LUMATECH Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LUMATECH Sp. z o.o.

Zatrudniony

Atmosfera w pracy bardzo fajna. Zdecydowana większość pracowników jest miła i pomocna. Przed pandemią organizowane były regularnie imprezy firmowe, w lato wspólne mecze i grill, na święta wigilia firmowa. Ruch w pracy duży i dużo się od ludzi wymaga - myślę że stąd tak wielu ludziom wystawiającym opinie się nie podoba.

Bożena

Jak wygląda typowy dzień w LUMATECH? Zastanawiam się jakie są takie typowe obowiązki pracownika i czy ograniczają się one do tego co jest mu od początku wyznaczone czy może czasami trzeba wykraczać poza nie. Dajcie znać proszę.

Maximus

Tak jak wszędzie trzeba pracować. Nikt awansów i pieniędzy nie rozdawał i nie będzie rozdawał za darmo. Firma rozwojowa to napewno na tyle na ile się znam. Każdy kto wyzywa niech otworzy konkurencję i niech płaci więcej. Przeciętny pracownik nadaje się do sprzątania tylko ,mało który włoży cegiełkę do rozwoju firmy. Ja byłem pracownikiem teraz jestem sam sobie szefem zarabiam ale wiem teraz jak to wygląda ze strony pracodawcy. Chciałem tylko dodać że nie mam pracownika i dzięki boguuuuuu.. Nie muszę czytać tych wypocin na temat mojej firmy. Do mojej firmy włożyłem wszystkie pieniądze i pracuje 14 godzin dziennie. Pracownika nie chce. Potrzebuje wspólnika. Oczekuje 160 000 zł i praca dziennie 12 godz. Jakoś nie ma chętnych hiiiiiiii

Maja

@Rekrutowana a sama tektura ja w ogóle jak przebiegała?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lakiernik
A co tam?

Firma ogólnie spoko.Prezes super do każdego się uśmiecha. Zarobki niestety takie sobie bez szans na podwyżkę. A już jak zachorujesz to że strony dyrektora same docinki ale to zależy od tego czy wlazisz w (usunięte przez administratora) czy nie A takich w tej firmie znajdzie się sporo(usunięte przez administratora)Masz pracować i się nie odzywać.

Andrzej

Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrego pracownika!!!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lumatech Lucjan Weiner?

Maciej Gadomski

Pan Lucjan to uczciwy i bardzo miły człowiek. Jest pracodawcą którego dobrze wspominam. Kadra kierownicza rozumie potrzeby pracownika oraz potrafi wesprzeć. Polecam tego pracodawcę.

endriu

Praca w tej firmie jest dosyc przyjemna.Mili ludzie i atmosfera.Tylko zarobki troche małe.

Tyr

Chcę złożyć CVkę na Verkäufer'a ale nie wiele słyszałem o tej firmie i nie mam pewności czy to nie jakaś podpucha?

KKKK

polecam lojalny pracodawca mozna dosc do porozumienia miła admsfera

Zostaw merytoryczną opinię o LUMATECH Sp. z o.o. - Mikołów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUMATECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMATECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUMATECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUMATECH Sp. z o.o.