counter
3 3 13 5 1
Były pracownik Nowy wpis

Przepracowałem tam rok. Ogólnie - ludzie bardzo w porządku (wyjątki oczywiście są, należy je ignorować, chyba że mamy pecha i jesteśmy z wyjątkami w zespole, wtedy trochę kicha). Sporo procedur i formalizmów, ale bez przesady, da się żyć. Benefity - multisport, luxmed, owoce codziennie, czekolada codziennie (schudnąć tam ciężko), kawa, herbata, soki, raz w miesiącu piwo integracyjne na koszt firmy. Dla mnie minusem, który popchnął mnie do zmiany była domena - ecommerce to nie moja para kaloszy, specyficzne technologie nie do użycia poza tą branżą.

Sylwia Nowy wpis
@Były pracownik

A jeśli chodzi o opiekę medyczną w Lux Medzie to czy mogłabym się dowiedzieć jak ona wygląda? Czy trzeba coś do niej dopłacać? Jaki jest pakiet oferowany przez Unic i czy można dołączyć członków swojej rodziny do niego? :)

Daga Nowy wpis

@Były pracownik czyli poza samą specyfikacją pracy, która ci nie odpowiadała żadnych większych minusów tu nie odnajdujesz?

Kamil Nowy wpis

Faktycznie są codzienne owoce dla pracowników ?

Olek

Wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje i jakie są w ogóle szanse na pracę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek Kisiel

Unic, ocena ogólna 4, dobre zarobki, ludzie ok, dobre benefity. Unic PHP, ocena 2, w ogromnym skrócie mało rozwojowa utrzymaniówka podlana dużą dawką stresu i nie koniecznie miłej atmosfery. Średnia 3 gwiazki, bo nie mogę dać 2,5

Edward
@Marek Kisiel

Relacje w miejscu pracy są bardzo ważne, więc dobrze, że oceniasz je pozytywnie. Mogę Cię jeszcze poprosić o wymienienie co dokładnie wchodzi w skład benefitów w Unic? "Dobre zarobki", tzn. ile można zarobić netto?

Marek Kisiel
@Edward

Nauczy się czytać, atmosfera ogólna ok, ale w teamie dramatyczny mobbing.

K

Brak odzewu w procesie rekrutacyjnym - niby firma szwajcarska, ale standardy jednak mało szwajcarskie.

Barbara
@K

@K Ile czasu minęło od Twojej rozmowy rekrutacyjnej w Unic? Jaki czas na odpowiedź podał rekruter?

Czarek

Powiecie mi czy firma potrzebuje nowych pracowników i na jakie stanowisko?

Programista

W firmie Unic pracuję od dwóch lat. Jest to do tej pory najlepsza firma w jakiej pracowałem, a były ich cztery. Szwajcarska organizacja pracy, bardzo dobre warunki (ubezpieczenie, karta multisport, kawa owoce i czego dusza zapragnie) i płace. Widać, że bardzo szanują swoich pracowników. Dzięki lokalizacji biura przy wrocławskim Rynku łatwo też o dobre śniadania i obiady. W firmie panuje rodzinna atmosfera i to bardzo odróżnia ją od pracy w korporacji. Gorąco polecam!

Karolina
@Programista

Od Twojego wpisu minęło ponad 2 lata. Czy nadal pracujesz w Unic Sp. z o.o.? Podzielisz się jakimiś bieżącymi informacjami na temat tej firmy? Czy warunki pracy nadal są takie dobre?

Zostaw merytoryczną opinię o Unic Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad