Opinie o Loxee Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Loxee Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Loxee Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loxee Sp. z o.o. w Tychy

Kinga

Witam, przy czym pracują kobiety w tej firmie ? Święta są dniami wolnymi od pracy w tej firmie?

Wieloletni pracownik.
@Kinga

Kobiety pracują przy obróbce gotowych produktów. Tak, święta są wolne. Zapraszamy

@Wieloletni pracownik.

A jeszcze chciałam dopytać o premie , jeśli byłabym obecna w pracy cały miesiąc to dostanę jakaś premie za to tak zwana premia frekwencyjna.?

@Kinga

Tak, ale zależna od dyrektora.

@P

Dobrze , minimalna premia na rękę ile wynosi ?

Dawid
@P

Ja jestem ciekaw innej kwesti, dajmy na to że jakieś święto wypada w czwartek to piątek też jest wolny w tej firmie (wypisuje się na ten dzień np urlop) czy normalnie idzie się do pracy ?

P.
@Dawid

Powiem na przykładzie majówki. Pierwszy jest wolny, trzeci jest wolny. Drugiego pracodawca daje wszystkim wolne, a jeśli chodzi o dzień roboczy po święcie, to możesz po prostu spytać, czy dadzą Ci wolne. Kwestia indywidualna.

Hubert
@P.

Macie dodatek transportowy? Dostajecie ubrania robocze od firmy ?

P.
@Hubert

Tak

Hubert
@P.

Ile trwa okres próbny ? I potem jaka umowa i na ile ?

Jola
@Wieloletni pracownik.

Widzę że ktoś tu napisał że kobiety pracują w tej firmie przy obróbce gotowego produktu . Napiszcie ciężko jest , da się to szybko ogarnąć ?

Marlena

Przewidywane są podwyżki od 1 lipca?

@Marlena

Oni tylko dają, jak muszą, w innym wypadku możesz sobie pomarzyć.

Ilona

i co, chyba w firmie obecnie jest w porządku? pytam, bo pisali coś o jakiś wypowiedzeniach i bankructwie a po krs wciąż aktywni... wiadomo ile osób tu aktualnie pracuje i jakie warunki przy tym mają?

KDT.
@Ilona

Owszem, ale bankructwo nie dotyczy tej konkretnej firmy.

Dariusz
@KDT.

A kogo? Jak są aktywni, to może Ty wiesz, jak działają i czy od czasu do czasu są przyjęcia?

KDT
@Dariusz

Firma Sode Lab padła, firma Loxee nadal działa i na bankructwa się nie zanosi.

Jan
@KDT

Nie bardzo rozumiem, czemu pojawia się tutaj informacja o innej firmie, kiedy wątek dotyczy Loxee?

Oliwia
@Ilona

Witam , mogę prosić o jakieś informacje, ile bym dostała na początek, są jakieś premie , dodatki na święta ? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Ilona

Witam , chciałam zapytać czy premie są co miesiąc , czy nie zawsze? Są dodatki na święta , jakieś paczki dla dzieci pracowników?

@Karolina

Cześć. Premie są za ilości zrobionych produktów i jeśli jesteś cały miesiąć w pracy bez żadnego L4 wtedy masz premie.( kwota zależy od działu, jednak rewelacji nie ma niestety przy dzisiejszych cenach w sklepach i codziennym życiu). Jesli chodzi o dodatki to w grudniu dostaliśmy po 500zł do wypłaty na święta. Na wielkanoc nie ma żadnych dodatków. Nie ma żadnych paczek dla dzieci.

@Kdt

Dzięki za informacje, a po okresie próbnym podnoszą coś pensje czy jest taka sama jak na okresie próbnym? I jak myślisz od lipca będą podwyżki ?

Lidia

Znalazłam na portalu nowe ogłoszenie, szukają kogoś na produkcję. Przejrzałam wątek i trochę minęło od ostatniej opinii na temat samej pracy, więc żywię nadzieję że jednak coś się poprawiło od tego czasu ;) Jakie są teraz warunki, nie ma już takiej rotacji jak kiedyś? Czy dają od razu UoP czy trzeba najpierw na zleceniu robić?

Odpowiedź
@Lidia

Jeśli chodzi o zmiany, to zdecydowanie na gorsze. Firma robi się ukraińska. Wolą pozatrudniać ukraińców, niż dołożyć coś do pensji naszym. Kombinowanie, jak koń pod górę w każdym aspekcie działania firmy jest na porządku dziennym Wszechobecny bałagan na hali, do tego brygadziści dają po sobie jeździć dyrektorom, co później odbija się w codziennej pracy na hali, bo jest nagonka na " szybciej, więcej" Oni nie widzą absolutnie swoich błędów, a wręcz je powielają. Zajmują się pierdołami, jak np oglądanie obrazu z kamer w domu po godzinach, zamiast próbować usprawnić, to, co na prawdę istotne. Większości z Nas się już autentycznie nie chce, ale ludzie mają kredyty, a wszędzie dookoła ukrainizacja, w tej firmie również. Rotacja jest właściwie większa, niż kiedyś, Jak przyjdzie ktoś nowy, to po niedługim czasie ucieka. Możesz przyjść, zobaczyć, spróbować, jak najbardziej. :)

@Odpowiedź

Szkoda , bo w ogłoszeniu jest że umowa o pracę , na dwie zmiany , pasuje mi to . A możesz napisać ile bym dostała na początek ? Najniższą krajową czy coś więcej ? Są jakieś premie ?

Pracownik 2
@Odpowiedź

Pozwolisz pracowniku że Ci odpiszę na Twoją opinię, nadmienię że jestem pracownikiem tej firmy od jakiegoś czasu. I ot moje spostrzeżenia do Twojego wpisu. Jeśli chodzi o zmiany, to zdecydowanie na gorsze. Firma robi się ukraińska, -pewnie dlatego że niektórym pracownikom z Polski nie chce się pracować, albo ściemniają jak mogą. (L4, opieki, itp), tylko ślepy by tego nie zauważył :) Wolą pozatrudniać ukraińców, niż dołożyć coś do pensji naszym. - NASZYM hmmm czyżby ksenofobia? Pracownik z UA zarabia tyle samo co "TY" i jest bardziej efektywny niż pewnie Ty. Takie czasy :) Kiedyś MY Polacy też do Niemiec jeździliśmy na zarobek i Niemcom się to też nie podobało. A dlaczego?! bo zapierdzielaliśmy więcej jak oni, ale to wtedy było ok?? ;) Kombinowanie, jak koń pod górę w każdym aspekcie działania firmy jest na porządku dziennym Wszechobecny bałagan na hali, - no tak racja!! konstruktorzy, graficy, dyrektorzy, właściciele, inwestorzy, a no i klienci firmy powinni sprzątać hale po pracownikach :) do tego brygadziści dają po sobie jeździć dyrektorom, co później odbija się w codziennej pracy na hali, bo jest nagonka na " szybciej, więcej" Oni nie widzą absolutnie swoich błędów, a wręcz je powielają. Zajmują się pierdołami, jak np oglądanie obrazu z kamer w domu po godzinach, zamiast próbować usprawnić, to, co na prawdę istotne. - chyba kto co robi w czasie wolnym po pracy to Ciebie nie powinno interesować? możesz nam napisać co Ty porabiasz? Większości z Nas się już autentycznie nie chce, ale ludzie mają kredyty, a wszędzie dookoła ukrainizacja, w tej firmie również. -proponuję zmienić, ponoć jest bardzo dużo pracy na rynku, a jeśli jesteś dobrym pracownikiem pewnie nie będzie problemu... Rotacja jest właściwie większa, niż kiedyś, Jak przyjdzie ktoś nowy, to po niedługim czasie ucieka. Możesz przyjść, zobaczyć, spróbować, jak najbardziej. :) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Pozdrawiam, bez odbioru

Natalia
@Pracownik 2

Zawsze znajdą się ludzie nie zadowoleni jak w każdej firmie . Możesz napisać mi coś więcej na jaka pensje mogłabym liczyć na początku , są premie ? Chce aplikować do tej firmy.

Drogi pracowniku numer dwa.
@Pracownik 2

Ja nie mówię w swojej opinii o, jak to ująłeś " sprzątaniu po pracownikach ", bo każdy sprząta swoje stanowiska po skończonej pracy. Zdanie " wszechobecny bałagan na hali" Odnosi się raczej do tego, że obecnie hala wygląda, jak tor przeszkód, jeden wielki magazyn, aniżeli miejsce, gdzie produkuje się sprzęt. Skoro jesteś długoletnim pracownikiem, to doskonale wiesz, o czym mówię. Wszystkiego pełno, nie można niemal się ruszyć.

@Odpowiedź

Zapomniałeś jeszcze dodać że jest nas za dużo na pierwszej zmianie i brakuje stanowisk pracy. Mega prowizorka. Człowiek się organizuje gdzie może. Niejednokrotnie gdzieś w przejściu

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loxee Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier - Kierowca ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Sodę lab

Cześć. Z racji bankrutcwa naszej firmy sodę, dostalysmy od "naszych" prezesów propozycje pracy u was? Czy praca jest ciężka? Jak wygląda praca na szlifierni? Czy są jakieś możliwości awansow/podwyżek? Czy ten Burton i liczba zamówień to prawda? Dostalysmy wizję pracy długoterminowej... Widomo mamy wątpliwości w takiej sytuacji gdzie nasza firma bankrutuje

@Sodę lab

Jak to bankrutuje ? Ilu ludzi chce przyjsc ?

Sodę lab
@Kdt

Wszyscy pracownicy z wypowiedzeniami. Nie wiem ile osób jest chetnych

Adecco

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie notoryczne obgadywanie w szatni jednego z pracowników, jaki to on nie jest, że oni go tam nie chcą, że do nich nie pasuje itd. Oczywiście osoba, o której piszę nie jest świadoma sytuacji i pewnie uważa tych wszystkich ludzi za swoich kolegów/przyjaciół. Oczywiście, to tylko w szatni, bo poza nią wszyscy z tym pracownikiem normalnie rozmawiają podają mu rękę śmieją się z nim, a w szatni... Szkoda słów Panowie. Nie wiem, jak zarządcy, ale współpracownicy są bardzo fałszywymi ludźmi. Widząc to i słysząc, co się mówi o jednym z pracowników postanowiłem z dnia na dzień odejść, bo z tak fałszywą ekipą nie można pracować. Firma byłaby ok, gdyby sytuacje opisane wyżej. Nie polecam.

@Adecco

A z jakiego działu ta osoba?

@Adecco

Firma dobra ,ale nie wiem czy poprostu kierownik miał jakis problem osobisty do mnie czy co ,bo dostałem telefon ,że nie chcą kontynuować ze mną współpracy i to bez powodu nie byłem na L4 ,nie siedziałem na telefonie itd poprostu zwolnienie za nic..,a tak swoją drogą ludzie tam palą ,a jest zakaz palenia na zakładzie to samo z telefonami nikt się tym nie przejmuje widzą tylko to co chcą widzieć...

@Adecco

Bo mam podobne odczucia...

No widzisz, Mariuszku. :) Trzeba było uczciwie pracować na montażu, jak inni, a nie lecieć w kulki myśląc, że nikt nie widzi. :)

Mirosław

Nie podali ci powodu zwolnienia? Na jakiej umowie pracowałeś że tak szybko mogli ją rozwiązać? Zlecenie czy czas określony?

@Mirosław

Był na okresie próbnym, jak sądzę.

Beata
@:)

Ale to co, źle ten pracownik pracował faktycznie? A nie tak że bez powodu został zwolniony? Wiesz coś na ten temat?

@Beata

Nie chciało mu się za bardzo robić. Często brał przepustki.

@:)

I wszystko jasne. Zawsze jest jakiś konkretny powód zwolnienia podawany? Nie ma sytuacji że bez powodu to robią?

@Dorota

Zazwyczaj " pracownik nie pasuje do koncepcji"

Urszula

I ten powód podawany jest zawsze przy zwolenieniach? :D Dyplomatycznie

Brutality
@Urszula

Jeśli chcesz sobie zepsuć zdrowie psychiczne, to serdecznie zapraszamy. W innym wypadku odradzam. Pamiętam sytuację, jak była delegacja potencjalnego kontrahenta zza granicy i prezentacja produkcji wraz z prezentacją działania maszyn. Ściągali pracownika z Bielska- Białej, który w tym dniu miał wolne, żeby pokazał działanie maszyn na CNC, bo nie umieli włączyć programu... Dla mnie to jest żenada... Oni kupili te maszyny, a kompletnie się na nich nie znają.

@Brutality

Cześć Ula, pracuje tak już jakiś czas i szczerze nie przypominam sobie takiej sytuacji, możesz coś więcej napisać? BTW pracujesz tam jeszcze ?

@Brutality

No nieźle Ci powiem... A zbają chociaż o te maszyny? Serwisują itp?

@Dorota

Chyba żartujesz. Oni traktują te maszyny, jak perpetum mobile. Myślą, że wystarczy tylko postawić włączyć i nic więcej nie trzeba. Wszystko (usunięte przez administratora) wszędzie (usunięte przez administratora) leżą po kontach. Organizacja pracy w tym miejscu kompletnie nie istnieje. Ludzie tam robią, bo mają kredyty właściwie. Każdy jest zmęczony.

Ilona
@Kdt

A co w sytuacji gdyby nagle w trakcie pracy wszystko by wysiadło? Są u jakieś plany awaryjne?

Hmmm. Narzekacie wszyscy na tę firmę, a jeszcze żaden z Was się nie zwolnił, w szatni męskiej można usłyszeć różnego rodzaju soczyste epitety w stronę firmy, jak i samych osób zarządzających firmą. Siedząc z Wami w szatni zastanawiam się Panowie, dlaczego żaden z Was jeszcze się nie zwolnił? Wyzywacie kierownictwo, denerwujecie się na firmę, jak i na organizację pracy. Ja z tego miejsca mam pytanie do męskiej części załogi. Dlaczego żaden z Was jeszcze nie odszedł, skoro dzień w dzień znajdzie się pracownik, który ma zastrzeżenia, a mimo tego nadal tam pracuje, czego ja nie rozumiem i jest to dla mnie abstrakcyjna sytuacja dość.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Loxee Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Grafik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 20 lutego.

Tris

Jest karta Multisport, dodatkowe ubezpiecznie , opieka medyczna.

@Tris

A opieka medyczna ma jakiś dobry, rozszerzony pakiet? Można dołączyć rodzinę?

Tris

Po co tam pracujesz, przecież w Tychach pracy dużo? Piszesz o jakimś dramacie, biją tam Cię?

J

Super firma. Te wszystkie komentarze to jakaś ściema i ból(usunięte przez administratora). Przyjazna atmosfera sprzyja w pracy. Zasady obowiązują wszędzie, jak ktoś chce grać na telefonie w trakcie pracy to nie ta praca. Kierownictwo i pracownicy to młode osoby i normalni ludzie z którymi się da dogadać. A obsmarowywanie całego zakłądu z powodu jakiegoś swojego personalnego (usunięte przez administratora)est jak w przedszkolu

LL

Pozwolę sobie podać tutaj przykład. Amazon oddział Sosnowiec. Jest tam masę opinii że to współczesny (usunięte przez administratora), że zarządcy są tacy siacy i jeszcze inni. Przecież gdyby mieli ścigać tych wszystkich ludzi to musieliby zwolnić pół Amazonu. Z innej beczki czy to nie podchodzi pod niską szkodliwość społeczną czynu?

Sroxxe

Ja pamiętam pewna sytuację jak "szanowany" pracownik szlifierni Rafał wyzywal kierowników i prezesów firmy ze nie potrafią zarządzać produkcja bo ciągle coś (usunięte przez administratora) i wpie*dalaja się w robotę a c*uja wiedza o tym co się dzieje na "jego" dziale. Jak to stwierdził "wy*ebal bym tych wszystkich (usunięte przez administratora)bo jedyne co potrafią produkować to deski do skrojenia chleba" ale oczywiście to tylko było między pracownikami a jak był sam na sam to d*pa była lizana na okrągło. Mógłbym kilka takich sytuacji wymieniać ale aktualnie tylko ten Pan mi przyszedł do głowy. Tak samo jak jego ulubionym zajęciem było obrabianie d*py innym pracownikom a później lecial do innej osoby i zas kolejnej obrabiał. Pozdrawiam Cie Rafale. Na mój temat też gadałeś głupoty a w 4 oczy udawałeś "kolege" FAŁSZYWA (usunięte przez administratora)

Powinni zacząć dociekać kto wypisuje takie rzeczy na tym forum i pociągnąć każdą osobę do odpowiedzialności za te oszczerstwa. Mam nadzieję ze tak też się stanie,bo dzisiaj w internecie juz nikt nie może czuć się anonimowy.

Inny

Najlepiej, jak Ci brygadzista da robotę prawie na koniec zmiany, a potem przyjdzie i(usunięte przez administratora) że nie zdążyłeś jej zrobić, a to było akurat pilne o czym oczywiście brygadzista zapomniał Cię poinformować. Banda zakłamanych fałszywych idiotów. Śmieszy mnie tylko ta impreza. Idą razem pić jednocześnie kablują na pracowników. No większej toksyczności dawno nie widziałem.

Zainteresowany pracą

Cześć wszystkim. Mam pytanie dotyczące zatrudnienia pracowników. Czytając komentarze śmiem twierdzić ze rotacja w tej firmie jest dość spora. W takim razie są tam jacyś ludzie którzy pracują tam od początku powstania firmy? Słyszałem że nie jest najgorzej. Jakis czas temu słożyłem cv. Być może nie jest tam tak źle jak tu jest opisane przez niektóre osoby. Licze na pomoc "starych" pracowników. Pozdrawiam

Bolek
@Zainteresowany pracą

Rotacja za moich czasów była ogromna, ludzie po jednym dniu rezygnowali, czasami wytrzymali tydzień. Jak tam pójdziesz robić to uważaj na ludzi z Bielska i brygadzistów - (usunięte przez administratora) Cała "śmietanka" tej firmy robi od początku (ogólnie można powiedzieć że firma "z Bielska").

Hala

Boże powiedzcie mi że to nie prawda..... błagam was.

CNC

O proszę. Adaś napisz nam tutaj wszystkim dlaczego postanowiłeś się ujawnić? Jest też opcja że go ktoś nie lubi i próbuje go uwalić w co osobiście powątpiewam. Czyżby filar firmy Loxee zamierzał opuścić statek i dlatego się ujawnił?

CNC

Fakt. A co do podwyzki nie byles dlatego ze wiesz z gory jaka bedzie odpwiedz i do tego nie znasz swojej wartosci Adasko. A to nie za dobrze wrozy. Nie dziw sie ze kabluja bo oni od tego sa. Na auta w leasingu i premie trzeba zasluzyc.

@CNC

Słyszałem że na CNC najlepiej zarabiają a ty narzekasz. Ktoś tu kłamie

cnc

Trafione w punkt. Na hali jest dwóch brygadzstów, z czego jeden, to typowy misiaczek prezesa, a drugi został brygadzistą chyba dlatego, że nikt inny nie chciał. Nie ogarnia produkcji, nic nie umie, ani nie ma własnego zdania. Organizacja pracy na hali nie istnieje, a dyrekcja jest nastawiona na zysk za wszelką cenę, działanie maszyn pozostawia wiele do źyczenia. Nastawienie kierownictwa na ilość, nie jakość. (usunięte przez administratora) z tego, że potem połowa jest do śmieci, bo wyszło źle... Ale to wina montażystów, a nie ledwie działającej prasy. Brygadziści są (usunięte przez administratora) nie szanują pracownika tylko (usunięte przez administratora) bo mają z tego kase w premii Jak pójdziesz po podwyżkę, to usłyszysz, że nie, bo jest koronawirus, a następnie widzisz nowe auto w leasingu dla kierownika produkcji. Przykre to.

@cnc

Podwyżka należy się tylko osobą z bliskiego otoczenia prezesów lub osobą kablującym i (usunięte przez administratora). Nawet opinii wyrazić nie można bo za chwile zostanie usunięte przez administratora ????

Rara
@Holly

Jak chcecie podwyżkę, to sobie na nią może zasłużcie., a nie firmę oczerniać

Rara

A czemu się po prostu nie zwolnisz?

@cnc

jakie to musi być frustrujące że firma działa bez takiego analityka procesu ... jakie trzeba mieć smutne życie żeby patrzeć i komentować firmę w której już się nie pracuje

Cnc
@ja

Były, albo i nie. Traktujcie ludzi tak dalej... Róbcie w ch uja na wypłatach a sami zostaniecie z tym wszystkim.

Inny
@Cnc

Podaj jakiś przykład żeby wszyscy wiedzieli

Tris

Nie zwolni się bo tam nie pracuje, ale zazdrość pozostała.

Pakowacz

Pośród całego tego zakłamania i zepsucia on jeden był sprawiedliwym i uczciwym robotnikiem. Na pewno w obecnej pracy jest uwielbiany przez innych. Wielka szkoda że firma go straciła.

Holly

Tu chodzi o to by potencjalni nowi pracownicy byli świadomi jakie zasady i reguły obowiązują w Loxee

Holly

Adaś nie pamiętasz jak sam pisałeś komentarze incognito? Sam wyrazales podobna opinie jak ja i inni a teraz ujawniłeś się i już nie masz tak ciętego języka jak wcześniej. Dramat.

Czy Loxee Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

X

Absolutnie coś takiego nie istnieje.

Jakie godziny pracy obowiązują w Loxee Sp. z o.o.?

X

6-14 14-22

Gucuo

Od 6-14 14-22

Zostaw merytoryczną opinię o Loxee Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Loxee Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loxee Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loxee Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loxee Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Fabryczna 5
    43-100 Tychy