Opinie o Fundacja Heros w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Heros, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Heros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Heros w Rzeszów

Zadowolona
 Rekomendacja

Rewelacyjne kursy ze stypendium dla osób z niepełnosprawnością. Super pomoc doradcy zawodowego.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fundacja Heros?

Zadowolona
 Rekomendacja

Mania
@Zadowolona

Również polecam fundacje i współprace z P. Dominiką

K.
@Mania

jeżeli chcesz być nabity w butelkę to również polecam współpracę z p. Dominiką. Na początku jest bardzo miła, obiecuje zatrudnienie po szkoleniu, staże. Przedstawia wszystko w bardzo korzystny sposób,obiecuje gruszki an wierzbie i na tym się kończy. Po zakończeniu szkolenia żadnych konkretnych ofert, tłumacz coś n okrętkę, zbywa wymyślając co krok, różne wymówki do tego stopnia, ze zaczyna się w tym wszystkim gubić. Już pominę fakt, ściągania do fundacji na spotkania w sprawie zatrudnienia tylko po to żeby zebrać podpisy.

Mania
@K.

Współczuje jeśli liczysz na to, że ktoś Ci znajdzie pracę, samemu pewnie nie robiąc nic. Ja jestem wdzięczna za bezpłatne szkolenie, super zorganizowane i jeszcze stypendium szkoleniowe. Niczego więcej nie oczekiwałam, a i tak otrzymałam masę wsparcia. Żal mi takich ludzi co tylko oczekują nic nie dając w zamian :(

Agnieszka
@Mania

@Mania, to znaczy, że Tobie udało się otrzymać propozycję pracy po szkoleniu? Jestem ciekawa Twoich doświadczeń.

Jola
@Mania

Przecież oni maja kase z pfronu za was wszystkich

Zadowolona klientka Nowy wpis
Klient
@Mania

Też polecam współpracę, P. Dominika potrafi zawalczyć o klienta i zrobi wiele, by pomóc. MD

Patryk Nowy wpis

Czy można zarabiać tygodniówki?

kalafiorek

Byłam kiedyś w Lublinie na szkoleniu z ksiegowości - poziom szkolenia żenujący. Po szkoleniu miałam otrzymać ofertę pracy w danej dziedzinie ale niestety nic takiego mi nie zaproponowano. Poświęciłam trzy miesiące na chodzenie do tej fundacji Heros i niestety żadnych efektów. Pani prezes Ewelina Skowron powiedziała mi kiedyś że mam za duże oczekiwania finansowe bo chciałabym zarabiać 3000 zł, Nie uważam że w tych czasach to jakaś wygórowana kwota. No i jeszcze wspomnę o tych doradcach zawdowych młode nieruzumiejące niczego dziewczynki. Nie polecam tej Fundacji. Brak konkretów i tylko zbierają podpisy za wszystko.A pani prezes niech się dowie na przyszłość jak różne są stawki i progi podatkowe bo niczego nie rozumie.

co to to nie Nowy wpis
Klient
@kalafiorek

To chyba w Lublinie, szkolenia w Rzeszowie są ekstra !

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Heros? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik biurowy z obsługą klienta dla osób z orzeczeniem?
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Rzeszów
Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.
(37 opinii)
logo firmy Monter Regałów Magazynowych
RS Service-2 Sp. z o.o.
(12 opinii)
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Rzeszów
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Poszukiwani pracownicy ogólnobudowlani, murarze, cieśla szalunkowy
Rzeszów
Wolf Technoprojekt sp. z o.o. s.k.
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Agata

Czy istnieje system premiowania dla pracowników ?

Agnieszka

@Kasia To super, bardzo się cieszę, że udało Ci dostać pracę za pośrednictwem Fundacji Heros. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Jak przebiega Wasza współpraca? Zachęcam Cię gorąco do dyskusji, bowiem uwagi w niej zawarte mogą okazać się pomocne dla zainteresowanych.

Jacek

Może ktoś napisze co słychać w firmie?

Monika
@Jacek

Obecnie będę mieć realizowany staż, wiem, że są też szkolenia dla osób z orzeczeniami. Ja polecam :)

Kasia

Ja byłam w projekcie w fundacji i jestem bardzo zadowolona, dzięki fundacji mam pracę!

Stella

Trochę zastanawiające jest to, że od dawna nikt nie pisze.

Tadek
@Stella

Widocznie świetnie realizują projekty :)

Maria

Polecam wszystkim fundację heros !

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Heros - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fundacja Heros