3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 80 67 5 1

Opinie o MULTIVALVE SP. Z O.O.

Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Lexus Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam teraz tej firmy. Dyrektor produkcji przyjmuje ludzi z ilorazem inteligencji 80 więc jeśli masz więcej to nie polecam :) Brat Albert

onnn Nowy wpis

@Nik hmmm...to mówisz żeby tu cv nie składać..?

Tak3Nie
Eks. Nowy wpis
@onnn

Jak masz na uwadze swoją kondycję psychiczną to nie.

Nik

Panowie wiem, że są czasy niepewności ale większość z was nie wie jakie ma możliwości i umiejętności o wiedzy nie wspomnę. Powiem tak uwolnijcie się z tego toksycznego miejsca wyrwijcie te korzenie ja to zrobiłem i z całego serca polecam. Szukajcie leprze go miejsca bo wstawanie rano z chęcią do pracy to wspaniałe uczucie.

Tak10Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Tak1Nie3
Kolo
@Pytanie

Szkada mi was chłopaki a kiedyś były takie fajne wyjazdy. Szukajcie innej pracy warto. Warto uwierzcie. ????

Tak5Nie

Firma bardzo szybko zareagowała w związku z epidemią. Wszędzie pojawiły się płyny odkażające a pracownicy zostali wyposażeni w maseczki. Brawo dla Prezesa! Pieniądze zawsze na czas co w dzisiejszych czasach nie wszędzie jest normą.

Tak3Nie6
Nie wiem
@Pracownik

Po 2 miesiącach, to rzeczywiście szybko xD

Tak15Nie3
Nick
@Nie wiem

chyba nie piszemy o tej samej firmie, przez takich ludzi jak Ty, powstają tu zakłamane komentarze nt. firmy.

Tak3Nie1
Gabril

Czemu taka opinia o firmie. Co wam nie pasuje. Jest wypłata na czas. Socjal na poziomie. O co wam chodzi. Wiecie że te opinie na tej stronie są mocno przesadzone.

Tak6Nie2
Haha
@Gabril

To pewnie dlatego jest z tej firmy taki exodus

Lidia
@Haha

Exodus? Co to określenie ma wspólnego z MULTIVALVE? Skąd ten pomysł?

Hebrajczyk
@Lidia

może stąd że w ostatnim czasie więcej ludzi się zwolniło z tej firmy niż zachorowało w Polsce na koronawirusa :D

Tak5Nie

Tak5Nie3
wirus

ocena jest sponsorowana ;)

Tak2Nie1
uzurpator

Kiedyś to była fajna firma, fajne miejsce, wszystko było poukładane, każdy znał swoje miejsce w hierarchii. Dziś jest to tylko miejsce, z którego pozostała tylko fajna atmosfera między ludźmi, którzy tam pracują. Wszystko było ok dopóki nie pojawiła się ekipa z jednego z najwspanialszych zakładów(każdy, kto tam pracuje wie, o co chodzi). Od tamtej pory nic już nie jest takie samo. Wszystko zostało odwrócone o 180 stopni. Miejsce godne polecenia? Tak... Jeśli lubisz pracować po 12-16 godzin. Wtedy jesteś doceniany i głaskany, jesteś cacy. Jeżeli nie wylewasz za kołnierz świetnie się tam nadajesz, zostaniesz brygadzistą i ulubieńcem kadry. Najlepiej, gdy poświęcasz całego siebie dla firmy do utraty tchu lub kończyn:). Ludzie, którzy w tej firmie potrafią samodzielnie myśleć bądź mają swoje zdanie są spychani na boczny tor, stają się wrogim obozem, wykopią pod tobą dołki abyś się sam zwolnił. Ci, którzy pracują, nie piją, nie spóźniają się, nie chodzą na L4 mam wrażenie , że są problemem dla firmy. Ale są też plusy. Gdy nie jesteś wybitny i potrafisz się podporządkować oraz krakać razem z wronami z dnia na dzień zdegradują Cię z roli brygadzisty a potem zrobią z Ciebie kierownika. Zakład wielobranżowy, pracujesz, obok Ciebie spawają elementy, (bo spawalnia została zlikwidowana, aby myszy mogły się gonić pod blachami), obok ktoś maluje w płucach zatyka, obok palą plazmą siwy dym na hali, a jak trafisz na dobry dzień to nawet możesz powdychać opary kwasu do trawienia blach. Ale jedno trzeba przyznać. Nigdy nie było problemów z pieniędzmi. Zawsze wypłata na czas, w zimie ciepło na hali.

Tak23Nie3
Tadek
@uzurpator

Gdy pracowałem w tej firmie niejednokrotnie zdarzało się obok stanowiska ślusarzy inna osoba malowała konstrukcję pistoletem.Trudno było oddychać ale to się nie liczyło tylko terminy

Tak10Nie1

Czy MULTIVALVE SP. Z O.O. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Tak2Nie1
ex

tak

Lidia
@ex

No to tak średnio. Każdy z nas chciałby przecież mieć możliwość dostosowania terminu urlopu do swoich potrzeb i planów. A co w przypadku, kiedy pracownik nagle zachoruje i musi wziąć nieco więcej wolnego? W MULTIVALVE robią z tym problem, czy w tej sytuacji już nie?

Tak1Nie

Alicja

Komentarze usuwane są przez administratora jedynie wtedy, kiedy w jakiś sposób naruszają regulamin tego serwisu. Nie ma zatem żadnego znaczenia, czy są to negatywne czy pozytywne wpisy - warto mieć to na uwadze. Pracujesz w MULTIVALVE, czy dopiero rozważasz aplikowanie?

TakNie3
Janusz
@Alicja

Nie prawda. Są również usuwane komentarze, które nie naruszają regulaminu, a "dobre imię" firmy, lub zarządu

Tak11Nie

Paweł

Starałem się zrozumieć Twoją opinię, jednak nie jest to takie proste. Osoba niemająca doświadczeń związanych z pracą w firmie MULTIVALVE może mieć podobnie jak ja problemy ze zrozumieniem Twojego komentarza. Mógłbyś sprecyzować, co chciałeś nim przekazać?

barszcz biały
@Paweł

ciężko zrozumieć opinię, którą usunięto :D

Arek

Może źle wybrana praca jest powodem niezadowolenia? Firma ma dobra opinię!

nikus
@Arek

Wlasnie chodzi o tych ,co zle wybrali a nadal udawaja najmadrzejszych.

Rozbawiony
@Arek

Racja. Wybór tej firmy na miejsce pracy to niezbyt szczęśliwec rozwiązanie XD

Tak1Nie
Tomasz

Niestety sporo osób nie potrafi doceniać tego co ma. Firma jest z całą pewnością dobra nawet jesli są jakieś wpadki.

Tak1Nie4

Rozgoryczony
@Tomasz

Jakieś wpadki?! O czym ty mówisz ? Wpadka to się zdarza raz na jakiś czas, a teraz ta firma to wpadkę -wpadka pogania!!!!! Z dziurawą gumką masz szansę na mniejszą wpadkę :P Tatuś prazes, synuś dyrektor, a cała reszta to dzieci znajomych zatrudnieni do administracji nie majacy pojęcia co robią!!!!

Tak15Nie
Rozbawiony
@Tomasz

Cała ta firma to wpadka :) zdaje się że exodus zapoczątkowany przez kilku "zdrajców" (Haha) nie ma końca. Jak łatwo można zniszczyć coś co się tyle lat budowało...

Tak7Nie
Jeszcze pracownik

Kiedyś to była całkiem niezła firma, ale Wszystkim coś odbija. Prezes ważniejszy od Królowej Angielskiej, tak jak Kadrowa. Ludzie opamietajcie się bo wam wszyscy spierniczą!!!! Kto mądrzejszy to ucieka. Odradzam poracę w tej firmie. A było fajnie..... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Opamietać się

Tak18Nie
hetzer
@Jeszcze pracownik

Tam się nic nie zmieniło i raczej nie zmieni...

KK
@Jeszcze pracownik

Do tej pory nie narzekałem ale to prawda co się teraz wyprawia w biurze, a na hali to podobno jeszcze gorzej!!!

Tak3Nie
Weronika
@Jeszcze pracownik

A możesz powiedzieć, jakie zmiany zaszły, i co Twoim zdaniem w przeszłości lepiej funkcjonowało? Czy odradzasz zatrudnienie w tym miejscu z jakiegoś konkretnego powodu? Piszesz, że pracownicy odchodzą, czy rotacja jest duża? Jak generalnie oceniasz współpracę w firmie MULTIVALVE?

chop z mazur
@Weronika

Póki firma była mała to błędy w zarządzaniu uchodziły płazem. Z biegiem czasu działalność się rozdmuchała, a zarządzanie przestało istnieć (kadra zarządzająca w biurze w tej chwili praktycznie nie istnieje). Wystarczy przeczytać encyklopedyczną definicję zarządzania i porównać ją do stanu obecnego i sprawa staje się oczywista (niestety nie dla wszystkich)

Tak10Nie

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w MULTIVALVE SP. Z O.O., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Natalia

brak ofert pracy na stronie

Weronika

@anonymous a co takiego odbywa się na integracjach firmy MULTIVALVE? W jaki sposób ciągnąć za języki? Jakiś plotek chce się dowiedzieć pracodawca od swoich pracowników? @Pedros widocznie te negatywne komentarze łamały w jakiś sposób regulamin serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin i dlatego zostały skasowane przez admina.

Panek

Multivalve firma jak każda są plusy i minusy nie ma idealnej firmy zawsze coś się znajdzie co się nie spodoba komuś ale nie da się wszystkim dogodzić. Spędziłem tam 4 lata które dobrze wspominam wiadomo były dni gorsze i lepsze, bardzo dużo się tam nauczyłem dzięki kilku osobą które mi pomagały (wiadomo o kogo chodzi).Ktoś tu w komentarzach bardzo bruździ przez co cierpią chłopaki na hali. Trochę ludzi ze starej ekipy się wykruszyło ale są też ludzie którzy robią prawie od początku firmy i nie palą się żeby odejść więc nie jest chyba aż tak źle, Ci co znaleźli coś innego może lepszego może nie odeszli sami więc teraz nie ma co wylewać żali a Ci co dalej pracują i to komentują niech się podpiszą imieniem. Pozdrowienia dla całej załogi oraz biura :D jeszcze kiedyś zatańczymy.

Tak13Nie1
anonymous
@Panek

Opankuj sie.

Pedros

Gdzie sie podziały wszystkie negatywne komentarze?

Tak6Nie
XYZ

Miałem okazję pracować w firmie Multivalve i zdecydowanie mogę ocenić na plus. Ekipa przyjazna, szefowie również w porządku. Nigdy nie było problemu z terminowością wypłat, a dodatkowo są organizowane spotkania i wyjazdy integracyjne. Zdarza się, że pracy jest więcej, jednak jest ona dodatkowo nagradzana.

Tak8Nie1

anonymous
@XYZ

Ty XYZ gdzie Ty jestes dzisiaj?Zrezygnowales z tego wszystkiego?Ta cala integracja to pic na wode.Takie imprezy sa po to aby,ludzi ciagnac za jezyki.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIVALVE SP. Z O.O. - Gliwice