Opinie o BusPol Kamil Kizior w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BusPol Kamil Kizior. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BusPol Kamil Kizior na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BusPol Kamil Kizior w Rzeszów

patka

Trzeba przyznac ze w tej firmie sa naprawde super fajni kierowcy i chyba odpowiedzialni. Jezdze z nimi rok i nie narzekam. Polecam przewoźnika

miro

Miałem okazje wiele razy jechać z tą firmą. Sam rozumiem, że zdarzają się opóźnienia, opóźnienia na trasie także się zdarzały z powodu wypadków czy innych sytuacji na drodze jednak zawsze zostałem poinformowany o opóźnieniu. Jestem bardzo zadowolony z przejazdów z nimi. Ceny są przystępne,kierowcy mili a także cenię sobie bezpieczny dojazd na miejsce.

Kotar

moim zdaniem, jest to firma(jedna z nielicznych) która potrafi zapewnić bezpieczny transport. Dla mnie to jes najwazniejsze, już raz przezywałam chwile grozy z konkurecją

Basia

Osobiście jeżdżę często z tą firmą i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio jechała z nimi moja mama i muszę pochwalić kierowcę, że pomógł przy bagażach,co zdarza się bardzo rzadko w innych firmach. .

Firma BusPol Kamil Kizior poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
poof

jedni są zadowoleni drudzy nie. Każdy ma prawo do wypowiedzenia się na forum, tym bardziej, że to są wszystko przydatne informacje dla osób odwiedzających wątek. Jednak należy pamiętać o kulturalnym sposobie wypowiadania i argumentowaniu.

Kacper

jechałam 4 razy tą firmą do Holandii. Fajne, wygodne busiki i przede wszystkim nie ma ścisku co rzadko się zdarza u przewoźników.

remek

Hejka ziomki... jechałem 4 razy z nimi w tym roku i spoko - obsługa w biurze miła , można dzwonić do nich późnym popołudniem i zawsze odbiorą telefon i mają wolne miejsca do końca nawet w dniu wyjazdu-mi się udało tak wskoczyć na ostatni moment ... kierowcy różni ale ogólnie dobre chłopaki - dzwonią przed dojazdem i informują o której będą na adresie ... jazda kierowcy pełna kultura...pozdro

tomczyk

Wracałam już parę razu tą firmą i nie mogłabym złego słowa powiedzieć. Kierowcy mili, pomocni jeżeli chodzi o bagaż. Miałam być na 9:00 pod adresem i tak też było.

spoko

jedna z lepszych firm przewozowych w woj. opolskim.... polecam ..... ceny tez przystępne.

cezik

Buspol to obecnie najlepsza firma którą jeździłam. Nowoczesne, wygodne busy z miłą obsługą. Polecam

kierowca

jestem kierowca i wiem jak co wyglada . O wyplaty nie trzeba sie prosic . co do kursow jest roznie . zalezy od liczby klientow . dyspozytorzy kombinuja zeby kazdy z kierowcow na chleb mial nawet jak jest slaby ruch . Jak w kazdej firmie sa ludzie i ludziska . Ja ogolnie staram sie byc mily ale to niestety wy drodzy pasazerowie potraficie zmienic nastroj na bojowy . My kierowcy odpowiadamy za wasze zycie i bezpieczny przejazd . Zaden z nas nie jest do zabawiania . Jezel chodzi zas o wlasciciela to pierwsza firma w ktorej mam mega szacun dla szefa ktoremu palma na punkcie kasy nie odwalila. Pozdro dla wszystkich. PS . Co do punktualnosci to pamietajcie ze to jest daleka trasa . Troche wyobrazni :-)

kierowca

Maciek

Witam - wracałem z Holandii dwa dni temu z nimi i było spoko , kierowca odebrał mnie z Den Haag o godzinie 18.30 i zabieraliśmy jeszcze 3 adresy ale wszystko blisko typu Zoetermer, Boskoop, Gouda i w Opolu byłem o godzinie 07.30 - zaznaczam, że jazda była kulturalna bez żadnych dziwnych prędkości. Busy wygodne

pasażer

szybko i bezpiecznie mi się z nimi jeździ. Mają nowoczesną flotę busów i konkurencyjne ceny za przejazdy. Z tego co się orientuje to jezdza glownie z podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, ale inne tez ogarna jak trzeba

kacper

od pół roku pracuje w tej firmie. Wiem ze maja duzo chetnych na kierowców, ja polecam, kursy mam regularnie, trasy fajnie poukładane. nie narzekam.

Jadźka

Witam, firma solidna .... przyjazd kierowcy zgodnie z informacja podaną podczas rezerwacji .... droga minęła w miłej atmosferze i bezpiecznie.

lili

mój kurs z nimi w miarę ok, kierowca bez szwanku porozwoził wszystkich na adres, akurat wysiadałam ostatnia, jedyne do czego moge sie przyczepić to ze wyjechaliśmy z pół godzinnym opóźnieniem bo czekaliśmy na innego busa.

pawel

z katowic do amsterdamu to jakieś 3 stówki, moim zdaniem nie duzo, a w busie max 9 osob z kierowca

Pejsi

w podkarpackim to chyba najlepszy przewoźnik i pod wzgledem ceny i pod wzgledem wygody

mhm

ja jestem sceptycznie nastawiony do opinii na takich forach, bo czesto wypisuja je jakies sfrustrowane osoby, a cos dobrego to sie rzadko pisze, bo po co

Zostaw merytoryczną opinię o BusPol Kamil Kizior - Rzeszów

• Jak się pracuje w BusPol Kamil Kizior?

Zobacz opinie na temat firmy BusPol Kamil Kizior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BusPol Kamil Kizior?

BusPol Kamil Kizior
  • 85