Opinie o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Landingi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Landingi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landingi Sp. z o.o. w Gliwice

PHPDev

Przede wszystkim to co mnie zainteresowało, to fakt, że to nieliczna firma na Śląsku która rozwija własny produkt i prowadzi to na tak zaawansowanym poziomie. Na rozmowie dowiedziałem się szczegółowo jak wygląd proces produkcji co dało mi pewność, że będę mógł się nauczyć nowych umiejętności. Wygodne biuro w dobrej lokalizacji. Bardzo dobrze dobrany zespół - wszystkie kompetencje pod jednym dach dzięki czemu jest 100% kontroli nad produktem. Polecam osobom, które świadomie chcą trafić do firmy z produktem. Pewnie może być trudniej przejść przez proces rekrutacji osobom, które nie do końca jeszcze rozumieją pracę przy jednym produkcie lub nie miały z tym wcześniej styczności.

Krystyna

Muszę powiedzieć, że dosyć dziwne masz podejście do tej kwestii. Ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. Tak czy inaczej - chciałam poruszyć inną kwestię. Na stronie Landingi znalazłam kilka ciekawych ofert pracy. Możesz mi powiedzieć, czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem?

@Krystyna

Cześć Krystyna, cieszymy się, że jesteś zainteresowana pracą w Landingi :) Oczywiście, że w rekrutacji mogą wziąć udział osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, nie dyskwalifikujemy nikogo :)

Operator
@PHPDev

Proces produkcji? A co oni tam produkują?(usunięte przez administratora)

słabo płacą

Zauważyłam, że niewygodne odpowiedzi są usuwane. Czy takie jest założenie tego portalu? Wygląda na to, że nie celem portalu jest rzetelne informowanie o Pracodawcy, tylko usuwanie negatywnych opinii na prośbę pracodawcy, oczywiscie za opłatą. Wiem, że tak działa ten portal (z wielu źródeł), dlatego tak piszę. Przechodzac do rzeczy. Pojawiło się ogłoszenie na copywritera. Taka osoba powinna posiadać doswiadczenie być pasjonatem, pisac porywajace teksty i znać dobrze angielski. Zarobki 2000-2500 netto. (usunięte przez administratora)

@słabo płacą

Cześć, masz rację, założeniem portalu jest dzielenie się rzetelnymi opiniami o Pracodawcy. Komentarze o których mówisz zostały uznane przez portal jako szerzenie hejtu i dlatego są usunięte przez administratora gowork. Jeśli chodzi natomiast o nasze oferty pracy, nie wchodząc w dyskusję na temat tego czy podane przez Ciebie informacje na temat naszej oferty na copywritera są prawdziwe czy nie, to kandydaci sami decydują, czy zakres obowiązków i proponowane widełki odpowiadają im na tyle, żeby złożyć CV. Każdą zainteresowaną osobę prosimy o zerknięcie na prawdziwą treść oferty na naszej stronie www i kontakt z nami w razie pytań :)

Słabo płacą

Podane przeze mnie informacje jak najbardziej są rzetelne. Dlaczego miałyby nie być, skoro oburzyły mnie wymagania względem wynagrodzenia? Proszę, podaje link do oferty pracy z waszej strony i proszę o komentarz (bo może ja coś źle rozumiem). Jest napisane jasno: 3000-3500 brutto UoP ! (Czyli wychodzi 2000-2500 netto, podaje na wypadek gdyby Pracownik miał problem z wyliczeniem). https://pages.landingi.com/kariera-copywriter?export_hash=82BF8bV7KOdd6pAT7f5a&tid=82BF8bV7KOdd6pAT7f5a

Cześć, tak jak wcześniej napisaliśmy - kandydaci sami decydują, czy zakres obowiązków i proponowane widełki odpowiadają im na tyle, żeby złożyć do nas CV. Jeśli widełki nie odpowiadają Twoim wymaganiom to nikt nikogo nie zmusza do aplikowania.

Słabo płacą

Czyli już nie negujecie prawidłowości moich informacji o widełkach płacowych? Super. To jest portal o pracodawcy, więc jak najbardziej mam prawo wypowiedzieć się, co sądzę na temat proponowanego przez firmę wynagrodzenia. Mi byłoby głupio takie widełki podawać w dzisiejszych czasach z wymaganiami z kosmosu (pisać pasjonujące artykuły, znać angielski! za 2 tys netto-!).

Anne
@Słabo płacą

@Słabo płacą Rynkowa cena, w takim Grouponie za pisanie kontentu płacą podobnie ;)

:-)
@Anne

zawsze można drugi etat wziąć. Jak komuś mało to też trzeci. Dla pazernych są jeszcze etaty nr 4, 5 i tak dalej.(usunięte przez administratora)

Buhaha
@:-)

(usunięte przez administratora)Musicie się czuć mało zdatni na rynku, że za taki hajs jaki ta firma oferuje, siedzicie na go work I jej bronicie.

Operator
@słabo płacą

(usunięte przez administratora) Co 3 mies. przyjmują Devops'a :) Mają chyba więcej DevOps'ów niż programistów. Fajna firma :)

Buhaha

Ogłoszenie o pracę na WEB DESIGNERA i - uwaga - 3070 brutto! Urwaliscie się z choinki? Ps. I nie obchodzi mnie, że w jakimś syfnym gruponie tak płacą. Co to za odpowiedź! Nie, to NIE JEST cena rynkowa. Weźcie się obudzicie. Albo nie, weźcie się zamknijcie.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Landingi Sp. z o.o.?

niecałe

Ponad polowe zabierze Ci państwo. Najpierw ok 40% w formie podatków i składek. Potem nawet 23% w formie VAT. Ale nie przejmuj się - te pieniądze są dobrze lokowane. Idą na utrzymanie milionowej armii urzędników, opancerzone limuzyny i prywatne loty zakompleksionych polityków(usunięte przez administratora) na marmury w gmachach ZUS, ośmiorniczki i inne używki elity z wiejskiej(usunięte przez administratora)

Cześć :) Tak, całość wpływa na konto. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odn. warunków współpracy skontaktuj się z nami :) Miłego dnia!

Prezes spółki skontaktował się ze mną poprzez LinkedIn. Po krótkiej wymianie informacji umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną. Nie miałam wcześniej kontaktu z firmą Landingi, więc ta pierwsza rozmowa miała dla mnie szczególne znaczenie. Charakteryzowało ją przyjazne, partnerskie nastawienie oraz jasne określenie oczekiwań i wyzwań względem roli, którą trzeba było obsadzić. Transparentność i chęć odpowiadania na wszelkie pytania były czymś, co już na tym etapie wzbudzało moje coraz większe zainteresowanie spółką. Po wstępnym określeniu, czy obie strony są zainteresowane kontynuowaniem rozmów - umówiliśmy się na spotkanie w siedzibie biura. Rozmowę prowadzili prezes i dyrektor operacyjny. Tutaj znów - pełny profesjonalizm, transparentna komunikacja i otwartość na zadawane pytania. Pomimo tego, że byłam w tym czasie w trakcie kilku innych procesów rekrutacyjnych (niektóre na zaawansowanym etapie), wychodząc z gliwickiego biura byłam już pewna, że chcę współpracować właśnie z Landingami - byłam gotowa natychmiast zrezygnować z innych procesów, jeśli dostałabym stąd ofertę. Jawi się to jako miejsce pełne wyzwań, ale i wsparcia. Jako osoba, która ma za sobą już 17 lat pracy w różnych firmach, wiem, jakie mam potrzeby względem pracodawcy. Czuję, że Landingi są w stanie je spełnić (piszę to po miesiącu pracy, więc co nieco już wiem ;) ).

Pojawiały się rozmaite pytania dotyczące doświadczenia, sposobu działania, osiągnięć, oczekiwań ale również sposobu postrzegania pewnych tematów, co miało służyć określeniu, czy kandydat i firma są w stanie wzajemnie spełnić swoje oczekiwania.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Witam, Czy ktoś z niewielkim doświadczeniem (ale nie zerowym) w obsłudze klienta może dostać pracę w Landingi? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Hej :) Tak, jest możliwość zatrudnienia osoby z niewielkim doświadczeniem w obsłudze klienta jako Junior Customer Support Specialist. Obecnie jednak nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, ale zawsze możesz wysłać do nas swoje CV. Na profilu Landingi Kariera na Facebooku zawsze publikujemy posty z najnowszymi ofertami pracy u nas, także zapraszamy do obserwowania :) Miłego dnia!

Rozumiem, a jak wysłałem CV na stanowisko Customer Support Sepcialist i moje doświadczenie nie okaże się wystarczające, to moje CV będzie mogło być brane pod uwage przyszłości na stanowisko Juniora, czy muszę jakoś inaczej CV wysłać?

@Zainteresowany

Nie musisz ponownie wysyłać CV, zachowamy je w bazie :)

trzeba zgłosić do UODO bo może niezgodne to z RODO :-)

G
@:)

W momencie zgłaszania cv przez stronę akceptujesz regulamin, a tam jest ujęta kwestia zgody na przetwarzanie i komunikację ze strony firmy.

Jaka umowa obowiązuje w Landingi Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Cześć, miło nam, że interesujesz się pracą w Landingi! Skontaktuj się z nami na priv, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)

Hi

Czemu nie odpowiecie tutaj? To tajemnica?

@Hi

Hej :) Nie jest to tajemnica, po prostu dopuszczamy różne formy współpracy :)

Dokąd ten świat zmierza?

Tak sobie przeglądam opinie o różnych firmach z branży i jestem zdumiony tą "kulturą", roszczeniowością i bezczelnością dzisiejszych kandydatów. Nasuwa mi się jeden cytat Stanisława Lema: "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Zdumiony

Ej, ale kogo to obchodzi że nie będziesz aplikować??? Serio nie mają ludzie co robić ze soba tylko pisac w necie takie bzdury.

Ciekawy

Dużo osób pisze, że firma prowadzi złożoną rekrutację, decyduje się, ale w ostatniej chwili zmienia kandydata. Brzmi to bardzo niepoważnie. Mogę poprosić o opinie ? Przykładowo kandydat dostaje pozytywną informację, odmawia innym firmom i zaprzestaje rekrutacji po czym zostaje bez pracy .... ?? Czy ja dobrze rozumiem ?

@Ciekawy

Witam. Nie wiem gdzie znalazłeś takie informacje "Dużo osób pisze, że firma prowadzi złożoną rekrutację, decyduje się, ale w ostatniej chwili zmienia kandydata"? Etapy rekrutacji są podane tutaj: (usunięte przez administratora) poza tym poprzedni wpis o tym mówi, a także podczas pierwszego etapu (telefon) rekrutacji kandydat jest informowany o wszystkich etapach, więc jest ich świadomy. Jeśli ktoś uważa, że rekrutacja jest złożona to czy coś w tym złego? Im więcej etapów tym lepiej można poznać firmę, zdiagnozować czy praca Ci odpowiada oraz ludzie z którymi się będzie pracowało. Może warto się samemu przekonać jak jest, a nie wierzyć komentarzom w Internecie (które jak wszyscy wiemy piszą osoby, które są niezadowolone).

Firma jest spoko
@Ciekawy

Firma sama w sobie jest ok. (usunięte przez administratora) Do kandydata dzwoni sie w pierwszej kolejnosci, a nie pisze maila. (usunięte przez administratora) Ale ludzie w pracy sa spoko, praca tez fajna. (usunięte przez administratora)Co na plus, co na minus, co poprawic

@Ciekawy

Tak się zdarzyło w tej (usunięte przez administratora) firmie, że w ostatniej chwili zmienia kandydata a reszcie firm już się odmówiło, bo przecież napisali że rozpoczniemy współpracę. (usunięte przez administratora)

@DevOps Engineer

Użytkownik DevOps Engineer otrzymał odpowiedzi na wszystkie swoje opinie w wątkach poniżej. Sytuacja została również wyjaśniona w prywatnej korespondencji.

@Ciekawy

Ciekawy, te dużo osób to tak naprawdę jeden kandydat, który powraca pod różnymi nickami. Może wiesz, o kim mówię? ;)

Aplikant

"zdecydowalismy sie na osobe z wiekszym doswiadczeniem" i podaje sie feedback. Co na plus, co na minus, co poprawić" - czyli przyznajcie, że taka sytuacja, jak ktoś opisuje wyżej miała miejsce! Naprawdę bardzo nieprofesjonalne!. To mój feedback.

Customer Success

Rekrutacja jest co prawda wieloetapowa, ale zdecydowanie jest to firma w której można "się zestarzeć," bez potrzeby poszukiwania alternatyw: przychodzi się do niej z przyjemnością, atmosfera jest świetna, procesy są klarowne. Najbardziej cenię to, że managerowie starają się wyciągnąć z pracowników potencjał i dostosować pracę w taki sposób, że każdy robi to co go najbardziej cieszy. +komunikacja +atmosfera +success'owe podejście do pracowników i klientów +benefity

słabiutko

Ogłoszenie PHP developer Widełki 4900-6600 zł BRUTTO - znając życie o 6600 można zapomnieć, więc zostanie niecałe 3500 na rękę. Ale najpierw będą Ci zawracać głowę przez miesiąc (telefon, zrobienie aplikacji za darmo bo musisz udowodnić że jest się programistą nie kuchażem, rozmowa w firmie). Na końcu wybrany "szczęśliwiec" usłyszy, że ma tą pracę. Reszta zmarnuje czas i pieniądze. Ale to nie wszystko :-) Ów szczęśliwiec szybko zorientuje się, że ta kwota starczy mu na jedzenie, czynsz, rachunki i na dojazd. To co odłoży i tak wyda na tzw. nieoczekiwane wydatki. Pracownik to brzmi dumnie :D ale jak się robi to co większość (studia-etat) to ma się to co większość (przeciętność=bieda). Miłego dna.. znaczy dnia ;)

Łukasz - team Landingi
@słabiutko

Czy jest to opinia na podstawie przebytego procesu rekrutacyjnego w firmie, czy spekulacja na podstawie opisu stanowiska / oferty pracy na jakimś portalu? Postaram się rzucić trochę światła na rekrutację do działu IT w firmie. W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do dyskusji :) 1. Kwestia widełek i tego, jak to w życiu bywa. U nas wysokość stawki jest uzależniona od doświadczenia i umiejętności kandydata. Nie podajemy widełek, żeby brać pod uwagę tylko te najmniejsze wartości. Nie ma przeszkód, żeby otrzymywać górny próg podany w widełkach. Ja, gdy byłem przyjmowany, też miałem widełki podane w ofercie i otrzymałem górny próg. 2. Co do przebiegu rekrutacji – zależy nam na czasie. Wielu kandydatów w branży IT ma pracę lub prowadzi działalność, dlatego wiemy, że odpowiedź o zatrudnieniu musi wyjść szybko. Nasza specjalistka ds. HR – Marta – kontaktuje się z kandydatami telefonicznie, wstępnie weryfikuje temat i zaprasza na rozmowę w jednej z siedzib. Tam przeprowadzana jest rozmowa z kierownikiem działu. W zależności od dostępności kandydata czasami może być potrzebna druga rozmowa. Zwłaszcza jeśli pojawią się jakieś pytania odnośnie technologii, w której rozwijamy naszą platformę. 3. Największymi szczęśliwcami w całej rekrutacji jesteśmy my (brzmi patetycznie, ale tak faktycznie jest). Sam wiem, jako osoba promująca oferty pracy Landingów w kanałach Social, że znalezienie odpowiedniego specjalisty dzisiaj nie przychodzi łatwo. Dlatego, gdy w końcu taka osoba się znajdzie — mamy co świętować. I robimy to, głównie na spotkaniach podsumowujących kwartał. Znalezienie odpowiedniej osoby na stanowisko PHP Developera to duży sukces – cieszymy się z tego, bo wiemy, że to pozwoli pchnąć prace nad platformą dalej. Dlatego tak bardzo zwracamy uwagę w rozmowach na umiejętności kandydatów, realne doświadczenie i zrozumienie specyfiki pracy nad jednym produktem, jakim jest nasza platforma. Na dowód przytoczę taki fakt: dwa lata temu firmę stanowiło 15 osób, pod koniec zeszłego roku było nas ok. 30, teraz tworzymy niemal 50-osobowy zespół. 4. Na koniec podkreślę, że praca w naszej firmie wymaga konkretnych umiejętności. Każdy od CEO przez CTO, dział HR i liderów zespołu zna wartość członków swojego teamu. Dlatego chcemy, żeby do nas aplikowano, dajemy pakiet relokacyjny, żeby ułatwić osobom z innych miast start na Śląsku. Dbamy o szkolenia i materiały szkoleniowe dla wszystkich, jeździmy na konferencje branżowe. Jeśli więc czujesz, że Landingi to firma dla Ciebie — aplikuj. Jeśli masz jakieś pytania — pisz do nas na FB lub Linkedin Pozdrawiam, Łukasz Hampf - team Landingi

@słabiutko

Chcesz 5000zł netto to odpowie Tobie (usunięte przez administratora)że wykracza to poza ich widełki płacowe na stanowisko DevOps Engineer. Ale w ramach ich inwestycji w Ciebie to zgadzają się na 5tys. zł netto ale musisz zrobić certyfikat z obszaru IT. Na koniec(usunięte przez administratora), w dniu kiedy mieli wysłać umowę do przeczytania,(usunięte przez administratora)wysyła mail'a, że przykro im bo mają lepszego kandydata i rezygnują ze współpracy. T(usunięte przez administratora)

Realista
@DevOps Engineer

Na moje oko to zrobili Ci przysługę, odrzucając Twoją kandydaturę. Z Twoich żali wnioskuję, że po prostu byłeś dla nich za dobry .........

Łukasz - zespół Landingi
@DevOps Engineer

Witaj ponownie, Andrzeju! Przykro nam, że Twoja kandydatura została odrzucona. Pamiętaj jednak, że możesz powtórnie do nas aplikować, jeśli czujesz, że nasza firma spełnia Twoje oczekiwania. Pozdrawiam, Łukasz - zespół Landingi

@Łukasz - zespół Landingi

Chyba żartujesz? Po takiej przygodzie proponujesz ponowną rekrutację, chcesz być śmieszny czy bezczelny? Bez łaski mam pracę na warunkach o wiele lepszych niż Wasze. Proponuję zorientować się na rynku pracy ile zarabia DevOps a potem dopiero rekrutować pracowników.

Łukasz - zespół Landingi
@DevOps Engineer

Cieszę się, że znalazłeś pracę, z której jesteś zadowolony i która spełnia Twoje oczekiwania. Pozdrawiam, Łukasz - zespół Landingi

@DevOps Engineer

To dlaczego tak często wracasz z opiniami o firmie? Co innego jest zostawić jedną opinię dla innych osób, a co innego powracanie przez parę miesięcy po rekrutacji z dalszymi żalami z kolejnymi postami.

Agnieszka

Nie mogę znaleźć informacji ile jest etapów rekrutacji w tej firmie

HR
@Agnieszka

Witam. Tutaj znajdują się wszystkie informację dotyczące rekrutacji: https://landingi.com/pl/kariera Jeśli chodzi o etapy rekrutacji to są one uzależnione od konkretnej rekrutacji/stanowiska. Zawsze jest telefon weryfikujący i spotkanie, a często także 2 etap: zadanie domowe.

Czy pracownicy w Landingi Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Łukasz - Team Landingi

Tak dogadujemy się bardzo dobrze między sobą. Nauczyliśmy się sporo o komunikacji i Feedbacku i przykładamy dużo uwagi do tego, jak ze sobą rozmawiać. Najlepszym dowodem na to, jak dobrze się ze sobą dogadujemy, są nasze wrzutki z wyjazdów i imprez. Lubimy się ze sobą bawić, z chęcią wybieramy się raz na jakiś czas na wieczorny wypad, jeździmy na wyjazdy w góry etc. Jak widzisz sporo tego:)

Andrzej Olechnowicz

(usunięte przez administratora) przejściu wszystkich etapów, po zaakceptowaniu podanych warunków pracy, w dniu w którym miałem otrzymać mailem umowę do przeczytania, otrzymałem informację o tym że nie będą ze mną współpracować ponieważ znaleźli lepszą osobę. Dziwi mnie to ponieważ na spotkaniu w firmie oraz w korespondencji mailowej wszystko było omówione i zaakceptowane przez obie strony. Nadmienię że podczas rozmowy byłem mocno namawiany do współpracy B2B a nie UoP. Dodatkowo okazało się że podane w ogłoszeniu widełki płacy dla UoP i B2B okazały nieprawidłowe ponieważ po wybraniu współpracy na UoP dowiedziałem się że nie uwzględniają kosztów pracodawcy. (usunięte przez administratora)

Dział HR
@Andrzej Olechnowicz

Witaj Andrzeju, rozumiem Twoje niezadowolenie. Przykro nam, że nie doszło do podpisania umowy, ale finalnie wybraliśmy innego kandydata (naszą argumentację otrzymałeś w wiadomości mailowej). Mimo wszystko życzymy Ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach i mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce. Pozdrawiam, życząc sukcesów! Team Landingi

Andrzej Olechnowicz
@Dział HR

To dziwne że wybraliście finalnie innego kandydata bo widzę że ogłoszenie o przyjęciu DevOps Engineer znowu się pojawiło i jest ważne przez następne 29 dni. Argumentacja przekazana mailowo jest bardzo naciągana.

Zastanów się
@Andrzej Olechnowicz

I nadal nie daje Ci to nic do myślenia??????

Martyna

Wszystkim zastanawiającym się czy warto aplikować do Landingów mogę śmiało odpowiedzieć: TAK. Atmosfera jest rewelacyjna, jasne warunki pracy, określone cele i ogromne możliwości rozwoju. Firma oferuje benefity w postaci dofinansowania do dojazdów, lekcji j. angielskiego z native speakerem, kartę multisport. Co więcej, istnieje możliwość wybrania rodzaju zatrudnienia do własnych potrzeb - ja wybrałam B2B i jestem bardzo zadowolona :)

Karol

Choć rekrutacja do Landingi.pl jest wieloetapowa, to przebiega w bardzo pozytywnej atmosferze. Pierwszy etapem jest rozmowa telefoniczna. Rekruter zadaje pytania dotyczące wcześniejszego doświadczenia, kompetencji i umiejętności. Przekazuje także bardzo wyczerpujące informacje o samej ofercie pracy, o warunkach finansowych, benefitach, etc. W drugim etapie kandydat otrzymuje zadanie do wykonania - adekwatne do stanowiska, na które aplikuje. Deadline dostarczenia zadania nie jest z kosmosu ;) Spokojnie można się wywiązać z terminu. Jeśli zadanie zostaje pozytywnie ocenione, kandydat zostaje zaproszony na bezpośrednią rozmowę do biura. Atmosfera w trakcie rozmowy jest bardzo przyjazna, a osoby które ją przeprowadzają mają dar odstresowywania najbardziej zdenerwowanego kandydata :)

Łukasz
@Karol

Hej Karol, podzielisz się informacją na jakie stanowisko kandydowaleś?

@Karol

Bardzo miło to czytać :] Dziękujemy! I polecamy się na przyszłość

Kamila
@Łukasz

Widzę, że Ty również, tak jak @Karol, jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie Landingi. A Ciebie jakie stanowisko interesuje i czy miałeś już styczność z tym pracodawcą? Jeśli tak, to podziel się proszę swoimi wrażeniami na forum! Takie opinie są bardzo cenne.

Carrie_Ann

Pracuję w firmie 7-my miesiąc i jestem bardzo zadowolona z atmosfery i możliwości; przede wszystkim jednak z podejścia do pracownika. Wcześniej pracowałam w korpo ze ścisle wytyczonymi regułami i procesami, które często utrudniały rozwiązanie sprawy zamiast to ułatwiać. W Landingach stanowisko jest samodzielne, a najważniejsze w obsłudze klienta jest to, by rzeczywiście rozwiązywać problemy użytkowników. Każdy pracownik liczy się i jest rozpoznawany jako osoba. Są częste integracje, a teamy są małe i zgrane. Są różne benefity do wyboru - ja sobie cenię dofinansowanie do dojazdów oraz konwersacje angielskiego. Firma jest w stanie zatrudnić osoby zarówno na umowę o pracę, jak i na B2B (z urlopem 26 dni). Wybrałam tę drugą wersję, jak większość osób decydujących się na pracę w firmie, gdyż to się zwyczajnie bardziej opłaca; wybór umowy jest jednak po stronie kandydata.

DevOps
@Carrie_Ann

Reguły i procesy są zawsze tworzone po to aby ułatwiać pracę. Jeżeli utrudniały pracę, to znaczy tylko tyle że były wadliwe, a nie że były nie potrzebne.

Krzysztof
@Carrie_Ann

Wiesz może, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą dostać szansę zatrudnienia w firmie Landingi? Jest to ważna informacja, ponieważ niedługo rozpoczynają się wakacje i na pewno znajdą się osoby, które będą rozważały pracę w tej firmie. Proszę o odpowiedź.

Łukasz
@Krzysztof

Cześć, Krzysztof! Aktualnie osoby, które nie mają dużego doświadczenia zawodowego mogą aplikować do działu Customer Success. Główne wymagania dotyczą w tym przypadku umiejętnego posługiwania się językiem angielskim. Reszty Cię nauczymy. Jeśli twój ang jest dobry — próbuj. Oferty pracy do pozostałych działów wymagają konkretnego doświadczenia zawodowego i umiejętności. Pozdrawiam, Łukasz — team Landingi

Krystyna

Firma Landingi powstała i z potrzeby, i z pasji. Oszczędza czas marketerów i agencji, uwalnia ich od dostępności działów IT. Ich zadaniem jest rozwój platformy Landingi i pomoc klientom w maksymalnym wykorzystaniu możliwości ich edytora. Nieustannie rozwija produkt, by sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku. Jeśli chcecie się spróbować w tego typu przedsiębiorstwie, to zapraszam Was na jego oficjalną stronę, na której umieszczone są aktualne oferty pracy: https://landingi.com/kariera Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów: rozmowy telefonicznej, zadania domowego oraz spotkania. Po każdym etapie otrzymacie feedback. Co Wy na to? Zechcecie aplikować?

Gerwaz

Cześć! Tu Łukasz. W Landingach zajmuję się Social Media. Jeśli chcecie zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca w tej firmie, to koniecznie wpadnijcie na naszego Instagrama: https://bit.ly/2RTaj8w Cała prawda o Landingach znajduje się właśnie tutaj:) Możecie także zobaczyć na jakich eventach się pojawiamy. Polecam także obserwować nas na linkedin: https://bit.ly/2z5GJpm Tutaj pojawiają się nasze publikacje i informacje o rekrutacjach. Zakładkę kariera polecił Wam już Pracownik, więc nie będę się powtarzał. Jeśli macie jakieś pytanie o życiu w firmie i warunkach pracy - piszcie śmiało!

NaDe

Wieloetapowa rozmowa, na którą trzeba poświęcić sporo czasu a nie wiadomo oczywiście jaki będzie rezultat. Raczej chcą, aby założyć własną działalność. W tym ma się 21 dni urlopu płatnego + 10 dni na coś w rodzaju L4, więc trochę mało jak ktoś do tej pory pracował na normalną umowę. Rozmowy są już prowadzone a nie wiadomo kiedy zostanie otwarty oddział w Katowicach. Może za miesiąc a może dopiero od grudnia....

@NaDe

Wieloetapowa jest rekrutacja, owszem, gdyż szukamy osób kompetentnych na długofalową współpracę. Kilka etapów rekrutacji jest już bardzo powszechnym standardem w firmach i pozwala na wybranie odpowiednich osób i sprawdzenie ich umiejętności na etapie rekrutacji a nie juz podczas pracy - zatem eliminuje ryzyko zwolnień (CV nie oddaje pełnego obrazu kwalifikacji). Tak działa proces rekrutacji, że nigdy nie wiadomo jaki będzie rezultat dla kandydata. Wszystkie etapy rekrutacji wraz z zespołem, który je przeprowadza i wszelkimi innymi cennymi informacjami firma zamieszcza na stronie: https://landingi.com/kariera Zachęcam do dokładnego przeanalizowania każdej oferty pracy (przed aplikacją) oraz wejścia na str kariery aby poznać więcej szczegółów (pełny wachlarz informacji). Oferta pracy jest rownież bardzo czytelna i zawiera wszelkie informacje, także te dotyczące lokalizacji biura i momentu rozpoczęcia współpracy. Pierwszy etap rekrutacji czyli telefon weryfikujący pozwala na otrzymanie wszystkich szczegółów oraz zadanie pytań przez kandydata. Po każdym etapie dajemy feedback wiec kandydat jest świadom wszystkich szczegółów. Co do formy umowy to jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (nie wiem skąd wzięte są liczby urlopu podane w komentarzu). Rekrutacja jest długim procesem, który zawiera wiele etapów, do tego dochodzi tez dyspozycyjność kandydata, okresy wypowiedzenia itp. - zatem normalnym postępowaniem jest prowadzenie działań rekrutacyjnych wcześniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Landingi Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Landingi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Landingi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Landingi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Landingi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Landingi Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Landingi Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 73 ocen.

Landingi Sp. z o.o.