Instytut Badań Technicznych i Transferu Innowacji Przemysłowych Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Instytut Badań Technicznych i Transferu Innowacji Przemysłowych Sp. z o.o.

piróg

Witam serdecznie. Nie trafiłem ani z pierwszą pracą, ani tym bardziej z drugą… Mam nadzieję , że do trzech razy sztuka i tym razem dobrze polecił mi pracę w tym miejscu jeden ze znajomych. Instytut Badań Technicznych i Transferu Innowacji Przemysłowych poszukuje obecnie osób na stanowisko specjalisty ds pozyskiwania dotacji. warto?

Zostaw opinię o Instytut Badań Technicznych i Transferu Innowacji Przemysłowych Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Badań Technicznych i Transferu Innowacji Przemysłowych Sp. z o.o.