Akces-Med Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Akces-Med Sp. z o.o.

Waldemarus

Z czystym sumieniem polecam pracę w Akces-Med. Jeśli jesteś kreatywny, chcesz się rozwijać lub po prostu szukasz stałej pracy na uczciwych zasadach nie możesz lepiej trafić. Firma od wielu lat rozwija się w bardzo szybkim tempie. Firma jest wytwórcą wyrobów medycznych a swoje produkty oferuje na runku krajowym jak i rozwija eksport. Produkty firmy dostępne są w blisko 60 krajach na całym świecie. W zasadzie co chwilę szukają osób do pracy na różne stanowiska i nie jest to kwestią rotacji jak opisał to ktoś poniżej a kwestią powiększania się firmy.

miky

dobra lokalizacja, komfort pracy, możliwość rozwoju i awansu, pracowałem nie mogę złego słowa powiedzieć, a przyczyną zwolnienia się - była zmiana miejsca zamieszkanie, ale mam bardzo dobre zdanie o tej firmie i kadrze zarządzającej i koleżankach i kolegach

szkoda życia

Nie polecam. Słaba pensja, straszny kwas na linii pracownik - przełożony, presja, rotacja.

De

Jak wygląda praca w Akces-Med?Posiada ktoś jakieś informacje?

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Akces-Med Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Akces-Med Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces-Med Sp. z o.o.