LUMATECH Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LUMATECH Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry.

Firma Lumatech wita wszystkich zainteresowanych. Chcemy wyjść naprzeciwko osobom szukającym informacji o naszej działalności i pracy u nas, równocześnie nawiązując dialog na z każdym, kto przyszedł tu aby wyrazić swoje zdanie lub chciałby się czegoś dowiedzieć. Jesteśmy wdzięczni za każdy konstruktywny komentarz.

Stale się rozwijamy, często szukamy nowego talentu, wierząc, że ludzie są najważniejszą inwestycją. Wszystkich zainteresowanych pracą zapraszamy do kontaktu: info@lumatech.eu
Zatrudniony

Atmosfera w pracy bardzo fajna. Zdecydowana większość pracowników jest miła i pomocna. Przed pandemią organizowane były regularnie imprezy firmowe, w lato wspólne mecze i grill, na święta wigilia firmowa. Ruch w pracy duży i dużo się od ludzi wymaga - myślę że stąd tak wielu ludziom wystawiającym opinie się nie podoba.

Andrzej

Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrego pracownika!!!

Maciej Gadomski

Pan Lucjan to uczciwy i bardzo miły człowiek. Jest pracodawcą którego dobrze wspominam. Kadra kierownicza rozumie potrzeby pracownika oraz potrafi wesprzeć. Polecam tego pracodawcę.

KKKK

polecam lojalny pracodawca mozna dosc do porozumienia miła admsfera

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy LUMATECH Sp. z o.o.. Poszukiwani są Pakowacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

deva
Kandydat

Jaką pracę wykonują kobiety i jakie są zmiany?

@deva

Na stanowiskach produkcyjnych, kobiety są u nas zatrudnione na szerokiej gamie stanowisk, tak samo jak mężczyźni - jako operatorzy frezarek i innych maszyn, na stanowiskach szlifierskich, kontroli jakości. Kobiety co do zasady nie wykonują pracy na stanowiskach związanych z noszeniem dużych ciężarów. Przy zatrudnianiu na stanowiska biurowe nie jest brana pod uwagę płeć kandydata. Zmiany na produkcji są od godziny 6 do 14 i od 14 do 22.

deva Nowy wpis
@LUMATECH Sp. z o.o.

Nie pracowałam nigdy na maszynach, czy jest to ciężko dla takiej osoby ? trochę się obawiam

Nowy wpis

@deva

Osoba potrafiąca obsłużyć komputer, raczej będzie w stanie nauczyć się obsługi maszyn. Poza tym, na produkcji jest wiele stanowisk o różnorodnym charakterze - czasami związanych z pracą na maszynach sterowanych numerycznie, które wymagają dłuższego szkolenia, a czasami związanych tylko z pracą manualnymi narzędziami.

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 26 października. Czy jest rotacja?

Myslacy o zatrudnienieu w Luma
Kandydat

Zapytam tak Czy w 160godz pracy w lumatech zarobi sie 3000tys netto (na reke) Czy odrazu czy po okresie probnym czy po wiekszym czasie przepracowanym.

@Myslacy o zatrudnienieu w Luma

Dzień dobry. Stawki są różne dla poszczególnych stanowisk, oraz zależne od wielu czynników osobistych, innych niż tylko zajmowane stanowisko. Szczegóły warunków zatrudnienia, w tym płaca, omawiane są prywatnie, na rozmowie o pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lakiernik
Zainteresowany
Kandydat

Witam....na jakie zarobki moze liczyc Lakiernik?? Jak wyglada kwestia skladek....sa odprowadzane od calosci wynagrodzenia czy od podstawy??

@Zainteresowany

Dzień dobry. Składki są odprowadzane zgodnie z kodeksem pracy, w oparciu o podpisaną umowę o pracę. Wynagrodzenie jest ustalane z każdym pracownikiem osobno i jest zależne od wielu czynników, takich jak kwalifikacje, umiejętności, zaanagażowanie itp. Konkretne liczby nie są ujawniane publicznie - kwestie te mogą być poruszane przy spotkaniu o pracę.

Zainteresowany
@LUMATECH Sp. z o.o.

Czy w takim razie na umowie w wynagrodzeniu jest wpisana premia czy tylko stawka podstawowa??

@Zainteresowany

Na umowie o pracę znajduje się jedynie stawka podstawowa. Premia, która jest składnikiem ruchomym, zależnym od różnych czynników, nie jest w niej określana kwotowo, ale stanowi integralną część wypłacanego wynagrodzenia brutto.

Czy jest możliwość pracy w LUMATECH Sp. z o.o. na część etatu?

Dada
@Pytanie

Też chcę wiedzieć

@Dada

Praca na część etatu jest możliwa na wybranych stanowiskach lub w określonych okolicznościach.

Aktualność
Dzień dobry.

Na jakie wsparcie w LUMATECH Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Pytanie

Lumatech przestrzega wszystkich praw pracowników wynikających z Kodeksu Pracy - bez względu, czy mowa jest o pracownikach regularnych czy kobietach w ciąży.

Bakas

Praca w miarę przyjemna, zarobki małe z małą szansą na podwyżkę ponieważ wolą zwolnić człowieka który pracuje lata niż dać mu więcej zarobić. Ogólnie wszystkie działy w porządku prócz prasy, gdzie obrabiają (usunięte przez administratora) na prawo i lewo.

@Bakas

Każdy pracownik który się u nas sprawdzi może liczyć na podwyżkę - mamy wielu pracowników z wieloletnim stażem którzy są na to dowodem. Dziękujemy za poinformowanie nas o konfliktowych pracownikach. Podejmujemy działania, aby upewnić się, że ta sytuacja nie będzie się dłużej utrzymywać.

nieznany sprawca

Powiem tak. (usunięte przez administratora). 1450 zł na rękę przy umowie na czas nie określony to jest porażka. Atmosfera spoko jest ale zależy gdzie. Każdy kto pójdzie na prasę może liczyć się ciśnięciem ze strony 2 nie miłych pań przez które ludzie przychodzą i odchodzą. Gdyby zarobki były w miarę ok to by było fajnie. PRaca jest idealna dla ludzi co się uczą i chcą zarobić na wakacje. Szkoda nerwów i zdrowia za te pieniądze.

Pracowity
@nieznany sprawca

Jak sie komuś nie chce pracować to niech się nie dziwi, że inni pracownicy są dla niego surowi. Czasy komuny się skończyły i nikt nie będzie na ciebie zasówał w robocie.Szczególnie młodym się wydaje, że praca to sanatorium. Chcesz pracować to tyraj a nie stój jak ciele. Skoro się musiałeś zwolnić to widocznie praca cię przerosła a nie zwalaj winy na kogoś.

Nieistotny
@Pracowity

Dokładnie, przez 2 nie miłe panie psuje się klimat całej pracy, odechciewa się wszystkiego za wszelką cenę chcą pokazać, że są najlepsze tylko po co? Wyzwiska i poniżanie z ich strony na porządku dziennym. Pracodawca lojalny i praca też całkiem w porządku

@nieznany sprawca

Stawka minimalna krajowa (na dzień dzisiejszy 2800 zł brutto przy pełnym etacie) jest u nas kwotą na początek. Pracownicy sprawdzeni mogą liczyć na podwyżki i premie. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem konfliktowych pracowników - podejmujemy kroki mające na celu zapewnienie pozytywnej atmosfery w naszym zakładzie.

zawiedziony

Odradzam jaką kolwiek prace w tej firmie ,poprostu strata czasu lepiej dokładniej poszukać pracyz lepszymi zarobkami , sama prawda co jest opisywane powyżej przez niektóre osoby z tą prasą i tymi dwoma babsztylami sam sie przekonałem tyle że ja poprostu sobie nie pozwole no i mnie przeniesiono ,pytanie tylko dlaczego one dalej pracują ? hehe tyle złych opini robią tej firmie ,najwidoczniej kierownictwu to albo nie przeszkadza albo tych opinii nie czytają , powiem tak bardzo małe stawki nawet nadgodzinami nie dadzą ci zarobić jeżeli chcesz uczciwie zapracować nie licz na to jeśli ty chcesz ,przed podpisaniem nowej umowy dostałem słowo dyrektora, że na urlop sobie przez pełny miesiąc sobotami i nadgodzinami po 2 h zapracuje ,słowo które było kłamstwem nie było dla mnie żadnej pracy w sobotę o którą tak prosiłem ,ale wystarczyło dać polecenie bym okna- maszyny pomył by tylko godziny wleciały i sobota była zaliczona ,nie dbają o pracowników jeśli chodzi o zarobki są Ukraińcy którzy zawsze pracują kiedy chyba zechcą te stawki to wstyd że wogóle takie coś proponują ,JESZCZE RAZ ODRADZAM FIRMĘ ,którą uważam za najgorszą w Mikołowie.

Marcin
@zawiedziony

Kilkukrotnie w swojej wypowiedzi wspomniałeś o niskich stawkach wynagrodzenia, które oferował pracodawca. Chciałbym sprecyzować, jak dokładnie te stawki wyglądały? Pomoże to lepiej zrozumieć Twój komentarz. Być może znajdą się osoby, które stwierdzą, że stawki te wcale nie są tak niskie.

@zawiedziony

Zarobki pod postacią stawki podstawowej, premii oraz nadgodzin lub pracy w sobotę są dostosowane do niezależnej oceny pracy każdego z osobna. Dowodzi tego zatrudniony u nas szeroki zespół zadowolonego personelu produkcyjnego i biurowego z wieloletnim stażem. Dziękujemy za podzielenie się Pana opinią, wykorzystamy ją do stworzenia miejsca pracy przyjaznego dla wszystkich w nim przebywających.

Rekrutowana

Nie miałam okazji tam pracować. Natomiast jakiś miesiąc temu pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Jak już było po wszystkim, zostałam zapewniona, że nawet jeśli decyzja będzie negatywna to zostanę telefonicznie poinformowana. Telefon miał być do tygodnia czasu... Pokazali jaki mają szacunek do drugiej osoby. Do dnia dzisiejszego zero odzewu.

Rekrutowana
@Rekrutowana

Podpisuję się pod powyższą opinią. Miałam taką samą sytuacje do dzisiejszego dnia zero odpowiedzi. Pokazują jaki mają szacunek do drugiego człowieka .

Ona
@Rekrutowana

Zgadzam sie ,zapewniają ze zadzwonią po rozmowie kwalifikacyjnej a potem Cisza zero odzewu. Tak nie powino sie oklamywać ludzi.

@Rekrutowana

Dokładamy wszelkich starań, żeby kandydaci w przypadku braku zatrudnienia w Lumatech otrzymali informację zwrotną. Nasz proces rekrutacji jest wieloetapowy i dość długi, jednak każdą z decyzji o zatrudnieniu traktujemy bardzo poważnie. Jeśli doszło do takiej wyjątkowej sytuacji, że informacja zwrotna nie dotarła, przepraszamy.

iksde
Kandydat

Pamiętam jak kilka lat temu złożyłem tam cv, a dopiero po trzech miesiącach się odezwali xD

@iksde

Rekrutacja bywa skomplikowanym procesem, czasami CV może zaginąć jeżeli oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań aby kontaktować się z każdym zainteresowanym pracą w naszym zakładzie.

JWP

Zaklad ok. Ale na magazynie robia dziwni ludzie. Jak sie tam poprostu komus nie spodobasz ,nie przypadniesz do gustu... Lecisz. Twoj status jest uzależniony od czyjiś nastrów.

Ania
@JWP

Tak zgadzam sie tam tylko wyzysk nic wiecej na premie nie masz co liczyc za soboty placą 50 %

Ja
@Ania

Bzdury opisujesz. Większość tych negatywnych opinii nie wiem skąd się biorą. No chyba, że jest to jedna i ta sama osoba... sąsiad zza płotu xD

Bożena
@Ja

To może w takim razie Ty sprostujesz i napiszesz jak to realnie wygląda w Lumatechu? :) Jak płacone są soboty? Ile sobót w miesiącu przypada na jednego pracownika? Czy są one obowiązkowe?

@Bożena

W soboty stawka jest 150%. To ile ich przypada, albo czy są obowiązkowe, zależy od stanowiska na jakim się pracuje.

@JWP

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w pracy była przyjazna i postaramy się, aby takie sytuacje nie mogły się powtórzyć. Równocześnie zapewniamy, że status pracownika nie jest zależny od niczyjego gustu, lecz od merytorycznej i sprawiedliwej oceny jego pracy.

@Ania

Ta informacja jest nieprawdziwa. Wynagrodzenie za pracę w soboty wynosi 150% podstawy, tak samo za nadgodziny. Oprócz tego są premie wydajnościowe i uznaniowe.

mixer

dużo roboty a dyrektorzy myślą że każdy to lubi. inni pracownicy na hali nie tolerują obiboków, więc polecam tylko tym którzy chcą pracy a nie się prześlizgać. dobrzy pracownicy robią tu od wielu lat więc widać że są dobrze traktowani tylko trzeba sobie zapracować

Bożena

Jak wygląda typowy dzień w LUMATECH? Zastanawiam się jakie są takie typowe obowiązki pracownika i czy ograniczają się one do tego co jest mu od początku wyznaczone czy może czasami trzeba wykraczać poza nie. Dajcie znać proszę.

Maximus

Tak jak wszędzie trzeba pracować. Nikt awansów i pieniędzy nie rozdawał i nie będzie rozdawał za darmo. Firma rozwojowa to napewno na tyle na ile się znam. Każdy kto wyzywa niech otworzy konkurencję i niech płaci więcej. Przeciętny pracownik nadaje się do sprzątania tylko ,mało który włoży cegiełkę do rozwoju firmy. Ja byłem pracownikiem teraz jestem sam sobie szefem zarabiam ale wiem teraz jak to wygląda ze strony pracodawcy. Chciałem tylko dodać że nie mam pracownika i dzięki boguuuuuu.. Nie muszę czytać tych wypocin na temat mojej firmy. Do mojej firmy włożyłem wszystkie pieniądze i pracuje 14 godzin dziennie. Pracownika nie chce. Potrzebuje wspólnika. Oczekuje 160 000 zł i praca dziennie 12 godz. Jakoś nie ma chętnych hiiiiiiii

Maja

@Rekrutowana a sama tektura ja w ogóle jak przebiegała?

A co tam?

Firma ogólnie spoko.Prezes super do każdego się uśmiecha. Zarobki niestety takie sobie bez szans na podwyżkę. A już jak zachorujesz to że strony dyrektora same docinki ale to zależy od tego czy wlazisz w (usunięte przez administratora) czy nie A takich w tej firmie znajdzie się sporo(usunięte przez administratora)Masz pracować i się nie odzywać.

Zostaw merytoryczną opinię o LUMATECH Sp. z o.o. - Mikołów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUMATECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMATECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUMATECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

LUMATECH Sp. z o.o.