Opinie o Enko S.A. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Enko S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Enko S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enko S.A. w Gliwice

Justyna

Jest takie ogłoszenie z zeszłego roku na stanowiska pracy: elektronik, elektryk, elektromonter, automatyk, gdzie podana jest jedna stawka 5 tys zł. Teraz też wszyscy zarabiacie tyle samo? Jakieś noworoczne podwyżki lub waloryzację płac mieliście w firmie?

Iza
@Klamka

No dobrze, czyli tak reasumując te nadgodziny i delegacje, jeżeli nie są odtrącone, to na miesiąc ile tak wychodzi kasy? I za co obcinają te delegacje?

Olo Nowy wpis

Firma-żart, fajne ciche miejsce dla wielbicieli alkoholu, nic poza tym. Można tam spokojnie sobie poużywać, pośmiać się i z to Ci zapłacą. Można też w tym czasie próbować wykonać jakąś uczciwa pracę, ale to już tylko dla kogoś kto się nudzi bo za to uczciwych pieniędzy na pewno nie dostaniesz. Sam właściciel jest zdania że oni tam fachowców nie potrzebują...

@Olo

Cześć, a wiesz ze miałem już wysłać cv, bo jest wakat na produkcje. Ten alkohol to mocno utrudnia prace, czy można robić swoją robotę. Z tego co czytam oprócz pracy na serwisie są tez wyjazdy do klientów, to jak to działa, bo nie kumam… W ofercie napisali ze płacą 5500 zł brutto, zgadza się wszystko?

Tuba Nowy wpis

Czytając te powyższe frustracje jakiejś lejdi, to dziwię się, Inflacja to wspaniały czas, aby jeszcze bardziej oszczędzić na robotniku, cieszcie się że robota wogóle jest. Zwykłe cebularze i skompiradla brak jakiejkolwiek organizacji pracy, nadgodziny płacone pod stołem na warunkach jak w Bangladeszu liczone według własnych tajnych zasad.

@Tuba

Dużo tych nadgodzin w przeciągu miesiąca się zdarza? Stawka za nie jest chociaż minimalnie większą niż za normalne godziny pracy? Czy tego też nie da się jednoznacznie stwierdzić? I co jeżeli pracownik odmówi pracy po godzinach? Są tego jakieś konsekwencje?

Justyna

@Justyna

Na rozmowie proponują niskie pieniądze - szkoda czasu i paliwa. A na firmie pracownicy mówią że tylko pupile dostają

Jan
@Kandydat

Pupile dostają podwyżki? A tobie na rekrutacji ile zaproponowali że uważasz że mało? Napisz żeby można było ocenić.

@Jan

@Jan Zaspokoję twoją ciekawość, z wyjazdami wyjdzie ok 3k na rękę, bez wyjazdów to poniżej. Rozmawiałem z gościem co jeździ w delegacji, mówi że najlepiej to jak on, na zlecenie i wystawiać fakturę, ale on ma emeryturę to możne mu pasuje, godzin dopisze i coś tam mamrotał pod wąsem .... @Jan o pieniądze to najlepiej zapytaj co tam pracują jak chcesz oceniać

Zuzka
@Kandydat

Te 3 tysiące no to niby tak nie za dużo nie za mało? A jakieś premie do tego lub możliwość dorabiania sobie za pomocą nadgodzin?

Klamka
@Justyna

Justyna nie wiem czemu pytasz jak wiesz , minimalna krajowa plus nadgodziny i delegacje jak nie uwala

Iza
@Klamka

Czy w Enko S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Enko S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Praca dla ślusarza - spawacza?
Sławek L.

Polecam , pomoc ze strony Pana który sprzedawał na wysokim poziomie . bardzo łatwy kontakt , jeśli nie odbiera to na bank oddzwoni . Sam montowałem radio, ale po dalszą pomoc udałem się do sprzedającego i nie było najmniejszego problemu , uczciwe podejście, i poświęcenie czasu . od 0 do 10 daję 10.

guzik

podwórkowe układy, układziki i upychanki rodzinne w tworach zwanych spółki ...

Grzegorz

Witam. Kupiłem radio baza multimedialna do Nissan Qashqai J11 z Androidem. Radio działa zajefajnie. Sprzedający podpowiedział mi jak ogarnąć temat podpowiedział co i jak podłączyć i wykazał się wyrozumiałością kiedy dzwoniłem i dopytywałem o szczegóły. Polecam 100% profesjonalizmu

Poszukiwano osoby na stanowisko Automatyk. Czy ktoś był w firmie Enko S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 5500 PLN?

kandydat

ciekawe skoro nawet ci co pracują po kilkanaście lat nie maja tyle z delegacjami, to tylko świadczy o podejściu jak się czaruje

@kandydat

Serio? To ile oni mają tak naprawdę razem z tymi delegacjami już na rękę?

emeryt

Takiego dziadostwa to jeszcze nie było. Nie polecam żadnej osobie pracy, my starsi ludzie liczymy tylko ile do emerytury bo na nic innego liczyć nie można. Albo jako renciści jedziemy na umowie lub wystawiamy faktury, bo do pensji dodatków brak, chyba że kurcze "godzin" nastukamy

kandydat z polecenia

Ta firma to ranczo prezesa gdzie robotnicy robią u ex prezesa na Bojkowie w godzinach pracy, zresztą większość to emeryci, a na firmie jeździsz w delegacje i poprawiasz wymyślane prototypy, do tego nadgodziny płacone gotówką kurcze jak prezes potrzebuje, bo terminy przekroczone, prywata i tyle, rysunki z błędami biegasz po wymiar co godzinę, szkoda czasu marnować najniższa krajowa to podstawa u nich, bardzo duża rotacja, zbieranina emerytów i itp

Łucja
@kandydat z polecenia

Eee niby co jest złego w tym ze płaca za nadgodziny? Chyba oddawanie jako dni wolne gorsze

@kandydat z polecenia

@ja

Masz coś do dodania czy podbijasz bo się zgadzasz?

Seba

Bylem na rozmowie jakis czas temu. Po przejsciu do tematu odnosnie oczekiwanego wynagrodzenia moje watpliwosci zostaly rozwiane. Najniższa kajowa to podstawa, ewntulanie nadgodziny, emeryci, renciści i nieudacznicy to dla was raj

@Seba

A to w ogłoszeniu już nie miałeś tych info podanych? Bo tak to byś chociaż czas zaoszczędził, skoro nie jesteś tym zainteresowany. :/ Bo Ty z ogłoszenia poszedłeś, tak?

Kermit

Bartusiu w.jesteś i będziesz nieudolny życiowo.W Enko S.A,wszyscy wiedzą że jako "Kierownik"Produkcji byłeś daremny. W innych Firmach też wyłapią że nadajesz się ewentualnie na Parkingowego.....oby szybko.......SZACH MAT.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Enko S.A.?

borkow

Jeszcze pracuje, coś pospawam, poszlifuje, kierownika nie ma to na ręce nie patrzy, fajki można pokręcić w robocie, rysunki zwalone, na delegacjach można godzin nastukać , porobisz 5-6 wpiszesz 12 + notatka, a i tak na wypłacie uwalą. premie z opóźnieniem 2 miesiące, ludzie zatrudnieni to (usunięte przez administratora) jeździsz w delegacje i poprawiasz 10x to samo

@borkow

te delegacje to coś lepiej płacone tak jak powinno być ustawowo czy nie bardzo ? po kim poprawiasz robotę, po kolegach z firmy czy po innych firmach ?

jeszcze pracownik

Kierownik nawet odszedł (był spoko w porządku gość, miał wiedzę i doświadczenie ale nie wszystkim to pasowało), zaopatrzenie jak pieski skaczą, a swoje mają za uszami prywatę uprawiają, rysunki z błędami, bez wymiarów i pomysłu, każdy produkt to nowy typ prototyp, prezes kurcze skacze do każdego (robotnika) z gotówką pod stołem i wie co ma każdy robić ?, a i tak wypłata przez księgowość uwalona, a premie wypłacają po 2 miesiącach, zatrudnianie ludzi bez pojęcia, jest klawisz co nieźle ściemnia (doświadczenie!) a co miał zabrać to zabrał na chatę,

Zzzz

Pracuję w Enko i jest ok. Co do zarobków można się dogadać, ale też trzeba dac z siebie 100% jak w każdej pracy. Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Najlepiej zwolnić się i zatrudnić w zagranicznej korporacji zamiast wspierać polskich przedsiębiorców. Co Wy tu wypisujecie????

kandydat
@Zzzz

Bylem na rozmowie jakis czas temu. Budynek firmy nie wyglada w miarę ok. Po przejsciu do tematu odnosnie oczekiwanego wynagrodzenia moje watpliwosci zostaly rozwiane. To prywatny folwark, szkoda marnować czasu swojego. Zatrudnisz się to jak byś się cofnął do tyłu, firma bez rozwoju ...

od A do Z
@Zzzz

Gratulacje. Uważasz że do pracy idzie się tylko i wyłącznie po to, by wspierać polską gospodarkę i przedsiębiorców? hahahaha... W ENKO można dać nawet 200%, a wynagrodzenie niewiele wyższe niż najniższa krajowa. Już po dogadaniu się. Tak, więc lepsza praca w zagranicznej korporacji - wakacje w ciepłych krajach (z dofinansowaniem), niż bida w Enko - i wczasy na Pławkach. :D

Beata

Narzekacie na małe wynagrodzenie, płacą najniższą krajową czy więcej w takim razie? Są z czasem jakieś regularne podwyżki?

Przemysław

Mogę poprosić o krótki opis rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania zadają i jaką stawkę proponują na start? Warto w ogóle starać się o pracę w Enko?

Dagmara

@miki ale masz na myśli ze to ciężka praca ?

Miki

Firma spoko dla twardzieli a nie panienek

viper
@Miki

"Firma spoko" ??? LOL! chyba dla ludzi z mentalnością (usunięte przez administratora). Kim ty jesteś ? Ktoś ci kazał to napisać czy jesteś z kierownictwa i podszywasz się pod pracowników , a może to taka forma włażenia w ........? Kultura pracy w polskich firmach jest żałosna tak samo jak i mentalność szczególnie nadzoru.

viper
@Miki

cyt "Firma spoko dla twardzieli a nie panienek" a ty to pewnie ten twardziel jesteś :-) ))) LOL!!!

Dikson

Firma tragiczna, placi grosze a wymaga tyle od pracownika jak by płaciła krocie. Bardzo duża rotacja, pracownicy sie zwalniają z powodu bardzo niskich płac. Jesli chodzi o atmosfere to jest tragiczna, 99% osób dwulicowych obrabiajacych (usunięte przez administratora) Za plecami. Nie polecam firmy choć pracowalem w niej dość długo i zmiana na inną firmę okazała sie najlepszą rzeczą jaka sie przytrafila, bedzie tak caly czas bo ludzie sami tą atmosfere tam stworzyli. Banda fałszywych baranów i nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Enko S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Enko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Enko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enko S.A.?

Enko S.A.
  • Dojazdowa 54