Energotest sp. z o.o.

Opinie o Energotest sp. z o.o.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Energotest sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Filip

Czy tak dobrze sie pracuje i nikt nie pisze?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 25 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie Energotest sp. z o.o.?

Szukasz pracy?

vert

niby firma działa, oferty pracy są, strona www jest a tu komentarzy brak... Czy to z jakiegoś konkretnego powodu się dzieję? Bo nie wiem o co chodzi...

ryszard

Czy ktoś może podzielić sie opinia nt. Energopomiaru z Gliwic?

shogun

Żeby nie było to nie mój wpis ten poprzedni. :-) .

Firma Energotest nie jest godna polecenia. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Energotest sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energotest sp. z o.o.