prezes z domu obserwuje co się na hali dzieje i dzwoni "dlaczego ludzie rozmawiają" lub "dlaczego tak wcześnie skończyli pracę". Sam wiesz, że były takie sytuacje.

Wiedźmin

Kolejne osoby uciekają z firmy. Są to wieloletni pracownicy, którzy mają umiejętności, a dyrekcja zamiast wyciągnąć jakieś wnioski z tego, co się dzieje, tak po prostu pozwala ludziom odejść, co z tego, że hala nam się powiększy o kolejną przestrzeń produkcyjną, jeśli za chwile nie będzie komu robić. Rotacja ogromna w ostatnim czasie.

@Wiedźmin

Czemu aż taka rotacja? Widziałem wpis że jest zakaz używania komórki no ale to chyba jak w każdej firmie na produkcji. Niskie wypłaty powodują że ludzie szukają lepszej pracy? Nawet przy składaniu wypowiedzenia nie proponują podwyżki żeby jednak zostać?

Witam , mają teraz aktualną ofertę dla magazyniera - kierowcy, stawka 4 400–5 150 zł, a obowiązków sporo. Myślicie, że jest jeszcze szansa negocjować kwotę wynagrodzenia? Już 6 tys. bez premii by mi odpowiadało, zwłaszcza że wymagają już dwuletniego doświadczenia. Na magazynie jest rotacja też czy tu już nie ma tego problemu? I jakie jest podejście kierownictwa, można się zawsze dogadać?

Czy zarobki oferowane przez Loxee Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Jaki jest wkład kierownictwa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Major

Cześć, nie ma żadnego wkładu, a w kontekście motywacji, to owszem jest... Ale najwyżej do poszukiwań innej pracy. Ilość pracy jest nieadekwatna do ilości, tzw mocy przerobowych, codzienne awarie maszyn, wszechobecny bałagan na hali. Organizacja pracy nie istnieje, wszystko jest robione na wariackich papierach, liczy się ilość, a nie jakość - Jeśli chodzi o ludzi, to są w porządku, poza brygadzistami. - To kapusie, karierowicze, obstawiam, że mają płacone za donoszenie na innych. Ogłoszenia o pracę na portalach wiszą, aczkolwiek ludzie z tej firmy częściej odchodzą niż przychodzą. Przyjdź i sam zobacz, jak jest. Pozdrawiam :)

Kordian
@Major

Czyli za mało ludzi a roboty za dużo. Awarie maszyn się zdarzają tak często bo stare albo nieserwisowane czy ludzi nie są odpowiednio przeszkoleni i dlatego coś knocą?

@Kordian

Po prostu zarządcy firmy wolą sobie kupować Iphone'y na abonament, czy (usunięte przez administratora) auta w Leasing zamiast inwestować w profesjonalny serwis maszyn. Jest pracownik odpowiedzialny za tzw, utrzymanie ruchu i to on dokonuje doraźnych napraw maszyn. Profesjonalnego serwisowania próżno szukać. Generalnie uważam, że firma jest na kolanach i upadek, to kwestia czasu. Zarządcy tej firmy myślą tylko, jak nałapać kontrahentów, a to, że nie mają ani ludzi, ani sprzętu, żeby to wykonać, to inna bajka. Spora część ludzi pracuje w tej firmie, bo póki co nie mają żadnej alternatywy.

To tylko ja
@Major

Major, czy Ty naprawdę jesteś takim nieudacznikiem że musisz kogoś oceniać. Załóż firmę i może zobaczysz jak to wygląda (znajdź ludzi, finansowanie, pomysł). A ja wiem, lepiej iść na etat i narzekać na pracodawcę. W każdej pracy są plusy i minusy. Loxee praca inna niż wszystkie, musisz myśleć, musisz swoje zrobić, ludzie bardzo fajni, tylko trzeba chcieć.

@To tylko ja

Ja nie narzekam, ja tylko stwierdzam fakt. To nie jest tylko moja opinia, bo są tam ludzie, którzy twierdzą podobnie. Jednak, jak widzę nie chcą się odezwać... No cóż.

Praca
@Major

Praca jak praca , trzeba zrobić swoje i do domu . Wypłata na czas , pracodawcy mili . Trzeba pracować za darmo nikt nigdzie pieniędzy nam nie da . A jak się komuś nie podoba to przecież w Tychach tyle fabryk jest do wyboru . Można zawsze zmienić .

Wojtek
@To tylko ja

Hej , byłem na rozmowie u was ale jak się dowiedziałem że moja premia będzie zależna nie od tego ile zrobiłem produktu tylko od tego ile na ostatnim dziale go spakują to podziękowałem . Ja się narobię jak głupi osioł a ktoś inny tego nie zdąży spakować i przez to dostajesz niższa premie . Wy się na to godzicie ?

Ktoś
@Wojtek

Wątpię że tak jest . Pracowałem już w kilku firmach w Tychach i nigdzie nie spotkałem się z sytuacją żeby moja premia zależała od działu na którym nie pracuje . Zawsze jest tak że każdy dział jest premiowany indywidualnie .

@Wojtek

Święci to oni nie są, ale niemożliwe, żeby tak powiedzieli. Premia jest zależna od wyników Twojej pracy.

Weronika

$$$$

Elżbieta
@$$$$

Chyba tak jednak zazwyczaj jest, że pracownik sam musi negocjować, pracodawca tak chętnie się nie dzieli :( Odnośnie do tej rotacji, to z jakich przyczyn występuje? Chodzi tylko o pieniądze, czy bardziej kiepską atmosferę? Widziałam wcześniejsze komentarze...

Zzaaa
@Elżbieta

Premie tutaj to śmiech na sali 150 ????????????

@Zzaaa

150 zł premii to faktycznie niewiele. To kierownik ustala tak niskie limity? Każdy tyle dostaje czy jak ktoś ma dobre wyniki to może wypracować więcej?

Nora
@Mirosław

Premie są zależne od ilości wyprodukowanych produktów oraz absencji. Kwota 150 zł to raczej przy nieobecności 50-75% czasu.

@Nora

No to jaka minimalna premia netto? I to jest tak że podstawa to najnizsza krajowa plus ta premia ?

Nora
@Paweł

Stawka podstawowa jest negocjonowana na rozmowie kwalifikacyjnej, nikt w Tychach nie pracuje za minimalną. Premie w zależności od działu 400 zł netto w zwyż

@Nora

A kobiety też u was tyle zarabiają ?

Luka
@Ewa

W tej firmie kobiety mało kiedy zostają na dłużej , więc chyba chodzi o kasę . Też umówmy się nie jest to nowoczesna hala z przestrzenią i porządkiem , pełno jest kleju , żywicy itp. Jedno jest pewne firmy które doceniają pracowników nie mają rotacji , jest jedna zgrana ekipa każdy zna się na swojej robocie i robota idzie do przodu . A szkolenie co chwilę kogoś nowego to tylko strata czasu .

Nik
@Luka

Powoli robi sie wiekszosc sasiadow zza wschodniej granicy. Na wielkanoc ani grosika wiecej tak jak w innych zakladach ludzie dostali nawet glupie 100zl. Pracownicy nie sa szanowani w tej firmie. W innych firmach inflacyjne ludzie dostaja a tu nic. Zero motywacji , lidzie do pracy nie chcą juz chodzic.

@Nik

To słabo że nie dali chociaż talonów. A jak z wakacjami? Można dostać dofinansowanie do gruszy jak ktoś weźmie przysługujący urlop? W poprzednich latach było?

Dsaz
@Mirosław

Nie ma żadnych dofinansowań na wakacje , socjali też nie ma typu na mikołaja dla dzieci pracowników dostaliśmy na święta Bożego Narodzenia dodatkowa premie świąteczna . Teraz coś premie się zaczynają poprawiac dali większe . Może coś będzie szło do przodu na plus dla nas pracowników bo roboty jest dużo , więc mamy nadzieję że wynagrodzenia też będą duże.

####
@Dsaz

Jest jakiś standardowy czas po jakim podstawa może wzrosnąć przykładowo po przepracowaniu roku albo coś w tym rodzaju? Jak tak to o dużo?

@Monika

Jedyne, co Ci tam wzrośnie, to ilość obowiązków. Jak nie muszą, to nie dadzą podwyżki, możesz co najwyżej próbować negocjować stawkę, gdy zejdziesz z okresu próbnego pod umowę na rok, bądź później na czas nieokreślony, ale na wiele bym się nie nastawiał.

@Pan pracownik

No ale ogólnie firma jest ok ? Warto aplikować ? Masz porównanie z innymi firmami ?

@@
@Pan pracownik

A jakie są premie , są jakieś widełki od do ?

Hubert

Jakie macie umowe po okresie próbnym ? W poprzednim zakładzie miałem okres próbny 3 miechy , po tym czasie na etat ale umowa na rok a potem już na nieokreślony jak tu sytuacja wygląda?

P.
@Hubert

Tak

@P.

To znaczy próbny a jak potem? Bo nie ukrywam że mnie by zależałoby na umowie na czas nieokreślony. W ogóle oceniasz że tu jest stabilnie? Nie ma zwolnień z dnia na dzień? Raczej ekipa jest stała?

Zostaw merytoryczną opinię o Loxee Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Loxee Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loxee Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loxee Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loxee Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Fabryczna 5
    43-100 Tychy