BGH Network S.A.

Katowice

Opinie o BGH Network S.A.

Marta

Bardzo fajna atmosfera na stopie koleżeńskiej, wynagrodzenie na czas, socjal, ubezpieczenie, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał.

MAczeta

Witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej firmy a mianowicie interesuje mnie czy firma jest wypłacalna i jakie są warunki jeżeli chodzi o place , umowę .

Gościówa

Bardzo mile wspominam pracę w BGH. Pracodawca dba o swoich pracowników przy każdej tylko nadarzającej się okazji i z tego co wiem jest tak do dzisiaj. Pani z górnego postu to jedna i ta sama osoba "anty żyndka" i "anty Zyndka 2". Dobrze ją pamiętam, zawsze miała jakiś problem, wiecznie niezadowolona i nie miła nawet dla koleżanek z pracy. Czytając takie posty jak ta Pani wypisuje to proszę odbierać je z dystansem, nie zawsze jest to prawda. Firma ma bardzo dobrą opinię na rynku. Jako były pracownik BGH bardzo polecam tam pracę.

anty Zyndka 2

Pani Katarzyna okazuje się facetem: "Słyszałem że praca....". Ciekawe jakie tajemnice jeszcze kryje firma BGH Network? Bo chroniczny brak ogrzewania bije po oczach i kościach każdego - tego akurat ukryć się nie da...

anty żyndka

Kopnął mnie wątpliwy zaszczyt pracować pod rządami [usunięte przez moderatora]. Ten idiota potrafił wyliczać kalkulatorem ile powinno się zrobić w ciągu dnia, pikuś że w miedzy czasie było 100 innych poleceń. Nie wyrobiłeś z normą narzuconą przez prezesa, sie tłumacz gesto. Poza tym w jego opinii wszyscy pracownicy to lenie i złodzieje. Tylko jego córcia i jej psiapsiółka pracują- reszta sie [usunięte przez moderatora]. Swoją droga ciekawe z kim [usunięte przez moderatora] sypia skoro ma takie chody u tatusia i córeczki.

SYLWIA
@anty żyndka 11.03.2011 05:57

Bardzo dobre warunki pracy. Można się rozwijać i dużo nauczyć. Pracuje tam sporo osób i jest bardzo miła atmosfera. Jeśli komuś zależy na pracy to będzie pracować. Polecam pracę w BGH Network S.A.

Zostaw opinię o BGH Network S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BGH Network S.A.