Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

John

Jest to pracodawca bardzo nieatrakcyjny z punktu widzenia wynagrodzenia, (usunięte przez administratora)ł netto po ponad roku pracy (14 miesięcy) mówi za siebie. Możliwość rozwoju przez pierwsze 5 miesięcy maksymalnie, czyli do etapu aż ukończysz podstawowe szkolenie na wykonanywane przez Ciebie obowiązki. Typowy outsourcing, z którego trzeba bardzo szybko uciekać, tak jak zreszta dzieje się to wśród nas - pracowników. Ogólnie, stanowczo odradzam jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie, aplikuj w innych miejscach, bo to pracy dla ludzi, których zadowala przeżycie aniżeli życie na odpowiednim poziomie finansowym.

Youp

Jak patrzą na ewentualną aplikację bez studiów/na 1 roku?

Anka
@Youp

Przyjmują od 3 roku studiów. Wcześniej możesz się dostać na płatne praktyki, gdzie musisz być dyspozycyjny/a 20h/tydzień. Deloitte nie zatrudnia na część etatu tylko na cały.

wiesio

Orientuje sie ktos jakie sa zarobki na stanowisku Junior Helpdesk Consultant? Dziekuje.

paul

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy w deleoitte w accountingu powiedzcie jakie zarobki można osiągnąć po 2-3 latach pracy, czy można awansowac i czy są wstępne szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy? dziękuję z góry za pomoc !!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Waldek

Proszę o informacje na temat stanowiska Młodszy Ksiegowy może ktoś pracował i może się podzielić opinią czy watto aplikować, pozdrawiam

Szczery były Pracownik

Pracowałam w Deloitte ponad rok i uważam, że jest to maksymalny czas, który warto spędzić w tej firmie. Poniższe plusy/minusy dotyczą zespołu ryzyka. Plusy: + współpracownicy z zespołu, którzy klepią to, co Ty, są w większości bardzo fajnymi ludźmi, którzy chętnie pomogą i nie będą patrzeć na Ciebie spod byka, + zatrudniają studentów, + jest to dobry wpis do CV jednak warto mieć na uwadze, że to outsourcing, + multisport jest bardzo tani - 30zł za miesiąc, + nielimitowana kawa i herbata, owoce raz w tygodniu, + nie ma problemu z "wyskoczeniem" na godzinę, np. do lekarza -później można odrobić ten czas, + w dziale ryzyka pisze się bardzo dużą liczbę maili (oczywiście po angielsku) także można naprawdę się wyszkolić w formalnym języku. Minusy: - pensja jest śmieszna - więcej zarobicie w Lidlu, - niektórzy koordynatorzy są zawistni i złośliwi - podpadniesz jednej z koordynatorek i będzie Ci o tym przypominać dzień w dzień, - większości rzeczy nauczycie się po 2-3 miesiącach pracy, a potem klepiecie jak maszynki, - nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery - możecie zostać awansowani na Junior Consultant 2 itd., ale nie liczcie na kolejne szkolenia, naukę nowych rzeczy czy wielki awans - podwyżka również jest śmiechu warta, - opinia o Tobie i Twojej pracy w większości zależy od sympatii przełożonego - nie będziesz oceniany za to jak pracujesz tylko za to czy potrafisz przytaknąć właściwej osobie, nie wolno się wychylać i negować, - ogromna rotacja ludzi - brak doświadczonych pracowników. Każdy, kto się szanuję, chce zarabiać i się rozwijać zaczyna już szukać pracy po pół roku. W związku z rotacją ludzi brak solidnego, wyszkolonego zespołu, a co za tym idzie nie ma się, kogo poradzić, jeśli się czegoś nie wie.

Malpigaj
@Szczery były Pracownik

Zabawne jest to jak nieslazitelni sa pracownicy. A oczywiscie wszystko Co zle to wina szefa:-P Co do reszty sie zgadzam. Brak mozliwosci rozwoju.

Szczery były Pracownik
@Malpigaj

@Malpigaj Nigdzie nie jest napisane, że wszystko co złe to wina szefa :) Jest zaznaczone, że koordynator ocenia osoby opierając się na tym czy lubi daną osobę czy nie ,a nie patrzy na to jak ludzie pracują. Współpracownicy są różni jak w każdej firmie - generalnie w ryzyku każdy kto klepie jak Ty chętnie Ci pomoże.

John

Orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku grafika? Angielski w pracy jest cały czas używany czy tylko w mailach z innymi pracownikami/klientami? Jak wygląd wynagrodzenie na stanowisku grafika? Jakie są codzienne obowiązki itp. Dziękuję za odpowiedź.

Agnieszka

@xxx, rozumiem. Jeśli się zdecydujesz, to podziel się później z nami koniecznie swoją opinią na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego. Życzę wszystkiego dobrego! @William Deloitte, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam. Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jaka atmosfera w niej panuje?

William Deloitte

Fajna praca na początek zaraz po studiach albo studentów., jeżeli ktoś chce tam zrobić zawrotną korpo karierę to niech się nie łudzi. Budynek super, ludzie różnie. Wynagrodzenie zależne od działu, Audyt i IT mogę liczyć na próbnym (usunięte przez administratora), ubezpieczenie medyczne spoko. Awanse i podwyżki zazwyczaj raz na rok, ale to musisz się czymś wykazać i coś robić extra, za samo zasiedzenie i klepanie nie dają nic. Oczywiście ktoś może się na tobie wybić :] . Słabo określone cele i wspieranie szeregowych pracowników w pracy. Generalnie wszystko sie tak klepie w mailach i SAP-CRM, wiec zero styczności z klientami. Menago i asystentki tylko wymagają, ale jak trzeba coś pomóc to już wielkie problem jest.

@William Deloitte

Można się tutaj czegoś nauczyć w dziale ADC czy zwykłe kopiowanie z jednej tabelki do drugiej? Na zawrotną korpo karierę nie liczę, nie jestem z tych co chcą oddać duszę korpo...

@xxx

Nie wiem dokładnie jak jest w ADC, ale myślę, że nauczyć się zawsze czegoś można. Tylko czy to się do czegoś przyda jak będziesz chciał zmienić pracę na inna związaną z ADC to nie wiem. Z tego co słyszałem to się wspiera audytorów w tej właśnie najnudniejszej pracy, czyli kopiuj/wklej/przepisz.

Agnieszka

@xxx, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV? @anonymous, rozumiem, że pracujesz w tej firmie. Jaka atmosfera w niej panuje? @William Deloitte, a długo pracowałeś w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

@Agnieszka

Interesuje mnie dział ADC, jeszcze nie składałem i waham się cały czas czytając wcześniejsze opinie.

@xxx

Wahaj się dłużej, zaraz kończą rekrutację, nie zdążysz aplikować i już się nic nie dowiesz ;)

Ponad 2 lata

xxx

Czy jeśli mam rok doświadczenia w jednym z krakowskich korpo to mogę liczyć na jakieś większe pieniądze? Jak to wygląda z awansami? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji co do wynagrodzenia, a jakoś nie mogę uwierzyć, że Deloitte CE BSC płaci najniższą krajową czy jak ktoś gdzieś tu pisał trochę ponad.

@xxx

Associate zarabia po okresie probnym od (usunięte przez administratora)0 zl brutto.

Agnieszka

@Pracownik, a długo już pracujesz bądź pracowałeś w tym miejscu? Dziękuję za Twój komentarz - porusza on wiele istotnych kwestii. @Out, rozumiem, że także jesteś pracownikiem firmy. Czy zgadzasz się z opinią swojego przedmówcy? Czy chciałbyś coś dodać na ten temat?

Trochę info dla chętnych jako że pewnie rekrutacja w pełni - to co piszę to info o dziale audytu (do innych nie polecam iść bo stracicie czas) 1. Umowa o pracę 2. Nadgodziny są, w sezonie czyli gdzieś tam od września do maja to czasami nawet 2-3h dłużej trzeba posiedzieć. 3. Nadgodziny nie są płatne, zwykle odbiera się je, nie ma z tym problemu zbytnio 4. Zarobki słabe, nie wolno mi mówić ile ale łatwo znaleźć 5. To nie Deloitte tylko outsourcing 6. Nie nauczycie się tutaj zbyt wiele merytorycznie, nauczycie się excela, zobaczycie jak wygląda sprawozdanie a reszta to jakieś mechaniczne zajęcia żeby ludzie z Deloitte nie musieli sobie tym głowy zawracać (i nerwów nie tracili na to :P ) 7. Nielimitowana herbata i kawa, owoce raz w tygodniu 8. Ludzie są fajni - nie wierzcie w nic innego 9. Polecam na start kariery bo jednak mimo że praca ciężka to jakoś zacząć trzeba

Out

Tak to nie deloitte. To outsourcing dla d.

Agnieszka

@pracownik123, dziękuję za odpowiedź. Kwestie dotyczące umowy są bardzo ważne dla osób zainteresowanych pracą. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów i chciałby podzielić się z innymi swoją opinią na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do komentowania!

trashcollector

Na wpis do CV okej, ale później uciekajcie. O pensji już wystarczająco dużo tu wspomniano, a jeżeli chodzi o atmosfere to zależy od działu, aczkolwiek wraz z pewnymi zmianami uległa pogorszeniu, dużo spiny o nic, więc jak ktoś nie potrafi się nie przejmować śmiesznymi animozjami to zalecam coś wypić przed pracą. A jak nie macie z tym problemu to każdy dzień będzie rozrywką na wysokim poziomie, współpracownicy są wspaniali, tylko dinozaury mogą być problemem. TL:DR, każy kto się szanuje raczej dłużej niż maksymalnie rok tu nie zostaje. PS: Nigdy nie dawajcie palca, bo wezmą wam całą ręke

@trashcollector

Po dwóch latach mam tu (usunięte przez administratora)tys brutto. Znajdziesz mi lepszą pracę w Rze? :)

honorata
@pracownik123

Super ! A zdradzisz jaki dział i czy przyjmują do pracy osoby z samym angielskim b2/c1 ?

@honorata

Audyt, angielski musi być na dobrym poziomie. Są różne działy, na różne kraje i to gdzie trafisz zależy właśnie od poziomu angielskiego.

Agnieszka

@trashcollector, a czy możesz powiedzieć coś o ścieżce rozwoju w tej firmie? Czy pracownicy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów wysyłani są na przykład na jakieś dodatkowe szkolenia podnoszące ich kompetencje? @pracownik123, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Czy praca jest stresująca? @honorata, widziałam, że jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu. Zdecydujesz się aplikować?

@Agnieszka

@Agnieszka - pracujemy tylko na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym większość osób dostaje umowę na czas nieokreślony.

czytam więc wiem

Właśnie czytam że w Lidlu zarabia się 3000 netto... Właśnie czytam ze ktoś w Deloitte CE nie zarabia nawet (usunięte przez administratora)netto...

Agnieszka

@ksza, komentarze są usuwane tylko w momencie, gdy rażąco naruszają nasz regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin ). Wpisy obraźliwe lub w wulgarnym tonie nie będą akceptowane w tym miejscu. Można wyrazić nawet swoją negatywną opinię, ale w sposób konkretny, merytoryczny i przede wszystkim kulturalny. Może się zdarzyć że komentarze nawet roczne będą skasowane - chociaż wątki są sprawdzane wyrywkowo to jest ich na tyle dużo że niemożliwe jest stałe śledzenie każdego pojawiającego się komentarza. Być może dopiero teraz administracja trafiła na ten wątek lub dopiero teraz został on zgłoszony przez któregoś z użytkowników. @Cezary, jesteś zainteresowany pracą w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Próbowałeś już aplikować?

ksza

Dzieje się tak dobrze że usuwane są komentarze sprzed roku.......... nagle ktoś stwierdził, że są niezgodne z regulaminem......pozdro dla kumatych i czytających między wierszami

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Po prostu wszystko jest w firmie w porządku i brakło miejsca dla nowych :P

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów