Opinie o BusPol Kamil Kizior w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BusPol Kamil Kizior. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BusPol Kamil Kizior na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BusPol Kamil Kizior w Rzeszów

Ojej nic nie wiedziałem na ten temat Co się stało, że firma została zamknięta ? No i zastanawiam się czy wszyscy zostali wypłaceni ?

Bolo Nowy wpis

Wątpię w to,Kamil K jako pracodawca zalega masę kasy różnym osobom od których napozyczał i ciężko jest doprosić się o ich zwrot.

@Bolo

Serio? Ominęło mnie dużo, nie wiedziałem nawet, że firma jest zamknięta i chciałem się tu zatrudnić. Skoro zalega kasę pracownikom, to co w tej sytuacji? Chyba gdzieś to zostało zgłoszone wyżej?

Czy firma BusPol Kamil Kizior udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Witam, znalazłem informację, że firma została wykreślona z rejestru. Z drugiej strony ich strona internetowa nadal działa. To może ktoś ostatecznie rozwieje wątpliwości? Były tu informacje o zaległych płatnościach i ciekawi mnie czy to ma jakiś związek z sytuacją... Zatrudniają tam jeszcze w ogóle jakichś kierowców czy już nie ma co na to liczyć?

ZICO

Firma Buspol nie istnieje już,jej właściciel Kamil K działa pod spółką Kartbox na stronie głównej jest aktualny nr telefonu, posiadają też dom weselny szafir w Bystrej.

Boguslaw

Wykonywalem dla niego usługi i powiem że bardzo ciężko było uzyskać za nie zapłatę, wysyłane były wezwania na adres siedziby do zapłaty faktur ale przychodziły z powrotem bo nie miał kto ich odebrać,po długim czasie udało się pieniądze odzyskać dlatego ostrzegam trzymać się od nich z daleka.

@Boguslaw

Zajmowali się przez chwilę przewozem osób tak samo nie płacili kierowcą za pracę ciągle wymówki że nie ma pieniędzy że w przyszłym tygodniu będą i tak w koło nikt nie chciał jeździć. NIE WCHODZIĆ Z NIMI W ŻADNĄ WSPÓŁPRACĘ TO (usunięte przez administratora) OBYDWAJ.

Firma BusPol Kamil Kizior poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rzeszów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Bimber

To firma bus pol jeszcze istnieje? Może ktoś posiada numer z Państwa do Pana Kamila który jest trochę dłużny?

Lolek1234
@Bimber

Znam już 4 osoby którym nie wypłacił pieniędzy zastrasza ludzi ze pozglasza ich na policję że im dzieci pozabiera

Maja
@Lolek1234

co to za jakiś nietypowy argument? wiadomo jak ta sytuacja wygląda na chwilę obecną i ile jest tych osób w sumie?

POLDI

Uwaga na Pana Kamil@aK oraz jego brata Piot@ra K którzy są oszustami w perfidny sposób (usunięte przez administratora) ludzi pożyczają pieniądze jeśli chodzi o zwrot to raczej nie mają zamiaru ich oddawać rozbijają się po miejscowosci w ktorej mieszkają nowymi autami pare osób zostało przez nich pokrzywdzonych,jeśli chodzi o oddanie pieniędzy zawsze mają wymowke że na dniach zostanie coś oddane a tak nie jest od wielu osób dowiedziałem się żeby na nich uważać .

ZICO

NIC NIE WSKÓRASZ (usunięte przez administratora) JUŻ JAKIŚ CZAS NIE PRACUJE Z KAMILEM WIĘC ON SAM PROWADZI PSEUDO FIRMĘ NA SPOTKANIA NIE MA CZASU,MASE LUDZI (usunięte przez administratora) TO NIE BĘDZIE POJAWIAŁ SIĘ NA SPOTKANIACH JAKIŚ ,NAPOŻYCZAŁ PIENIĘDZY OD LUDZI TERAZ JAK PROSZĄ O ICH ZWROT TO MÓWI ŻE NIE MA ALBO NA DNIACH COS ODDA I TAK MIESIĄCAMI ZWODZI LUDZI.

ZICO

WYSTARCZY POJECHAĆ DO BOROWEJ GDZIE MIESZKA I POPYTAĆ LUDZI TO POWIEDZĄ CO O NIM MYŚLĄ KAZDY TYLKO MACHNIE RĘKĄ I KAŻE UWAŻAĆ NA NIEGO BO LUBI LUDZI ROBIĆ NA SZARO JEŚLI CHODZI O KASĘ ,CIEKAW JESTEM CZY MAMIE SWOJEJ TAK BY ODDAWAŁ PIENIĄDZE JAK LUDZIOM OD KTÓRYCH NAPOŻYCZAŁ I JEST IM WINIEN.

@ZICO

Wiem Zico bo też pracowałem u nich w transporcie i to wszystko prawda co piszesz ale powiedz mi jak można tyle ludzie oszukać naciągną na grubą kasę i chodzić bezkarnie trzeba coś z tym w końcu zrobić

ZICO

NA POLICJĘ ZGŁOSIC ALE NIC MU NIE ZROBIĄ BO BODAJRZE FIRMY BUSPOL JUŻ NIE MA ,DZIAŁA ALE NIE JSTEM PEWIEN NA 100%POD KARTBOX A TAM JAKO WŁAŚCICIEL NIE JEST UJĘTY,NA KRS KARTBOX JEST UJĘTA JAKO PREZES PANI KATARZYNA ,NA UL WIELOPOLSKIEJ GDZIE PODANY JEST ADRES TAKIEJ FIRMY DAWNO JUZ NIE MA,WYCHODZI NA TO ŻE W OBECNEJ CHWILI JEST TO FIRMA WIDMO.

Jaki jest styl zarządzania w BusPol Kamil Kizior?

POLAK

Pseudo firma ,właściciel Kamil K jest (usunięte przez administratora),nie płaci za wykonywane usługi,zalega masę pieniędzy różnym osobom ,omijać szerokim łukiem.

Olga

Nie widziałam wcześniejszych (tych usuniętych) komentarzy - co w nich było? Piszesz, że zalega - pracownikom też nie wypłaca zarobionych pieniędzy?

POLAK
@Olga

CHODZI O TO ŻE POŻYCZA OD LUDZI PIENIĄDZE I NIE ODDAJE ICH, MÓWI ŻE NA DNIACH ODDA A ZWROTU JAK NIE MA TAK NIE MA,CO DO ZAPŁATY PRACOWNIKOM TEGO NIE WIEM BO CO CHWILA JAKIES NOWE OSOBY Z TEGO CO WIEM TAM SIĘ PRZEWIJAJĄ .DLATEGO CHCĘ OSTRZEC ŻE KAMIL.K JEST OSZUSTEM.W KRD MOŻNA SPRAWDZIC FIRMĘ BUSPOL ,KARTBOX.

Frank

Odradzam jakimkolwiek wspóprace z osobą Kamil Kizior z firmy Buspol bądź Kartbox gdyż jest osobą która pożycza od ludzi pieniądze po czym nie ma zamiaru ich oddawać przez dłuższy okres czasu mówi że na dniach pieniądze dotrą na konto po czym nie widać że wogole ma zamiar je oddać, z tego co wiem to już dużo osób w ten sposób wykorzystał i nie ma zamiaru oddać pieniędzy.

SAID

Uwaga na firmę a raczej spółkę Kartbox która jest niewypłacalna odradzam wszystkim współpracować z wyżej wymienioną spółką telefon który jest podany na stronie spółki nie odpowiada to samo dotyczy adresu pod którym prowadzi działalność w obecnej chwili żadnej takiej firmy tam nie ma.Firma KRZAK.

OLO

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ BUSPOL KAMIL KIZIOR,TAK SAMO JAK I KARTBOX FIRMA NIE WYPŁACALNA KAMIL POŻYCZA OD LUDZI PIENIĄDZE PO CZYM NIE MA ZAMIARU ICH ODDAWAĆ MÓWI ŻE NA DNIACH COŚ WYŚLE NA KONTO ŻE JUŻ PIENIĄDZE IDĄ PO CZYM ŻADNE PIENIĄDZE NA KONTA LUDZIOM OD KTÓRYCH POŻYCZYŁ NIE WPŁYWAJĄ

Maja
@OLO

Jak to jest, że o tym niewypłacaniu ludzie tu już od miesięcy piszą i nic konkretnego się wobec tego nie dzieje? jaka suma mogłaby się z tego potencjalnie zebrać skoro już tak zbiorczo o tym piszecie?

Sterylny

Osobiście bardzo nie polecam wlasciciel nie ma pojecia o niczym tak naprawde a udaje sie za wszechwiedzacego, zwykly lalus co mysli ze ma kase i wszystko mu wolno i ogolnie atmosfera do bani

Lolek1234
@Sterylny

Dokładnie... Nie wypłaca ludziom pieniędzy .. zlewa ich nie odbiera telefonu odgraża się w SMSach że jeśli nie przestanie się pisać to człowieka. Załatwi itp

Dominik Poznański

Uwaga na tą firmę ,nie płaci za wykonywane dla nich usługi. Firma bus-pol Kamil Kizior jest zadłużona. Wystarczy wpisać w google.

Weronika
@Dominik Poznański

A nie wiesz czy to dotyczy też kierowców? To znaczy czy mają płacone w czas i całe wypłaty...

Kiero
@Dominik Poznański

Może najwyższy czas coś z tym zrobić ? Zebrać osoby pokrzywdzone

Kier

Uwaga na nich pracowałem tam ponad dwa lata i wiem że są problemy z wypłatami klientów robią w (usunięte przez administratora) a te dobre i pozytywne opinie sami sobie wypisują żeby ściągnąć klientów i pracowników także szczerze przestrzegam

Teresa
@Kier

a kiedy tam pracowałeś ? jakoś niedawno ? pytam bo chcę wiedzieć ile czasu od tego minęło bo mogłoby się przecież coś zmienić

Pasażerka

Moja opinia jest również nie pozytywna dla tej firmy.Pierwszy raz jechałam tą firmą i ostatni.Lekceważące podejście właściciela do pasażerów. Bez interesowność jak przebiega podróż. Kierowcy nie doświadczeni, zasypiający za kierownicą. Zero odpowiedzialności .Dziękuję Bogu, że nie doszło do wypadku.Ponieważ kierowca zasypiał za kierownicą i uderzył by w barierki. I bus który był zepsuty .Chciałabym ostrzec ludzi,ponieważ do takich sytuacji nie powinno dochodzić. Taka firmy nie powinna wozić ludzi. Z całym szacunkiem ale to najgorsza firma ,którą jechałam.

Pasażer

Opinię którą mogę wystawić o tej firmie to taka, że jest nie odpowiedzialna za klientów i nie kompetentna . Właściciel nie interesuję się jak przebiega podróż klientów. Kierowcy nie doświadczeni, zasypiający podczas jazdy.To cud, że nie doszło do wypadku i nie zginęliśmy wszyscy.Ponieważ kierowca zasypiał za kierownicą i uderzył by w barierkę.Takie firmy nie powinni wozić ludzi, z całym szacunkiem ostrzegam ludzi aby nie doszło do tragedii. Nie odpowiedzialna i bez szacunku do ludzi.

Poszkodowany

Witam ,szukam osób pokrzywdzonych przez firmę bus pół oraz osób którym nie wypłacił pieniędzy.

Taktoja
@Poszkodowany

Co dokładnie Cie interesuje?

kierowca

jezdzimy z ta firma do pracy, wlasciciel (usunięte przez administratora) mysli ze jest wszystkowiedzacy ,kierowcy ok,

kierowca
@kierowca

Ale tylko Michał,jedyny gość odpowiedzialny i ogarnięty.

Daniel

Porażka ! Nie polecam nikomu, chyba że chcesz zostać z ręką w nocniku godzinę przed wyjazdem. Bus nie pojawił się, zero kontaktu, zero odpowiedzi na SMS - kontakt urwał się parę godzin przed wyjazdem. Zero profesjonalizmu - kierowcy jeden narzeka na drugiego... Obgadywanie pasażerów, palenie papierosów w busie w czasie podróży mimo zwrócenia uwagi przez pasażerów. Kosmiczne dopłaty za jakąkolwiek większą walizkę. Na trasę Polska - Holandia wypuszczany jest jeden kierowca, strach jechać - nawet sami kierowcy narzekają na pracodawcę - 3 dni jazdy -> 5h spania. Omijajcie szerokim łukiem, jeżeli chcecie być na czas, o ile w ogóle chcecie pojechać i jeżeli wam życie miłe !

Ludzie zróbmy coś wreszcie , zbierzmy się , pojedźmy wszyscy , niech widzą wszyscy. Nie dajmy się

@Tomek

Pierwszy raz weszłam na ten wątek i przyznam szczerze, że nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi. Przypuszczam jedynie, iż macie jakiś problem z pracodawcą, jakim jest firma BusPol. Możesz przybliżyć mi ten temat? O jaki dokładnie problem chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o BusPol Kamil Kizior - Rzeszów

• Jak się pracuje w BusPol Kamil Kizior?

Zobacz opinie na temat firmy BusPol Kamil Kizior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BusPol Kamil Kizior?

BusPol Kamil Kizior
  • 85