Opinie o WISPOL w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WISPOL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WISPOL o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WISPOL w Rzeszów

klm Nowy wpis

inspekcji pracy sie nie boja bo daja lapowki czego sama bylam swiadkiem , firma (usunięte przez administratora) , wlasciciele to prostaki i dusigrosze , nie polecam nikomu

Janosik Nowy wpis

Dobry pracodawca ale i tak znajdzie się maruder, który będzie oskarżał, ja polecam firmę.

Firma nieprofesjonalna.(usunięte przez administratora)Brak zniżek dla pracowników na zakupy. Praca bez umowy lub czekanie miesiąc czasu az w końcu z łaską dadzą umowę....

@ja

Praca bez umowy jest niedopuszczalna, czy zgłaszałeś swoje uwagi pracodawcy? Rozumiem, że ostatecznie otrzymałeś umowę? Napisz proszę więcej o tej sytuacji, może to jakieś nieporozumienie. Wspominasz o braku zniżek pracowniczych, a czy są jakieś inne benefity?

Nick Nowy wpis
@Weronika

Pracodawca tego nie wie że praca bez umowy jest niedopuszczalna?! Hahaha

5 miesięcy bez wynagrodznia Nowy wpis

Umowy smiecoiwe. Pracujesz dostajesz cześć wypłaty. Na resztę czekasz kilka miesięcy. Właściciel myśli że jest pepkiem świata. A to zwykły prostak i (usunięte przez administratora) Miał już kilka kontroli z PIP. I dalej robi to samo. Zero poszanowania za wykonywana pracę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie WISPOL? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ktos

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Najgorsza w jakiej pracowałam. Właściciele już dawno powinni przejść na emeryturę i zamknąć ten "biznes" , bo żyją jeszcze w czasach PRLu. Zakupów również tam nie polecam, można kupić przeterminowane i stare kosmetyki..

Barbara

Autokar punktualnie przyjechał, kierowcy bardzo mili, podróż w komfortowym autokarze z klimatyzacją i wc. Polecam jestem bardzo zadowolona. Polecam

Weronika

Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś jeszcze z pracowników firmy? @xoxo wspominasz o braku umowy, jednak znalazłam ogłoszenie z tego roku, w którym jasno jest wymienione, że można liczyć na umowę o pracę. W ogłoszeniu wspominane są również oszkolenia jakie czekają na osoby zatrudnione. Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.

xoxo

Zgadzam się z wszystkimi komentarzami, właściciele to ludzie którzy " (usunięte przez administratora) mają wyżej ni (usunięte przez administratora) quot; Nie polecam pracy tam NIKOMU. Praca na czarno za 7zł, gdzie czas przepracowany nie wlicza się do lat pracy. Ogólnie firma nieprofesjonalna. NIE POLECAM!!!!!!

Weronika

Jakie benefity oferuje WISPOL swoim pracownikom?

Ala

Witam, jestem zainteresowana podjęciem współpracy z WISPOL, niestety nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Może ktoś, coś wie i mógłby mi pomóc. Słyszałam, że mają dobre warunki zatrudnienia, zaniepokoiło mnie tylko to co pisała @ewa, o trudnościach z uzyskaniem umowy.

metka

praca, pracą ale to jak te panie traktują klientów w wispolu w grafice to jakieś nieporozumienie. stalam kiedyś chyba z 10 minut przy kasie gdy pracownice były zajete rozmową, widziały ze stoję mimo to zadna nie podeszła, rzuciłam więc tym co chciałam kupić i wyszłam. potem byłam tam jeszcze kilka razy szukajac jednej rzeczy za każdym razem słysząc od pań że nie wiadomo czy będzie, trzeba pytać, słyszałam to przez kilka następnych razy. więcej tam nie pójdę

ewa

Ja też nie mam dobrej opinii o pracy w Wispolu. Duży problem z uzyskaniem umowy. Do czasu jej podpisania praca na czarno za 7 zł za godzinę. Właściciele to bardzo prości ludzie, tak jak i księgowa. Kultura osobista nie jest ich mocną stroną, nie potrafią się zachować. W sklepach nie ma żadnych standardowych rozwiązań, jak np. rabaty przy większych zakupach, karty stałego klienta itp. Moja kierowniczka bała się właścicieli, więc nic za jej pośrednictwem nie można było załatwić. To jest mała rodzinna firma, która nie działa profesjonalnie. Mnie przeszkadzało, że nie było jasnej struktury, nie wiadomo było do kogo z czym się zwrócić.

malezja

Zgadzam się niestety z prawie wszystkimi opiniamo oprócz ostatniej. Wispol to porażka jeśli chodzi o prace. Zarobki marne czyli najniższa krajowa, no chyba że robisz bez umowy żadnej wtedy 7zł na godzine, na rozmowie mówią, że szukaja kogoś na etat na umowe o pracę po czym tej umowy sie nie doczekasz, ściemniaja, że księgowa chora, albo że jakieś zastoje mają nie wiem w czym :D i tak firma rzekomo bez księgowej miesiącami funkcjonuje :D. A jak się zapytasz szanownej kierowniczki o umowę to od razu bulwersacja i daje delikatnie do zrozumienia, że jak chcesz nadal tu "pracować" to więcej tematu umowy radze nie poruszać. Praca oczywiście cały czas na nogach czy to pracujesz 8, 10 czy 12 godzin, rozmawiać na sklepie między sobą ani minuty nie można, ale jakimś dziwnym trafem kierowniczka i jej lizidupy rozmawiają sobie nieraz po poł godziny miezy klientami. Jeśli chodzi o godziny pracy, to kierownictwo chyba nie ma pojęcia co to jest rownoważny system czasu pracy, możesz iść do pracy i 3 weekendy pod rząd, oczywiście nie jest to oddane w wolnych dniach w ciagu tygodnia, możesz robić 3 dni pod rząd po 11 czy 12 godzin. I nie zgodze się, że w sieciówkach kosmetycznych jest gorzej, miałam okazję pracowac w sieciówce, musiałam zrezygnować z powodów prywatnych, ale warunki zatrudnienia były o niebo lepsze. Umowa od pierwszego dnia, socjal, przejrzysty grafik, a w Wispolu 31 stycznia nie wiesz czy 1. lutego przychodzisz do pracy :D. Jednym słowem dno i kilogram mułu, nie polecam.

ola

Witam. Złożyłam cv w wispol i wybieram się na dzień próbny.prosiłabym o szczera opinię co do pracy,warunków jakie tam panują i całej reszcie

Gosia
@ola

Pracowałam w sieciówce i dla mnie bez porównania lepsza praca jest w wispolu. Spoko możesz iść śmiało.

arti

Nie polecam pracy tam , kilka miesięcy na czarno a potem może cie zatrudnia ; totalne dno ta firma jest i dziwię się że inspekcji pracy się nie boją ( CIEKAWE DLACZEGO??)

anty więcek

Ludzie nie porównujcie Wispolu do Rossmana, Wispool to nie ta liga.Rossman to potęga a Wispol po buraczane gamonie

mariola

zgadzam się w 100000%

fiu

zgadzam się!

bryza

Szefostwo to totalne hamstwo, wyplata zawsze z poslizgiem wiecznie nie zadowolony [usunięte przez administratora] wiecznie cos im nie pasujei tylko nazekaja bardzo sie ciesze ze Rossman drepcze im po pietach brak wszelakiej kultury

Zostaw merytoryczną opinię o WISPOL - Rzeszów

WISPOL