Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Mordor

To była moja kolejna korporacja, ale odradzam. (usunięte przez administratora) siedzenie prawie, że po nocach. (usunięte przez administratora) przelozeni, którzy nie rozumieją mniej doświadczonych. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają. Nikt nie chce być robotem.

Jan
@Mordor

Czym się objawiała wspomniana przez Ciebie agresja przełożonych? Brzmi to mocno niepokojąco.

zainteresowany

Obiecuja odezwac sie do dwoch tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej i cisza. Mozna tak czekac do smierci. Nie latwiej byloby wyslac glupiego maila 'Dziekujemy, ale nie.' Czlowiek nie marnowalby czasu na czekanie a nuz sie uda.

Kanapka
@zainteresowany

Ciesz się ze nie odezwali się do cb, bo byś stracił kolejny rok :p w takim wypadku polecam aplikować na kasę w biedronce, więcej zarobisz :p tutaj (usunięte przez administratora) na rękę dostajesz na pirlerwsze pół roku

Tuptup
@Kanapka

Hej, mam pytanie w jakim dziale (usunięte przez administratora)na rękę się dostaje? Zarobki ogólnie nie najlepsze, ale ja zaczęłam od stażu i dostałam więcej niż (usunięte przez administratora)

kubus
@Tuptup

w risku

Jan
@kubus

Czy poza podanym przez Was wynagrodzeniem można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli bonusy w postaci premii bądź nagród.

K

Firma dobra tylko na chwilę, by zdobyć doświadczenie. Wyzysk za małe pieniądze, nadgodziny są normą pomimo zapewnień podczas rozmowy o pracę z menagerem, że coś takiego nie ma miejsca. Wszystko zależy jednak od działu do którego się trafi. Osoby, ktore chcą pomóc, są przyjaźnie nastawione do drugiego człowieka - to rzadkość. Szkoda czasu.

malina

cześć, jest nabór na takie stanowisko: CoRe Creative Services Scheduler. wiecie, jak dynamiczna jest ta praca, jaka atmosfera? jakie zarobki? warto?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
amsss

Czy mógłby ktoś przybliżyć aktualną sytuację w Dziale HR? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko HR Koordynatora - jakie są warunki pracy, czy w dziale jest duża rotacja, jaka jest atmosfera w zespole? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

Pracownik roku
@amsss

Sytuacja w HR zależna od nastroju Pani szefowej ( okres całoroczny)

@amss
@Pracownik roku

Dziękuję za odpowiedź. Jest aż tak źle, jeśli chodzi o przełożonego...? Chodzi o bardziej o sposób zarządzania/ traktowania pracowników, czy może brak merytorycznego wsparcia? A jeśli chodzi o członków zespołu, generalne warunki zatrudnienia, adekwatność stawki do zakresu zadań, proces wdrożenia - czy mógłbyś/ mogłabyś napisać coś więcej?

Dreedloite

Podwyżka za zmiane stanowiska na seniora (usunięte przez administratora)zł brutto, kpina i żal ( dział IT)

Obiektywnie

Ta firma to porazka, oczekuja nie wiadomo czego a placa grosze, i nie dajcie sie zwiesc ze jak przepracujecie jakis okres to bedzie lepiej, nie, nie bedzie. kazda inna firma jest lepsza niz to coś a jakies porownanie mam

king is back
@Obiektywnie

jak tam robale po aneksach ? hahahha

Żuk
@king is back

IT jeszcze czeka na aneksy :p

former

witam nieserdecznie, najlepsza firma w rzeszowie, dala mi wszystko - hahah. jak mieszkasz ze stara to pracuj za (usunięte przez administratora)

Do przemyślenia

Dla tych co są rozżaleni mała rada zdobądźcie uprawnienia,kwalifikacje,certyfikacje (nie z angielskiego i microsoftu bo każdy to ma, coś innego) których nie uczą na studiach jeśli chcecie minąć pułap 2.000 PLN Studia "wysrywają" co roku z każdej szkoły wyższej miliony studentów a wiedzą że gdzieś oni muszą zdobywać doświadczenie. W przypadku kiedy to wy macie pożądane kwalifikacje sytuacja się od wraca. Tylko unikajcie wszelkich kursów certyfikacji które nigdzie nie są poszukiwane... (niech wyznacznikiem będą oferty np z jakiegoś korpo np z Warszawy) oraz żeby za tym papierem stały jakieś umiejętności np. Porównajcie sobie certyfikacje Microsoftu a Red Hata (który jest 100% praktyczny i uczy trochę pokory wporówaniu do A,B,C,D Microsoftu).

@Do przemyślenia

Gdyby tylko doświadczenie zdobywane w tej firmie było coś warte...

Czarek

A wystarczy pokazać jak potrafimy pracować i z całą pewnością szefostwo to zauważy.

Jako były pracownik gorąco nie polecam! Brak jakichkolwiek szans na rozwój i awans - wszyscy pracownicy 'szeregowi' są traktowani zupełnie identycznie - nie warto się starać i udowadniać , że do czegokolwiek się nadajesz - kiedy przyjdzie czas podwyżek, ocen i awansów dostaniesz i tak to samo, co wszyscy inni. Kiedy ktoś sie zorientuje co jest grane i ucieknie z firmy, absolutnie nikt za ta osobą tesknić nie będzie - bo przecież mozna wyszkolić nowego, który będzie pracował za taką samą, albo i jeszcze śmieszniejszą wyplatę. W 2019 roku ludzie, od których wymaga się studiów, angielskiego na dobrym poziomie (a wielu pracowników zna dodatkowe jezyki obce!) zarabiają(usunięte przez administratora) na rękę (przez pierwsze trzy miesiące jeszcze mniej!). To już chyba lepiej iść do supermarketu, gdzie nikt Ci nie będzie suszył głowy, dlaczego robota jeszcze nie skończona, dlaczego to tyle trwa i dlaczego tajming taki słaby, przy okazji wmawiając Ci, że masz zaszczyt pracować dla firmy z BIG 4. Management (risk) - praktycznie zerowe pojęcie o procesie. W dużym skrócie - absolutnie nie warto, omijajcie szerokim łukiem.

hsjjd

Czy ktoś brał udział w projekcie Taxtrack i mógłby napisać jak przebiega rekrutacja i na czym polega dokładnie ta praca? I czy warto

Krzak

Gorąco polecam wszystkim którzy chcą po roku przeżyć rozczarowanie swojego życia! Wszystko co tu niżej napsiali jest prawda. Jedyne czego się tam dorobicie to nerwicy bo o oszczędnościach możecie zapomnieć. Możecie się starać na maksa ale jedyne co stanowi o waszej wartości to wasze statystyki. Pozytywnie zaskoczą ludzie w tym samym położeniu co wy. Dobra praca na początek jak nie masz nic w cv.

?.?.

Tak z ciekawości pytam jak byście się zapatrywali na powstanie związku zawodowego w placówce w Rzeszowie ?! Głównie chodzi mi o mediację z pracodawcą na temat: - Większych wynagrodzeń - Omówienie kwestii nadgodzin - Ewentualnie omówienie innych kwestii spornych - Przedstawienie praw

Twój stary

Parę słów wyjaśnienia odnośnie "tego" tworu w Rzeszowie oraz obecnej sytuacji na rynku pracy w Polsce. 1. Kwestia niskich zarobków oraz nagłe zainteresowanie się studentami Zapewne zastanawiał się każdy z was dlaczego tak mało zarabiamy, a szczególnie tutaj. Otóż nie jest to tajemnicą, że w przypadku kiedy firma wybiera nową lokalizację dla firmy, kupuję ona raport zarobków (ile się płaci na jakim stanowisku itp.). Zazwyczaj w zależności od charakteru firmy płacą oni albo rynkowe pieniądze, czasem nawet ponad, ale najczęściej poniżej rynkowych stawek (przykłady firm w następnym podpunkcie). Dlatego właśnie firmy (poza sektorem IT) boją się jak ognia podawania wynagrodzenia w ogłoszeniach bo ich stawki zaczęły stawać się rynkowe. Znam kilka takich przypadków w Wrocławiu gdzie wyciekło że w zakładzie "A" zarabia się o 200-300 zł co skutkowało w ciągu miesiąca ewakuowało się 90% Ukraińców z działu (tego się właśnie boją pracodawcy). Kwestia następna zapewne każdy z was słyszał o tym, że PiS ma zamiar wprowadzić zwolnienia dla osób poniżej 26 rok życia. I tak już teraz studenci, są "tanią siłą roboczą" ponieważ pracują na zleceniach, oczywiście w zależności czy ta ustawa przejdzie doprowadzi to do patologicznych wręcz sytuacji typu napędzanie przedsiębiorstw tylko studentami a w przypadku utraty statusu lub przekroczeniu wieku taka osoba już nie będzie atrakcyjna dla pracodawcy. Nie mówię już o ściąganiu Ukraińców oraz Białorusinów aby zatrzymać jedną z najtańszych kosztów pracy w europie, ale to już każdy zdążył wywnioskować 2. Na co uważać Jak pewnie każdy z was zauważył nie jest to "Normalne Dilojt" a outsourcing link z porównaniem: https://imgur.com/a/SVbloC5 Aplikując do firmy zawsze sprawdź czy placówka firmy to przypadkiem nie jest: Centrum Usług Wspólnych (Shared Service Center) SSC Outsourcing Procesów Biznesowych (Business Process Outsourcing) BPO W skrócie są to wydzielone placówki poszczególnych procesów biznesowych np: - IT - Rachunkowość i Finanse - HR Gdzie głównym założeniem powstania tej placówki jest cięcie kosztów tzw. "Low Cost Center" Oczywiście warto mieć także na uwadze, że nie zawsze musi to oznaczać, że w placówce zarabia sie grosze jak w tej placówce Deloitte. Głównie zależy to od tego czy będziemy pracować w BEZPOŚREDNIEJ placówce zagranicznej czy podporządkowanemu jej kolejnemu oddziałowi. W pierwszym przypadku będą to sumy w wysokości 3-4k tysięcy dla juniora w drugim minimum - 2k. Wysyłając CV warto zrobić mały wywiad odnośnie placówki (czy jest tą lepszą czy gorszą). Od zapytania ludzi którzy tam pracowali, pracują. Po prześledzenie profilu kierownictwa i za co są odpowiedzialni (Od głównych po HR). Wpisy w KRS albo inne źródła białego wywiadu. Przykład takich firm: IBM (Wrocław,Kraków,Katowice) - Wszystkie Działy (Zamrożone Słabe zarobki) - Wejdź na Google Maps - Wpisz murzyniarnia Wrocław (a przeniesie ciebie do takie samego odpowiednika tej placówki tylko firmy IBM, widać nie tylko w Rzeszowie ale także w innych miastach są odpowiedniki takich low cost center) Lufthansa (słabe zarobki) --------------------------------------------------------------------- Firmy których działalność podpada po body leasing 2. Capgemini (Kraków,Wrocław) - słabe zarobki (duży workload) 1. Accenture, Atos, EY, Deloite (Normalne) - średnie zarobki co do obowiązków (duży workload) 3. Firmy do przemyślenia Procter & Gamble (Warszawa) - na entry level oferty nawet 5-6k na rękę (gdzie wymagają tylko angielskiego i wszystkiego ciebie uczą w ciągu roku-dwóch, zdarzają się nadgodziny ale przynajmniej zarówno wpis jak i pieniądze się zgadzają) UBS oraz Credit Suise - Banki inwestycyjne - zarobko może odrobinę gorsze czasem lepsze w zależności od stanowiska, ale jak ktoś jest nastawiony na rozwój w bankowości, finansach to raczej najlepsze miejsca. Zdarzają się oferty na entry level gdzie wymagają angielski B2(C1) + Excela (Perfect najlepej z VBA + Macro) Inne firmy: Roche (Poznań) Póki co tyle.

Ada
@Twój stary

Super dzięki za przydatne info, mógłbyś jeszcze powiedzieć jeśli posiadasz taką wiedzę gdzie w Krakowie oprócz powyższych firm można aplikować z ang. B2? Mam zamiar przenieść się tam za jakiś czas. Dziękuję bardzo za pomoc :)

@Ada

Część Sorry za spóźnioną odpowiedz, chciałbym naprawdę pomóc ale Kraków znam mało Raczej uważaj na capgemini i IBM, polecić coś ciężko, jak nie ma złych opinii to czasem dóbr znak, zapytać jakiegoś obecnego,byłego pracownika zapytać zawsze warto np na LinkedIn. Pozdrawiam i życzę powodzenia w Krakowie.

krzysiek
@Twój stary

hej a ja pracowalem 5 lat w capgemini i ogolnie to moge polecic, zostawilem ta prace bo musialem wrocic do rzeszowa - natomiast to prawda ze opinie maja rozna, ale ja polecam.

@krzysiek

W szystko zależy jaki dział jak finanse, rachunkowość itp to kiepsko. W IT robiłeś jako support, VMware czy na cloud, Linux?! Bo też stwaki są od tego uzależnione.

Łasiczka
@Twój stary

Z tym zwolnieniem od podatku osób poniżej 26 roku życia chyba trochę przeszarżowałeś. Tu chodzi o ulgi dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

@Łasiczka

Przed wprowadzeniem różne były scenariusze

Twój stary

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Centrum Taniej Siły Roboczej w Rzeszowie (Low Cost Center) Skoro zamierzają zatrudnić kogoś od komunikacji to ciekawe jak poradzi sobie z wyprzedzającą akcja informacyjna na uczelniach wyższych, że nie warto tam pracować. Bo firma jedyne co oferuje to wyzysk. Bo jaki to prestiż robić w centrum usług wspólnych czy BPO?! Do pracowników Jeżeli nie prawidłowo rozliczają wam nadgodziny to nagrajcie to komórką i zgłoście do OIP jest spacerkiem 5 min o was na przeciwko Nestle. Dolne piętro koło recepcji są radcy prawni gdzie w razie czego wam wyjaśnią jakieś nieścisłość i prawa. Najlepiej się umówić dzień przed bo czasem jest sporo ludzi a czasem nikogo nie ma. Telefony są na stronce OIP Rzeszów Porady są za darmo.

Abc
@Twój stary

Niestety, ale nie wypłacanie nadgodzin a wymienianie na urlop jest jak najbardziej zgodne z prawem. Poczytaj Kodeks Pracy.

/dev/null
@Abc

Tylko że nadgodziny nie mogą mieć charakteru ciągłego i stałego zapotrzebowania firmy, a jedynie z nagłych przyczyn. Nie moga być wcześniej planowane i wyliczane(A bussy season jest planowany). Czy polecenie było zasadne może skomentować PiP.

NumeroUno
@Abc

Która pani z HR?! ta ładna czy ta troszkę mniej?! xD

Ten zły człowiek

Nie warto było...

Arek

Wymagają biegłej znajomości języka angielskiego, a płacą (usunięte przez administratora) Omijać z daleka ten chlew

Nabuhadonozor

...ładnie to tak usuwać komentarze? Nie ładnie...

martyna

hej możecie napisac ile się zarabia w deloitte w dziale takim jak accounting czy risk z ang? brutto tak około chcę się dowiedzieć czy warto zmieniać pracę w moim przypadku. Dzięki z góry:)

sma
@martyna

pierwsze 3 miesiace dostalem (usunięte przez administratora)niecale

wiki0.0
@sma

Ok a pozniej dają jakąś podwyżkę po okresie próbnym? Pytam, bo obecnie mam (usunięte przez administratora)na rękę i nie wiem czy dostanę w Deloitte z ang b2 coś koło tego, czy jest jakaś perspektywa awansowania w dłuższym okresie co byście mi doradzali, nie chcę w ciemno sie zwalniać bo w dzisiejszych czasach to zbyt duże ryzyko, już raz mi się to nie opłaciło :) pozdrawiam gorąco :)

wiki00
@sma

Abc
@wiki00

A to czy dostaniesz awans to zależy głównie od Ciebie. Jak będziesz siedzieć i narzekać, że jest Ci mało i nie masz po co się starać to awansu nie będzie. A jak zdejmiesz z oczu klapki, dzięki którym widzisz tylko kasę to w perspektywie kilku lat możesz naprawdę fajnie w Rzeszowie zarabiać. Niestety większość pracujących w rzeszowskim oddziale to świeżaki zaraz po studiach, którzy chcą, aby w pierwszej pracy było ich stać na samodzielne mieszkanie, samochód, imprezy co tydzień, wakacje zagraniczne dwa razy w roku i to najlepiej żeby płacili za nic nie robienie. Było już takich wielu, pozwalniali się po kilku miesiącach bo mało i pojechali do Anglii na zmywak albo do innego miasta żeby żyć na słoikach.

kon4mista
@Abc

Rozumiem a czy w dziale finansów da się wyciągnąć ok 4 k na rękę będąc aktywnym, starając się itp. Mam nadzieję że nie chodzi tutaj o prace w nadgodzinach codziennie kosztem życia prywatnego:)

def
@kon4mista

hahaha. 4k to może po 8 latach pracy .

ona11
@def

Da sie tyle w deloiitte przepracowac w ogole? :)

Anka
@ona11

A dlaczego miałoby się nie dać? Dla chcącego nic trudnego, a jak szukasz wrażeń to możesz odejść po 3 miesiącach i nikt nie będzie po Tobie płakał.

ona11
@Anka

Ok spoko ale nie za (usunięte przez administratora)brutto :D

@Abc

Nie. Myślę, że te "świeżaki" nie liczą na to, że w pierwszej pracy będzie ich stać na samodzielne mieszkanie, samochód, imprezy co tydzień, wakacje zagraniczne dwa razy w rok. Chcieliby raczej móc w miarę normalnie żyć a nie prowadzić wegetację.

sdfsdf
@Abc

taa pare etapów rekrutacji i (usunięte przez administratora)a wymagania jak z kosmosu xD to już lepiej jechać na magazyn i zarobić 5k

Były pracownik IT
@Abc

Hah, cóż za kuriozalna wypowiedź, albo pracujesz w HR i probujesz potrzymać zalosny empoyee branding reprezentowany na mediach społecznościowych(No juz chwalenie sie ze firma oferuje wode z cytryna wola o pomstę do nieba)albo to TY masz dalej klapki na oczach, to wlasnie fakt ze dużo doświadczonych osób odchodzi stamtąd świadczy jak firma traktuje ludzi, sam podjąłem decyzje wyjściu z tego towarzystwa, bo podwyżki (usunięte przez administratora)brutto czy sie stoi czy sie leży miedzy innymi deprymują ludzi. Wole być słoikiem, robić to samo co robiłem tam za grubo ponad 2 razy więcej, jeździć na wakacje i śmiać sie z życia i odkładać pieniądze niż łudzić sie ze za 10 lat może uda mi sie to osiągnąć tutaj.

@Były pracownik IT

Była jakaś seria odejść? Zauważyłem znaczny przypływ ogłoszeń o pracę.

Były pracownik IT
@DR

Firma niestety przyjęła politykę zatrudniania ludzi bardzo młodych i bez doświadczenia, nie zależy im na utrzymaniu dobrych pracowników bo maja w czym wybierać wśród studentów uczelni rzeszowskich, bo moga nauczyc nowego pracownika procesów w stosunkowo szybkim czasie, wiec średnio po roku, ten kto widzi co się dzieje zaczyna szukać pracy w innym miejscu, bardzo często w innym mieście, stad non stop widzisz masę ogłoszeń. Nie chce tutaj tez całkowicie hejtowac tego miejsca pracy bo można spotkać naprawdę fajnych ludzi, praca sama w sobie tez nie jest najgorsza, można się wiele nauczyć, ale niestety ze względu na powyższe czynniki nie ma sensu długo tam siedzieć i łudzić się ze będziesz zarabiał dużo w relatywnie krótkim czasie, wkońcu po to powstało to centrum w Rzeszowie,l żeby ciąć koszty organizacji. W Warszawie czy innym większym mieście nikt nie przyszedłby pracować za takie stawki jakie oferują.

John
@wiki0.0

Po okresie próbnym jest podwyżka niecałych (usunięte przez administratora)zł brutto, (usunięte przez administratora)zł przez kolejny rok, gdzie we wrześniu decydują czy dostaniesz jakakolwiek podwyżkę. Pozdrawiam :)

@John

Wszystko zaley od tego ile jestes w stanie wynegocjowac.

Beata
@ona11

Zakładając że jesteś np. świeżo po studiach, bez doświadczenia, bez wiedzy praktycznej... to ile chcesz więcej? ????

@Abc

Widocznie lepiej jechać na zmywak niż robić w Deloite

Miroslaw
@Abc

to wy chodzicie do biedronki na przerwie, zeby za 5 zl zjesc hahhahahaha, pozdro

Aleksandra
@Abc

Święta prawda hahaha zacofane Podkarpacie ????‍♀️????‍♀️ A co wy myślicie ze w Krakowie dadzą wam więcej niż 2500K? Hahahahah powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów