Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Aplikant

Jestem po procesie rekrutacyjnym w deloitte na stanowisko młodszy księgowy. Wysłałem cv w połowie października. Zaproszono mnie do testów online (swoją droga poziom testów na stanowisko juniorskie bardziej przypomina aplikowanie do NASA niż do deloitte), a po pozytywnym przejściu testów zaproszono na video rozmowę z rekruterka. Kompletnie nie miałem pojęcia czego oczekiwać na rozmowie i okazało sie ze pytania były typowo korporacyjne czyli jakie masz hobby jak możesz je wykorzystać w pracy jak radzisz sobie pod presja czasu. Jako ze nie miałem doświadczenia korporacyjnego to nie wiedziałem jakich odpowiedzi oczekują. Część rozmowy przeprowadzona była po angielsku. Szczerze rozmowa tak tendencyjna że gdyby mieć w tego typu rozmowach doświadczenie to można wypaść niesamowicie dobrze, ale niestety cała ta śpiewka że „bądź sobą na rozmowie bo chcemy cie poznać” jest nic niewarta i lepiej sobą nie być żeby lepiej wypaść. Rekruterka obiecała kontakt do 2 tygodni o wyniku rozmowy bez znaczenia na wynik. Po 4 tygodniach napisałem w końcu maila z zapytaniem o rezultat rekrutacji oraz opinie i nagle status rekrutacji zmienił się na odpowiedz negatywną. A ja dostałem informacje zwrotną, że dziękują za poświęcony czas. Szczerze nie rozumiem dlaczego poświęcając tyle czasu na rekrutację nie podają powodu dla którego nagle odrzucają kandydaturę na praktycznie ostatnim etapie rekrutacji i nie wspomnę już o trzymaniu kandydata w limbo. Jest to mocny brak poszanowania czasu ludzi. Nie mam pretensji o niezatrudnienie mnie ale poświęcając na cały proces ponad miesiąc czasu wypadałoby napisać pare slow co można poprawić i nad czym popracować niż brak kontaktu a gdy ktos się przypomni to odpisać „dzięki ale nie”. Dla mnie bardzo żenujące i nieprofesjonalne podejście.

Programista C#
@Aplikant

Dopowiem jako ciekawostka od siebie jako ktoś kto ok. 5 lat temu był na rozmowie stażowej/juniorskiej na programistę (pierwsza praca w docelowym zawodzie) że rekrutacja w tej firmie była najbardziej bezsensowną z jaką miałem do czynienia w swojej karierze zawodowej. Mój zawód jest głównie rzemieślniczy, a na rozmowie było okrągłe zero pytań technicznych, tylko same korpopytania rodem z memów np "jakim zwierzęciem chciałbyś być". Odpowiadałem jak rzemieślnik wykładając konkrety i dostałem spóźniony feedback że nie biorą, bez żadnego sprawdzenia wiedzy technicznej. W pamięci mam że na pytanie o "moje słabe strony" powiedziałem między innymi że jestem leniwy ale uważam że każdy programista powinien być trochę leniwy bo bez tego by prehistoryczni nie wynaleźli koła a programiści nie stworzyliby niektórych koncepcji np ORM-ów, testów automatycznych, CI/CD w takiej formie jak jest obecnie itp - wymalowana babka z HR-u i tak pewnie nie wiedziała o co chodzi.

Malwa Nowy wpis

Dzień dobry. od wczoraj jest widoczna oferta dla asystenta do działu audytu wstępnie reflektuję zgłoszenie się. jest tu może ktoś kto pracował w nim i mógłby polecić? Interesuje mnie dłuższa współpraca a sami piszą, że oferują umowę o pracę nieokreślony. na jakie stanowiska można później już awansować?

Aplikant

Gabriela

To firma nie daje żadnej możliwości rozwoju pracownikom? O awansie nie było mowy?

A
@Gabriela

Awanse są, ale nie ma co liczyć na jakieś kosmiczne pieniądze, jest to kilka stówek brutto. Po dłuższym czasie spędzonym w tym miejscu stwierdzam, że praca w tej firmie bardziej cofa w rozwoju niż ten rozwój daje :) z możliwościami zdalnymi w tych czasach myśle, ze warto szukać pracy w innym mieście :)

Gall Anonim
@Aplikant

Niestety, ale będąc już na 2 etapie na całkiem poważnym i odpowiedzialnym stanowisku spotkało mnie dokładnie to samo. Chyba nie ma na tyle dużo kandydatów na 2 etapie, żeby nie można było zadzwonić i uczciwie poinformować jaka decyzja. Już nawet nie marzę o jakimś konstruktywnym feedbacku, typu dlaczego negatywna odpowiedź, etc. Jak dla mnie świadczy to o beznadziejnych rekruterkach, a to pociąga za sobą słaby PR i renomę firmy. (usunięte przez administratora) podejście, które na pewno się prędzej czy później odbije ;)

Programista C# Nowy wpis

Tamar Nowy wpis

Wysyłają trudne zadanie rekrutacyjne do wykonania w minimalnie krótkim czasie, po czym zalega cisza. Może skoro żądacie od kandydatów wykonywania jakichś śmiesznych czasochłonnych zadań, to WYPADAŁOBY napisać choć trzy słowa feedbacku. ????

xxx Nowy wpis

Cześć od paru dni poszukują Executive Assistanta. Zastanawiam się podobnie jak inni nad wynagrodzeniem, w jakich widełkach można się zmieścić? Jest to praca hybrydowa a to mi pasuje

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kayak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Mam negatywne doświadczenia z tą firmą , niestety. Zaaplikowałem i cisza. Poprosili o feedback z moimi odczuciami co do procesu rekrutacji. Dostałem feedback dopiero po moim upomnieniu się, co z moją sprawą. Co do pracy - NIE MOŻNA pojawiać się w biurach Deloitte. Spółka jest zarejestrowana w Rzeszowie ale biuro jest w Krakowie. Ciekawe czemu? Raz na kwartał , NA WŁASNY KOSZT trzeba jechać do Krakowa się zintegrować z kolegami. Nocleg na własny koszt także. Transport też na własny koszt. Musiałem dopytać, bo myślałem, że się przesłyszałem. Przysłali case do rozwiązania w ciągu 2h - niezbyt trudny. Potem pani zadzwoniła, że super rozwiązałem i że chcą mnie zaprosić na rozmowę i mieliśmy rozmowę. Po kilku dniach wysyłają mi maila, że zdecydowali się kontynuować rozmowę z innym kandydatem i dziękują bardzo. Innymi słowy: wygląda na (usunięte przez administratora). Zero szacunku do człowieka.

Grażyna

Napiszecie jak się zarabia w dziale graficznym? Była z miesiąc temu taka opinia odnośnie atmosfery i tak dalej. Ktoś napisał, że kasa jak na Rzeszów „OK” ale co to znaczy? Widełki podacie?

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisko managera/ TL? Da się 8-10 k na rękę ?

Przyszłam poczytać o zarobkach i atmosferze a tu piszą na starcie, że feedbacku nie ma? mimo wszystko jak już ktoś z was się dostał to po jakim czasie po samej rozmowie przychodzi jednak ta obiecana zwrotka? Jak to potem z umową wygląda i z przystąpieniem do pracy? czy można się umówić na odroczony termin jeśli jeszcze się złożyło się wypowiedzenia gdzieś indziej?

Brak feedbacku

Miałam rozmowę i nie powiem w calkiem miłej atmosferze. Zostałam o wszystkim poinformowana, łącznie z tym kiedy mogę spodziewać się feedbacku z informacja ze niezależnie od decyzji będzie on szczegółowy. Minął termin, potem kolejny tydzień, napisałam maila z pytaniem i najwyraźniej zostałam zupełnie zghostowana. Generalnie uważam to za brak szacunku do mnie i mojego czasu. Czy mogę liczyć na jakiekolwiek odniesienie się do sytuacji @Pracodawca ?

Kamil

Pracuje w dziale graficznym. Ludzie I atmosfera świetna. Przełożeni wyjątkowi. Większość pracy zdalnej, Najnowsze oprogramowanie. Dostęp do dużej bazy szkoleń. Podwyżki co roku. Do nadgodzin nikt nie zmusza, jak chcesz to bierzesz. Kasa jak na Rzeszów OK. Polecam

Graźka
@Kamil

Piszesz o większości pracy zdalnej, ciekawi mnie jak w tym przypadku dba się o jakieś zintegrowanie pomiędzy pracownikami? atmosfera na dziale jaka jest? bardziej zatrudnieni włączają się w jej podkręcanie teraz czy sam Pracodawca tez to robi?

Jak długo trwa proces awansu w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

zarobiona

Awanse są zazwyczaj co rok, chyba, że wyjątkowo sobie nie radzisz/masz (usunięte przez administratora)w swoją pracę to może cię przywilej corocznego awansu ominąć

@zarobiona

A zdarzało się tak? ciekawe co dalej z taką osobą. :( a te awanse to jakieś równe są czy jednak cos od wyniku zależy? Ciekawi mnie jak ludzie postrzegają adekwatność swojego wysiłku wobec kasy która spływa. Warto pracować?

pysia19

Cześć, po jakim czasie otrzymaliście info zwrotne o przyjęciu do Deloitte? Miałam w poniedziałek rozmowę i nie dopytałam, kiedy mogę spodziewać się feedback’u.

Katarzyna
@pysia19

Nie potrafię odpowiedzieć na twoje pytanie, bo akurat dopiero mam zamiar do nich aplikować. A ile czekałaś na odzew z ich strony po wysłaniu CV? Ta rozmowa to jedyny etap rekrutacji?

Alicia

Czesc, chciałabym się dowiedzieć czy na start majac doswiadczenie w telefonicznej obsludze kientow anglojezycznych da sie wyciagnac 5k brutto lub wiecej? Czy sa nadgodziny ?

Julka

Dzień dobry, Jaka stawka w księgowości/audycie dla osób mających już doświadczenie w korporacji typu, HSBC, pwc, State Street? Poziom Junior. Czy możliwa jest praca zdalna? Liczę na Waszą pomoc, Pozdrawiam

Mateusz

Proces rekrutacji to tutaj chyba jakaś pomyłka, wymagania jakie stawia firma są co najmniej śmieszne:) Biorąc pod uwagę stanowisko, na jakie się aplikuje

@Mateusz

Aż ciekawość bierze o jakie mogło tu chodzić i czego wymagali. Przybliżysz temat? I sam proces jak wyglądał, w którym momencie omawia się finanse? Co z polem do negocjacji?

Koko

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Junior Payroll Specialist?

Gabriela

Jakieś premie do tego są czy to sufit wynagrodzenia? I na jakiej umowie jest zatrudnienie?

abc
@Gabriela

Zatrudnienie na umowie o pracę - najpierw okres próbny, a potem w większości przypadków od razu na czas nieokreślony. Większość pracowników z łatwością może wyrobić takie wyniki, aby dostać premię - 10% z wynagrodzenia zasadniczego. Ja tak pracuję, że zawsze premię mam :)

@abc

Czyli to 10% to jest najwyższa wysokość premii, więcej się nie da wyciągnąć? co do właśnie samej podstawy, była wzmianka o okresie próbnym i na nim stawka to jaka jest? przy przedłużaniu umowy można negocjować czy raczej zostaje ta poprzednia?

@Monika

Po okresie próbnym zwykle dostajesz nieco więcej niż na początku, ale to kwestia 100-200 zł. Myślę, że można negocjować, są jakieś widełki na każdym stanowisku. Ścieżka kariery jest jasno określona. Podwyżki są co roku we wrześniu. Inflacyjną dostaje niemal każdy, a jak zasłużysz na awans to dostaniesz więcej. Nie znam obecnych stawek na początek, podejrzewam że jest to trochę ponad najniższa krajowa. Ale jak poczekasz jakiś czas i chcesz pracować to możesz zarabiać więcej. Ja po 6 latach zarabiam 1,5 raza więcej, a to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo.

@Monika

W zasadzie 2,5 raza więcej, wprowadziłam w błąd. Czyli jak np miałam na początku 3000 zl to teraz mam 7500 (wartosci dla przykladu) :-)

@Abc

dla przykładu...? to tak tylko karmiąc moją ciekawość jest więcej niż wskazane progi czy jednak mniej? ;) zawsze to na zachętę jest

Osoba z niepełnosrprawnością

Mam pytanie odnośnie czasu pracy osób z niepełnosprawnością stopnia umiarkowanego i znacznego. Mianowicie takie osoby USTAWOWO pracują max 7 godzin. Na nadgodziny oraz prace w porze nocnej należy mieć zgodę lekarza. Pytam pracowników, byłych i obecnych, jak to wygląda w rzeczywistości? Czy 7 godzin pracy jest respektowane? Czy pracownik w takim przypadku dostaje mniej obowiązków, żeby wyrobić się? Czy po paru miesiącach zwalniają, bo pracownik jest "niewydajny"?

abc
@Osoba z niepełnosrprawnością

7 h pracy jest respektowane. Tak samo w przypadku matek korzystających z ustawowej przerwy na karmienie. Co do obowiązków to zależy od działu, w moim dziale zawsze jest tak, że jak się z czymś nie wyrabiasz to możesz poprosić o pomoc innych w zespole. Zawsze możesz sobie też tego pilnować tak, aby samemu dbać o nie branie zbyt wiele na siebie.

osoba z niepełnosprawnością
@abc

Da się nie brać czegoś na siebie? To tak się da? Czy to nie kierownik/leader ustala przydzielenie pracy? Czy niebranie na siebie więcej nie oznacza pozbycia się premii?

@osoba z niepełnosprawnością

W moim dziale zdecydowanie mam duże pole manewru odnośnie tego ile biorę na siebie. Wiadomo, że jak weźmiesz za dużo to czasem zamykasz komputer później niż o 17, ale zdecydowanie można tego uniknąć, gdyż w każdym zespole są osoby, które mają mniej pracy u siebie i takie, które stać na więcej (np. pracują szybciej). Premia jest przydzielana na podstawie przepracowanych godzin, które mieszczą się w normalnym rozkładzie godzin (czyli nie musisz robić nadgodzin a i tak możesz mieć premię). Dodatkowo, od puli godzin potrzebnych do premii odliczają święta, średnią liczbę godzin na choroby itp. Pracuję w DCE już 6 lat i nadgodziny robiłam może kilka razy. Premię mam zawsze :-) po prostu w pracy skupiam się na pracy i wyrabiam się.

Witam, czy jest możliwość aplikacji kilka razy na to samo stanowisko? Oficjalna strona deloitta jedynie wskazuje, że na dane stanowisko została złożona aplikacja i uniemożliwia wysłanie następnej, mimo iż wspomniana aplikacja była wysyłana dawno temu.

Ze strony osoby zatrudnionej na podstawie umowy zlecenie - płatny staż - muszę powiedzieć, że można na prawdę wiele się nauczyć od starszych kolegów/koleżanek i złapać doświadczenie, aczkolwiek zarobki w porównaniu do ilości wykonywanej pracy to żart. Oczywiście są jedni co nic nie robią i dostają nieco więcej niż najniższa stawka godzinowa, ale są też Ci co wypruwają się na co dzień dostając zbyt duże obowiązki i co za tym idzie ogromna odpowiedzialność za dokładnie te same marne pieniądze. Nie ma co liczyć na jakąś sprawiedliwą wypłatę, bądź premię proporcjonalną do wykonywanej pracy. Aczkolwiek jeżeli zależy komuś na zatrudnienie na umowę o pracę po zakończeniu umowy zlecenie to wydaje mi się, że bez większego problemu - wystarczy przeżyć korpo tępo i biorą jak popadnie.

Justyna

Skoro premia twoim zdaniem nie jest proporcjonalna do wykonywanych obowiązków, to od czego jest zależna? Co msc macie takie premie wypłacane?

IT - pytanie

Osoby pracujące w IT - jak oceniacie pracę tutaj?? W porządku zespół i zarobki??

Mrowka
@IT - pytanie

Polecam! Swietna atmosfera, sympatyczni i pomocni ludzie, zgrane zespoly.

@Mrowka

No i fajnie, a ostatnia kwestia związana z zarobkami?

@Monika

Pracuję ponad 5 lat, zarobki przekroczyły 7k brutto.

@Monika

Ale zaczynałem od mniej niż 3k. Cierpliwości i czasu, tego potrzeba obecnym młodym pracownikom.

Nie prawda
@Abc

Znajomi którzy pracują bądź pracowali jakiś czas temu w Deloitte opowiadali ze doświadczenie zawodow, ilość pracy czy staż nie przełożyły się na wyższe wynagrodzenie, pracują ponieważ kredyty same się nie spłacą. Znają języki obce skończyli studia i słabo zarabiają po prostu Deloitte wykorzystuje obecną sytuacje na tutejszym rynku pracy. Chyba w którymś dziale jest możliwość pracować nadgodziny żeby sobie dorobić. Młodym pracownikom brakuje cierpliwości ? A może to taka specyfika aby ludzi rotować bo pracodawca nie widzi interesu w stałej kadrze ?

MIKI
@Abc

Dtt Rzeszów to raj dla osób przeciętnych, ceniących sobie nad wszystko stabilność i posiadających niewielki apetyt na ryzyko zawodowe. Wszyscy, powtarzam głośno, WSZYSCY z którymi pracowałem i obecnie są w innych firmach, które doceniają ich trzy lub czterokrotnie więcej jeśli chodzi o zarobki. Zostali Ci którzy nie mają wyjścia a raczej nie chcą mieć - oczywiście są i tacy (managerowie, supervisorzy), którzy zarabiają nieco więcej, ale to nadal na tle rynku ochłapy. W dtt było(usunięte przez administratora) brutto i praca wymagająca, teraz jest (usunięte przez administratora) brutto i uczciwe miejsce pracy na równych zasadach dla wszystkich.

@Abc

Ano a pytanie czy każdemu jej starczy? To ile tak najwięcej dałoby radę tutaj zgarniać? ;)

It
@Abc

Jeśli pracujesz w IT to (usunięte przez administratora) i tak niewiele

BOSS
@IT - pytanie

zarobki troche ponizej sredniej krajowej, ok ludzie, ale mega trudno

@BOSS

trudno? a co konkretnie się robi, że tak ten pozom oceniasz, czego wymagają?

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów