Opinie o Technika It S.A. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Technika It S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Technika It S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technika It S.A. w Gliwice

Uciekajcie z tonącej łajby Nowy wpis

A istnieje to "coś" jeszcze? Został już tylko zarząd (specjalnie z małej litery) i kilku ludzi co boi się odejść. Mimo wszystko pozdrawiam w Nowym Roku :-)

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Technika It S.A.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Bylyaabc
@admin

Niby wszystko fajnie, ale dopóki ta firma nie podejmie działań inwestycyjnych w ludzi, biuro i rozwój w postaci poszerzenia usług i nie zaczną inwestować w pracownika zamiast w własną kieszeń to wciąż będzie stała w miejscu (kto stoi w miejscu ten się cofa). Brakuje wyzwań i elastyczności w stosunku do pracownika (czas pracy praca zdalna/stacjonarna różne umowy B2b Uop itd.). Nie zarabia się tutaj tyle by utrzymać dom. Liczę na to, że wróci w tej firmie chęć pójścia w coś nowego innego jak chociażby outsourcing, który po czasie mógłby dać wiele rąk do pracy nad własnym produktem.

Bylyaabcd
@admin

Firmie brakuje pomysłu na siebie, bazuje na rozwiązaniach wypracowanych 20-30 lat temu i tylko na sektorze publicznym który jest na wykończeniu. Klienci przechodzą na rozwiązania proponowane przez państwo a firma nie tworzy nowych produktów lub tworzy je bardzo ospale przez co traci. Plusem są pracownicy niższego szczebla którzy tworzą świetną ekipę, ale w zasadzie w tym miejscu się kończą zalety. Niskie wynagrodzenia, brak perspektywy na podwyżki i chęć zatrudniania po kosztach oraz sugerowanie pracownikowi że jest tylko i wyłącznie problemem. W zasadzie w Katowicach czy nawet Gliwicach można robić dokładnie to samo za stawkę 1,5x większą bez większego problemu. Jeżeli ktoś chce się przekonać na własnej skórze i pójść na rozmowę pracę to proszę zapytać o to jaki komputer dostaniemy, o produktach nowych firmy nie starszych niż rok lub 2. Przejść się i zobaczy biuro. Dla Ciekawych polecam sprawdzić raporty finansowe jako że to jest spółka z o.o. Warto też zapytać czy przychodzi się "za kogoś" czy otwierają nowe stanowisko.

TIT
@Bylyaabcd

Drogi były pracowniku, Po pierwsze i zasadnicze to przytoczenie faktów- Firma nie działa tylko w sektorze publicznym, warto przyjrzeć się całości działalności a nie tylko jego wycinkowi… zarówno nowe jak i "stare"produkty są stale rozwijane, także te innowacyjne w ramach prac badawczo-rozwojowych… Zatrudnianie pracowników „po kosztach” i traktowanie ich „jak problem” co zostało przez ciebie zasugerowane jest nadużyciem z twojej strony i musimy to stanowczo zanegować – praca w firmie mogła ci się nie podobać, nawet model komputera czy wystrój biura mógł cię nie satysfakcjonować– masz do tego prawo by wyrazić swoją opinię , ale nie możesz rozpowszechniać nieprawdziwych informacji. Jeżeli uważasz, że twoja wiedza i doświadczenie były niewłaściwie wynagradzane – to po prostu zmieniasz pracę- to twoje prawo! Nie twórz jednak fałszywego obrazu firmy na podstawie wybiórczych i nieprawdziwych/nie sprawdzonych informacji. Zapraszamy do TECHNIKA IT na rozmowę – naprawdę lepiej jest się przekonać o firmie na „własnej skórze” niż wyrobić sobie opinię na podstawie informacji z „drugiej ręki”. A byłym pracownikom życzymy sukcesów w dalszym życiu zawodowym i wyrozumiałych pracodawców!

TIT
@Bylyaabc

Były pracowniku - prosimy nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji na temat funkcjonowania firmy. Mogło Ci się u nas nie podobać, masz do tego prawo - zawsze można zmienić pracę i zacząć nowe, lepsze życie zawodowe a nawet założyć własną firmę! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Don Rodrigo Nowy wpis
@TIT

Czytając to od razu widać, że Zarząd próbuje się bronić :-) Innowacje... hmmm, może ktoś powinien się wybrać z wizytą do jakiejś prawdziwie innowacyjnej firmy. Nie wystarczy wrzucić fotkę robota na firmową stronę, bo z robotyką czy też automatyką nasza firma nie ma nic wspólnego. Nawet do firmy informatycznej jest raczej daleko. Natomiast na pewno plusem jest luz w pracy, brak kontroli (bo żeby kontrolować trzeba się trochę znać na robocie) i możliwość pracy zdalnej. Taka pierwsza praca na rok może dwa za niezbyt wysokie wynagrodzenie. Podwyżki są możliwe jeśli znajdzie się odpowiedni sposób. Innych bonusów nie ma, chyba że bonusem nazwiemy telefon komórkowy :-) Ogólnie zapraszam, szczególnie panie :-)

Niskie płace i zadufany w sobie zarząd. O podwyżki trzeba się mocno upominać. Obiecują dużo na rozmowie kwalifikacyjnej, a później okazuje się, że to czcze obietnice bez pokrycia. Słaby socjal, a właściwie to jego brak. Ogólnie nie polecam.

Zadufany w sobie Zarząd

Drogi "były pracowniku" życzymy Ci wielu sukcesów i wysokich zarobków w Twoim dalszym życiu zawodowym! Pamiętaj jednak o tym, aby przychodząc do pracy, to jednak pracować a nie tylko stwarzać tego pozory...

Niestety z płacami to prawda, reszta ok.

Paulina
@Paweł

Czyli socjal spoko? A powiesz co w niego tu wchodzi?

Paweł Nowy wpis
@Paulina

Tzn pisząc reszta ok chodziło mi o atmosferę w firmie. Nie wiem jak teraz ale raczej socjalu nie ma.

Paulina Nowy wpis
@Paweł

Aha, ok, nadinterpretowałam. Ej to słabo jeśli nie ma, to możliwe są jakieś inne motywatory tutaj jeszcze?

Barbara

Witam serdecznie. Przeczytałam ostatni wpis. Firma ponoć nie podchodzi elastycznie do pracownika. Czy coś w tym kierunku się zmieniło? Jest możliwość pracy zdalnej?

Z długim stażem
@Barbara

Pracownicy jak uciekali, tak uciekają. Umieralnia.

Z długim stażem
@Barbara

Ale mamy Netflixa ;-)

Paulina
@Z długim stażem

O proszę, to dobrze, bo trzeba go wspierać odkąd z Rosji wystąpił dużo stracili. :/ A z tym uciekaniem to chodzi, że na pracę zdalną tak uciekacie sobie? ;p Zawsze jakiś pożyteczny kierunek

Firma Technika It S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma założona w 1988 roku to w tej chwili innowacyjna spółka teleinformatyczna wdrażająca wiele nowoczesnych systemów. Praca dla ludzi ambitnych w dobrej atmosferze.

Były
@Michał

Innowacyjna to ta firma była w 1988 roku - teraz to raczej skansen. praca dla mało ambitnych.

@Były

Pozdrawiamy byłego pracownika i wierzymy, że Twoje ambicje w nowej firmie pozwalają Ci odnosić teraz wiele sukcesów zawodowych - czego oczywiście Ci serdecznie życzymy!

Napisze ktoś coś nowego o tej firmie ? Zastanawiam się, czy złożyć do niej CV ? Czy warto ? Patrząc na budynek nie wygląda zbyt zachęcająco. Czy ktoś napisze coś o płacach i o tym jak traktowany jest tam pracownik ?

Gienek
@Ania

pracownik traktowany jest jak śmieć, jak nie ten to inny......

Były
@Ania

Okropna atmosfera. Zero szans na rozwój. Firma rodzinna to mówi samo za siebie. Szczerze nie polecam.

@Były

Pozdrawiamy byłych pracowników i pracownice firmy TECHNIKA IT z roku 2020- życzymy odtąd samych sukcesów na nowej drodze życia zawodowego! Pamiętajcie, że pracownicy są także odpowiedzialni za atmosferę w firmie! Ale to już powinna być przestroga dla Waszych nowych pracodawców.

byłyprac

fatalna atmosfera w pracy..... myślą że są jedynymi pracodawcami w gliwicach......

@byłyprac

Atmosferę tworzą przede wszystkim pracownicy - gdy pracownikowi zaczyna wydawać się że posiadł już tyle wiedzy o firmie, iż może ją prowadzić zamiast szefa i zaczyna tworzyć swoją firmę w nie swojej firmie to atmosfera staje się faktycznie mocno napięta i potrzeba zmian. Były pracowniku lub pracownico - pamiętaj, że zawsze możesz założyć własną firmę - powodzenia!

Jasiek

Zawsze można zmienić na inną firmę tylko czy uda się znaleźć równie dobrego pracodawcę?

Adi

@Były pracownik o podwyżki trzeba się upominać, ale są one możliwe?

Zostaw merytoryczną opinię o Technika It S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Technika It S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Technika It S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technika It S.A.?

Technika It S.A.

Technika It S.A.