Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Cezary

Super firma i pewnie trudno jest się dostać do pracy?

berta

Mam pytanie o godziny pracy czy sa one elastyczne tzn jesli ktoś dojeżdża to może się spóźnić 10 min i tyleż zostać aby to odrobić czy godziny są raczej sztywne 8-16, 9-17? Dziękuję za odpowiedź.

toja
@berta

Można się dogadać z Menadżerem. Jeżeli to jest kwestia 10-20, czy nawet 30 minut nie sądzę, żeby ktoś robił o to problem.

berta
@toja

Rozumiem mam pytanie czy firma zatrudnia ludzi na stanowisku Accountant bo chyba były takie oferty ale na chwilę obecną ich nie ma? Do jakiego działu można aplikować z jezykiem angielskim b2/c1?

zaciekawiona

Hejka, ile czekaliście na wyniki testów z deloitte?

Aaaaaaa
@zaciekawiona

Tak chyba koło tygodnia

katy

Mam bardzo ważne pytanie- czy w Rzeszowie w Deloitte panuje taka sama atmosfera w pracy jak w innych oddziałach firmy np. w Warszawie czy Katowicach- tzn. ciągłe donoszenie, plotkarstwo, brak pomocy czy mobbing?? Proszę o szczere wypowiedzi, zaoszczędziłoby mi to czas poświęcony na rekrutację bo jeżeli tak to wygląda to szukam gdzieś indziej. Bardzo dziękuję z góry za tę informację!

pies na baby
@katy

Idź, zobacz i daj nam znać.

qrvy
@katy

Zadaje pytanie tutaj i oczekuje odpowiedzi połgłowku od tego jest forum, nie rozkazuj komuś jak sam nie wnosisz niczego do rozmowy ok? Nie wyjezdzaj mi ze mam sie nie unosić czy cos bo taka spiewka juz była lepiej nie pisz nic pozdrawiam

Zdziwiony.
@katy

pracowałem w Deloitte 3 lata i nawet przez sekunde nie byłem mobbingowany, nie było chamstwa czy donoszenia, a na pomoc, czy choaching zawsze mogłem liczyć i z tego korzystałem. Kasa była dobra, ale po pewnymc czasie praca stała się dla mnie zbyt monotonna i dlatego zmieniłem. Nie wiem skąd informacje na temat atmosfery w pracy w innych oddziałach. Pracowałas tam?

wombatt
@Zdziwiony.

W jakim dziale pracowałeś i na czym ogólnie polegała Twoja praca? Widziałem swego czasu oferty do działu accountingu cvzy nadal jest prowadzona srekrutacja na takie stanowiska gdyż nie widnieją w ofertach na stronie delloitte'a?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
betti

Cześć, Zwracam się do Was z zapytaniem o to czy są jak tak to ile nadgodzin ponieważ słyszałam dobre opinie o firmie i planuję wysłać aplikację jednak nie mieszkam w Rzeszowie tylko dojeżdżam ok. 30 km a połączenie po 19.00 mam dość kiepskie, czy byłby to problem dla mnie? Pracuje się w godz 9-17? Dziękuję Wam bardzo za odpowiedz!

jjk
@betti

to praca dla (usunięte przez administratora). Jeśli masz trochę wiedzy ekonomicznej to w tej firmie cofniesz się daleko w tył. Tutaj się tylko wpisuje dane do sapa i nic więcej. A do tego płaca taka ze nie da się z tego wyżyć nie mówiąc już o utrzymaniu rodziny

betti
@jjk

hmm to znaczy ile brutto płacą ?? :(

jean pierre
@jjk

Nie podałeś zadnych konkretów wiec jak mozna Ci wierzyc? Co to znaczy, że cofne sie w tył i jakiego rzedu zarobki skoro nie da sie wyżyc? Dla jednego nędza to 2 k na reke dla drugiego 4....

wicio

W jakich działach firmy można najlepiej zarobić ?

niezapominajka
@wicio

Najlepiej od razu zostać dyrektorem.

you know what?

Czy w dziale Accountingu mozna liczyc na zarobki 3000-3500 brutto?

you know what

Sa nadgodziny w dziale Accountingu??

niezapominajka
@you know what

Nie ma.

niki

Ok a ile srednio nadgodzin sie wyrabia w tygodniu i jakie sa godziny pracy np pracujac jako junior accountant? dzieki z gory!

why don't we?

Hej czy to prawda, ze szkolenie nowych pracowników odbywa się w Czechach?

@why don't we?

Zależy w jakim dziale. Możliwe są szkolenia zagraniczne.

toli

Coś sie ewidentnie nie zgadza... jedna osoba pisze ze jako junior mozna wyciągnąć 9000 a inna wyżej ,ze około 2000.... Mógłby ktoś napisać prawdę??

@toli

W Rzeszowie to raczej ok 2000. Naprawdę uwierzyliscie, że można wyciągnąć 9k w biurze, które jest tak naprawdę outsourcingiem?

wolny
@Papadrille

Mając jakieś doświadczenie tez 2k brutto? gorzej niz w lidlu? :D Co do nadgodzin wiecie może czyb często wystepuja i ileh sie zostaje??

@wolny

Też zależy w jakim dziale :) są sezony, gdy nadgodziny występują, np. w dziale audytu, zwykle sezon październik - marzec jest bardziej pracowity, a miesiące letnie luźniejsze. W okresie styczeń - marzec, ciężko o dłuższy urlop. 2-3 dni dostaniesz, ale z 2 tygodniami może być problem. Wszystko dlatego, że centrum się rozwija i pracy jest coraz więcej, a ludzi do pracy ciągle za mało.

kara
@abcd

ale chyba junior accountant w SSC nie pracuje w dziale audytu:):):)?? Czyzby audyt podchodził pod Deloitte SSC? WOW?

@kara

Audit Delivery Center. Coś Ci to mówi?

Dudek

Witam, chciałbym się dowiedzieć na jaką kwotę może liczyć stażysta w ADC? Pytam bo chcę wiedzieć czy wogóle jest sens składać aplikację.

Ta0de

9000 do 12000 brutto msc spokojnie osiagalne jako junior.

oli

Witam mam pytanie odnosnie preacy jako fund accountant= jakie zarobki i czy sa nadgodziny?? dzieki wielkie z gory !!

Dla asdf i :)

Oczywiście, że w korporacjach pracuje się dla KASY. Inaczej nikt by nie chciał harować w korporacjach, które niszczą zdrowie, psychikę, życie rodzinne. Artykuły w necie wszędzie podają, że jeśli w polskiej firmie zarabia się w mieście XXXX PLN to w korporacjach płacą 2 razy tyle. Więc jeśli w danym mieście zarabia księgowa 2000 na rękę, to w korporacji powinna zarobić około 4000. Wystarczy popatrzyć na Lublin, czy Kraków gdzie w korpo 6 brutto to normalka w SCC. W Krakowie otworzono w 2016 roku 10 000 miejsc pracy dla księgowych i informatyków, więc kto z doświadczeniem pójdzie pracować za 3000 na rękę? Stawka 4 brutto to normalka dla ludzi bez doświadczenia, a z doświadczeniem 6-8 brutto w outsorcingu. Inna sprawa, że jedna księgowa zarabia 3000 na rękę, a koleżanka siedząca koło niej 5500 na rękę. Wszystko w wielkiej tajemnicy. W Rzeszowie outsourcing Deloitte nie ma konkurencji, bo tutaj nie ma takich firm, więc płacą ludziom tyle ile sami chcą a nie tyle ile powinni. Dlaczego akurat w Rzeszowie otworzyli outsourcing dla Deloitte?

anastazja

Kierownicy w tej firmie przecież mówią, że praca w Deloitte CE w Rzeszowie nie jest dla pieniędzy tylko dla dobrej atmosfery. Buhahahaha. Więc o co się oburzacie? A teraz powiedz mężowi, że nie pracujesz dla pieniędzy tylko dla dobrej atmosfery. Uwierzy, że tak się mówi w tej firmie? Można sobie wyobrazić, że w jakiejś firmie można zrobić z ludzi takich xxxxxxx wciskając takie kity?

@anastazja

Dokładnie liczy się jeszcze satysfakcja z pracy. A kasa? Kasa to tylko dodatek, przynajmniej tak uczy Pani trenerka z Warszawy, która od czasu do czasu przyjeżdża do Rzeszowa prać wszystkim mózgi.

miastoRzeszów

Odnośnie płac w Deloite w Rzeszowie... Moja siostra pracuje tam ponad pół roku i do domy przynosi NA RĘKĘ (usunięte przez administratora)zł!!! I na więcej w przeciągu kilkunastu miesięcy się nie zanosi... A jeśli nawet to (usunięte przez administratora)NA RĘKĘ nie przekroczy... Ot taka to pensyjka w międzynarodowej korporacyjnej firmie Deloitte... A robota przewalona z tego co mówi. Pozdrawiam wszystkich oczekujących na kokosy...

@miastoRzeszów

To podaj nazwę innej firmy w Rzeszowie, która daje Ci więcej niż 2 tys na rękę, umowę o pracę na czas nieokreślony, klimatyzowane biuro, służbowy komputer, ubezpieczenie podróży, prywatną opiekę medyczną, itp. Z utęsknieniem czekam na Twoje sugestie.

@miastoRzeszów

Dziecko nie rzucaj tak kwotami na forum. Twoja siostra ma specjalny zapis w umowie dzięki któremu ma zabronione mówienie o kasie.

asdf
@Papadrille

Każdy w Wawie wie że do BIG 4 i ich SCC (ktorych celowo w Wawie nie ma jakos bo szkoda kasy ) czy generalnie korpo idzie się tylko dla kasy i /lub doświadczenia, chcesz atmosferę i satysfakcje to pracuj w bibilotece albo galerii sztuki albo wolontariacie Satysfakcja? Mam ogromna satysfakcje siedząc w Excelu przez 9-11 h dziennie wiedzac ze jestem dla HR numerem , robolem, ktory siedzi w biurze z AC, w ladnej koszuli, ..... gówno mam nie satysfakcje ale mam pieniadze bo musze z czegos zyc .... W firmie doradczej gdzie w taxach audytach i w advisory wszystko sie kreci wokol kasy , ogromnej kasy pani trener mowi ze kasa to dodatek. hehehhe chyba że w Rzeszowie nie pokazują ogolnego dzialania firm BIG 4 z szerszego spectrum i ludzie wierzą w to

@asdf

ASDF - wszystko pieknie, tylko jest maly problem z naszym SSC w Rzeszowie- tam nie ma kasy. O kwotach ktore Ty wiemieniasz mozna zapomniec. Chyba, ze mowimy o nielicznych przypadkac osob ktore zostaly przeniesione jeszcze z Warszawska pensja, albo osobach ktore pracuja na brytyjskim kontrakcie co powoduje ze zarabiaja w funtach.

nunka

jeśli uda przejść ci się testy jakimś cudem (nie mówię o angielskim i czytaniu ze zrozumieniem bo są łatwe) to zaproszą cie na rozmowę na której opowiedzą cudowne rzeczy i o tym co będziesz robić, z czego musisz oczywiście udawać że się cieszysz po czym zapytają o oczekiwania finansowe. płacą najniższą krajową a ty masz się cieszyć i liczyć na to że kiedyś, w odległej przyszłości, innej galaktyce dostaniesz te 200zł podwyżki no ale przecież nie idziesz tam dla pieniędzy tylko dlatego że to DILOJT.

@nunka

Płacą więcej niż najniższa krajowa. Za najniższą nie przyszłabym tu pracować.

agnieszka
@:)

tak ale dyrektor z Czech straszy ze Ukraińcy chcą pracować poniżej najniższej krajowej i ludzie się boją (usunięte przez administratora)

gaba
@agnieszka

czyli outsorcing w outsourcingu , poprzenosili, żeby ludzie haratali i mało zarabiali, a teraz jeszcze potną koszty Ukraińcami. z punktu widzenia zarządzania kadrami i kosztami genialne, z punktu widzenia przeciętnego rzeszowianina masakra, swoją drogą czy w ogóle jest szansa by z tego CE ktoś wybitny nawet na asystenta audytu poszedł do normalnego deloitte? chyba średnio )

a
@gaba

Nie każdy w Rzeszowie chce iść do normalnego deloitte gdzie zarabiasz 10 tys zlotych za pracę po 15 godzin dziennie. Masz kasę, ale nie masz życia. Rzeszów nie jest na to gotów.

ddff
@a

10000 mówisz hmm. ....może jeszcze 10000 netto co? hahaha uwierz mi chciałbym tyle mieć w BIG 4 ... a nie mam ...... a co oni by tu audytować mieli jak tu same montownie i fabryki a zarządy w Warszawie albo jeszcze dalej .... mniejsze firmy chyba bardziej licza koszty i nie płacą krocie za piecżatkę biegłego z BIG 4 pozdro dla kumatych

@ddff

To powiedz ile zarabiasz :)

anybody

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w deloitte w Rzeszowie na stanowisku Accountant. Na czym ta praca generalnie polega, jaki potrzebn y jest poziom angielskiego i chyba najwazniejsze- jakie zarobki?? Z gory dziekuję za każdą informacje!! pozdrawiam :)

Losangeles

1. Placa naprawde niska, biorac pod uwage liczbe obowiazkow oraz stres. 2. Pracownicy SSC w Rzeszowie to czesto worek treningowy dla innych biur, a glownie dla pracownikow biura warszawskiego. 3. Kierownictwo sprawdza na bierzaco, czy pomimo tego jak traktuja Cie pracownicy innych biur, jestes dla nich miły. Najlepiej włazić im w tyłek. 4. Jeśli zawini ktoś z innego biura i tak Ty dostaniesz ochrzan. 5. Sprawdzanie czy nie wyslalaes przypadkiem maila 3 minuty później niż powinieneś. Jeśli tak, strzeż się gniewu superwajzora! 6. Pranie mózgu, wciskanie ze nie robisz wystarczająco dużo, ze robisz zbyt wolno. Jeśli nie siedzisz po godzinach tzn ze nie jesteś zawalony. 7. Jesli chcesz podwyzke lub awans musisz się meegaa wykazywać. Nie licz na cokolwiek tylko za samo wykonywanie swoich obowiązków. Musi robić srylion rzeczy ekstra. Ale są tez plusy. Mozna mieć fajna firmę w CV. Deloitte to Deloitte. Przydatne dla osób zaraz po studiach. Świetni ludzie. Oczywiście zdarza się i czarne owce, ale generalnie współpracownicy bardzo pozytywni. I umowa na czas nieokreślony. Niestety, ale nadal wydaje mi się, ze to rarytas na podkarpaciu.

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów