Eax Przedsiębiorstwo Informatyczne Paweł Halladin

Opinie o Eax Przedsiębiorstwo Informatyczne Paweł Halladin

Aleksandra

Polecam.

Aneczka

Super pomoc i miły kontakt.

Eryk44

Polecam serdecznie.

Marek332

Super pomoc przy programie, którego dam nie umiałem napisać. Dziękuję.

Marianna

Polecam usługi Pana Pawła, kolejny raz otrzymałam od niego szybką i skuteczną pomoc.

Pueblo

Polecam współpracę z tym kontrehentem.

Maniek

Świetna współpraca od wielu lat.

Tolkien

Pozytywnie polecam!!!

HarryPotter

Kontakt na poziomie, szybka realizacja, modyfikacje w programie wykonane bez dodatkowych opłat. Polecam.

SuperMan

Super pomoc, super kontakt, super współpraca.

monia

Super współpraca, dziwię się negatywnym wpisom na początku sekcji z komentarzami bo nie miałam żadnych problemów w procesie realizacji zamówienia programu, który potrzebowała moja firma. Polecam na 100%.

maniek99

Pozytywnie polecam współpracę z tym przedsiębiorcą. Świetny kontakt i dobra realizacja. Na pewno skorzystam ponownie z pomocy w przyszłości.

janek

Świetna współpraca od wielu lat. Polecam Pana Pawła ze względu na jego wiedzę i rzetelność.

marek.kasperowicz

Bardzo dobry kontakt, program napisany solidnie i na czas. Gorąco polecam współpracę z tym użytkownikiem.

asd

Nie polecam. Brak dotrzymywania terminów. Brak pracy. Pieniędzy też brak.

klient

Nie polecam tego Pana, oszust i naciągacz.

OszukanaKlientka

Szkoda, że opinia nie może być ujemna, ponieważ niejaki Paweł Halladin właśnie na taką zasługuję. Naciągacz, bez zachamowań oszukuje klientów. ODRADZAM! Nie skorzystałabym więcej z jego usług, nawet gdyby był ostatnim Przedsiębiorstwem Informatycznym na świecie. Zaliczka wpłacona, termin upłynął, jego pracy jak nie było tak nie ma. Odpowiedzi na emaile również. OSTATNI RAZ, SZANOWNY PANIE PAWLE.

Zostaw opinię o Eax Przedsiębiorstwo Informatyczne Paweł Halladin - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eax Przedsiębiorstwo Informatyczne Paweł Halladin