Apollo Film Sp. z o.o. Kino Zorza

Rzeszów

Opinie o Apollo Film Sp. z o.o. Kino Zorza

Pokorna

Nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi !

Mama

Nie polecam. Szkoda nerwów.

Ell

Marketing, nie marketing. Zmiany w tym kinie zachodzą w tempie powolnej agonii. Brak kompetencji kadr, brak możliwości na rozwój. Każdy pomysł gaszony w tempie wzrostu. Praca, jak praca. Zespół obsługi zmienia się z prędkością światła.

79"

Zmiany personalne w dziale marketingu zachodzą systematycznie co 3 m-c (okres próbny każdego nowo przyjętego marketingowca) Od momentu podpisania umowy do zakończenia tego ciężkiego okresu dociera ogromnymi krokami komunistyczna rzeczywistość - to jedyne słowa na opis sytuacji jaka tam panuje! Marne pieniądze, zero perspektyw, brak kompetencji osób zarządzających. Omijać szerokim łukiem !!!

Zostaw opinię o Apollo Film Sp. z o.o. Kino Zorza - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apollo Film Sp. z o.o. Kino Zorza