Lumatech Lucjan Weiner

Mikołów

Opinie o Lumatech Lucjan Weiner

Maciej Gadomski

Pan Lucjan to uczciwy i bardzo miły człowiek. Jest pracodawcą którego dobrze wspominam. Kadra kierownicza rozumie potrzeby pracownika oraz potrafi wesprzeć. Polecam tego pracodawcę.

Bakas

Praca w miarę przyjemna, zarobki małe z małą szansą na podwyżkę ponieważ wolą zwolnić człowieka który pracuje lata niż dać mu więcej zarobić. Ogólnie wszystkie działy w porządku prócz prasy, gdzie obrabiają dupę na prawo i lewo.

nieznany sprawca

Powiem tak. Zarobki do dupy. 1450 zł na rękę przy umowie na czas nie określony to jest porażka. Atmosfera spoko jest ale zależy gdzie. Każdy kto pójdzie na prasę może liczyć się ciśnięciem ze strony 2 nie miłych pań przez które ludzie przychodzą i odchodzą. Gdyby zarobki były w miarę ok to by było fajnie. PRaca jest idealna dla ludzi co się uczą i chcą zarobić na wakacje. Szkoda nerwów i zdrowia za te pieniądze.

Pracowity
@nieznany sprawca 09.09.2015 10:38

Jak sie komuś nie chce pracować to niech się nie dziwi, że inni pracownicy są dla niego surowi. Czasy komuny się skończyły i nikt nie będzie na ciebie zasówał w robocie.Szczególnie młodym się wydaje, że praca to sanatorium. Chcesz pracować to tyraj a nie stój jak ciele. Skoro się musiałeś zwolnić to widocznie praca cię przerosła a nie zwalaj winy na kogoś.

Nieistotny
@Pracowity 30.10.2015 20:29

Dokładnie, przez 2 nie miłe panie psuje się klimat całej pracy, odechciewa się wszystkiego za wszelką cenę chcą pokazać, że są najlepsze tylko po co? Wyzwiska i poniżanie z ich strony na porządku dziennym. Pracodawca lojalny i praca też całkiem w porządku

endriu

Praca w tej firmie jest dosyc przyjemna.Mili ludzie i atmosfera.Tylko zarobki troche małe.

Tyr

Chcę złożyć CVkę na Verkäufer'a ale nie wiele słyszałem o tej firmie i nie mam pewności czy to nie jakaś podpucha?

KKKK

polecam lojalny pracodawca mozna dosc do porozumienia miła admsfera

Zostaw opinię o Lumatech Lucjan Weiner - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lumatech Lucjan Weiner