Opinie o Fundacja Heros w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Heros. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Heros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Heros w Rzeszów

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fundacja Heros?

Hubi

Zdecydowanie NIE

Patryk

Czy można zarabiać tygodniówki?

kalafiorek

Byłam kiedyś w Lublinie na szkoleniu z ksiegowości - poziom szkolenia żenujący. Po szkoleniu miałam otrzymać ofertę pracy w danej dziedzinie ale niestety nic takiego mi nie zaproponowano. Poświęciłam trzy miesiące na chodzenie do tej fundacji Heros i niestety żadnych efektów. Pani prezes Ewelina Skowron powiedziała mi kiedyś że mam za duże oczekiwania finansowe bo chciałabym zarabiać 3000 zł, Nie uważam że w tych czasach to jakaś wygórowana kwota. No i jeszcze wspomnę o tych doradcach zawdowych młode nieruzumiejące niczego dziewczynki. Nie polecam tej Fundacji. Brak konkretów i tylko zbierają podpisy za wszystko.A pani prezes niech się dowie na przyszłość jak różne są stawki i progi podatkowe bo niczego nie rozumie.

co to to nie
@kalafiorek

To chyba w Lublinie, szkolenia w Rzeszowie są ekstra !

Agnieszka

@Kasia To super, bardzo się cieszę, że udało Ci dostać pracę za pośrednictwem Fundacji Heros. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Jak przebiega Wasza współpraca? Zachęcam Cię gorąco do dyskusji, bowiem uwagi w niej zawarte mogą okazać się pomocne dla zainteresowanych.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Heros? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca dla osób z orzeczeniem (ochrona, prace porządkowe)?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Jacek

Może ktoś napisze co słychać w firmie?

@Jacek

Obecnie będę mieć realizowany staż, wiem, że są też szkolenia dla osób z orzeczeniami. Ja polecam :)

Ja byłam w projekcie w fundacji i jestem bardzo zadowolona, dzięki fundacji mam pracę!

Stella

Trochę zastanawiające jest to, że od dawna nikt nie pisze.

Tadek
@Stella

Widocznie świetnie realizują projekty :)

Maria

Polecam wszystkim fundację heros !

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Heros - Rzeszów

• Jak się pracuje w Fundacja Heros?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Heros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Heros?

Fundacja Heros