MULTIVALVE SP. Z O.O.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MULTIVALVE SP. Z O.O.

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Członek Nowy wpis

Trzeba być członkiem

Artur Nowy wpis
@Członek

Ha, niewiele wytłumaczyłeś. Powiesz czy teraz rekrutują nowych pracowników w firmie? Rozglądam się za pracą i zastanawiam się czy mam szanse na przyjęcie. Podpowiesz coś?

Bartosz Nowy wpis

Jak to możliwe, że właściciel nie reaguje na opisane poniżej zachowania kierownictwa? Pisano o świetnej atmosferze w pracy, która skończyła się wraz z przybyciem do Multivalve nowych osób na kierownicze stanowiska. Z tego, co rozumiem były to osoby z zewnątrz. Nie było w firmie nikogo, kto zastąpiłby poprzedniego kierownika? Nie ma praktyki awansów wewnętrznych? Przecież za takie decyzje odpowiada właściciel. Chyba można się z nim skontaktować i przedstawić mu problem? Pisanie na forum, mówi jedynie potencjalnemu pracownikowi, że firma ma problem, ale w żadnym stopniu go nie rozwiąże i nie przywróci harmonii. Ciekaw jestem tylko, czy to już uległo poprawie i jakie są warunki pracy?

Rafał. J

Witam wszystkich i pozdrawiam. Minęło już prawie dwa lata. Dziś rozmawiałem z pewną osobą która mnie zainspirowała do opisania mojej historii w MV. Zatrudniłem się jako magazynier nie wiedząc prawie że nic o produkcji z biegiem lat pracując moja wiedza nabierała rozpędu D(usunięte przez administratora) nauczyli mnie doświadczenia w nazewnictwie, rysunku i kooperacji z firammi za to im dziękuję. Potem przyszedł nowy kierownik on obrócił wszystko do góry nogami, Prezes mu wierzył a ja go pytalem "czy będzie dobrze" okłamał mnie nas wszystkich w firmie. Potem nowy kierownik wpadł na pomysł żeby mnie poniżyć " zgnojic" zrobił kierownikiem osobę która była naj nmiej ogarnięta na firmie żeby moje ego dotknęło dna. Najgorsze w tym że miałem dobre relacje z szystkimi w firmie MV a na koniec ktoś zrobił specjalnie wpis na gowork i powiedział na spotkaniu że wie kto to napisał i podał miejscowość. Tak się nie da kończyłem sieci komputerowe trzeba postępowania prawnego żeby namierzyć adres IP. Ale (usunięte przez administratora)ma gadane. Pozdrawiam. Ps. Jeśli nastąpi taki czas że (usunięte przez administratora)pożegna się z MV proszę dajcie znać wezmę wolne i podjadę żeby go pożegnać.

Ofiara ludojada
@Rafał. J

Rafał, ciesz się że Cię nie zjadł xD Pozdro;)

klops
@Ofiara ludojada

Nie musi zjadać - wystarczy że potrafi zniszczyć psychike i robić z ludzi idiotów.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MULTIVALVE SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Konstruktor. Jaki był jej rezultat?
Arkadiusz

Widzę że wygrałem los na loterii. Zwolniono mnie po chamsku bez uprzedzenia w ciągu 2godzin musiałem opuścić zakład na skutek donosów ludzi którzy mieli małą wiedzę i dużo wazeliny.Nikt nie wysłuchał moich argumentów.Ordynarnie zamknięto za mną bramę pilotem po ośmiu latach pracy.Nie powiem praca była ciekawa i dobrze zarządzana po zmianie szefa produkcji wszystko zaczęło się sypać.Po czasie przejrzałem na oczy że nie było cego żałować.Z tego co czytam jest jeszcze gorzej.Jest dużo fajnej roboty czasami potrzebny jest impuls . Pozdrawiam "starych pracowników".

Wanda
@Arkadiusz

Przykro mi, ale jesteś pewien, że to tak zupełnie za nic? Musi być jakiś powód do takiego natychmiastowego zwolnienia.

Mv to nie firma to bardziej rodzina, ludzie (staży pracownicy) są sobie życzliwi, i chętnie sobie pomagają, nawet jak się zwolnili z firmy utrzymują że sobą kontakty, bo taki był kiedyś cel tej firmy. Jeśli chodzi o płace zawsze na czas socjal, wycieczki itp. Prezes i kadra zarządzając( nie drużyna Kopex) super zawsze są otwarci i chętnie pomagają rozwiazywać problemy. Ale też jest 2 strona medalu św 3 z Kopexu, nękają starych pracowników, można powiedzieć że ich niszczą 1po 2, aż ciężko tego nie nazwać mobigiem, dlaczego nikt nie poszedł założyć im sprawy pomimo dużej ilości dowodów, bo szanują prezesa tej Firmy i chcą aby ta firma nadal istniała.

Wanda
@Były pracownik

Nawet wycieczki macie? A dokąd tam was zabierają? Weź coś opowiedz :D

Czy w MULTIVALVE SP. Z O.O. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy w MULTIVALVE SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

odpowiedź

nie interesuj się

Honorata
@odpowiedź

Cześć, czy możesz wyjaśnić, dlaczego udzieliłeś takiej odpowiedzi? Szkolenia zewnętrzne to bardzo duży plus dla pracowników, więc osoba zastanawiająca się nad podjęciem pracy w Multivalve będzie tą kwestią zainteresowana. Może ktoś z Was wie?

odpowiedź
@Honorata

udzieliłem takiej odpowiedzi, bo jesteś podstawionym botem do zadawania pytań :P

Honorata

Wiecie coś o stażu w Multivalve? Czy znacie kogoś, komu po jego odbyciu zaproponowano umowę o pracę? Liczę na uzyskanie aktualnych informacji:)

Kandydat

Jak z praca w biurze? Technolodzy konstruktorzy. Czy warto? Sa jakies szkolenia? Jakie sa wymagania? Jak atmosfera w pracy?

Lexus

Ludzie bez nadgodzin wychodzą. Gdzie morale pracowników. Tak się nie prowadzi firmy. Za dyrektora Jabłońskiego było inaczej. Ehh te dobre czasy. Tadek wróć.. ????

Lexus

Skąd wy bierzecie te teksty " Jak środowisko pracy" z tym dyrektorem produkcji każdy wie że (usunięte przez administratora). Kiepsko. Prezes w końcu otworzy oczy i zobaczy że te kooperację nabijają kasę innych.Mala spółka zaopatrzenia i kierownika produkcji. Jest zasada masz firmę pilnuj każdej złotówki.

Lidia

Jak wygląda środowisko pracy w MULTIVALVE? Czy jest szansa na wsparcie oraz dobrą współpracę między pracownikami? Dajcie znać. Dla wielu osób jest to jedna z najważniejszych kwestii w wyborze danego miejsca pracy. Liczę na Wasze komentarze.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Nie polecam teraz tej firmy. Dyrektor produkcji przyjmuje ludzi z ilorazem inteligencji 80 więc jeśli masz więcej to nie polecam :) Brat Albert

Metan_
@Lexus

80? Troszke i tak za dużo im dałeś :p

onnn

@Nik hmmm...to mówisz żeby tu cv nie składać..?

Eks.
@onnn

Jak masz na uwadze swoją kondycję psychiczną to nie.

Nik

Panowie wiem, że są czasy niepewności ale większość z was nie wie jakie ma możliwości i umiejętności o wiedzy nie wspomnę. Powiem tak uwolnijcie się z tego toksycznego miejsca wyrwijcie te korzenie ja to zrobiłem i z całego serca polecam. Szukajcie leprze go miejsca bo wstawanie rano z chęcią do pracy to wspaniałe uczucie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Kolo
@Pytanie

Szkada mi was chłopaki a kiedyś były takie fajne wyjazdy. Szukajcie innej pracy warto. Warto uwierzcie. ????

Firma bardzo szybko zareagowała w związku z epidemią. Wszędzie pojawiły się płyny odkażające a pracownicy zostali wyposażeni w maseczki. Brawo dla Prezesa! Pieniądze zawsze na czas co w dzisiejszych czasach nie wszędzie jest normą.

Nie wiem
@Pracownik

Po 2 miesiącach, to rzeczywiście szybko xD

Nick
@Nie wiem

chyba nie piszemy o tej samej firmie, przez takich ludzi jak Ty, powstają tu zakłamane komentarze nt. firmy.

Gabril

Czemu taka opinia o firmie. Co wam nie pasuje. Jest wypłata na czas. Socjal na poziomie. O co wam chodzi. Wiecie że te opinie na tej stronie są mocno przesadzone.

Haha
@Gabril

To pewnie dlatego jest z tej firmy taki exodus

Lidia
@Haha

Exodus? Co to określenie ma wspólnego z MULTIVALVE? Skąd ten pomysł?

Hebrajczyk
@Lidia

może stąd że w ostatnim czasie więcej ludzi się zwolniło z tej firmy niż zachorowało w Polsce na koronawirusa :D

wirus

ocena jest sponsorowana ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIVALVE SP. Z O.O. - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIVALVE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MULTIVALVE SP. Z O.O.