Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

luśka

Zakładamy nowe forum dla Deloitte CE Business Services Center Rzeszów, ponieważ opinie dotyczące tej firmy pojawiały się przy firmie Deloitte Rzeszów. Należy rozróżnić te DWIE ZUPEŁNIE INNE FIRMY!!! Deloitte to prestiżowa międzynarodowa sieć spółek handlowych świadczących profesjonalne usługi doradcze i audytorskie w której pracują najlepsi specjaliści. Natomiast Deloitte CE Business Services Center Rzeszów to OUTSOURCING powstały po to, żeby ciąć koszty. Outsourcing według specjalistów i pracowników: Praca w outsourcingu jest dobra, ale tylko na start. Outsourcing to klepanina. Outsourcing to negatywna wizytówka miasta. Jednostajna praca w centrach usług nie rozwija pracowników, u ambitnych może powodować frustrację, stwarza też zagrożenie dla samego miasta, bo gdy koszty pracy w Polsce wzrosną, centra mogą uciec np. na Ukrainę. Pracę na stanowisku księgowego może podjąć każdy, nie mając żadnego pojęcia o księgowości. Wystarczy jedynie znać komunikatywnie język angielski. Uświadamia to czym się zajmują księgowi w centrach outsorcingu. Outsourcing nie daje żadnej przydatnej wiedzy - wszystko sprowadza się do procedur wewnątrz firmy które są bez znaczenia jeśli zmienimy na firmę o choćby trochę innym profilu. Nie ma tam wiedzy, nie ma prawdziwej rachunkowości, możliwości poznania dobrze przepisów choćby us gaap, uk gaap nie mówiąc o krajowych. Nie stwarzają żadnych możliwości - jedyna opcja jest 30 letni kredyt i wierność firmie, potem emerytura z ZUS. Bo swojego biznesu nie otworzysz bo nic nie umiesz, jedyne co możesz to skakać po firmach targując podwyżki ale ile można? Co do przebiegu kariery, im wyżej tym większa bufonada, polityka typu jak będę trzymał z tym to mam szanse przeforsować to i tamto. Nie ma miejsca na jakieś indywidualne projekty wszystko to jest narzucane i notabene jest to dalej klepanie tylko czego innego i w inny sposób. Tym gorsze ze wiąże się z uprzykrzaniem życia ludzi niżej ode mnie nonsensem, a dobrze pamiętam jak to jest tam być. Bycie managerem, tak pożądane gdy jest się juniorem nie ma żadnego związku z managmentem czyli zarzadzaniem, ma związek tylko z tym co opisałem wyżej, plus ciągnięciem ile się da benefitów włącznie z opłaconymi dość drogimi certyfikatami typu acca które może kiedyś dadzą szanse iść do normalnych firm na wyższe stanowisko. Od razu mówie ze nie znam nikogo komu to się udało, bo taki background znaczy tyle co nic. Należy rozróżnić te 2 firmy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów