Opinie o Verashape Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Verashape Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Verashape Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verashape Sp. z o.o. w Rzeszów

była_pracownica

Piszę tę opinię już jakiś czas po opuszczeniu tej firmy. Dzięki temu mogę podejść do tego na spokojnie i bez większych nerwów. Niestety im dłużej pracuję u nowego pracodawcy tym więcej dostrzegam absurdów jakie działy się w Verashape. Pracowałam tam jako osoba techniczna (nie w oddziale w Rzeszowie). Proces rekrutacji i forma zatrudnienia w porządku (nie były to kokosy, ale na start jako tako), atmosfera w biurze nawet ok. Ale na tym kończą się superlatywy. Po przyjęciu do pracy okazało się, że moimi zadaniami nie tylko są prowadzenie szkoleń, wdrożeń i wsparcia technicznego, ale np. chodzenie z listami na pocztę (inne firmy mają kurierów), szukanie i zmiana opon do samochodu (w innych firmach jest osobny dział do tego), wykonywanie prac typowo administracyjnych. Z urlopami też był problem, ponieważ zostałam oszukana i wbrew kodeksu pracy miałam naliczany urlop z miesiąca na miesiąc (a dzieje się tak tylko przy pierwszej umowie o pracę), gdzie zostałam poinformowana o tym tuż przed planowanym urlopem. Kontakt z działem administracyjnym i kadrami uważam za porażkę, nie można się było dogadać, dostawałam sprzeczne informacje. Dodatkowo miałam wypłacaną pensję z kilkudniowym opóźnieniem względem umowy. Jak zgłosiłam tę informację to na początku zero reakcji, a potem pojawiły się komentarze, że ja się CZEPIAM o wszystko. I nie chodzi tu tylko o mnie, jak przyszła osoba do działu handlowego to dostała komputer tak beznadziejny, że działał na baterii 5 minut. Nie było pespektywy dostania nowego sprzętu, należało szukać po taniości i używanego. Pracownicy są tak „wytresowani” skąpstwem pracodawcy, że jak pojechaliśmy na delegację to bali się parkować pod hotelem, bo parking był zbyt drogi albo wyrobienie pieczątki to też do prezesa, bo to za duży koszt. Na każdym kroku oszczędności. Ludzie, którzy tam pracują to są albo osoby, które liżą d*pę za przeproszeniem szefowi albo totalne tchórze. Pracownicy dostają awanse plus więcej obowiązków a za tym nie idą podwyżki. Jedno wielkie skąpstwo i kolesiostwo. Nie polecam serdecznie.

Kolesie
@była_pracownica

... widać ze pisała to zwolniona, sfrustrowana i niezbyt inteligentna blondynka .. pozdrawiamy cię Emilio :)

była_pracownica
@Kolesie

Widać, że nie mając wartościowych argumentów po prostu wolicie obrazić, bo tak prościej. Sami sobie strzelacie w kolano. Zostałam zwolniona fakt, moim zdaniem bezpodstawnie i bez wcześniejszej rozmowy, że coś jest nie tak. To co pisałam odnośnie moich doświadczeń to wszystko jest prawdą. Dodatkowo mogę też powiedzieć, że nie zostałam właściwie przeszkolona przed przystąpieniem do wdrożeń u klienta, co zaznaczałam w trakcie pracy, ale mimo to musiałam przystąpić do wdrożeń. Po prostu piszę swoją szczerą opinię, że nie poleciłabym pracy w tej firmie nikomu. Może komuś przydadzą się te informacją przed zatrudnieniem u was.

Kolesie
@była_pracownica

Emilio my strzelamy sobie w kolano ? Zastanów się nad swoim zachowaniem kiedy po półtorej roku od zwolnienia wrzucasz tu opinie żeby zrobić na złość byłemu pracodawcy... serio ? myślisz ze kogoś to rusza ? Każdy wie ze na portalu gowork wypowiadaj się głownie osoby które są sfrustrowane, niezadowolone które chcą zrobić na złość pracodawcy i to tyczy się każdej firmy.. tylko po co ? Takie opinie nie przynoszą żadnego skutku ponieważ są one po prostu nieobiektywne .. daruj sobie wylewanie żali bo nikogo to zupełnie nie interesuje i nic tym nie zyskasz :)

Bonifacy
@była_pracownica

Ja byłem tam na rozmowie i od razu wyczułem ten cały (usunięte przez administratora) o którym Pani pisze. Nie polecam nikomu tej firmy, a ten cały szef to niezły(usunięte przez administratora)

Iza

@justyna ale pracujecie w biurze normalnie tak?

@Iza

Tak pracujemy normalnie w godzinach 8-16

@Justyna

Możesz dodać więcej na temat finansów? Firma płaci premie motywacyjne albo frekwencyjne? Można się o nie ubiegać co miesiąc? W jakiej są wysokości?

@Robert

Tak firma płaci premie za wyniki, co do szczegółów wynagrodzenia to warto się skontaktować z kadrami. Tam udzielone zostają szczegóły (warunki, wysokość itd.) Do tego pakiet prywatnej opieki medycznej oraz karta Multisport. Bony świąteczne, spotkania kwartalne i integracyjne. Pod tym względem, zakład jest jak najbardziej godny polecenia

Nicolas

Tak czytam sobie te opinie i dziwie się dlaczego osoba która z własnej winy lub porażki nie podjęła pracy w tej firmie wylewaja tutaj żale na zarząd i kadry .. Pracuje na stanowisku administracyjnym od 2 miesięcy i mogę śmiało stwierdzić ze firma jest przede wszystkim nastawiona na rozwój - nie tylko swój ale także pracowników, w firmie panuje bardzo fajna, rodzinna wręcz atmosfera, warunki pracy są dobre i uczciwe, mamy pakiety sportowe i medyczne, liczne imprezy firmowe, spotkania kwartalne, współpracownicy są bardzo pomocni i z łatwością idzie się wdrożyć w nowe obowiązki. Wielu pracowników pracuje tutaj po kilka a nawet kilkanaście lat wiec to chyba o czymś świadczy.. Uczciwie polecam te firmę.

Tom

Nie polecam tego pracodawcy. Proponują pracę na umowie zlecenie, gdzie w ofercie jest jak byk napisane umowa o pracę. Totalny brak profesjonalizmu, po odmowie podjęcia pracy na umowę zlecenie, zapraszają na negocjacje w sprawie umowy. Po przybyciu na miejsce czekałem aż łaskawie właściciel firmy po około 40 minutach przyjdzie i powie, że tylko taka forma umowy jest możliwa na początek. Żenada, firma tylko wygląda na konkretną, niestety traktują człowieka jak...

Edekzkrainykrwdek
@Tom

Panie Michale jeśli się pan umawia na zatrudnienie i pierwszego dnia pracy pan nie przychodzi to samo pana podejście świadczy tylko o tym ze to była dobra decyzja ze nie został pan zatrudniony - tyle w temacie, proszę nie zaśmiecać tego forum dublowaniem negatywnych komentarzy z różnych kont.

Ciekawa, rzetelna i konkretna rozmowa - podejmę prace.

Brak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Verashape Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Justyna

Umowa o prace na 3 miesiące okresu próbnego.

Nakamura

Zlecenie, a najlepiej to bez umowy. Widzę że szukają nowych ludzi do pracy ostatnio, ale szczerze odradzam podejmowania tam pracy. Na każdą negatywną opinię tutaj jest po chwili reakcja kilku pracowników z działu HR tej firmy.

Edekzkrainykrwdek
@Nakamura

Ale w dziale HR tej firmy pracuje jedna osoba ... ups :) proszę te siły zostawić na poszukiwanie nowej pracy a nie wylewanie żalu na forum firmy i obczajanie kont na Fb pracowników - w której zreszta nie podjął Pan współpracy z własnej winy :)

Leon

Przed podjęciem pracy w firmie Verashape obowiązkowym elementem jest podpisanie umowy gwarantującej zatrudnienie, oczywiście zamian złożymy wypowiedzenie w innym wypadku Szanowny właściciel w drugi dzień nowej pracy stwierdzi że niestety słupki sprzedaży diametralnie spadły i nie jest w stanie nas zatrudnić. Grono pracowników wydaje się być bardzo mile I pomocne, myślę że każdy szybko znajdzie wspólny język.

@Leon

Fajnie, że jesteś zadowolony z atmosfery i koleżeńskich relacji. Mógłbyś dodać kilka słów o wynagrodzeniu i czy można liczyć na premie lub inne dodatki takie jak szkolenia?

Bmw
@Robert

Atmosfera ok. Zarobki spoko ale nikt nie powie ile zarabia. Mogą się róžnić

@Bmw

A czy mógłbyś na swoim przykładzie podać, przynajmniej w przybliżeniu, jakie są te zarobki? Jaką stawkę i umowę zaproponowano Ci na start? Myślisz, że to dobry pracodawca i warto byłoby złożyć swoje CV?

Bmw
@Robert

takie dane są chronione, dla mnie są zadowalające

@Leon

Mi po trzech dniach pracy powiedzieli, że sprzedaż spadła i mnie nie zatrudnią, a umowa była niby w przygotowaniu. Nie polecam.

@Nakamura

Pracuje w dziale HR i dokładnie wiem kto przychodzi kiedy i na jakich warunkach, proszę nie kłamać i nie oczerniać pracodawcy, takiej sytuacji nie było u nas w firmie od 6 lat czyli tak długo jak tutaj pracuje .. a jeśli rzeczywiście była to proszę się uczciwie sie przedstawić.

@Justyna

Pani Justyno, nie będę wchodził z Panią w polemikę, bo szkoda na to czasu. Niech sobie Pani wrzuci kilka fotek na fb, bo to chyba Pani najlepiej wychodzi ????

@Nakamura

Z przyjemnością Panie Michale wrzucę nawet 10 ze specjalna dedykacja dla Pana :) kultura pańskiej wypowiedzi świadczy tylko o Panu tak samo zachowanie w stosunku do szefa i całej naszej firmy Umawianie się na podjęcie pracy od dziś i nie przyjście .. a tego samego dnia dodanie 2 różnych negatywnych komentarzy na naszej stronie świadczy tylko o pana frustracji - proszę nie zapominać ze to branża IT i w internecie nic nie ginie, życzymy owocnego poszukiwania pracy :)

@Justyna

O to ciekawa sytuacja. Widzę, że coraz więcej osób się poznało na waszej firmie. Tak trzymać :)

Były pracownik marketingu

Cześć, zauważyłam nowa ofertę dotycząca pracy w marketingu dlatego jako były pracownik tego działu ostrzegam żeby nie podejmować w tej firmie pracy. Na rozmowie obiecują pełna autonomie po czym zarząd wtrąca się do wszystkiego i mambie tak jak oni chcą. W drugi dzień pracy opierdziel za to ze czegoś nie wiem. Problem robiony ze wszystkiego dla juniorów nie bo nic się nie nauczysz dla specjalisty o eksperta tym bardziej nie bo firma nie jest jeszcze na tym etapie. Wystarczy sprawdzić rotacje byłych pracowników marketingu który jest aniej szanowanym działem w tej firmie

Edek
@Były pracownik marketingu

Panie były Kierowniku marketingu bardzo dziękujemy za dodanie opinii, życzymy owocnego poszukiwania pracy i nie oszukiwania na przyszłość swojego pracodawcy.

Maly

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej z opcja odwiedzania biura co jakiś czas ?

@Maly

To zależy od stanowiska pracy i warunków uzgodnionych z pracodawca na etapie zatrudnienia.

Robert

@Gosia Do tego można dodać, że firma jest generalnie bardzo dobrym pracodawcą, ja polecam.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Gosia

Umowa o prace Benefity: Luxmed Multisport Praca w wymiarze pełnego etatu 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku Ogólnie atmosfera koleżeńska i fajna :)

Pinexa

Opinia dotyczy procesu rekruacji. Oceniam pozytywnie, całkiem miła rozmowa, konkretne pytania. Pojawiła się obiecana informacja zwrotna. Jedynie spotkanie rozpoczęło się później, także trzeba było poczekać, nie jest to minus, ale niektórym może przeszkadzać. Ogólnie całkiem okej.

Danuta
@Pinexa

Bardzo Ci dziękuję za ten wpis! Właśnie widziałam, że w Verashape szukają nowych pracowników i w związku z tym już sama miałam tu dopytywać o przebieg rekrutacji. Nie zapomnij dać nam później znać, czy się do Ciebie odezwali. A tymczasem powiedz mi jeszcze, czego (mniej więcej) dotyczyły pytania na rozmowie?

STAY HUMBLE

Firma VERASHAPE może stanowić przykład właściwej relacji pracownik-pracodawca. Pracowałem tam 3 lata, sporo się rozwinąłem a miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta stanowią ważny argument by polecić tą firmę.

Przemysław
@STAY HUMBLE

Zdradź więcej szczegółów Twojej opinii.Na pewno będzie przydatna dla kandydatów do Verashape Sp. z o.o. Co składa się na atmosferę w firmie? Mają profity dla najlepszych pracowników? Jak wyglądała u ciebie kwestia zarobków po kilku latach pracy w firmie?

STAY HUMBLE
@Przemysław

Pakiet Luxmed, Karta Multisport, liczne imprezy integracyjne, konferencje, targi, szkolenia itp...

Tnxh

VERASHAPE IS OK! - mają potencjał. W ramach grupy różne ciekawe projekty, nowe technologie. Praca dla myślących i rozwijających się osób. Fajna atmosfera, nie tylko w pracy, ale także na imprezkach firmowych :)

W firmie gdzie zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i proszą żeby przygotować prezentację z własnym pomysłem jak promować firmę i wybrany produkt - to jest poniżej pasa. Ludzie przychodzą na rozmowę o pracę a nie pracować za darmo. Smutne jest to bo firma może zgarnąć sobie fajne pomysły od pomysłowych ludzi a później nikogo zatrudnić. Nie polecam firmy. Dla mnie takie spotkanie to naciąganie ludzi.

Roger
@Piotr

Moje doświadczenie zgoła odmienne od powyższej opinii. Piotrze, przygotowanie prezentacji jest poniżej pasa? Jeżeli dla Ciebie zapoznanie się z ofertą firmy do której aplikujesz jest ponad Twoje siły, jeżeli nie masz żadnej wizji działania, jeżeli nie umiesz obsłużyć najprostszych narzędzi do tworzenia prezentacji - to nie będzie praca dla Ciebie, nie kłopocz się. Nie aplikujesz na stanowisko przy linii produkcyjnej (z całym szacunkiem dla osób tak pracujących). Starając się o zatrudnienie na stanowisku managerskim jest oczywiste, że pracodawca chce sprawdzić chociaż minimalnie: zaangażowanie kandydata, zapoznanie się z ofertą, umiejętność obsługi komputera i publicznych wystąpień. Jak widzę - Ciebie to przerosło. Nikt nie oczekuje na takich spotkaniach biznesplanu, a raczej 2-3 zdań o wizji, kierunkach rozwoju. I wiesz co - ja to wszystko zrobiłem i od kilku tygodni jestem zatrudniony. Tobie życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Łukasz

Firma się bardzo dynamicznie rozwija i cały czas poszukuje nowych pracowników. Polecam firmę dla osób pracowitych i ambitnych - osoby chcące jedynie przelawirowac od wypłaty do wypłaty i nie dajace nic od siebie raczej się nie odnajdą...

gosc

Fajni ludzie wypłata na czas jeśli się starasz zarabiasz fajna kasę

Jarek

Dobre warunki, mogę polecić :) Ja sam nie wiem jak jest, ale mam znajomego, który tam pracuje i jest zadowolony mówi ze fajna praca, wszyscy są życzliwi i pomocni, nie ma tzw wyścigu szczurów..

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Verashape Sp. z o.o. w miejscowości Rzeszów, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Wojtas

Pracuje w tej firmie od 8 lat, firma ciągle się rozwija i daje fajne możliwości, powyższe wypowiedzi z tego co wiem są wypowiedziami jednego z Panów który zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna oburzony był przygotowaniem prezentacji na temat swojej osoby o postanowił oczernić firmę w internecie. Zarobki są dobre i adekwatne do posiadanych umiejętności, jeśli kros pracuje i się stara ma naprawdę dobre warunki. Bardzo fajni ludzie i świetna atmosfera w pracy, liczne imprezy firmowe i co więcej nie wiem najlepiej się samemu przekonać, wiekszość pracujących to długoletni pracownicy wiec myślę ze jest dobrze wystarczy po prostu pracować a nie udawać ze się pracuje.

Edek z fabryki kredek

Nie polecam tej firmy - uczestniczyłem w procesie rekrutacji. Brak szacunku do kandydatow, zero profesjonalizmu w procesie rekrutacji. Nie wyobrazam sobie jak musi wygladac praca skoro na etapie rekrutacji jest tak źle. Ps. Bardzo niemila sekretarka.

Wojtek

Wprawdzie firma jest stosunkowa młoda ale szkoda, że nikt nie pisze na tym forum pracowniczym.

Zostaw merytoryczną opinię o Verashape Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Verashape Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verashape Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verashape Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verashape Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verashape Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verashape Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Warszawska 39
    35-205 Rzeszów