Opinie o Projekt-Praca w Rzeszów

Projekt Praca to agencja pracy tymczasowej z Rzeszowa. Zajmujemy się leasingiem pracowników tymczasowych,profesjonalnymi rekrutacjami, obsługą kadrowo-płacową, outplacementem, usługami BHP.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt-Praca w Rzeszów

Praca w magazynie z książkami Miejsce pracy: Erfurt. Pracował ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jak i pracodawcy? J(usunięte przez administratora)

Marika
@Anonim

Też jestem ciekawa tej pracy. Może wie tez ktoś, jak wygląda dojazd do pracy? Jest firmowa podwózka czy trzeba samodzielnie to sobie ogarniać? Może jakieś busy, które zawożą pracowników? Albo finansowanie biletów komunukacji?

Elżbieta Nowy wpis
@Anonim

Też właśnie jestem ciekawa, dzwoniłam 2 razy pod dwa podane numery i nikt nie odbiera telefonu

Alka Nowy wpis
@Elżbieta

I co dodzwoniłaś się do firmy? Też weszłam tutaj żeby zobaczyć coś na temat pracy. Chciałabym wiedzieć przede wszystkim jakie są wolne etaty dla kobiet i kiedy w razie co planowany jest wyjazd.

Na ich stronie wielki baner, że szukają pracowników produkcji, ja bym był chętny na magazyniera iść z tego ogłoszenia niżej, akurat niedługo kończę współpracę z poprzednią firmą. Tam podane są godziny pracy 7-15 w ogóle, ale też wspominają o nadgodzinach. Jak często musicie zostawać? Tylko chętni czy trzeba?

Anonim Nowy wpis

Brak odzewu ze strony agencji, kazali zadzwonić i nikt nie odbiera

Żadnych aktualnych ofert pracy nie widać na ich stronie, ani w sieci. Jest tylko formularz do przysłania im aplikacji. Ale na co tu wysyłać CV, skoro nie piszą na jakiej umowie zatrudniają, ile płacą, ani jakie warunki zakwaterowania zapewniają? Korzystał ktoś ostatnio z usług tego pośrednika?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Projekt-Praca? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Projekt-Praca pracuje się na open space?

Krzywka

Jestem u progu podjęcia pracy przez Projekt-Praca, rekruterka bardzo miła i rzeczowa, a nagle widzę takie opinie i nie wiem co myśleć i co mnie czeka. Oferta to magazyn z książkami w Erfurt. Ktoś mi może powiedzieć coś więcej? Nie chcę wyrzucić w błoto pieniędzy na wyjazd.

Agnieszka

Nie polecam w żadnym wypadku tej firmy!! Rekruterzy bezczelni i opryskliwi, nie odpowiadają na emaile nawet jednym słowem. Potrafią rozmowę zakończyć rzuconym telefonem. Skandaliczne zachowanie.

Gabriela
@Agnieszka

Potwierdzam, bardzo bezczelne zachowanie. Rozłączanie się w trakcie rozmowy oraz chamskie oddzywki na poziomie 10letniego dziecka.

My Polacy
@Agnieszka

To prawda bo dziś dzwoniłam i pani zbyła mnie

Komisjonowanie Erfurt

Witam czy był ktoś lub jest na komisjonowaniu książek w Erfurt przez tą agencje i może dać swoją opinię?

Odp.
@Komisjonowanie Erfurt

Odradzam, obiecają Ci komisjonowanie ksiązek a na miejscu dowiesz się że będziesz robił/robiła zupełnie coś innego, mogą dać Ci znacznie gorsza pracę, której nikt nie chce wykonywać.

Kamila
@Odp.

To w umowie przed wyjazdem nie jest wyraźnie napisane, że będzie to praca przy książkach? :0 Albo inna, taka do której się zgłaszasz?

Odp.
@Kamila

Polska agencja pracy nie może zatrudnić pracownika na Niemiecką umowę o pracę więc zwykle kieruje do niemieckiej agencji pracy z którą ma podpisaną umowę dlatego rzadko kiedy ma się możliwość podpisania umowy o pracę przed wyjazdem jeszcze w Polsce, najczęściej jest to możliwe dopiero na miejscu w Niemczech a sama umowa o pracę też zwykle nie określa zakresu obowiązków tylko jest bardzo ogólna, np. stanowi że zostajesz zatrudniona na stanowisku pracownika magazynu i to wszystko, to znaczy że zgodnie z umową o pracę mogą dać ci zarówno pracę kierowniczki magazynu jak i sprzątaczki magazynu bo i jedno i drugie to pracownik magazynu.

My Polacy
@Komisjonowanie Erfurt

Nie polecam,pani rekruterka bardzo niemiła,nie zależy jej na kandydatach bo podczas rozmowy nie ingerowała w chęci rozmowy

Ko

Moim zdaniem (usunięte przez administratora) jak nic - oferują daną pracę a na miejscu już w Niemczech dowiadujesz się że masz wykonywać zupełnie inną pracę na znacznie gorszych warunkach a jeśli tylko odwazysz się spytać skąd ta rozbierznosc to od razu słyszysz że już nie są tobą zainteresowani i masz sobie wracać do domu jeszcze zanim wogole przystąpisz do jakiejkolwiek pracy i twoje kilkaset złotych wydane na transport do Niemiec idzie w przysłowiowe błoto.Agencje Projekt Praca i Transport Łukasz Pałka zdecydowanie nie polecam, trzymałbym się od niej z daleka.

@Ko

Niedobrze że w ten sposób traktują pracowników. Bo jeśli tak się zaczyna praca to nie wróży to dobrze na przyszłość. Pracownik ma też swoje prawa. A nie zastraszanie że od razu zwolnią. Co to w ogóle jest?

Kamilolp

Czy był ktoś w pracy przez tą agencję? Czy jest godna polecenia ?

@Kamilolp

Również odwiedziłem wątek z nadzieją, że czegoś się dowiem. Zainteresowała Cię któraś z ofert dodanych aktualnie przez firmę Projekt-Praca?

Kamilolp
@Mirosław

Tak, interesuje mnie wyjazd na komisjonowanie w Erfurcie, ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tej agencji.

Beata
@Kamilolp

Jak to nie możesz znaleźć opinii o tym pracodawcy? Masz je chociażby tutaj, na GoWork i z tego co widzę w większości są to bardzo pozytywne opinie. Myślę, że warto zainteresować się pracą przez Projekt-Praca, a może już to zrobiłeś?

Praca
@Kamilolp

I jak? Zdecydowałeś się na pracę? Bo mamy wyjeżdżać też w to samo miejsce.

@Kamilolp

Czy dowiedxialas się coś ???

Wiesław

W pewnym sensie firma jest pracodawcą a generalnie to dobra firma!

Kuba

Projekt-Praca to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy a takiej opinii za nic się nie dostaje. Może trzeba ocenić siebie?

Agnieszka
@Kuba

Ocena samego siebie nie ma tu tu do rzeczy :) Zagraniczne agencje pracy czy same firmy odnoszą się do potencjalnych kandydatów na pracowników zupełnie inaczej, kulturalniej :) Znam to z autopsji . Ciągle potwierdza się, że warto szukać pracy poprzez zagraniczne agencje a nie polskich pośredników, pozdrawiam z poza Pl

vovo
@Kuba

To nie pracodawca tylko posrednikiem .

@vovo

Masz rację. Firma Projekt-Praca jest agencją pośrednictwa pracy, która specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu kadr i rekrutacji pracowników. Rekrutują pracowników dla swoich wieloletnich klientów w Niemczech. Oferują pracę sezonową, lub stałą w magazynach, na produkcji, lub przy zbiorach. Czy Ty wyjeżdżałeś z tą firmą i mógłbyś przybliżyć warunki pracy, zakwaterowania i wynagrodzenia? Na stronie http://projekt-praca.pl/ jest dużo ofert rekrutacyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Mietek
@Mirosław

praca całkiem znośna, kontakt z koordynatorem w miarę dobry, najważniejsze na takim wyjeździe są zarobki po to się tam jedzie a nie odpoczywac i zwiedzać. Ja nie narzekam, warunki mieszkaniowe i transport do pracy dobry.

Jolanta

Na stronie firmy Projekt-Praca są nowe ogłoszenia o pracę w Niemczech w różnych lokalizacjach na stanowiska: pracownik linii produkcyjnej, operator maszyn, operator wózka widłowego, magazynier i inne. Oferują pracę zmianową z komunikatywną znajomością języka, zakwaterowanie, dobre wynagrodzenie, kontakt z koordynatorem projektu. Link do strony http://projekt-praca.pl/dla-kandydatow/oferty-pracy/ Prócz tego jest oferta dla studentów i absolwentów, którzy chcą zarobić, rozpocząć karierę zawodową i zdobyć doświadczenie. Praca tymczasowa to doskonała propozycja dla osób uczących się. Może kogoś z użytkowników forum zainteresuje ta oferta. Piszcie co o niej sądzicie.

Jolanta

@Mandi, czy próbowaliście zgłaszać ten fakt odpowiednim osobom? Czy mogłabyś powiedzieć coś na temat warunków pracy, umowy, kwestii takich jak zakwaterowanie i dojazd do pracy? Jeśli ktoś z Was także pracował za pośrednictwem Projekt-Praca z Rzeszowa, to zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Projekt-Praca.

kukuryudza

z tego co widze ogłoszenie z marca na pracę w magazynie jest nadal aktualne. Powiem szczerze troche sie dziwie, bo powinni bez porblemu znaleźć kogoś na to stanowisko, które skomplikowane nie jest ...

Mandi
@kukuryudza

Jeśli chodzi o pracę w Kerpen to ja odradzam kobiety polki są tam traktowane okropnie.Pracowałam tam 3 tygodnie niemra eydziera się na ludzi i nikt na to nie reaguje ja nie jestem robięem tylko człowiekiem .

Jolanta

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Projekt-Praca? Widziałam, że ten pracodawca oferuje aktualnie kilka ciekawych miejsc pracy, z tym, że wszystkie zlokalizowane są w Niemczech. Gdyby ktoś był zainteresowany pracą w tym miejscu, to zachęcam do przyjrzenia się aktualnym rekrutacjom: https://www.gowork.pl/praca/projekt-praca;pr Jak oceniacie warunki proponowane przez Projekt-Praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt-Praca - Rzeszów

• Jak się pracuje w Projekt-Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt-Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Projekt-Praca
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Projekt-Praca