Opinie o Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością w Jędrzejów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością w Jędrzejów

A

Stanowczo odradzam! Firma jest niewypłacalna. Pomimo zapewnień panie prezes Iwony Grudzień, nie odzyskałam pieniędzy. Wykonałam swoją pracę w terminie, wywiązałam się z umowy, minęło 3 miesiące nadal nie otrzymałam swojego wynagrodzenia. Kwota ponad 2 tysiące złotych. Zdecydowanie odradzam.

Żaba
@A

POTWIERDZAM Wszystkie opinie! Za 2 tygodnie mnie rok. Nie ma pieniędzy ani kontaktu!

E.

Byłam podwykonawcą w projekcie. Do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia za marzec i kwiecień, do tego dochodzi maj, razem prawie 6 tysięcy. Praca wykonana, potwierdzona, dokumenty wysłane. Na początku tłumaczenie o zaległościach ze względu na obsługę przez "zewnętrzną księgowość", teraz odrzucanie telefonów. Niepoważne. Odradzam współpracę.

@@E

Złożyłem fakturę do windykacji, 12.01 sprawa trafia do sądu taki niestety jest proces.

gość Nowy wpis

Ja też współpracowałam z tą firmą. Przez jakiś czas było wszystko ok, potem przesuwane terminy wypłat , aż w końcu cisza - brak jakiegokolwiek kontaktu i pieniędzy. Sprawa trafiła do sądu - wygrana.

Nela Nowy wpis
@gość

Po jakim czasie zaczęły się problemy z pensją? Tak zastanawiam się czy nie aplikować jako psycholog, bo teraz dodano ogłoszenie, ale wiadomo chcę kasę dostawać na czas... Może dla nowych pracowników są inne zasady. Praca psychologa jest pracą dodatkową, Dajcie znać ile godzin w miesiącu trzeba być dyspozycyjnym.

Były pracownik Nowy wpis
@Nela

Absolutnie nie pchałabym się już we wsolpracę z Deltą. Ja na wynagrodzenie czekałam 8 miesięcy!!! Dostałam tylko dlatego,że dzwoniłam tam codziennie i powiedziałam,że rozważam zgłoszenie firmy do instytucji finansującej dany projekt, bo jest pełno pracownik,którym nie wypłacają pensji. To nie była jednorazowa sytuacja, wszystkie wypłaty były z opóźnieniem

A

@A

Własnie widzie że nie bardzo chce płacić są problemy, wstrzymuje szkolenie fakture puszczam do faktoringu nich ich faktoring gania.

@B

Wjechał windykator, jeśli sprawa nie bedzie uregulowana wjeżdza sąd nie podaruje im. Nie bedą cisnac na moich plecach i plecach gminy. Znależli sposób łatwej kasy z Uni Europejskiej.

Żaba Nowy wpis
@A

Ja polecam nie czekać tylko złożyć sprawę do Sądu. Udało mi się uzyskać nakaz zapłaty, klauzulę wykonalności i zgłosić się do komornika. Wczoraj przelał mi należną kwotę, więc uważam że warto walczyć o swoje. Mimo że otrzymałam pieniądze po ponad pół roku.

C

OSTRZEGAM i potwierdzam wszystkie poprzednie wpisy: firma nie płaci za wykonaną pracę! Jak w innych przypadkach zapewne spotkamy się w sądzie. Szkoda, że nie przeczytałem wcześniej wpisów z tej strony... Nie rozumiem jak można tak tyle czasu nie płacić i żadne służby z tym nic nie zrobią?? Kilka dni temu znowu nowe ogłoszenia - UWAŻAJCIE, co najwyżej żądajcie kasy z góry @Pracodawca JAK WAM NIE WSTYD! Zł....

podwykonawca z lubelskiego
@C

Ja sprawę skierowałem do sądu. Mam już sygnaturę, załatwiłem sobie zaświadczenie od gminy dla jakiej ta firma świadczyła usługę przez podwykonawce, trzeba nagłośnić aby ta firma nie brała udziału w żadnych przetargach.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Psycholog/specjalista?
Mateusz

Podobnie, jak u innych, tak i u mnie spółka ma dług. Windykacja niewiele zdziałała - odzyskałem tylko część kwoty. Zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu. Ostatnio dostałem od nich propozycję współpracy. Nowy pracownik nie miał pojęcia, że odzywa się do podwykonawcy, który został (usunięte przez administratora) Ogólnie bezczelność do granic możliwości. Dodałem firmę do Krajowego Rejestru Długów, ale jak widać dalej udaje jej się pozyskiwać zlecenia od instytucji. Takie rzeczy tylko w Polsce...

odwykonawca z lubelskiego
@Mateusz

Wniosłem pozew do sądu o zapłatę w systemie nakazowym, mam zaświadczenie z urzędu gminy że zajęcia się odbyły. Mam nadzieje że się nie wywiną.

E.

Podwykonawca z lubelskiego
@E.

Mi się w ten sam sposób tłumaczyły a urzędniczki z gminy pani prezes opierdzielała.... Takie jajo. Gminie faktury za lipiec nie wystawili.

@E.

Czy zapłacili Ci w końcu? U mnie też zwlekają i dokładnie to samo tłumaczenie: że zewnętrzna księgowość, a potem już nawet telefonów nie odbierali. Nie wiem co robić, czy jest szansa, że spłacą zobowiazania.

@E
@B

Nie, nie zapłacili. Wysłałam wezwanie do zapłaty, oczywiście żadnej odpowiedzi. Należy to jasno powiedzieć: firma Delta to (usunięte przez administratora)

Yas
@@E

Co najlepsze firma startuje do kolejnych przetargów ???? mam wrażenie że powinno się ostrzegać przed nimi nie tylko tutaj tylko wrzucić informacje do placówek przynajmniej na terenie swoich okolic. Bo to co osoby odpowiedzialne za prowadzenie tej firmy robią to jest zwyczajne(usunięte przez administratora)

@@E

Mi również nie zapłacili, zastanawiam się jak zrobić aby ostrzec gminy przed tą firmą. Aby ich nie wybierano w przetargach.

lubelskie

Firma dziś mi zapłaciła za fakture za miesiac maj czerwiec

Podwykonawca2023

Firma nie wywiązuje się z warunków umowy, nie wypłaca wynagrodzeń za wykonane zlecenia, ignorując telefony i wiadomości mailowe. Na ten moment sprawa zostanie rozwiązana poprzez Sąd. Odradzam współpracy czy podejmowania jakichkolwiek działań na rzecz firmy. Okoliczne instytucje zostały powiadomione o działaniach nieuczciwej firmy, na wypadek gdyby znowu udało im się wygrać jakiś przetarg i (usunięte przez administratora) kolejnych podwykonawców.

Podwykonawca z lubelskiego

Odpisałem na pani e-maila. Firma (usunięte przez administratora) na potęge, ja sie znimi nie bede użerał, wysłałem pismo z windykacji, zaraz dostana wezwanie z sadu i tyle bedze ich. Pamiętajcie że jest to spółka z kapitałem 5000 zł wiec sami rozumiecie że nie wielki kapitał a zadłużonych na parenaście tysięcy.

Potwierdzam pozostale komentarze - firma zalega mi wynagrodzenie za maj. Przestali odpisywać na wiadomości. Jestem bardzo rozczarowana. Nie polecam.

@A

Pracowałam dla firmy w maju 2023 dotąd nie otrzymałam wynagrodzenia. Sąd musi to rozstrzygnąć. Nie polecam

B

Niestety firma jest nieuczciwa, problem z wypłaceniem wynagrodzenia. Nie polecam

YAS

Firma niewypłacalna, nie reguluje należności za zlecone działania. Brak kontaktu i woli wyjaśnienia sprawy

W Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością trwa rekrutacja na stanowisko Ratownik Medyczny. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CSW Delta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialością
  • Mikołaja Kopernika 17