Opinie o Domino Pphu Wójcik Edward w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Domino Pphu Wójcik Edward, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Domino Pphu Wójcik Edward o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino Pphu Wójcik Edward w Gliwice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Domino Pphu Wójcik Edward wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Brukarz.

GallAnonim
Kandydat

Proponuje umowę po 2 tygodniach nie oferuje brań roboczych takich jak buty nie mówiąc o reszcie. Jak załatwiam sprawy z Odzieżą brak kontaktu.

Paulina Nowy wpis
@GallAnonim

Już myślałam, że nikt nie zechce się tu wypowiedzieć na temat warunków pracy w firmie Domino Pphu - super, że zostawiłeś tu swoją opinię. Napomknąłeś coś o tym, iż pracodawca oferuje umowę po dwóch tygodniach. Ale jaka jest to umowa - o pracę czy zlecenie?

GallAnonim Nowy wpis
@Paulina

Pytałem czy umowa zlecenie czy o pracę to po dwóch tygodniach usłyszałem.

GallAnonim Nowy wpis
@GallAnonim

Tu już nie chodzi mi o umowę umówiliśmy się na dziś ale nie mam ubrań wypadałoby odpisać na smsa bo telefony są nie odbierane. Trochę Empatii. Każdy ma dzisiaj ciężko ja mam wybitnie tragiczną sytuacje i mówiłem o tym firma od 91 roku czyli 3 dekady i nie mają butów roboczych żenada jeszcze mnie rozwścieczyły te nieodebrane telefony. ja sie zapożyczam na obuwie i nakrycie głowy a koleś mnie olał. Tak to się nie robi dzwoniłem odpowiednio wcześniej bo jestem uczciwym człowiekiem.

Obecnie coś dzieje się w firmie Domino Pphu Wójcik Edward w miejscowości Gliwice? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie Domino Pphu Wójcik Edward, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Domino Pphu Wójcik Edward - Gliwice

Domino Pphu Wójcik Edward
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piękna 16
    44-109 Gliwice
  • NIP: 6311012103 REGON: 273278212

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Domino Pphu Wójcik Edward