Element Zone Sp. z o.o.

Adres: Fryderyka Szopena 59 lok. 3, 35-055 Rzeszów

NIP: 8133801163 REGON: 382295054 KRS: 0000766435

Element Zone Sp. z o.o.
0 0 3 5 1

Opinie o Element Zone Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Morfeusz

Nie polecam pracować u (usunięte przez administratora) Makaron wiesza na uszy na piątkę z plusem. Człowiek nie wart zaufania, szkoda nerwów i straconego czasu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Neo

Jeśli macie czas na kłamstwa, brak wypłat i niewywiązywanie się z obietnic... proszę bardzo. Niejaki Kamil Cyrana (CEO), mnie i wielu osobom nie wypłacił należności, mimo iż każdy z pracowników wykonywał swoją pracę rzetelnie. Co miesiąc trzeba się martwić czy wypłata zostanie zaksięgowana, przy tej okazji zawsze są jakieś problemy i wymówki ze strony szefostwa. Klienci są traktowani tylko jako łatwa kasa... a kiedy pojawi się problem, trzeba radzić sobie samemu. Wszystkie przetargi i szkolenia to bajka i puste gadanie, szkoda zawracać sobie głowy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Administrator

Jak wygląda praca u nich w firmie Element Zone Sp. z o.o. w mieście Rzeszów? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Element Zone Sp. z o.o. - Rzeszów

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Element Zone Sp. z o.o.