E.LECLERC Rzeszówdis

Rzeszów

Opinie o E.LECLERC Rzeszówdis

nuja

Nie poleciłabym pracy w tym miejscu nawet najgorszemu wrogowi.. totalny brak organizacji, ciągłe skarżenie się klientów, że ceny podane na półkach różnią się od tych wbijanych przy kasie. Radzę każdemu sprawdzać paragony bo takie "pomyłki" zdarzają się non stop. Do pracy idzie się na określoną godzinę natomiast jeden Bóg wie kiedy się z niej wyjdzie. Czasem sie siedzi 3 godziny czasem 5 a nieraz 12 i to bez żadnego uprzedzenia!! Za nie przyjście do pracy płaci się karę 200zł co dla mnie jest po prostu paranoją i śmiechem na sali.. Niektóre osoby pracujące w punkcie obsługi klienta powinny być nieco milsze bo pracują z ludźmi a nie ze zwierzętami. Pracownicy zmieniają sie tam jak rękawiczki to zatem najlepiej świadczy o tym jak wspaniałe panują tam warunki do pracy

siwy

Największy dramat, jaki może sobie wyobrazić dostawca towaru na magazyn skorumpowani do szpiku kości bez łapówki czeka się godzinami przed szlabanem, bo oczywiście w pierwszej kolejności trzeba zanieść siatkę do bagażnika kurduplowi, który zwie się kierownikiem i wtedy niedorobiony personel magazynu może cię przyjmie nie wyobrażam sobie jak w takich czasach do tego dochodzi od wielu lat i nikt tego nie zmienia gdzie kierownictwo itd. przecież ktoś powinien tym się zająć

ktoś
@siwy 21.03.2017 19:07

Niedorobiony to ty jesteś człowieku wypisując takie bzdury, a dramat to jest w twojej głowie, tyle w temacie.

Wiola

Jestem mega rozczarowana obsługą na kasie. Bardzo niemilo zostałam dzisiaj potraktowana przez kasjera . Więcej zakupów w tym sklepie nie zrobię. Czytając wcześniejsze wypowiedzi pracowników mogę napisać że nie można swoich frustracji przenosić na klientów

Xała

PORAŻKA! NIE można się doprosic wypłaty od 2 miesięcy. . Nie polecam tego sklepu. Sprawa pójdzie do sądu

mokry

wchodzę na ioch stronę internetowa i jestem zaskoczona, nawet nie wiedzialam że tak się rozwinęli że własne stacje benzynowe mają - jak oceniacie paliwo od nich?

było minęło przynajmniej mi :P

Pracowałam e leclerc Rzeszów w 2007-2008 roku przez agencje pracy tymczasowej. Może coś się od tego czasu zmieniło, w co wątpie bo rotacja na kasach ogromna. Pracuje się albo po 10-12 godzin albo 2-3 w zależności od ruchu na sklepie i widzimisię kierownictwa. Idziesz na przerwę kiedy wyśle Ci kierownicza, może to być po godzinie pracy albo tuż przed zakończeniem pracy. Aby wyjść do toalety musisz ubłagać kierowniczke (ciężka sprawa), potem przejść przez ochronę i udowodnić że niczego nie wynosisz prócz pełnego pęcherza. Ochrona, generalnie robi co musi, czyli sprawdza Cię i Twoje kieszenie, okleja wszystko co wnosisz na sklep. A wiele wnieść nie możesz długopis, notatnik z kodami i ewentualnie chusteczki jak masz mega katar. O wodzie w upalne dni zapomnij :) Zarobki nie wiem jak teraz ale dawniej 4,5 -5 zł na ręke za godzine. Różnice kasjerskie pokrywasz Ty już od 1 zł. Różnica na plus i na minus nie zeruje się, tj jeśli jednego dnia będziesz na minusie 10 zł a następnego dnia 10 zł na plusie to i tak musisz oddać 10 zł. 10 zł to pikuś byli tacy którzy musieli oddać więcej niż zarobili. Co do rozliczania to jest wielka magia, rozlicza Cię główna kasjerka i nie masz prawa kontroli tego ani tym bardziej veta. Co jej tam wyjdzie musisz przyjąć do wiadomości :) Nic personalnie do niej nie mam, bo nie miałam jakiegoś wielkiego manka nigdy. Kierownictwo porażka nie ma co się nawet rozpisywać. Były dwa wyjątki, ale z tego co widzę już ich nie ma. Jedyne plusy to zawsze jakaś praca, można siebie sprawdzić przede wszystkim psychicznie :) Drugi plus to ludzie, dzielący ten sam los niedoli kasjerskiej w leclercu, których serdecznie pozdrawiam :) A pracy tam nie polecam, jak masz inne wyjscia. Chyba, że chcesz sprawdzić swoją odporność psychiczną to staruj śmiało :)

aaaaa

Dramat..[usunięte przez moderatora]

Stanowczo odradzam

M.A.

[usunięte przez moderatora] kontroli z PIPu tam chyba daaawno nie było...

Zostaw opinię o E.LECLERC Rzeszówdis - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.LECLERC Rzeszówdis