Nicom Computers Profesjonalne Systemy Inżynierskie

Rzeszów

Opinie o Nicom Computers Profesjonalne Systemy Inżynierskie

Maja

@nikito ważne żeby pracować w firmie, gdzie czuje się zadowolenie z własnej pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o działaniu swojego działu? Co wymieniłbyś jako największe plusy pracy w Nicom Computers?

ef

@niki no to dobrze ze sa jeszcze ludzie ktoryz lubia swoja prace

niki

Pracuję od rok,u i jestem bardzo zadowolony :) może kiedyś było inaczej obecnie nikt raczej nie narzeka ...

Robert

pierwsza moja pracy, widzę że w zarządzaniu nic się nie zmieniło. ale polecam, dobra na start

mati

pracuje tam od niedawna i jestem zadowolony. szkolenia zarowno w kraju jak i za granica. placa bardzo przyzwoita. 2,5 tys na poczatek. po 3 mies 3 tys. poza tym spore premie.

RafałM

Polecam firmę bardzo dużo mi pomogli gdzie tylko inni rozłożyli ręce i powiedzieli, że się nie da. Mogę tylko pochwalić za profesjonalizm.

zachar

Sodoma i Gomora. niedostateczny

Nienienie

Generalnie to się raczej nie uspokoi, kwestia podejścia... słabe zarobki, pseudo rozwój, marne zarządzanie... szkoda czasu!

Darek

Na stronie są ciągle oferty: inzynier sprzedaży EdgeCAM, i inzynier wsparcia technicznego- czy warto tam podjąc pracę: warunki pracy,atmosfera w pracy, płaca, rodzaj umowy. Prosze o konkretne porady. Lepiej być programistą CNC za 3000-3500 do ręki czy przenieść się do takiej firmy

To prawda... nie polecam, zarówno przyszłym pracownikom jak i klientom. Ponoć ciągle jakieś sprawy sądowe się tam toczą.

Zostaw opinię o Nicom Computers Profesjonalne Systemy Inżynierskie - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nicom Computers Profesjonalne Systemy Inżynierskie