Opinie o Vshaper Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vshaper Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vshaper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vshaper Sp. z o.o. w Rzeszów

Jak szefostwo w Vshaper Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jak szefostwo w Vshaper Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Vshaper Sp. z o.o.?

Joł

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Niemiły, zadufany w sobie właściciel, synek dyrektor, niemiła sekretarka, wypłaty czasem kilka dni po terminie. Wymagania z kosmosu, a zarobki takie sobie. Jest wiele lepszych firm. Z zewnątrz firma wydaje się ok, ale niestety tak nie jest.

Lech

Ja jestem bardzo zadowolony. Można się tutaj wiele nauczyć, projekty ciekawe, na kasę też nie narzekam. Polecam

Administrator Nowy wpis

W firmie Vshaper Sp. z o.o. podobno płacą nawet 3900 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Serwisant? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Serwisant.

NICK Nowy wpis

Wyślij śmiało dostaniesz o wiele za mało :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vshaper Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor urządzeń precyzyjnych - dział R&D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Vshaper Sp. z o.o.?

Greg Nowy wpis

Kartka i ołówek

Czy nowo zatrudnione osoby w Vshaper Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tyt

Chłopie zapomnij o umowie, kombinują tam jak koń pod górkę. Ogólnie totalna porażka.

Podsluchujacy

Gratuluję firmie zatrudniania osób, które na rynku w Rzeszowie na cały głos komentują sytuację w firmie, jak jest źle, jak niskie są kwalifikacje i jak nie ogarniają współpracy z partnerami, jaka jest atmosfera. Z tego co wiem to komentujący to jakiś marketingowiec, który tam niedawno przyszedł i od razu widzi jak jest źle ???????? gościu o takich rzeczach się nie mówi! Wystarczyło zobaczyć zniesmaczenie wszystkich wokol

Czy firma jest nastawiona na zatrudnienie ludzie bez doświadczenia? Czy jest możliwość odbywania staży/praktyk w tej firmie?

Joł
@Piotr

Tak najlepiej za najniższą krajową, a na awans nawet nie licz. Nie polecam pracy w tej rodzinnej firmie.

Sylwia

Firma oferuje drukarki 3D, które charakteryzują się opatentowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Vshaper stawia na innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja, zostawiam link poniżej. https://vshaper.com/pl/kariera/ Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w tym miejscu?

Tom

Nie polecam tego pracodawcy. Proponują pracę na umowie zlecenie, gdzie w ofercie jest jak byk napisane umowa o pracę. Totalny brak profesjonalizmu, po odmowie podjęcia pracy na umowę zlecenie, zapraszają na negocjacje w sprawie umowy. Po przybyciu na miejsce czekałem aż łaskawie właściciel firmy po około 40 minutach przyjdzie i powie, że tylko taka forma umowy jest możliwa na początek. Żenada, firma tylko wygląda na konkretną, niestety traktują człowieka jak...

Danuta

Drodzy pracownicy Vshaper, powiedzcie coś o tym, jak się Wam pracuje w firmie. Dużo jest obowiązków? Jak wygląda praca?

W firmie gdzie zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i proszą żeby przygotować prezentację z własnym pomysłem jak promować firmę i wybrany produkt - to jest poniżej pasa. Ludzie przychodzą na rozmowę o pracę a nie pracować za darmo. Smutne jest to bo firma może zgarnąć sobie fajne pomysły od pomysłowych ludzi a później nikogo zatrudnić. Nie polecam firmy. Dla mnie takie spotkanie to naciąganie ludzi.

Roger
@Piotr

Moje doświadczenie zgoła odmienne od powyższej opinii. Piotrze, przygotowanie prezentacji jest poniżej pasa? Jeżeli dla Ciebie zapoznanie się z ofertą firmy do której aplikujesz jest ponad Twoje siły, jeżeli nie masz żadnej wizji działania, jeżeli nie umiesz obsłużyć najprostszych narzędzi do tworzenia prezentacji - to nie będzie praca dla Ciebie, nie kłopocz się. Nie aplikujesz na stanowisko przy linii produkcyjnej (z całym szacunkiem dla osób tak pracujących). Starając się o zatrudnienie na stanowisku managerskim jest oczywiste, że pracodawca chce sprawdzić chociaż minimalnie: zaangażowanie kandydata, zapoznanie się z ofertą, umiejętność obsługi komputera i publicznych wystąpień. Jak widzę - Ciebie to przerosło. Nikt nie oczekuje na takich spotkaniach biznesplanu, a raczej 2-3 zdań o wizji, kierunkach rozwoju. I wiesz co - ja to wszystko zrobiłem i od kilku tygodni jestem zatrudniony. Tobie życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Ewelina
@Roger

Czy po trzech miesiącach zatrudnienia w Vshaper możesz napisać coś więcej na temat pracy na stanowisku managerskim w tej firmie? Mało tutaj jest opinii z perspektywy kadry kierowniczej, może mógłbyś powiedzieć jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie?

Roger
@Ewelina

@Ewelina: najkrócej: dużo pracy, dużo projektów, dużo się dzieje. I właśnie o to chodzi, to lubię.

Jerry

Dodawanie takich opinii w Internecie gdzie ktoś nawet nie poinformował i nie wstawił się na rozmowę świadczy tylko o braku kultury, jeśli nie chciało się Panu zrobić prezentacji świadczy to kompletnym braku chęci do prezentacji własnej osoby i swoich umiejętności. Firma rekrutując stawia na wykwalifikowana kadrę i rozmowa rekrutacyjna połączona z prezentacją ma na celu wybrać kreatywnych, pomysłowych ludzi do swojego zespołu. Z takim podejściem życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy w działach marketingu.

Zostaw merytoryczną opinię o Vshaper Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Vshaper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vshaper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vshaper Sp. z o.o.?

Vshaper Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 27A
    35-111 Rzeszów