Opinie o cocolita.pl - SHOKO Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cocolita Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cocolita Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cocolita Sp. z o.o. w Rzeszów

Jakie teraz eventy branżowe szykują się ten bieżący rok? Zastanawia mnie też ocena tych z ubiegłego, o ile jest tu ktoś kto faktycznie brał udział i mógłby się odnieść. w ofercie dla specjalisty ds. zakupu o nich wspominają ale bez szczegółów

Dzień dobry, gdzie można znaleźć tę ofertę dla Project Managera? Kolejny raz widzę, że zadano o nią zapytanie a nie wyświetliło mi się nic w przeglądarce. Posiadam doświadczenie, jestem zainteresowany wymaganiami jakie są teraz stawiane kandydatom, ktoś je zna i może omówić?

Były pracownik Nowy wpis

Jako były pracownik przy obsłudze klienta w punkcie w Krakowie powiem ze praca ma chyba jednak więcej plusów niż minusów, aczkolwiek każdy musi sam sobie określić, plus taki ze w Krakowie nikt nie stał nade mną, kontakt z górą był płynny i raczej bezproblemowy, chyba ze z siostrą szefa ale na to byłam przygotowana bo wiem jak to wyglada jak się kasę ma po rodzinie. Byłam dość krótko ale fajne dziewczyny pracują na miejscu, jak cos się działo to się trzymałyśmy razem i to nam dawało dużą motywacje.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Cocolita Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Project Manager?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cocolita Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

A to teraz jest jakaś dostępna oferta, że kandydat jakiś czas temu pisał? Gdzie jeszcze są dodawane? ja mam tylko te dla specjalisty ds. zakupów ale jest sprzed paru miesięcy. Zastanawiam się przy tym, czy teraz na przełomie roku miały miejsce jakieś podwyżki? wtedy pisali o widełkach do 6500 zł a teraz jakie są?

kandydat

Po przejrzeniu Państwa wymiany opinii/zdań zdecydowałem się wycofać z kandydatury na oferowane stanowisko. Szczególnie rzuca się w oczy brak kultury i agresja osób "broniących" stanowiska firmy. Najwyraźniej nie są Państwo w stanie oddzielić warstwy emocjonalnej od biznesowej / profesjonalnej. To nie wróży dobrze na przyszłość jakiejkolwiek zdrowej relacji biznesowej / zawodowej. Żegnam.

Cos może się zmieniło w tych rekrutacjach, o których z rok temu pisali? Widnieje teraz w sieci oferta dla doradcy klienta, myślę czy by nie aplikować, ale tutaj nie ma niczego w miarę aktualnego i teraz już sama nie wiem… tu przerwa jest płatna czy nie? widzę ze podają godziny od 9:00 do 19:30. Jest elastyczna może?

Przechodzilam proces rekrutacyjny na stanowisko Ecommerce managera, rozmowa przeprowadzona z mlodziutka osoba z agencji, ktora nie dosc, ze byla nieslowna to jeszcze nie do konca sama wiedziala o co chodzi. Kontakt zamiast pk dwoch dniach, wyszedl po trzech tygodniach. Szkoda czasu na slabe rekrutacje.

@Kandydat

po trzech tygodniach? z jakich przyczyn tak właściwe i jak został przedstawiony ostateczny feedback? ciekawa jestem jak duża pula osób chciała się zatrudnić na tym stanowisku, 3 tyg wynikają z liczby kandydatów?

Ziomeczek
@Kandydat

Podpisuje sie rękami i nogami pod tym komentarzem. FATALNY proces rekrutacji, zadanie rekrutacyjne bylo absurdalne, na zasadzie „czy wiesz co to”, nie polegalo tak naprawde na rozwiazaniu case’u jak to zwykle bywa. Po wyslaniu kilkunastu stron prezentacji dostalam po kilku tyg odpowiedz ze „dziekujemy”, bez zadnego, ale to zadnego feedbacku, mimo prosby z mojej strony. Dodatkowo, poziom jezyka angielskiego w zadaniach rekrutacyjnych byl na takim poziomie, ze nie dalo sie tego zrozumiec. Niestety, przepalony czas, brak szacunku do czasu poswieconego przez kandydata. Ogolnie da sie odczuc, ze to Januszex.

Czy pensja w Cocolita Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Project Manager, ich ogłoszenie jest 14 września na Pracuj.pl.

Rodzinny (usunięte przez administratora) a nie firma. Wyzyskiwanie pracowników, oszukiwanie klientów. Panosząca się Sanderka myśli, że jest królową życia a tak naprawdę to zakompleksiona, niedoceniona w życiu przez nikogo poza swoim starym łamaga. Nie polecam.

Sfrustrowany wypowiedzia

Za takie pomówienia są paragrafy i to jest złamanie zasad Rodo więc proszę spodziewać się wezwania z GIODO i odbierać polecone z poczty. Jestem klientem tej firmy i zdaję się że reklamację zgłasza się w BOK , info można znaleźć na stronie z łatwością a nie na gowork. Nie pozdrawiam

@Sfrustrowany wypowiedzia

Proszę się zapoznać z zasadami RODO bo chyba nie rozumie Pani na jakich zasadach to działa. A paragrafy na firmę również są i to sporo więc polecam zająć się sobą, lub zapraszam do „pracy” w tej „firmie” haha

Kapitan bomba
@Anonim

Idzie rak, nie-bo-rak jak odbierze polecony będzie niesmak..jak ktoś tak niekompetentny lub wylewający żółci z innego powodu może zapraszac do współpracy w tak nepotycznej i nieetycznej firmie? Przecież to nieludzkie życzyć innym nieszczescia...dziękuję za dobre rady i też proszę zająć się ale w tym przypadku swoją paranoiczna częścią osobowosci bo jest nad czym pracowac

Lawyer
@Sfrustrowany wypowiedzia

Chyba pan/pani nie wie czym są regulacje RODO i czym instytucja GIODO. Proszę wpisać w google to rozwinie się ten skrót. Nikt nigdzie nie ujawnił ani nie udostępnił danych wrażliwych firmy ani pracowników tylko wyraził opinię, negatywną bo negatywną ale opinię. A i jeszcze tak ku pańskiej słabo wykształconej wiedzy z tego obszaru. Imię to nie jest dane wrażliwe. Prędzej można z tym komentarzem założyć sprawę o zniesławienie ale to też na 99% będzie przegrana. I proszę nie straszyć ludzi, że dostaną polecony bo zaraz ja zgłoszę do GIODO, żeby zrobili kontrolę pod kątem przechowywania danych wrażliwych takich jak nazwisko i adres (chociaż na 100% ich nie macie bo musielibyście mieć zgody tej osoby na przechowywanie takich danych) ale co ja będę tłumaczyć komuś nieświadomemu kwestie prawne.

b1lack
@Sfrustrowany wypowiedzia

Bardzo ciekawe, do tej pory nie dostałam wezwania.

@b1lack

A uważasz, że powinieneś takie otrzymać? z jakich przyczyn jeśli już? pisałeś coś tu na forum niezgodnego z prawdą? jeśli jakoś niedawno jeszcze pracowałeś to napiszesz coś o aktualnych warunkach? co było ostatecznym powodem odejścia?

Dominik

Może (usunięte przez administratora) farfocle zacznijcie się podpisywać swoimi imionami a nie podszywacie się pod innych ludzi tak jak robicie to z Dżesiką i Alicją . Macie jaja w internecie, a poza jesteście zwykłymi ciotami, bo się boicie wyrazić opinii o firmie w swoim imieniu, a spotkania w firmie z szefem są żeby powiedzieć co jest nie tak. Wtedy morda na kłódkę, nic Wam nie przeszkadza.

@Dominik

Hej, ale dlaczego Ty tak od razu toksycznie tutaj wjeżdżasz z takimi tekstami? I oczywiście się zgadzam z tym, że należy szefowi mówić wprost co i jak, pytanie tylko dlaczego niektórzy się boją, skoro tego nie robią? Mogą mieć za to jakieś nieprzyjemności gdy poruszy się z nim jakiś drażliwy temat?

Dominik
@Alicja

25 lat więzienia, albo 100 zł grzywny i prace społeczne.

@Dominik

Trochę spora rozbieżność pomiędzy latami więzienia a tą grzywną.. Mimo wszystko skarg od jakiegoś czasu tu nie ma, wiadomo dlaczego? Poprawiło się? widziałam na stronie, że szukają na dwa stanowiska. Współpracowały ktoś jako Copywriter w ostatnim czasie? Można polecić współpracę?

John

Jako firma prowadząca wysyłkę jest na poziomie raczkującym, pani logistyk niekopetentnie zarządzająca magazynem. Siostra szefa uważająca się za nie wiadomo kogo, oceniająca wszystkich z góry a gdyby nie brat to dalej sprzedawałaby majtki w galerii. Pracownicy nie są równo traktowani, jeden może drugi nie. Ciągła inwigilacja pracowników magazynu poprzez monitoring. Jeśli ktoś chce poczuć się jak śmieć i nic nie warty pionek jest to praca dla niego.

N
@John

Potwierdzam

Iza

Jak wygląda rozmowa o pracę na stanowisko doradca klienta w cocolita?

Dżesika

Firma żenua… Jurek „szef” łazi po magazynie, rzuca ku*wami na pracowników dokarmiających kota, którego sam przygarnął i kazał karmić.. Wydaje mu się że prowadzi (usunięte przez administratora). Wszystkie niepowodzenia „szefowskiej familii” są przekładane na pracowników. Pani Sanderka córcia Jureczka zlewa ciepłym moczem wszystkich, którzy przyjdą z problemem. Ogólnie zero podejścia do pracownika. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to każdy patrzy tylko na siebie. Zero współpracy… podpie*dalanie się na wzajem, obgadywanie i podstawianie nóg (dosłownie). Reasumując wyzysk, chamstwo, kiła i mogiła. Nie polecam nawet pytać o prace w tej „firmie”. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze.

Adrian
@Dżesika

A w tym wyzysku o co chodzi bo już co najmniej druga taka opinia?

@Dżesika

Tu chyba również przyda się Rodo I działanie GIODO. Dzesika, odbieraj polecone z poczty! Kultury osobistej Cie nie nauczę,to wina słabej edukacji i braku wychowania przez rodziców a wystarczyło normalnie pracować wg umowy i nie interesować się kotem. Kto ci zabroni stworzyć prężną firmę i zatrudnienia krewnych?

Dzesika

Oj chyba uderzylam w czuły punkt Sanderki. Za takie pogróżki i łamanie kodeksu pracy to raczej wy powinniście się spodziewać listów i wezwań. Praca na zasadach jak za (usunięte przez administratora) I nie ma tutaj nic do mojego wychowania ani edukacji… to pani traktuje z góry pracowników jak chorych i niedołężnych co świadczy o pani wychowaniu a raczej jego braku. Ale do takiego zakutego łba nic nie da się już wcisnąć. Kiedyś karma do was wróci i tyle. Jedyne co potraficie to zastraszać czyli tak jak było podczas pracy jak i po. Żenada.

Brajan
@Dzesika

Pamiętaj, że to co widzisz w otaczającej Cię rzeczywistości jest dokładnie tym co sama w sobie nosisz. Mogę napisać tylko tyle - szczerze współczuje. Nie wiem jak trzeba bardzo mieć nudne życie, żeby spędzać je na goworku. Nic dziwnego, że jesteś sfrustrowana. Rozumiem, że chcesz "przestrzec" innych przed pracą w tej firmie i dzielisz się swoimi odczuciami ale przypomnę Ci, że to są Twoje odczucia. Każdy samodzielnie myślący człowiek buduje swój światopogląd w oparciu, o własne potrzeby i odczucia. Pomiając kwestie tego, ze masz prawo do wolności słowa - zauważę tylko, że język którym się posługujesz to język "rynsztokowy". Nie generalizując - niestety to demaskuje jakiego pokroju człowiekiem jesteś. Nie mam więc watpliwości, że Twoja opinia jest tak wiarygodna jak kultura Twojej wypowiedzi. No i na koniec życzę Ci jednak nie palenia mostów za sobą. Nigdy nie wiesz kogo spotkasz na swojej drodze. Pamiętaj też, że ta platforma nie jest anonimowa. I na koniec napiszę coś, co pewnie bardzo Cię zaskoczy. Nie, nie pisała tego "Sanderka" Także jak widzisz - nie każdy podziela Twój "rozbudowany" światopogląd. Szczere - powodzenia i zastanów się nad życiem.

Stary
@Brajan

A ja akurat zgodzę się, opinią „dżesiki”. Sam tam byłem pracownikiem i wiem, co się dzieje w firmie( a przynajmniej działo). Nie broniąc tutaj nikogo pragnę zauważyć iż ty broniący również spędzasz czas na gowork.pl

Brajan
@Stary

Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Tylko, że takie zdanie jest nic nie warte :) Tak jak napisałam - własną opinię wyrabia się na podstawie swojego doświadczenia, ktore jest ściśle powiązane z naszą osobowością, charakterem i podejściem do życia. Jak ktoś jest roszczeniowy to taki będzie zawsze. Nie ma znaczenia gdzie będzie pracował. Jak ktoś jest malkontentem to taki będzie zawsze nie ważne gdzie będzie pracował. Jak ktoś jest leniwy to taki zostanie - chyba, że stanie się coś co odmieni jego życie. Ja napiszę wręcz przeciwnie - że lubię swoją pracę i polecam. Znając życie napiszesz, że jestem osobą X albo Y. Nie, nie jestem. Więc niech Ci to da do myślenia.

@Dżesika

Co.XD może się znielubił z tym kotem nagle? W sumie to kazał go popędzić czy szuka pretekstu, żeby na ludzi pokrzyczeć? Takich rzeczy to nie powinno się właściwie zgłaszać?

pola

Czy ktoś mi napisze jak z godzinami pracy w cocolita? i jaka wypłata? ;)

Dodają ogłoszenie, że poszukują pracownika a nawet nie wyświetlają wysłanej wiadomości z CV. Mija prawie miesiąc, CV wysłane kolejnego dnia po pojawieniu się ogłoszenia, od czasu do czasu są aktywni na Olx, ale nawet nikt nie raczy wyświetlić... Więc jak to w końcu jest, szukają pracownika czy nie? Bo z obserwacji podejścia firmy do rekrutacji odnoszę wrażenie że nie.

pxl
@Kandydat

Przyłączam się, niestety mam taką samą sytuację.

Potwierdzam
@Kandydat

Wysłałam aplikację przez olx, po 3 dniach ktoś łaskawie zapytał jaki etat mnie interesuje. Moja odpowiedź została pozostawiona bez odpowiedzi, a następnie aplikacja oznaczona jako odrzucona. Mało profesjonalne podejście. Takim zachowaniem nie tylko nie zachęcacie Państwo do kandydatury, ale tracicie stałych klientów sklepu...

A.

Czy ktoś może ostatnio pracował bądź nadal pracuje w tej firmie? W szczególności chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w magazynie, jaka jest atmosfera i wynagrodzenie. Bedę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Była pracownica
@A.

Mogę się wypowiedzieć jako była pracownica na magazynie Cocolity, gdzie pracowałam niecałe dwa lata. Sama praca odrobinę nudna, ale fajna atmosfera w firmie to rekompensuje. Jako osoba zatrudniona na umowę zlecenie miałam możliwość wyboru dni pracy, co było dla mnie bardzo istotne jako studentki. Pozostał mi duży sentyment do tego miejsca i zostałam ich stałą klientką.

Dariusz

Jak to wygląda ze zwrotami w Cocolita? Chodzi mi o perfumy... czy jak otworzę flakon to nadal mogę go odesłać, czy już nie ma takiej opcji? Ile jest na to czasu? W jakiej formie zwrot - bon czy pieniądze?

Lolita

Firma dziad, janusze i grażyny biznesu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cocolita Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Cocolita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cocolita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cocolita Sp. z o.o.?

Cocolita Sp. z o.o.
  • Wrzosowa 36