Opinie o BusPol Kamil Kizior w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BusPol Kamil Kizior. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BusPol Kamil Kizior na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BusPol Kamil Kizior w Rzeszów

Muniek

Jeździć można, warunki dobre i ogólnie jest ok

Kierowca - 100% prawdy

Wszystkie te wpisy "kierowców" to sobie szef sam napisał. Ja się dziwię kto za 300zl przy 50godzinowej trasie mówi że jest ok ? Ludzie to znaczenie mniej jak najniższa krajowa i jeszcze na dodatek na czarno Szef miły? Jak przychodzi do wypłaty i mówisz ze rezygnujesz bo dla cb za taka poniewierke to za mało to słyszysz ze marzą ci się wielkie pieniądze ze tak w życiu nie osiągniesz - no tak 6zł na godzinę to faktycznie ogromna kasa. Pracuję teraz w meblowym nie jest lekko, zarabiam najniższa krajową ale mam umowę i 40godz cykl pracy a za nadgodziny mam płacone. Wszystkim tym którzy zamierzają tam jeździć szczerze nie polecam, zapewne teraz już tak osiolkow nie będą szukać bo się ilość tras skurczy ale niech mój wpis będzie przestrogą dla tych którzy zamierzają się tam "zatrudnić"

Mati
@Kierowca - 100% prawdy

Zgadzam się w 100%

pan

Pracowałem dla nich dlugi czas, teraz niestety już zdrowie nie te. Ale ogólnie to było w porządku, bo dobrze płacili.

kijowksi

Wypłata- zawsze w ternminie Wysokosc wypat- zalezy od ilosci klientow, ale ja jestem zawsze zadowolony Atmosfera- no to też zalezy od klientow :DDD Szef- bardzo przyzwoity czlowiek, taki po prostu normalny

Firma BusPol Kamil Kizior poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Antek Trampek

Bardzo lubię jeżdzic z Bus Polem bo jest przyjemnie,kierowca zawsze miły i dbają o czystośc bo busy wysporątane,pachnące.Przejazd nie wychodzi jakos drogo.Wiec ja polecam jak coś.

Pompon

Pracodawca okej, wypłacalnny, dobrze nas tu traktują. Mi się podoba.

MIREK 238
@Pompon

Powiedz coś więcej o tym jak się pracuje. Ile jest mniej więcej tras, jaka umowa i za ile. Kilka osób pisało że za taka trase jest 350 na czarno jak jest w twoim przypadku?

Małgosia

ja lubie tego rpzeoźnika, kierowcy nie szaleją na drogach, w środku czysto, niedrogo. Jest okej, polecam.

Cal

Właśnie złożyłem CV, mam nadzieje ze się odezwą, słyszałem, że maja zapotrzebowanie

Ent

Wysłałem Daj znać jak się potoczyły twoje losy, ciekawi mnie czy zmienili taktyke podejścia do ludzi

bpdz
@Ent

Ta sama stawka.... miales racje za tyle to sie pracowalo jak stawka krajowa byla 1500 brutto chlop rozwozacy pieczywo wiecej zarabia ......

Nie Polecam !!!! Trasa Holandia - Polska, spóźnili się po mnie ponad 10 godz. Poziom żenujący osoby, która dokonuje zapisów. Kiedy zadzwoniłam dowiedzieć się po 4 godz opóźnienia czy wgl dojadą, dystrybutor czy kto to tam siedzi powiedział że będą w przeciągu godziny max 2, czekałam jeszcze 6 i nikt nie raczył zadzwonić Ja rozumiem pokonują duże trasy i spóźnienia są i będą, ale takie podejście do klienta? NIE POLECAM !!!!!

gilu

ja jeździłem kilka miechów i kasa zawsze była na czas, a stawka też całkiem dobra jak na prace kierowcy

kiero
@gilu

6 zl za godzine....

do-gilu
@gilu

stawka dobra a ile miales placone ?

dobre busy

pasak

Brak zastrzeżeń- kierowcy mili ceny konkurencyjne

Najlepsza Firma nigdy nie zostalem na lodzie .Polecam Marcin

malvina

Również polecę przewoźnika, świetna jakość usług i błyskawiczny transport

Luiza

ze Świętokrzyskiego chyba jedyne normalne busy, gdzie da się dogadać z biurem i kierowcami dlatego nawet jak są jakieś opóźnienia to można przymknąć oko

viktor
@Luiza

zgadzam się!!!!! ogólnie zagranice jeszcze od 3 lat, wiec wiem jak moze wygladac sytuacja z busami, czasem to wola o pomstę do nieba, tu tez by mozna kilka rzeczy poprawic, ale ogolnie jest spoko

Dexter

ja ich wybieram, bo sa najtańsi, cała reszta to tylko szczególy, jadac 12-15 godzin trudno mowic o wygodnych busach, bo po takim czasie zadne nie sa

wigi

ja ich lubie za te nowe wygodne busy i to ze podwożą mnie pod sam dom

Gabrys

kilka rzeczy można by o tej firmie powiedziec, ale na pewno nie to ze nie płaca ...........

Kalinski

no z busami tak jest, różne warunki pogodowe i różni ludzie, więc trzeba się liczyc z opóźnieniami..........

Maciek

Dwa razy z nimi jechałem, busy wygodne za pierwszym bylo wszystko w porzadku, a za drugim bylo poznienie ponad godzine, wiec tak srednio

Zostaw merytoryczną opinię o BusPol Kamil Kizior - Rzeszów

• Jak się pracuje w BusPol Kamil Kizior?

Zobacz opinie na temat firmy BusPol Kamil Kizior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BusPol Kamil Kizior?

BusPol Kamil Kizior
  • 85