Opinie o Verashape Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Verashape Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Verashape Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verashape Sp. z o.o. w Rzeszów

Bek

Na moje szczęście jestem byłym pracownikiem owej firmy. Tylko w tym roku zwolniło się już ok. 10 pracowników. Z tego co wiem w ich miejsce nie pozyskano nikogo. Równa się to z tym, że nakład pracy odchodzących osób jest przekazywany obecnym. O podwyżce z tego tytułu można tylko pomarzyć. O nadgodzinach w tej firmie nie słyszano. Oddawanie krwi jest oficjalnie nierespektowane. Pracuje się na dość leciwym sprzęcie np. Myszki do laptopów (lepiej mieć własną). Kawa oferowana tak hucznie w ogłoszeniu o pracę jest robiona w starych ekspresach, z których leję się wszystko poza nią dlatego lepiej jej nie pić. Imprez integracyjnych brak. Wcześniej były niestety wspaniała atmosfera doprowadziła do tego, że nikt na nich nie zostawał. Z Plusów: luxmed, multisport, parking (w zimie nie odśnieżony), nowy budynek. Firma dobra dla studenta na start nic więcej.

@Obecny

A może po prostu inaczej rozumiecie rozwój? Bo czy pensja zasadnicza też się tu rozwija, czy stoi w miejscu? Czy ustalony na rozmowie o pracę zakres obowiązków, jest w rzeczywistości zgodny z tym, co jest później przydzielane i czy obowiązków nie przybywa bez jednoczesnego podwyższania pensji zasadniczej?

Jak wygląda praca na stanowisku magazynier/monter maszyn? Czy warto aplikować?

MachOne

Ogólnie firemka ma filozofie ma być płacone jak najmniej a najlepiej wcale i odpowiadając na pytanie tak można.

Czy firma Verashape Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak wygląda praca na stanowisku magazynier/monter maszyn? Czy warto aplikować?

MachOne
@Anonim

Jesteś człowiekiem od wszystkiego i niczego. Człowiek który tobą zarządza nie umie posmarować kanapki masłem co dopiero dać ci polecenia bądź zweryfikować je. W efekcie finalnym robisz nic albo wszystko, takie fajne miejsce dla (usunięte przez administratora). Wybierz mądrze.

Ksawery
@MachOne

A co z zakresem zadań, o których mowa na rozmowie kwalifikacyjnej? No i co jest wpisane w umowę? Chyba można upomnieć się o dodatkowe wynagrodzenie, jeśli wyznacza się obowiązki, na które wcześniej nie było zgody?

@MachOne

Czy ta duża ilość obowiązków jest chociaż dobrze zapłacona? Inne osoby nie weryfikują wykonanych obowiązków, skoro przełożony tego nie robi? Można tu dostać pracę, nic nie robić i mieć jeszcze za to płacone?

MachOne Nowy wpis

Maria

Ciekawe, że piszecie, że firma dobra na start i ciężko o rozwinięcie się tutaj, bo widziałam ogłoszenie na Dyrektora Zarządzającego sprzed kilku miesięcy. To znaczy, że firma stawia na rekrutacje zewnętrzne na tak wysokie stanowiska? Nigdy nie awansują pracowników na takie pozycje?

On
@Maria

A jak myślisz kto dodaje te wszystkie negatywne opinie ? :) Stanowisko Dyrektora zostało bardzo szybko obsadzone podobnie jak wiele innych stanowisk a rekrutacje prowadzone są z sukcesem i chętnych nie brakuje - awanse wśród pracowników nie są rzadkością. Najlepiej samemu przyjść popracować i sobie opinie wyrobić a nie narzekać nie robiąc nic ...

Ewelina
@On

No to w sumie dobrze, że swoich też awansują, ale powiedz mi jak było z tą rekrutacją na dyrektora, nikt spośród pracowników firmy się nie nadawał czy chcieli kogoś ze świeżą głową? Przed awansem prowadzą szkolenia przygotowujące do zmiany stanowiska?

Pracownik Nowy wpis
@Ewelina

W sprawach rekrutacyjnych proszę kontaktować się z HR Managerem po uprzednim kontakcie SMS na numer telefonu 668 053 446

Bek

Obecny
@Bek

Opinia obecnego pracownika: - Panie wyżej - nie jesteś jeszcze byłym pracownikiem i wylewasz frustracje obrażając swojego ,,jeszcze" pracodawcę w bezpodstawny sposób co jest bardzo słabe i skutek ma odwrotny od zamierzonego - dział HR obecnie rekrutuje 4 stanowiska i z tego co wiem z sukcesem wiec nie wiem skąd ty wziąłeś te liczby.. - oddawanie krwi jest a nawet musi być respektowane ponieważ takie są przepisy prawa i firma nigdy nie patrzyła na to źle - nie wiem czemu boli cię brak nadgodzin - każda inna osoba była by zadowolona :) - kawę zawsze można przynieść swoja jeśli firmowa nie smakuje :) .. a ekspresy są nowe i czyszczone systematycznie - imprezy integracyjne, nowoczesne biuro, super wyposażone sale szkoleniowe oraz pakiet medyczny i sportowy - nie wiem co ci w tym przeszkadza ze pracodawca oferuje tyle benefitów ? - firma dobra dla wszystkich którzy chcą pracować i się rozwijać, patrząc po tym ilu pracowników pracuje tu długie lata i awansuje cóż wystarczy po prostu pracować a nie udawać ze się pracuje :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

@Obecny

Ciekawa, rzetelna i konkretna rozmowa - podejmę prace.

Brak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Analityk Systemowy IT
HR Bank sp z o.o.

Czy w Verashape Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie opatrzono oferty pracy zakresem wynagrodzenia, przewidzianym na stanowisku Konstruktor urządzeń precyzyjnych - dział R&D. Może ktoś pomóc i uzupełnić moje informacje o podanie kwoty zarobku? Zarówno w ogłoszeniu, jak i tutaj pisano o partnerskiej atmosferze pracy. Z czego ona wynika, z integracji o których pisał któryś przedmówca?

Pracuję w Verashape od jakiegoś czasu. Moja refleksja na temat firmy: - z punktu widzenia pracownika nie ma idealnej firmy (w każdej będzie coś, co nam nie pasuje) - Verashape i Vshaper w obecnej sytuacji na rynku jest moim zdaniem dobrym pracodawcą. Na plus: - szefostwo nastawione na pracownika (dialog, nie dyktatura) - produkty świetne jakościowo, bardzo dobrze się z nimi pracuje - możliwość premii (plany ambitne, jednak realne) - za darmo nikt nam nic da, to oczywiste - firma dynamicznie się rozwija Multisport, Luxmed, spotkania integracyjne dosyć częste - jest grubo :) Minusów tez można kilka wymienić. Jednak będą to kwestie, które w żaden sposób nie przewyższają plusów. Wiec to co dla mnie jest minusem - dla kogoś innego może być bez znaczenia. Warto przekonać się samemu po prostu. Ja osobiście polecam !

ktos
@Paweł

I jak po kilku miesiącach? Nadal taki sam entuzjazm? :]

@ktos

Pytasz bo też chcesz się tu dostać? Według mnie z komentarza Pawła to nic tylko aplikować. Przynajmniej ja mam taki plan. A ty?

@Robert

Firma w ostatnim czasie zatrudniła wiele osób i z tego co widzę bardzo się rozwija

merci
@Robert

To aplikuj :)

Max

Ogólnie atmosfera do bani, spóźniona wypłata na konto bo ta płatna do łapy jest o wiele pózniej, firma dobra na start - nie rozwiniesz się tam - wszystko co ładne w tej firmie to tylko budynek.

Bożena
@Max

A co w niej takiego dobrego na ten start, o którym piszesz? Bo jak według Ciebie tutaj atmosfera ssie i z wypłatą problem to chyba słabe warunki do startu jednak?

Jestem właśnie po rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko produkcyjne - atmosfera spotkania z Panią z HR i kierownikiem produkcji jak i sama rozmowa przebiegła bardzo miło i przyjemnie, widać ze firma bardzo się rozwija i zapewnia fajny start oraz wiele pakietów socjalnych. Warta uwagi.

Elżbieta
@Kandydat

Dali znać, kiedy się odezwą? Napisz jak będziesz znać wyniki! Ciekawi mnie bardzo ile sobie każą czekać po rozmowie.

Ola

Firma organizuje wyjazd firmowy raz do roku oraz organizuje spotkania kwartalne i półroczne - zarząd przykłada dużą uwagę do integracji pracowników i dobrej atmosfery w pracy.

Czy macie nowe informacje na temat obecnej sytuacji w tej Firmie? Szukam pracy i się zastanawiam czy warto?

Max
@Zainteresowany

Nic dobrego Cię tu nie czeka. Uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

Patrząc po opiniach zwłaszcza tych negatywnych nie rozumiem wylewania żali na ta firmę Skończyłem właśnie okres próbny i po 3 msc pracy jestem w stanie ocenić warunki zatrudnienia które są dobre i to bez żadnego słodzenia Wypłata na czas, pakiet sportowy i medyczny, super atmosfera miedzy ludźmi- oczywiście zdarzają się drobne kwasy ale to jak wszędzie.. ogólnie jest ok i we wszystkim można się dogadać z górą, polecam.

Ola
@Nowy

Ja mam natomiast odmienne zdanie. Co do wypłat, to raczej były na czas, chociaż nie zawsze. Pakiet sportowy, to dzisiaj standard w większości firm. Natomiast jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to z tym jest dużo gorzej. Na szczęście już tam nie pracuję i wszystkim potencjalnym kandydatom odradzam podejmowania tam pracy.

@Ola

Sama wiesz że od czasu twojego zatrudnienia mogło się coś zmienić i atmosfera może się poprawiła. Co powodowało że były takie kiepskie relacje, że aż odradzasz?

Kacper

Pracowałem w tej firmie dość długo, żeby wyrobić sobie bardzo negatywne zdanie na jej temat. Zgadzam się w stu procentach ze wszystkimi negatywnymi wpisami. Wszystko wygląda pięknie do momentu podpisania umowy, później niestety czar pryska... Dodatkowo napiszę od siebie, że firma w ogóle nie stosuje się do obecnych obostrzeń sanitarnych. Uważam, że sprawą powinien zająć się sanepid i odpowiednie służby, które zostaną w najbliższym czasie poinformowane o całym procederze. Jestem w posiadaniu nagrań, dokumentujących opisaną sytuację. Nie polecam.

Spoko
@Kacper

Nie jest aż tak źle! To nie idealny pracodawca ale da się pracować. Kiepsko z terminem płatności za premie czasem czeka się dłużej niż obiecali ale się doczekasz po miesiącu. Mają pakiety sportowe i medyczne. Spoko ludzie tam pracują... da się dogadać. Jest jeden taki pracownik co się ślini na widok prawie każdej laski w firmie... słychać tylko pisk... to trochę kiepsko wygląda no ale...

Mieczysław

Kurczę, chyba lekko przesadziłaś z tym słowem bo zostało usunięte :D Może w takim razie nieco spokojniej opowiedz co sądzisz o tej firmie?

Kacper

Hmm, wystarczy poczytać wpisy obecnych pracowników, totalny brak kultury... Ale to dobrze, przynajmniej potencjalni przyszli pracownicy zobaczą jak to wygląda. Nie polecam, (usunięte przez administratora) zawsze było Waszą mocną stroną, wszystko wygląda pięknie do czasu podpisania umowy...

anias

Biorąc pod uwagę 12 lat doświadczenia zawodowego i pracodawców zarówno prywatnych jak i państwowych jest to wg.mnie najlepsza praca ever. Oceniam tutaj zarówno szefa/zarząd jak i współpracowników, atmosferę i warunki pracy. Ponadto, możliwości rozwoju, konkurencyjne wynagrodzenie oraz traktowanie pracownika z szacunkiem i zaufaniem- dla mnie po prostu praca, na jaką zasługuje każdy sumienny i uczciwy pracownik. Pozdrawiam ????

@anias

Moje wrażenia są całkowicie odmienne i nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Tamara
@anias

Czy wciąż masz takie samo zdanie na temat tej firmy?

@Tamara

Firma porażka, a i na forum widać cenzurę i usuwanie wpisów. Szkoda, że tak to wygląda...

Bartek

Fajna konkretna rozmowa w przyjemnej atmosferze

Bizneswoman
@Bartek

Ja odniosłam odmienne wrażenie.

Witam, tak czytam te wszystkie opinie i też postanowiłem napisać swoją. Byłem w tym tygodniu na rozmowie w sprawie pracy. Szczerze podpisuje się pod negatywnymi opiniami, żeby człowiekowi po studiach proponować tak śmieszne pieniądze. Ogólnie rozmowa niby ok, ale jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i propozycje finansową, to zostawię bez komentarza. Życzę powodzenia wszystkim szukającym pracy, ale tą firmę mogę odradzić.

GJ
@Nowy

Ile panu zaproponowali ?

była_pracownica
@GJ

Przecież napisał, że mu mało zaproponowali. Zresztą wasze zarobki to zawsze była tajemnica.

Edyta
@była_pracownica

Ale dla każdego 'mało' to jednak inna wysokość wynagrodzenia :) Dlatego fajnie by było poznać chociaż mniej więcej ile wynosi pensja obecnie w Verashape i o jakim stanowisku mowa. Czy ktoś mógłby napisać? Zdarzają się podwyżki?

@była_pracownica

No tak, ale ile to jest to mało? Minimalne wynagrodzenie czy jednak tę parę złotych więcej? Masz nick była pracownica i nie wiesz ile się zarabia?

KW

Witam, szczerze mówiąc, to podoba mi się w tej firmie fakt, że niewielu jest w dzisiejszych czasach tak otwartych i elastycznych pracodawców. Właściciel spoko gość, nowoczesne komfortowe biuro, sympatyczna ekipa, nowoczesne technologie w sumie to nie ma na co narzekać:)

@KW

Moje wrażenia są całkowicie odmienne i nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

@Puma

Odmienne, czyli jakie? Chodzi Ci o kasę, relacje wśród pracowników, złe podejście szefostwa......czy jeszcze coś innego?

Wiecie, czy Verashape Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

jano

tak udostępnia się, ale tutaj nie pracuje się zdalnie więc to pytanie nie ma większego sensu...

@jano

To jak się udostępnia jak nie pracuje się zdalnie? Przecież wiadomo, że w firmie zawsze jest sprzęt do pracy, nikt nie przychodzi ze swoim. A nie pracowaliście zdalnie wcześniej podczas pandemii?

Widzę, że firma cały czas poszukuje kandydatów na różne stanowiska. Ze swojego doświadczenia z tym pracodawcą, odradzam podejmowania tam pracy. Lekceważące podejście do człowieka, nie miły właściciel i opryskliwa sekretarka.

Zostaw merytoryczną opinię o Verashape Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Verashape Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verashape Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verashape Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verashape Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verashape Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verashape Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Warszawska 39
    35-205 Rzeszów