Opinie o Loxee Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Loxee Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Loxee Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loxee Sp. z o.o. w Tychy

Kacper

A na hali jaki obowiązuje ubiór ?

X
@Kacper

Najlepiej, to ślubny garnitur załóż...

Konstruktor

Większość opinii dotyczy pracy na hali. Jak wygląda sprawa z perspektywy konstruktora i atmosfera w biurze? Mam doświadczenie i rzeczy takie jak presja czasu, upierdliwy klient, przejmowanie projektów po osobach, które nie sprostały nie są mi obce więc o to nawet nie pytam - to jest niemal wszędzie, bez złudzeń. Zastanawiają mnie zarobki i przykładowe projekty, co robi u was konstruktor?

Czy Loxee Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pracownik Hali.

Pisz na maila bezpośrednio do pracodawcy

Oh

Witam.Pracowałeś,bądź pracujesz w Loxee i nie podoba Ci się coś???Idź i zgłoś swój problem lub negatywne uwagi bezpośrednio do osób zarządzających.Najłatwiej jest obrażać i wylewać swoje żale tutaj,bo tak łatwiej???Bo nie macie odwagi iść i powiedzieć co Was boli prosto w oczy?Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę.Nie podoba się to droga wolna i życzę sukcesów w innej firmie.Jeśli chcesz coś zmienić wystarczy iść,porozmawiać i wszystko da się załatwić.Firmę Loxee polecam wszystkim którzy poszukują pracy.Fajna atmosfera i nikt nikogo nie goni do pracy.Przyjdź i zadecyduj sam a nie sugeruj się negatywnymi opiniami ludzi którzy najlepiej nie robili by nic chcąc za to kokosy.

Pracownik hali
@Oh

Potwierdzam, wszystko jest kwestią dogadania. Wiadomo, że granica na lini pracownik pracodawca nie może być przekroczona, ale pracodawca zawsze wysłucha i zaproponuje rozwiązanie Twojej sprawy. Co do braku pracy: Firma produkuje sprzęt sportowy zimowy i to normalne, że zimą jest mniej zamówień. Drodzy pracownicy, cieszcie się luzem póki możecie, bo szykuje się duży deal i jeszcze nadmiar pracy Wam bokiem wyjdzie! Ja do firmy nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam, pracownik hali ;-)

@Pracownik hali

Albo pracownik biura pod nadzorem głównego dowodzącego, bo wy się tam wszyscy boicie wielkiego kierownika :D

Pracownik hali
@XD

Pracuję na hali i nie boję się Tomka, ale k××wa mam tego dość! Nie dość, że macie luz, to w dodatku dostajecie wynagrodzenia na czas mimo, że zleceń tyle, co nic! To czego jeszcze chcecie?

Jony
@Oh

Praca fajna młoda ekipa. Szkoda że dodatków niema i nic na święta tak zwanego chociażby karpika.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loxee Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier - Kierowca ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Alala

Najlepsza praca jaką miałam, wchodzisz na halę i wdychasz opary chemii mocniejszej od butaprenu. Dzień na lakierni to dzień darmowego haju. I jeszcze Ci za to płacą. Polecam serdecznie :)

.....
@Alala

W masce trzeba robić. :)

.....
@Alala

To tak, jakbym ja na CNC pracując narzekał, że jest za głośno, ale nie założył jednocześnie słuchawek. Przestańcie nadawać na tego pracodawcę. Jak malują samochody na lakierniach, czy gdzieś, to są poubierani od stóp do głów. Jak wchodzicie na lakiernie nie zabezpieczeni w żaden sposób, to wasza wina i nie narzekać bardzo proszę.

Czym Loxee Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

......

Nie.

Jacek

W związku z panującą pandemią zostały wprowadzone w firmie jakieś dodatkowe zabezpieczenia?

Pracownik Hali.

Tylko premia i karta multisport.

Obsługiwacz pras

Atmosfera super, czas szybko mija przy dobrej muzyce, ludzie pomocni, praca nie jest nudna i daje satysfakcje. Dobre wynagrodzenie + premie za dobrą prace

Pracownik loxee

Witam praca w loxee nie jest zła , ludzie są różni trzeba uważać z kim się rozmawia , najlepiej mają ludzie z Bielska reszta jest traktowana jak tempaki. Przełożeni są do bani nic nie robią tylko patrzą kogo zakablowac , wymagają a sami nic sobą nie pokazują. Co do socjalu niema nic ,wypłaty na czas kokosów tu nie zarobisz.

Pracownik Hali
@Pracownik loxee

Przeprowadź się do Bielska i będziesz miał problem z głowy. :)

Oh

Z Bielska,czy nie...jakie to ma znaczenie???Człowiek jest człowiek.Jeśli będziecie dzielić ludzi na kategorie...to taką kategorię pracy znajdziecie.

Drunnan

Widzę, że dalej szukacie jeleni do pracy. Dla potencjalnych pracowników - nie ma tam miłej atmosfery, socjal nie istnieje, a jedynym udogodnieniem jest ciasna szatnia z jednokomorowymi szafkami, żebyś nie miał za bardzo czystych prywatnych rzeczy i czajnik, do którego plują starzy wyjadacze w tej śmiesznej firmie. O plusach pracy typu wypłaty pod stołem czy brak organizacji na hali można by pisać i pisać, więc lepiej warto się zastanowić.

Pytanie do pracowników

Witam, dlaczego ciągle słyszę na waszą firmę same negatywne opinie od różnych osób, podobno z wynagrodzeniami się spóźniacie, robicie pracownikom pod górkę, i jak jest z tym socjalem którego rzekomo nie ma? Mimo tego chciałbym się starać o angaż w tej firmie, bo jest mała i prespektywiczna, ale podobno robotników nie szanujecie to sie zastanowie.

Jaka jest kultura pracy w Loxee Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

XD

Dresscode to jak ci dadzą jakieś stare ciuchy po twoim poprzedniku, bo rotacja w tej firmie jest ogromna, a i tak musisz je prać we własnym zakresie, bo szkoda bogatym kierownikom w zardzewiałych mazdach dać jakieś dodatki socjalne pracownikom xD

YxZ

Firma fajna, rozwija sie z roku na rok coraz bardziej. Kierownictwo wporzadku, brygadzisci spoko. Ogolnie fajna robota i spoko ludzie :) a ci co pisza bzdedy to ludzie ktorzy sami odeszli albo zostali zwolnieni bo za duzo sobie pozwalali a kierownictwo jest napeawde fajne.

@YxZ

Siema Michał, fajnie że siedzisz sobie w biurze z kierownictwem i każą ci pisać takie bzdury, ale daj już sobie spokój i naucz się chociaż trochę produkcji jak już masz być takim dobrym technologiem

Radek

Trzeba być dobrym pracownikiem a nie będzie powodu do narzekania bo firma jest ok!!

Iwona
@Radek

W jaki sposób firma wynagradza dobrych pracowników? Są jakieś premie? może dni wolne? Czekam na info. Dzięki.

Zapper

Witam, jestem aktualnym pracownikiem firmy Loxee. Opinie osób które się tutaj wypowiadały, są bezpodstawne, i nie posiadają żadnego pokrycia w rzeczywistości, w większości przypadkow są to złośliwości ze strony pracowników którzy zostali zwolnieni, i szukaja teraz zemsty naj portalach, oczerniając firme Loxee. Jeżeli chodzi o samą prace, jest naprawde ok. Nastawienie kierownictwa oraz szefostwa jest pozytywne, mimo chaosu ktory jest, nieuniknioną czescia przy powstawaniu mlodej firmy produkcyjnej. Jeżeli ktos dalej ma wątpliwości, to lepiej siech sam spróbuję, niż czyta glupoty. Pozdrawiam

xd
@Zapper

zapomniałeś dopisać, że ludzie z bielska mają łatwiej

Loli

Jest ok :)

Adolf

(usunięte przez administratora) firma nie polecam, ludzie zarządzający tym burdelem myślą, że wszystko wiedzą, a tak naprawdę operator po 3 miesiącach ma większą wiedzę niż oni. Nie polecam z całego serca

Struś
@Adolf

W samo sedno. Pracowałem tam jakiś czas i najbardziej dobija buractwo łysego kierownika, który myśli, że jest Panem świata. Człowiek ze wsi ucieknie, ale słoma z butów dalej wystaje. Również odradzam nawiązywania współpracy z tym "zakładem".

Zostaw merytoryczną opinię o Loxee Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Loxee Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loxee Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loxee Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loxee Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Fabryczna 5
    43-100 Tychy