Opinie o Parens Rzeszów (Parens Sp. Z O.O.) w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Parens Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Parens Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parens Sp. z o.o. w Rzeszów

zacary
Inne

Zgłaszacie się do pseudo kliniki w nadziei, że oni mają misję. Nie-jesteście tylko ich wpłatomatami. Sugerowanie się odległoscią do placówki zwiodło również nas. Wykorzystując wasze pragnienie potomstwa bez żenady będą was drenować z kasy wmawiajac koniecznosć dokonywania wielu niepotrzebnych , bolesnych i kosztownych badań zawartych w pakietach. 5-8minut rozmowy a własciwie monologu, bo nikt nie spojrzy nawet na badania, które przynieślićie, nikt nie podejdzie do was po ludzku. Wielce szanowny lekarz postuka w klawiaturę i odprowadzi was do rejestracji, tak paragon na 270zł i wypad. Nikt nie ustali z Wami żadnej scieżki działania przy tej okazji, nie opowie Wam o tym, po co przyszliście. Monolog, kasa, wypad. To nie jest przyjazna placówka medyczna, to fabryka do zarabiania. Takie wizyty sam mogł bym przyjmować. Czujemy się (usunięte przez administratora) i okradzeni. szczerze odradzamy. Nigdy wiecej do nich. I jeszce jedno. Pozytywne opinie nie są pisane przez pacjentów, a negatywne są usuwane, bo nie widzę moich 2 poprzednich.

Zostaw merytoryczną opinię o Parens Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Parens Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podwisłocze 21
    35-309 Rzeszów
  • NIP: 5170089579 REGON: 691786880 KRS: 0000212248
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Parens Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii