Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

dla niezadowolnych

przecież to outsourcing, korpo wiec ... kobiety nie miały prawie żadnego wkładu w rozwój świata, teraz się zastępuje logikę zdolnościami interpersonalnymi żeby promować kobiety, co się przekłada ostatecznie na brak logiki. Kobiety mają przywileje a facet beeeeeee jest nakaz sztucznego promowania kobiet, a jeśli tak to co się dziwicie że jest jak jest (piszecie o HR... świat kobiecej logiki jest nielogiczny)

@dla niezadowolnych

Sensownie jest laczyc Obie the cechy. TJ. Tobie pomimo logiki, brakuje umiejetnosci interpersonalnych. A ja jestem wyjatkowa???? nie cosc, ze logiczna to jeszcze mam inteligencje emocjonalna na odpowiednim poziomie. Pozdrawiam

Tak
@dla niezadowolnych

Nie tyczy się to oczywiście do wszystkich kobiet, ale to prawda. Niektóre z nich są tak pewne siebie, że należałoby wysłać je na szkolenie do krajów muzułmańskich. A tamte kobiety, którym się szczerze współczuję i pomaga, przenieść i zatrudnić na stanowiska tych pierwszych "pyszałkowatych". Równouprawnienie jest dobre ale dla kobiet mądrych.Ci co nie potrafią z tego prawa korzystać niech pozostaną passywne w swym działaniu.

Dział podatkowy

W skrócie. Większość współpracowników super, prawatnie i w pracy atmosfera z takimi osobami jest fajna i przyjemna. Praca fajna ale zależy od działu bo i dalej czytamy. Zdążają się jednak jak to się wyraża "wisienki na torcie". Przełożeni, osoby które dbają tylko o własne interesy, złośliwe, fałszywe i obłudne.(usunięte przez administratora) Takie osoby psują firmę od wewnątrz. Uśmiech na twarzy a za plecami nóż. Trzeba na nie uważać bo są fałszywe. Zamiast pomagać nowym pracownikom, infil/trują. Zarobki w firmie kiepskie ale dobre to niż nic. Praca dobra na początek i dla studenta. Duży plus za atmosferę z współpracownikami. Praca na plus ale zależy od działu, poza tym jak to w korpo ustalają sobie jakieś normy, które wg mnie były słabe bo jedno zadanie nie jest równe innemu, więc często potrzeba więcej czasu na pewne zagadnienie. Ale jak ktoś się potrafi podlizać to dostaje łatwe i przyjemne taski. A na marginesie, systemy i dane słabo strzeżone, więc osoba złośliwa, "techniczny maniak" może mocno namieszać w środowisku.

Dzień dobry, jakie są wymagania na start? Jskie wykształcenie?

L

Najczęściej opinie na portalach piszą ludzie bardzo zadowoleni/bardzo niezadowoleni. Wpisując się w ten trend muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem związanym z całą otoczką pracy, działaniem HR, PPA, IT i adminu. W ramach czynności zawodowych trafiłem na grupę ludzi z którymi aż chce się pracować - reprezentują sobą najwyższy poziom zarówno od strony merytorycznej, jak i zwyczajnej ludzkiej kultury i podejścia do 2 człowieka. Oczywiście dostrzegam pewne wady i rzeczy które możnaby zrobić lepiej, ale z niejednego korpo jadło się już owoce w czwartki i mogę powiedzieć, że nigdzie nie jest idealnie, a w DCE Rze z mojej perspektywy jest mega pozytywnie.

@L

To prawda, profesjonalizm tych działow to plus, ludzie z pracy są zazwyczaj spoko. Jednak idąc do pracy, czlowiek mysli o pieniądzach - to jest druga szala tej wagi. Nie wiem jak w innych działach, ale Risk Advisory pod koniec 2021 proponowal(usunięte przez administratora) dla młodszego analityka, nie wiem jak teraz, (usunięte przez administratora)

BardockPL
@gaweł

Będąc szczerym, pracuję w innym korpo i jeśli chodzi o pensję na start na stanowisku Juniora to (usunięte przez administratora)to raczej standard - niektórzy wyciągają na start mniej, inni potrafią wywalczyć ciut więcej. Wiadomo - im wyżej w drabince, tym lepsze warunki zapewne są w stanie zaoferować.

Ma
@BardockPL

@BardockPL Ale to są (usunięte przez administratora)brutto czy netto?

I nie ma możliwości, żeby więcej ponad to wyjść? Ciekawa jestem czy podwyżka minimalnej wpłynie tu też na inne stawki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Paulina

Czy obecnie na rekrutacji są zadania testowe? Wspomniał ktoś o tym że były dawniej online, a teraz są i czy są nadal online czy stacjonarnie?

BardockPL
@Paulina

Niedawno ubiegałem się o stanowisko młodszego specjalisty ds. księgowości. Na pierwszej rozmowie online (zdalnie) była krótka rozmowa z pracownikiem HR w języku polskim i częściowo w angielskim (zapewne aby ocenić biegłość posługiwania się językiem). Drugi etap to test umiejętności z Excela + zadanie pisemne z angielskiego.

Mateusz
@BardockPL

@BardockPL mógłbyś opisać jak dokładnie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i drugi etap?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Deloitte CE Business Services Center Rzeszów odbywa się w siedzibie firmy?

Obecnie raczej zdalnie.

Jan
@pracownik

A sama praca też jest w 100% zdalna?

Ma
@Jan

Z tego co się dowiedziałam na rozmowie rekrutacyjnej to okres próbny 3 miesiące stacjonarnie, a dopiero później możliwość pracy zdalnej tylko trzeba 1-2 razy w miesiącu zjawić się w biurze.

Ta praca daje spore możliwości rozwoju, atmosfera bardzo fajna (wiadomo, to akurat zależy od zespołu, do którego trafisz) i właśnie ludzie to duuuuży plus tej firmy. Niestety minusem jest niskie wynagrodzenie w porównaniu do ilości pracy.

@ja

prawda

Jan
@gaweł

Szkoda że potwierdzasz że mało płacą :( Ile to jest? Minimalna czy coś więcej?

Nowa

Cześć ! Pracuję w Deloitte od niedawna (umowa na okres próbny). Ogólnie mogę polecić dla każdego kto chce zdobyć nowe doświadczenie zawodowe i ciekawą pozycję w CV. Biura komfortowe, atmosfera wydaje się być przyjazna dla nowoprzyjętych. Mam pytanie do osób, które ostatnio przedłużały tam umowę z okresu próbnego na stały: różnica między płacą na okresie próbnym a na stałe to mniej więcej ile % ?? Pytam, bo to bardzo ważna kwestia zarabiać lepiej niż w sklepie na kasie....

Meh
@Nowa

0 :) Przynajmniej w moim dziale. Podwyżki są podobno we wrześniu... jak podniosła się minimalna krajowa to też nie było żadnego aneksu do umowy, a przy obecnej sytuacji ekonomicznej jest to trochę słabe. Więc przez pierwszy rok zarabia się mniej niż na kasie w Lidlu :D

Nowa
@Meh

Mogę zapytać z jakiego działu jesteś ? :) Podejrzewam, że nagrody roczne są chociaż w wielkości pełnej wypłaty w takim razie.. bo jeśli nie to praca fajna ale w tych czasach ciężko pracować dla jedynie dla idei....

Przyszla
@Nowa

Hej , prosze jak moge sie z Toba skontaktowac ? Zaczne prace niedlugo i mam kilka pytan

@Nowa

Nagrody roczne są dla pracowniów pracujących x lat, pamietam dostawali je ludzie z 3 letnim stażem.. A w ogóle, podwyzka raz na rok o 500zl wiec jak teraz dadzą trzy i poł brutto na uop, to np po 2 latach sobie policz. I znam tam ludzi którzy siedzą 3, 4 rok... Zdobyc tam doswiadczenie pare miesięcy i wiać!

Była

200 - 300 zł brutto

; )
@Nowa

Hej a można wiedzieć ile dostałaś na początek czyli w trakcie trwania okresu próbnego?

@; )

Hej, jasne - dziewiętnaście na godzine brutto, a Tobie ile sypnęli?

Excelisawesome

Pracowałem dwa lata, a teraz - a teraz leczę się (usunięte przez administratora)

Łucja
@Excelisawesome

Dlaczego? Czy ta praca miała na to wpływ? :/

Super praca, jasna ścieżka kariery. Polecam!

Co jaki okres czasu w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów można ubiegać się o podwyżkę?

C'nie

Raz na rok, ale i tak nie otrzymasz

Ppp

Raz w roku ogłaszają podwyżki i awanse, więc starać się musisz cały rok

Maria
@Ppp

A dużo pracownikow otrzymuje awans/podwyzke? :) Czy raczej wymagania takie, ze trudno?

analityk 1

Witam serdecznie, czy polecacie pracę w dziale RISK ? Analityk z językiem rosyjskim, na takie ogłoszenie sie natknelam podczas poszukiwań pracy. Chciałabym uprzejmie zapytac odnosnie atmosfery w dziale, nakladu pracy, oraz możliwości rozwoju. Bardzo ważnym jest też dla mnie kompetencja przełożonych, czy waszym zdaniem wspierają pracowników z poszczególnych teamów ? Szefostwo wyraźnie posiada jasna wizje rozwoju Waszego działu, a co za tym idzie sami są kompetentni w dziedzinie ktorej lideruja ? Odnośnie premii i bonusów rocznych - regularnie je otrzymujecie ? Narzędzia wymagane do pracy są zapewnione na wysokim poziomie merytorycznych i technologicznym ? Czy istnieje skuteczne rozwiązywanie problemów czy może są zamiatane pod dywan ? Przepraszam, ze tyle pytan, ale pracowałam wcześniej na stanowisku Senior Analyst w jednej z konkurencyjnych firm i sie zastanawiam czy nie wrocic na stale do Rzeszowa. Niestety słyszałam w branży wiele niepochlebnych opiniach właśnie konkretnie o biurze rzeszowskiego oddziału, chcialabym to zweryfikować i dowiedziec sie czy tak jest na prawde. Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam serdecznie !

UndeadScum

Cześć, co prawda dopiero czekam na ostatni etap rekrutacji w tej firmie ale wynagrodzenie 2.5x w stosunku do poprzedniej pracy z pocałowaniem dłoni i świetny kontakt z ludźmi. Czy mówimy o tej samej firmie? (dział IT)

deloitte coffe maker

Z punktu widzenia praktykanta w dziale audytu: Ludzie są naprawdę mili i pomocni, kasa jak na staż w Rzeszowie całkiem w porządku, bo więcej niż najniższa krajowa, w zależności od teamu różny natłok pracy. Można się bardzo dużo nauczyć, dużo różnych zadań, więc nie jest jakoś bardzo monotonnie. Ludzie z którymi pracuje również jakoś nie narzekają, więc nie wiem skąd te opinie o mobbingu czy pracy po 60h tygodniowo. pzdr

Brzoza
@deloitte coffe maker

Cześć. Serio płacą na stażu więcej niż najniższa krajowa? Spodziewałem się jakoś 1000 zł max

zzz

Serdecznie nie polecam pracy tam, najchetniej, zeby kazdy pracowal po godzinach za darmo albo nie wyrobic normy, a pozniej dostawac tzw. opierdziel, nie wspomne o (usunięte przez administratora) ktory wystepuje jesli nie dajesz rady wyrobic normy :)

Czy jest możliwość pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów na część etatu?

Anon

Na praktyki tak... :D

Ciekawa

Wyjaśnijcie mi jak to jest możliwe, że nadgodziny są niepłatne? Dodatkowo, jaki czas pracy podają na umowie? Nie mogą tak po prostu kazać zostać, a później nie zapłacić. Jakoś to musi być rozwiązane. Jeśli nie płacą to muszą oddać w dniach wolnych.

Abc
@Ciekawa

Oddają w dniach wolnych. Jest to zgodne z kodeksem pracy.

Matt

Nieprofesjonalny i niepoważny proces rekrutacyjny, najpierw przekładanie pierwszego spotkania po nie zjawieniu się o umówionej godzinie i to po moim kontakcie.... a później brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej po drugim etapie (naprawdę całkiem w porządku rozmowa z menagerem zespołu). Dawno nie spotkałem się z takim podejściem w branży (IT).

Audytjakwino

Cudowny team, mobbingujaco wspierający. Jeśli mógłbym porównać to miejsce do gastronomi to nazwałbym je finansowym makdonaldem. Każdy od czegoś zaczyna, ale jeśli macie wybór to nie zaczynajcie tutaj.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

l

Jeśli dobrze Ci idzie to po 3msc

JK
@l

pieniędzy dodatkowych nie dostaniesz, w ich oczach - przedłużenie umowy, to coś za co powinno się po stopach całować.

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów