Opinie o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E.LECLERC Rzeszówdis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E.LECLERC Rzeszówdis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Jatubyłem

Witajcie.Byłem pracownikiem tego (usunięte przez administratora) na szczęście już nie i odradzam wszystkim pracy tutaj. Pytanie kieruję do wszystkich kierowników czemu mówicie na rozmowie kwalifikacyjnej że u was jest szacunek dla każdego nowego pracownika a w rzeczywistości tak nie jest (usunięte przez administratora) wejście przetrzytajcie kodeks pracy w tym zakładzie stosują (usunięte przez administratora), wyśmiewają się z Ciebie jak stali pracownicy też i kierownictwo a ten dyrektor dłuuugi i prezes króóótki zabawny duet ( w końcu niech zlikwidują ten (usunięte przez administratora) lecrec)

Czy jest możliwość pracy w E.LECLERC Rzeszówdis na część etatu?

Halinka Nowy wpis

Polecam firmę dla osób które chcą się dowiedzieć co to (usunięte przez administratora) w pracy (biuro). Niekompetentni kierownicy, większość powinna pójść już chyba na emeryturę :-). Totalny brak szacunku do pracownika, traktowanie go jak zbędnego śmiecia. Chyba jedno z gorszych miejsc do pracy w Rzeszowie. PIP odwiedza to wspaniałe miejsce ale chyba nie jest to wystarczające - kodeks pracy a co tam - oni mają swój własny.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie E.LECLERC Rzeszówdis? Na Praca.gov.pl jest 2 października kilka ogłoszeń.

Jatubyłem Nowy wpis

Magazynier

Szkoda gadac na temat rekrutacji

Nie mam pytan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy pracownicy E.LECLERC Rzeszówdis mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bartek

Raz w roku jest organizowana impreza integracyjna dla pracowników sklepu

Suzi

Przez jaką agencje można się zatrudnić w L.Eclercu?

Superman

Śmiać mi się chce jak słyszę że Leclerc Rzeszów to miejsce pracy to jest (usunięte przez administratora) niech ta banda zielonych nauczą się prowadź sklepik karma dla psów i kotów przy pieczywie dla człowieka ???????????????????? i jeszcze nie szanują nowych zatrudnionych pracowników sam się przekonałem na własnej skórze z drugiej strony się nie dziwię że szukają ciągle nowych ludzi jak nikt dłużej tam nie wytrzyma a zarobki jakie są tam powiem tak zasuwasz jak mały samochodzik za innych i dostajesz bedzikowe

Zatrudnianie: Agencja. Zatrudnić się do Leclelrcu można przez dwie agencje. Jedna jest spoko, druga - porażka. Ja akurat byłam zatrudniona przez tą lepszą, ale z tego co słyszałam to teraz są dwie do dupy (pracowałam tam roku temu przez 12 msc). Według umowy możesz pracować u nich 18 msc. Potem 3 miesiące przerwy i od nowa. Kary za nie przyjście do pracy 100 zł ( co jest niezgodne z prawem, bo tyle to się w dzień nie zarabia) Umowa: tylko zlecenie. Godziny pracy: 2-12h (zależy od nastroju Pani E. w punkcie obsługi) Zmiany: tutaj już zależy od nastroju koordynatorki. Możesz mieć jedną, a możesz 6 (rzadko się zdarza) Przerwy: zależy od ruchu na sklepie, przepracowanych godzin, nastroju Pani E, która ma wywalone czy chcesz do toalety czy zjeść. Musisz pracować do tej pory, do póki Ci sama nie powie, że możesz iść. Ogólne info: Na początku masz szkolenie 2 dniowe, za które Ci nie zapłacą. Po szkoleniu siadasz na kasę i w pierwszy dzień zazwyczaj jesteś max. 4 godziny. Jeżeli chcesz sobie dorobić i być 1-2 razy w tygodniu, to praca w leclercu jest spoko, bo masz mega elastyczny grafik. Za czas pracowania w leclercu poznałam mega fajnych osób, fajnie mi się pracowało z nimi. I tylko to sobie chwalę. Podsumowując: pani K. i D. są mega fajne natomiast, pani E.i M. są babami, które nie powinny tam pracować, bo traktują kasjerów jak niewolników. pan P. to tępy człowiek, który pracuje tam za karę i jest mizoginem (nie nawidzi kobiety).

Watykan

Z takimi pchełkami se bawimy ;P a nie jedziemy z sobą ;)

Iza

Przez jakie agencje można się tam zatrudnić?

Czy w E.LECLERC Rzeszówdis możliwa jest praca na podstawie B2B?

Aleksandra

Nie ma możliwości zawarcia umowy B2B, generalnie zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Agnieszka
@Aleksandra

A po jakim czasie można otrzymać umowę o pracę na czas niekoreslony? Jest to możliwe od razu po okresie próbnym?

Aleksandra
@Agnieszka

Jest szansa po okresie próbnym, który maksymalnie trwa trzy miesiące.

Teresa

Witam!Korzystam z usług tego sklepu niemal od początku jego zaistnienia w naszym mieście i jestem bardzo zadowolona -obsługa SUPER,produkty właśnie takie ,jakie oczekuję.NIGDY nie zdarzyło się ,abym była źle obsłużona,gdy tego wymaga sytuacja!Nawet niewydarzone towary zwracam bez żadnych kłopotów! Od czasu do czasu robię też zakuty w sklepie internetowym i tam dopiero spotykam się z wspaniałymi ludźmi,którzy doradzają ,gdy tylko mam jakieś kłopoty z wyborem towaru.Mieszkam w pobliżu supermarketu Auchan ,a dojeżdżam co tydzień do tego sklepu,bo polubiłam go bardzo. Życzę ,Wszystkim Pracownikom, w Nowym 2023 Roku, wspaniałych klientów

Irena

Dużo tu opinii na temat atmosfery i traktowania pracowników a jak jest z wynagrodzeniem, najniższa czy można liczyć na coś więcej.

Miki

Odradzam każdemu kto się tam wybiera na jaki kolwiek to co się tam dzieje to (usunięte przez administratora) ludzie przychodzą i odchodzą sami. Ta cała Pani dyrektor chodzi i beszta przy ludziach nie patrząc na to i nawet jesli to nie twoja wina to nie przyjmuje żadnych wyjaśnień tylko od razu leci nagana. 0 0 0 i jeszcze raz 0 szacunku do pracownika. Jeśli chcecie tracić pracowników przez takie coś to powodzonka.

@Miki

Mimo wszystko jak ta przychodzą i odchodzą to mają jakieś problemy z zatrudnieniem aktualnie czy wszystkie stanowiska pełne?

@Beata

Co chwile jest ktoś szukany bo prawda jest taka ze zatrudniaja ludzi po czym po miesiącu zwalniają bez sensu

Bożena
@Miki

Faktycznie bez sensu... nie masz przypuszczeń czemu ich zwalniają? Przecież wdrażanie nowego pracownika trwa.

@Bożena

Moze dlatego ze zatrudniaja po znajomości ludzi i tak jak juz pare byłych pracowników pisało nizej oni maja ludzi za nic z kazdego sie wyśmiewaja jaka to fajtłapa przyszla bo człowiek raz sie cos pomyli i od razu jest Pani zwolniona bo tu sie cenowka nie wydrukowala bo tu cos innego nwm czy Pani uwaza ze za przeproszeniem wyzywanie sie na pracownikach mowienie przy innych ludziach jaka jest sierota jest okej ? Nie życze nigdy Pani zeby cos takiego sie kiedy kolwiek Pani przetrafiło. Pozdrawiam

@Miki

Dziękuję za te życzenia oby się nie przydały. I jeśli faktycznie byłoby tak jak wynika z tego opisu to takich rzeczy najprościej rzecz ujmując po prostu się nie zgłasza?

Weźcie ogarnijcie (usunięte przez administratora) i zacznijcie szanować ludzi. Człowiek sie stara jest ba każde zawołanie a wy wyrzucacie ludzi jak (usunięte przez administratora) Tak sie nie robi bo osoba która jest zatrudniona po znajomości ma zostać bo to po znajomości a człowiek który ma dziecko i kredyt do spłacenia musi być zwolniony nie ma tu żadnej sprawiedliwośći! Ludzie nie dajcie się oszukac bo potrafia powiedziec z dnia na dzien ze to koniec współpracy i wypowiadaja ci umowę bez żadnego ale.

Beata

Ja się tak zastanawiam czy tego co tu padło nie powinno się po prostu zgłosić?

Nad jedną rzeczą się zastanawiam jak taki (usunięte przez administratora) jeszcze się utrzymuje chyba na nieszczęściu ludzi jestem byłym pracownikiem to jest za łagodne określenie jak dla mnie ten lecrec Rzeszów powinni zlikwidować moja rada jest jeśli szukacie pracy na pewno nie tu tutaj macie jak w banku zero szacunku i stosują mobbing jak nikt nie widzi

@Gość

A opowiesz dokładniej co takiego się działo? Jakieś sytuacje przytoczysz?

@Piotr

Nie mam ochoty na ten temat się wypowiadać a dla mnie wystarczy że inspekcja pracy wie o wszystkim przyznam się nawet mam nagrania proszę wybacz ale ten temat jest już zamknięty a po drugie każdy ma prawo wypowiadać się na temat braku szacunku dla pracownika

Antoni
@Gość

Ciekaw jestem jak to się skończyło. Czy Inspekcja pracy była w tym miejscu? Coś powiedzieli?

Klient

We wczorajszym dniu kupowałem produkty nabiałowe, i zapytałem pana w czapce który wykładał towar, gdzie znaleźć masło Kerrygold lekko solone. Nie uzyskałem odpowiedzi, coś burknął pod nosem zebym poszedł do innego sklepu sobie szukać, bo on zaraz kończy pracę. To jest skandal żeby pracownicy tak się odzywali do klienta.

Kierownik
@Klient

Nie przypominam sobie o takiej sytuacji i niech pan nie rzuca kłamliwych oszczerstw wobec innych pewnie ktoś panu to zlecił i niech pan napisze o której godzinie niby była taka sytuacja

Marzena
@Kierownik

Może piszecie o dwóch różnych lokalizacjach? Rzeczywiście sprawuje Pan kierowniczą funkcję w E.leclerc? Czy to tylko taki nick? Rekrutacja na pracownika hali w Rzeszowie nadal jest otwarta?

Kurosawa
@Kierownik

Zabawni jesteście całe kierownictwo kto was zadrudnił mops wy nie szanujecie pracowników a pracownicy klientów więc nie dziwię się jakie klienci mają zdanie o tym (usunięte przez administratora) szukajcie frajerów bo żaden normalny człowiek nie chce pracować takim czymś co nie ma pojęcia o braku szacunku dla pracowników nowych zadrudnionych jak i klientów dla jesteście bandą (usunięte przez administratora) wsioki

Klient
@Klient

Osoby wykładające towar są tam za karę i nie traktują tą pracę na poważnie, bo nie każdy z nich jest tam na codzień. Zazwyczaj dorabiają sobie. Niektórzy z nich nie rozmawiają po polsku, bo najczęściej są to studenci z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi oraz z innych krajów.

Droga szosa

Mam pytanie dlaczego nie szanujecie ludzi proste pytanie a odpowiedzi brak

Agnieszka
@Droga szosa

A czemu mieliby nie szanować ludzi? Stało się cos?

Uważajcie na towar można nawet kupić stary przebrany a w mięsie nie wspomnę o robaczkam i nie przestrzeganiu higieny nie dobrze mi się robi w zakupach w lecrecu i lepszy towar ma biedronka frac itd. Niż ten francuski zamienik

Pracownica

Nikomu nie polexam pracy na stanowisku kasjera. Wyzysk. Pracuje sie jak w obozie. Gdy brakuje na kasie pieniedzy to musisz oddac ze swoich, jak jest nadwyzka od klientow to zabiera sklep!!! Plus do tego komentarze ludzi tam pracujacych. Czy kierowniczka lub "nadzor" nie moze odzywac się z szacunkiem do kasjerow? Tylio teksty typu "nie jesteś książniczką". Na przerwe kierowniczka puszcza dopiero po 5 godzinach, nie wspominając juz ze zeby isc do toalety trzeba się pytać o pozwolenie....

@Pracownica

Dziwi cię że jak są braki w kasie to musisz oddać ze swoich? Przecież jesteś odpowiedzialna za kasetkę i pieniądze się w niej znajdujące. Jak nie umiesz wydawać reszty (pomijam że na ekranie jest napisane ile trzeba wydać) to sorry, ale sklep nie będzie dopłacał za twój błąd. Co do reszty to się zgadzam. Sama miałam sytuację gdy minęło 6 godzin i dopiero wtedy poszłam na przerwę- a to i tak "dzięki" dziecku, które rozbiło dżem przy kasie i trzeba było ją zamknąć żeby posprzątać. Tak to pewnie bym siedziała i siedziała bo ruch był duży, ale co tam- niech kasjer siedzi bez (usunięte przez administratora) 15minut przerwy cały dzień!

Lala
@888

Nie wypowiadajcie się najlepiej w tym lecrecu nikogo nie szanujecie a zwłaszcza pracowników też i młodych dziewczyn zadrudnionych przez agencje pracy tymczasowej jestem zdziwiony że Tesco upadło a powinien ten leclerc zlikwidować a ten prezes krasnal francuski dupek szanujecie ludzi nawet każdy mój znajomy mi że leclerc Rzeszów to zadupie me jeszcze dziwi to jak można dawać karma dla kota i psa przy pieczywie dla człowieka nie macie pojęcia o prowadzeniu hipermarketu śmiech na sali ????????????????????????????????????????????????????

Nie zapomnę

Nie zapomnę o tobie debilu skurwywsynie z napojów duże buty ciota ze wsi świnki sobie pomacaj a nie mobbing stosujesz z szafkami jak się spotkamy to masz w banku że twoja wiejską mordę roztrzaskam plastuś z ubojni gnoju mam lepsze pracę niż ten obóz pracy lecrec Rzeszów banda debili

Matt

Witam. Mam pytanie czy warto aplikować do sklepu E.Leclerc na stanowisko pracownika sklepu internetowego? Ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tym stanowiskiem i mógłby się nimi podzielić?

Zostaw merytoryczną opinię o E.LECLERC Rzeszówdis - Rzeszów

• Jak się pracuje w E.LECLERC Rzeszówdis?

Zobacz opinie na temat firmy E.LECLERC Rzeszówdis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.LECLERC Rzeszówdis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.LECLERC Rzeszówdis?

Kandydaci do pracy w E.LECLERC Rzeszówdis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.LECLERC Rzeszówdis