Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Mart

Po rozmowie kwalifikacyjnej czulem sie jakbym dostawal propozycje pracy dyrektora w wielkiej firmie,a w realu.... dostalem pozycje juniora + nieokreślone godziny pracy +niewiele ponad minimalna krajowa + (usunięte przez administratora) presje + utrata godnosci. Wytrzymalem 5 miesiecy bo na tyle starczylo mi sil psychicznych.. zmienilem prace Rzeszowie na 2x lepiej platna gdzie każdy mnie docenia. Ludzie nie dajcie sie im zastraszyć, walczcie o siebie! Dylojt to najgorsze(usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Mart

Co rozumiesz przez nieokreślone godziny pracy? Nie do końca rozumiem, czy chodzi o jakąś specyficzną umowę czy to, że nie zostałeś poinformowany o godzinach pracy na rozmowie. Wyjaśnij, jeżeli tylko możesz. Zależy mi, żeby czegoś się dowiedzieć o firmie.

2 letni wojownik Deloitte
@Aleksandra

Oznacza to że masz dużo nadgodzin :) ofkors nieplatnych.

dla niezadowolnych

przecież to outsourcing, korpo wiec ... kobiety nie miały prawie żadnego wkładu w rozwój świata, teraz się zastępuje logikę zdolnościami interpersonalnymi żeby promować kobiety, co się przekłada ostatecznie na brak logiki. Kobiety mają przywileje a facet beeeeeee jest nakaz sztucznego promowania kobiet, a jeśli tak to co się dziwicie że jest jak jest, piszecie o HR... świat kobiecej logiki jest nielogiczny

Czy można w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów liczyć na jakieś dodatki?

pokręcona

dodatek nadgodzin

Xxx

Nie

JA

W bardzo dużym skrócie - przerost formy nad treścią. Poświęciłem swój czas na rozwiązywanie testów i na rozmowę, po czym brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Jeżeli na zewnątrz firma robi tzw. "dobry PR" to tym bardziej powinna się starać to udowodnić w praktyce.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
olcia

Zdecydowanie odradzam komukolwiek pracę w Deloitte w Rzeszowie. Na start wiadomo, praktycznie najniższa krajowa, później 200 zł podwyżki. W pracy jak widzą, że sobie radzisz, to tylko dokładają obowiązków w zamian za kolejne szkolenia. Wszystko oczywiście w godzinach pracy, jednak później nikogo nie obchodzi, że masz zaległości. Atmosfera w zależności od działu, do którego trafisz, są lepsze i gorsze teamy. Jak dla mnie zbyt stresująca atmosfera nie jest warta takich pieniędzy.

MC
@olcia

Widzę, że nic się nie zmieniło, nadal w Biedronce bez doświadczenia i wykształcenia lepiej płacą xd. Też kiedyś tam byłem, jak pogadałem z ludźmi i się dowiedziałem ile zarabia doświadczony pracownik, to nie czekałem nawet do końca okresu próbnego, tylko szybko się ewakuowałem. W mniejszej firmie bez tego całego prestiżu na start dostałem 2x więcej niż tam. Ogólnie wymagania na rekrutacji jak do NASA, wynagrodzenie tragiczne.

Gotujegulasz

Cześć, czy w Deloitte CE BSC zostały podpisane aneksy wyrównujące płace minimalną ?

@Gotujegulasz

Oczywiście, ze tak

Kuba
@Monika

Z tego co wiem co najmniej 3 działy dostały aneksy podnoszące wynagrodzenie po podniesieniu płacy minimalnej. Nie jest źle

Harry
@Kuba

A jakie to były działy ?

@Harry

Wszyscy otrzymali, nikt nie może zarabiać mniej niż najniższa krajowa....firma jest fair

Kubi
@Gotujegulasz

Płaca minimalna wzrasta z roku na rok, ale firma nie dodaje aneksów do umów, które podwyższyłyby wypłaty o ta różnice. Skutek - wiele osób pracujących 2-3 lata zarabia 250zl netto więcej niż osoby z minimalna krajowa gdziekolwiek.

Mysz

Pracowałam kiedyś w Deloitte, teraz pracuję w firmie produkcyjnej. W obecnej firmie operatorzy produkcji zarabiają więcej, niż młodszy księgowy na start - przypominam - zarabiają to za pracę bez żadnej odpowiedzialności i która nie wymaga żadnego wykształcenia. Dla mnie nieporozumienie, szczęka mi opadła, gdy dowiedziałam się ile zarabiają młodsi koledzy z Deloitte. Myślałam , że firmę z Big4 stać na trochę więcej. Co do atmosfery - przychylam się do opinii jednej z osób tutaj- większość to nemo zapatrzone w swoje kompy, raczej nie licz na pomoc (żeby nie było - oczywiście są wyjątki). Generalnie raczej nie polecam nikomu.

Szczur
@Mysz

Super, że Ci się tak wiedzie, naprawdę się cieszymy :) powiedz tylko, gdzie ta firma produkcyjna jest, w jakim mieście, bo w Rzeszowie z całą pewnością na produkcji nie dostaniesz na start więcej niż w DCE. Warto jeszcze dodać, że firmy produkcyjne obecnie zwalniają pracowników, bo przez koronawirusa produkcja stoi i wszyscy trzęsą portkami, zwłaszcza Ci młodsi. Niewiadomo czy jeszcze nie zawitasz do Deloitte jak Cię stamtąd wywalą, a tutaj - jak wiadomo - zwolnień nie ma i długo nie będzie bo firma się rozwija i wszystko idzie do przodu.

Zwolniony
@Szczur

"a tutaj - jak wiadomo - zwolnień nie ma i długo nie będzie" bzdury i nie prawda, są cięcia i zwolnienia!

Mysz
@Szczur

Drogi Szczurze. Muszę Cię rozczarować, w mojej firmie nikogo nie zwolniono. Co prawda nie jest to Rzeszów, ale wystarczy popatrzeć na pracuja i sprawdzić zarobki (bo w niektórych ogłoszeniach pracodawcy je podają) - wtedy bardzo łatwo dostrzeżesz, że robiąc kosmetyki zarobisz więcej niż młodszy księgowy :)

Kocór
@Mysz

Bzdury piszesz dziewczyno. Jeżeli (a pewnie tak jest) pracujesz w jakiejś firmie lotniczej, to zapraszam na stanowisko operatora CNC. Mikrometry,suwmiarki, średnicówki, itd. czekają. Ale to trzeba potrafić odróżnić od siebie. Typowa paniusia od kłapania dziobem po studiach za suche bułki z prywatnej uczelni albo po marketingu.

A są tylko 3 działy w firmie?

Młodszy księgowy

Pojawiło się ogłoszenie na ww. stanowisko. Ktoś może udzieli informacji jak wygląda praca na stanowisku, czego można się spod suwać, czy jest szansa na rozmowę rekrutacyjną jeśli nie ma się za bardzo doświadczenia (szkołę tak) i nie jest się ściśle z Rzeszowa tylko z okolicy?

marlenka

Ile płacą na stanowisku z niemieckim ?

german analyst
@marlenka

wiecej konkretow, jaki dzial i jakie stanowisko cie interesuje ? mysle ze na najnizsza krajowa na poczatek mozesz liczyc smialo, wiecej po roku jesli dostaniesz podwyzke. w praktyce tak to dziala, teoretycznie panie z HR mowia ze placa ludziom w zaleznosci od wiedzy i doswiadczenia... teoretycznie ;p

Były

Ogradzam tą firmę komukolwiek, lepiej szukać w większym mieście gdzie warunki pracy i wynagrodzenia o niebo lepsze, brak docenienia pracowników w Deloitte CE Rzeszów, zero kultury ze strony przełożonych, atmosfera straszna, jeśli chcesz się rozwijać to z daleka od tej firmy, najgorsza firma jakie znam. Stanowczo odradzam. Jedynie co firma oferuje osobom zaangażowanym w pracę i ambitnym to mobbing, nie warto, szukajcie gdzieś indziej a znajdziecie nawet jak macie krótkie doświadczenie. Polecam oferty z Krakowa i Warszawy, można pracować dla innych korporacji też zdalnie, Trójmiasto i za granicę, napewno nie wiążcie przyszłości z Deloitte z Rzeszowa, porażka ta firma.

obecny
@Były

zwolnienia w czasie kryzysu, dodatkowo centrum w przyszlym roku zostanie przeniesione do innego kraju(usunięte przez administratora)

ssss
@obecny

Do innego? To gdzieś mniej płacą niż w Polsce?

jaaaa
@obecny

Fajne plotki... W której kuchni usłyszane?

Patt

Czy są tu oaoby które pracowaly w deloitte w dziale kadr? Czy sa nadgodziny? Czy jezyk ang jest tam często używany i czy trzeba znac w st zaawansowanym? Jak atmosfera i wynagrodzenie?

Nieja
@Patt

Rotacja pracowników spora, angielski używany na codzień. Im lepiej znasz tym jest ci łatwiej. Atmosfera, hmmmm co tu dużo mówić... różna ????

bye

praca jak praca, ale ludzie beznadziejni, egoiści zapatrzeni w swoje ekraniki na pomoc nie ma co liczyc

Jan

Czy tutaj jest możliwość brania home office?

Czy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

x

nie

Nan

Są ale to zależy od działu.

ABC

Jakie są widełki wynagrodzenia na stanowiskach juniorskich?

Minimalna krajowa
@ABC

Nic więcej?

Bylynaiwny

Poszedłem tam z myślą, że kasa słaba, ale za to nauczę się angielskiego, zobaczę jak się pracuje w korpo, zyskam doświadczenie pracy w zespole. Ta, jedyne co zyskałem to depresję, doświadczyłem mobbingu a angielski mam teraz słabszy niż przed rozpoczęciem tam pracy, bo na wszystko się templatki, których nie możesz nawet zmienić jak chcesz. Plus oficjalnie już potwierdzają, że mają wprowadzić w przyszłym roku system, dzięki któremu będą potrzebować o połowę mniej ludzi niż obecnie, więc szykują się zwolnienia. Ogólnie nie polecam, stracicie tam tylko zdrowie psychiczne, a nie zyskacie w zamian nic.

Małpigaj
@Bylynaiwny

Żadne zwolnienia. Po prostu zutylizują ludzi do innych rzeczy za które biuro dostanie kasę. Oczywiście tej kasy zwykłe mrówki nie uświadczą.

Bieda

Żałosna pensja i podwyżki po "awansie" za takie wymagania i wykonana pracę. Tyle w temacie. Nikt kogo znam i tak pracuje NIE POLECA!

kidofthestreet
@Bieda

Witam, czy te podwyżki są powyżej 20% zarobków?

Agnieszka

Podbijam to pytanie. Dodatkowo chciałabym wiedzieć, jak wyglądają pozapłacowe warunki: atmosfera wśród pracowników Deloitte CE BusinessServices Center, ich relacje z kadrą zarządzającą, benefity itp. Będę wdzięczna za garść szczegółów.

Kanapka
@Agnieszka

junior na (usunięte przez administratora)monet na rękę, oczywiście brutto- ale po roku dostaniesz podzwyzke jak będziesz robił jak trzeba, to już nasz (usunięte przez administratora)brutto, za 10 lat będzie dobrze

@Agnieszka

Wszystko zależy od teamu, firma ogólnie promuje się na przyjazną i koleżeńską ale nijak ma się to z rzeczywistością. Benefity: karta msport plus ubezpieczenie prywatne medyczne.

Jan
@K

Szkolenia także wchodzą w skład benefitów i może się o nie starać każdy pracownik, czy tylko osoby, które mają dobre wyniki i się wyróżniają?

Kolezanka
@K

Tak to prawda co tu piszą.

Malpigaj
@kidofthestreet

Nie. Nie myśl sobie że jesli byłeś wybitnym pracownikiem to dostaniesz lepszą podwyżkę niż Ci którzy pracuja dobrze, ale nie wychylaja się zbytnio. Dostaniecie to samo. No moze z awansem będą Ci wciskać, że teraz masz większe obowiązki więc musisz zapieprzać jeszcze bardziej. Jaki wniosek? Nie ma sensu się starać.

@Jan

To chyba zależy od wydziału. Są szkolenia ogólnodostępne dla każdego np. exel czy też typowo związane zdanym działem.

costam
@kidofthestreet

niestety nie, ok.10%

minor

Witam, czy jesli ma sie w cv jakieś doświadczenie w innym korpo z jęz. ang to można liczyć na wyższą pensję na start? W jakich godzinach pracuje sie w Deloitte? czy czas pracy jest choć trochę elastyczny oraz czy są nadgodziny? dzięki za odpowiedz!!

@minor

Nadgodziny są w każdym dziale. Praca po 8.5h najwcześniej od 8.

Bylyrobak
@minor

Zapomnij o innej pensji, na rozmowie jak rzucisz kwotę to pokiwaja głową, ale jak Ci podsuną umowę to pensja taka jak wszyscy, czyli ledwo ponad minimalna. Elastyczny czas pracy to śmiech na sali, koordynator Ci wyznacza dni kiedy masz na jakąś godzinę przychodzić, a jak chcesz wyskoczyć na godzinę czy dwie na uczelnię czy do lekarza, to masz brać urlop. Ogólnie rzeczywistość nijak się ma do obietnic.

Raben1234

Witam, Jakie opinie o dziale audytu? Interesuje mnie głównie stanowisko analityka.

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów