Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

lolek

Coz za mobilizacja w firmie superszajs, pracownicy maja obiecana premie dodajac pozytywne komantarze?;)

Hans

Matka i żona roku...

Bolo

Mamusia na pewno dumna z córeczki, że tak dobrze się sprzedaje. A może jej też coś się dostalo od super zięcia?

Felix

Nauczyła nawet się dzielić mężem z inną...żenada...

lolek
@Felix

Skoro zgadza się hajs na waciki, to po co robić problem z inną ;)

W
@lolek

Znam długo Kasię. To niesamowite co pieniadze robią z ludzmi. Dzis jest mi zwyczajnie za ta znajomosc wstyd. Tak się upodlic dla pieniędzy.

O
@W

Tacy ludzie są zazwyczaj samotni, maja pieniądze a nie mają z kim się nimi dzielić. Rodzina się odwraca, przyjaciół brak. Każdy kij ma dwa końce.

A co robi nocami i z kim?? Wszyscy wszystko wiedzą, wszyscy mądrzy, obgadac potrafią proszę o konkrety tez chętnie się dowiem. Nie znacie, nic nie wiecie A oceniacie ...

@Felix

Jaka inna?? Skoro wiecie cos czego ja nie wiem to chętnie się dowiem

@W

Raczej nie znasz skoro to piszesz. Pozdrawiam W

Z kim???????

Felix

Zapytaj o zakopane...

@Felix

Pytałam nie raz... proszę...

@Felix

Proszę o kontakt telefoniczny mailowy nawet osobisty, nie pozwolę sobie na takie opinie na mój temat.

Ciekawe co zrobisz jak mąż pójdzie siedzieć...kiedyś skończą się te twoje luksusy z kradzionych pieniędzy....pamiętaj, karma wraca.

@Adam

Luksusy... byles, widziałeś??? Z kradzionych pieniędzy????

Fury po 100 parę tyś, piękna chata, kilka razy w roku wakacje, wystarczy spojrzeć na fb. A ile niedokończonych domów? ILE pobranych zaliczek i koniec? ILE rodzin przez was teraz płacze? ILE macie spraw sądowych, ile komorników którym śmiejecie się w twarz bo nie mają z was jak ściągać pieniędzy bo tak cwanego macie adwokata. Ale spokojnie. Wszystko runie. Najpierw, zawiasy, upadek firmy, skarbówka, zus, banki, policja gospodarczą, pozwy zbiorowe, wszystko na was spadnie.

@Adam

Skoro wiesz lepiej... za takie pomówienia tez można odpowiedzieć. Fb...prawde ci powie...Pozdrawiam.

Katappp

Krzywda mam nadzieje, ze zawsze jak bumerang wraca I tego wlasnie zycze, aby los odplacil tym samym. Zyc zerujac na innych...a propo ma moze ktos jakus pomysl jak ich pociagnac do odpowiedzialnosci?

Dlugi firmy akurat nie są żadna tajemnica...a tylko Pani przypomnę że za współudział też można odpowiadać. I żadne intercyzy tu nie pomogą.

@Adam

Oczywiście. Każdy winny poniesie stosowną karę. Każdy tu taki mądry bo niby anonimowy. Oskarżać łatwo. Ale prawda nikogo nie interesuje. Każdego wrzucić do jednego wora, zniszczyć, zdeptać, a co tam... Niech sie męczy nawet jak jest Bogu ducha winny... powodzenia... chce mnie Pan o cokolwiek oskarżyć proszę złożyć stosowny wniosek do sądu. Żegnam.

inwestor

(usunięte przez administratora)OBIECAUJA GRUSZKI NA WIERZBIE NIBY FIRMA OK ITD A TO BANKRUCI , POSPRAWDZAJCIE PANSTWO ILE RAZY FIRMA SIE ZMIENIALA ,ZALICKZ NAJPIERW A POTEM SZUKAJ WIATRU W POLU TOWARU NIE IDZIE SIE DOPROSIC I TO NA BESCZELA NIE IDZIE NIC ZROBIC Z GOSCIEM , TOTALNE ZLODZIEJSTWO , ALE JAK TO MOWIA "PRZYJDZIE KRYSKA NA MATYSKA"

@inwestor

Dokładnie, teraz uciekli z tarnowskich gór i schowali siedzibę firmy w Bytomiu.

Dla hejtera i innych negatywnie nastawionych podejście jest właśnie takie. A ja widzę to tak że firma się rozrasta, potrzebny był większy plac na drewno i Prefabrykacje domów, potrzebnych było więcej pomieszczeń biurowych dla zatrudnionych nowych projektantów czy inżynierów budowy. Polecam prace w firmie.

Haha

Firma sie rozrasta.. rozumiem ze nowo zatrudnieni sa po to zeby dodawac pozytywne komentarze na Gowork? ciekawe stanowiko pracy.

Mariusz
@Haha

@Haha powiesz coś więcej na temat rzekomego rozwoju firmy? Opinie co do SuperHouse.pl jak widzę są mocno podzielone. Jak myślisz z czego to wynika?

Jacuś

Jaki adres?

@Jacuś

Bytom, strzelców bytomskich

hmm

Witam, czy firma ukończyla budowe jakiegos domu? nigdzie nie moge znalezc zdjec z ukonczonej budowy. Co widze po komentarzach to firma chyba zaczyna budowe i jej nie konczy..

@hmm

RODO jest. A poza tym ludzie po wybudowaniu mieszkają. I nie chce im się pisać.

hmm
@Nowy

Jakie RODO? co ma rodo do zdjec ukonczonej budowy? nikt nie chce adresu tylko czy nazwiska klienta, tylko zdjecia. Poki co wszedzie tylko widac plyty osb albo plyty fundamentowe. Chyba ze na tym konczy sie budowa w firmie SUPERHAŁS

WylanyZPomyjami
@hmm

Bo najlepiej to budować same fundamenty za 200 tysięcy lub stany surowe za 400 000 zł. To jest biznes...

@WylanyZPomyjami

+ zaliczka obowiazkowa.

Klient zadowolony
@Haha

Co za dyskusja. Teraz wszystkie firmy biorą nie tylko zaliczki ale zadatki bezzwrotne w razie rezygnacji. Domy super house są świetne. Trochę trzeba na nie czekać ale warto. Bardzo fajne domy w bardzo dobrej cenie. Polecam i zapraszam na budowy pooglądać A nie tylko narzekać na firmę.

@Klient zadowolony

Roznica jest taka że inne firmy buduja te domy w terminie, a nie aneksuja umowy 5 razy.

WylanyZPomyjami
@Haha

Wszyscy mają problemy z budowlancami. Ludzi do roboty nie ma. I nawet jakby dać im po 10 tyś zł na miesiąc to nie ma komu. Szwagier też buduje i też tak jest. Tylko klienta się łapie na tym że dom w 3 miesiące powstanie. To jest to. A potem trzeba aneksować umowy. Tak jest. Obiecać a potem jakoś będzie..., robotą i domy fajne ale co z tego jak budowane po pół roku A ludzie chcą szybko.

Dom tarnowskie góry
@Haha

Zapraszam do oglądania budowy domu w tarnowskich górach na ul. Grodzką. Polecam. Jest w tarnowskich górach właśnie kończony jeszcze jeden dom w wykończeniu deweloperskim na ul. Tołstoja. Wiem jeszcze o 3 domach w Gliwicach, jeden na ul. Zielnej. W rudzie śląskiej są wybudowane 4 (klienci już mieszkają) i budują się kolejne: kilka na polnej, ceglane i wireckuej. Więc chyba nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Lepiej pojechać i zobaczyć samemu.

@Dom tarnowskie góry

Sam hejt. Szkoda gadać. Idioci. No tak. W Internecie wydaje się ludzią że są anonimowi. Tylko się tak wydaje... Jakąś merytoryczną rozmowę na temat warunków pracy, czasu pracy, wynagrodzeń, urlopów bym prosił.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

(usunięte przez administratora) dałem się nabrać , zrobili mnie na trzy tysiące , dobrze że tylko tyle

Simon
@Paweł

Za tak spieprzona robotę to się ciesz że to ty nie musisz płacić firmie odszkodowania... żenada....aż dziw że tacy podwykonawcy wciąż utrzymują się na rynku

Klientka - mazowiecke
@Paweł

Nic dziwnego jak spartaczyli mi Państwo wylewkę w domu, którą teraz firma superhause musi poprawiac a ja musze znowu czekac na kolejne prace.

Klientka?
@Klientka - mazowiecke

Od kiedy firma wypowiada się w imieniu swoich klientów?!

Klientka mazowieckie
@Klientka?

To proszę przyjechać do Wielgolasu Duchnowskiego zobaczyć. Zapraszam. Zapraszam.

tak bylo i bedzie
@Klientka?

Zawsze tak bylo, dlatego ze firma nie ma zadowolonych klientow wiec trzeba sie ratowac ;) Poza tym Gowork za odpowiednie wynagrodzenie sam pozycjonuje komentarze

Klientka mazowieckie
@tak bylo i bedzie

Budują świetne domy. Gdyby tylko wszystko sami robili i aby kierownicy częściej doglądali tych budów..., a tak no cóż, różnie jest bo trzeba ludzi pilnować. A zadowoleni klienci gdzie są? Oni mieszkają w swoich domach i cieszą się z mieszkania z rodziną i nie biorą udziału w tych dyskusjach odcinając się od całej tej farsy. A też zawsze znajdzie się jakaś niezadowolona klientka, która pomarudzi. GoWork może moderować opinie ale niezgodne z regulaminem. A ludzie mają prawo ostrzec innych i wyrazic opinie.

tak bylo i bedzie
@Klientka mazowieckie

Zadowoleni klienci mieszkaja w swoich domach i nie biora udzialu w dyskusji? Chyba nie ma zadowolonych klientow, dom mial byc wybudowany w pol roku a czekamy prawie 3 lata ;)

Krzysztof

Proszę o opłacenie faktury za zniszczony element zsypu budowlanego, który wynajmowaliście z firmy Home&Garden Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego. Zapewnienie opłacenia faktury na niską kwotę trwa już ponad miesiąc. Co to jest za firma?

Zaintereoswany

Dzień dobry, Czy aktualnie komuś firma Super House Sp. z o.o. buduje dom? Jakieś bieżące doświadczenia z tą firmą? Jesteśmy zainteresowani postawieniem domu pasywnego, polecono nam tą firmę lecz opinie nie zachęcają.

kleo
@Zaintereoswany

Proszę podpytać na facebooku - "Domy szkieletowe w Polsce", myślę że tam odpowiedzą na Państwa pytania.

Bytomianin
@Zaintereoswany

My mieszkamy już jakiś czas w domu tej firmy i nie narzekamy.

Ona

Zapraszam do ogladania szesc szesc jeden 164 osiemset dwa

Xxx
@Zaintereoswany

Odradzam dom nieskonczony i rok po terminie i nie chcą go dokończyć sciany krzywe a ekipy które pracują to najtańsze pijaki z olx kierownik budowy na niczym się nie zna tylko podpisuje co mu PREZES każe, kable zasilające 1,5kwadrat

nieSuper
@Xxx

a jak kwestie kontraktu? kazdy ma termin realizacji....

@Zaintereoswany

Zapomnijcie natychmiast, dzialalnosc tej firmy polega glownie na wyludzaniu pieniedzy jak najszybciej po podpisaniu umowy.

@Anna

mozna sie dowiedziec szescset dziewiec 531 piec szesc jeden

kaska
@Zaintereoswany

Nie polecam (usunięte przez administratora) brak słów .jestem w trakcie budowy wzięli prawie wszystkie pieniądze i fundament tylko wylany .

Usługi

Witam Chciałabym przestrzec przed współpracą z firmą Super House. Świadczyliśmy im usługi a teraz nie możemy doprosić się zapłaty. Proszę się mocno zastanowić zanim coś dla Nich wykonacie.

@Usługi

Nic dziwnego że nie umiecie doprosic się zapłaty jak usługa wykonana nie terminowo i wadliwie. Przez takich podwykonawców potem są tylko same problemy. Terminów z klientami się nie dotrzymuje i poprawiać trzeba. Z czym do ludzi. Najpierw proponuje nauczcie się dobrze i terminowo wykonać zlecenie a potem nie będzie trzeba płakać że kasy nie ma.

olo

Wystarczy poszukać w internecie ile mistrz Jacek ma długów żeby wiedzieć co to za typ i jaka to prężna jego firma

Aleksandra
@olo

Musisz pamiętać, że na forum GoWork.pl raczej niewskazane jest używanie danych personalnych konkretnych osób. Obowiązuje tu bowiem ochrona danych osobowych. Tak naprawdę nawet nie jest jasne, czy wypowiadasz się jako pracownik SuperHouse.pl? Zechcesz nam to wobec tego wyjaśnić? Jak już to zrobisz, wówczas przejdziemy do innych spraw.

Grześ

(usunięte przez administratora) i bajerant przewioze tego gościa. Buj się jacku (usunięte przez administratora) i firma to bankruci ponad 3ml zadłużenia Jacek placek to (usunięte przez administratora)

Waldek

(usunięte przez administratora)nie polecam tej firmy powinni budować budy dla psów

Wykonawca

Zdecydowanie odradzam. Jestem wykonawcą w jednym z domów wybudowanych przez tą firmę. Termin ukończenia budowy domu minął w kwietniu 2018 roku. Do dziś nie jest skończony. Jakość wykonania bardzo odbiega od jakichkolwiek standardów.

Transport
@Wykonawca

Witam, odradzam współpracę z firmą Super House. Moja firma świadczyła usługi transportowe. Niestety same problemy od ponad roku nieuregulowane płatności.

Misiek

Firma Super Hause ,powinna się nazywać super Szajs.Jednym słowem firma powinna być dawno zamknięta ,a Pana Jacka powinni już dawno zamknąć do więzienia za jego wszystkie przekręty

Kobi

Pierwszy rok mieszkania w domu wybudowanym przez firmę superhouse minął. Czy możemy ja polecić? Gdyby nie opóźnienia mógłbym wystawić piątkę z lekkim minusem, a tak jest to solidne 4. Kilka mankamentów przez ten rok wyszło ale na szczęście nic poważnego. Nasze uwagi reklamacyjne zostały uznane i naprawione( oczywiście nie w obiecany terminie). Tak więc nie mamy podstaw by firmę dyskredytowac wiec polecamy. Mysle ze mozemy uznac sie za zadowolonych klientow.

Grzegorz

Odradzam komukolwiek podejmować w tej firmie prace,szef ?hmm jaki szef Pan Jacek.Przyjmuje co minutę nowego pracownika a nie chce płacić ludziom ani grosza.Omijajcie ludzie z bardzo daleka ta firmę ,duże słowo firma lipa tak się powinna nazywać .

Jack

Super House, Allis i Mozdi to firmy tego samego właściciela pięknego Jacka w tej samej branży budowlanej. To nie ma co opowiadać... To trzeba omijać z daleka.

Beata

Najgorsza firma z jaka kiedykolwiek miałaM doczynienia . Jedna wielka porażka !!!

klient
@Beata

prosze o kontakt(usunięte przez administratora)

Pech
@Beata

Prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

KATAP64
@Beata

PROSZE O KONTAKT (usunięte przez administratora)

Niezadowolony
@Beata

Potwierdzam firmy jak szybko przychodzą jeszcze szybciej uciekaja nie płacą ludzią pieniedzy za wykonaną pracę

Krystian G.

Rekomenduje pozytywnie

Jerry

Generalnie uważam że na każdej budowie można się czegoś doczepic ale tu nie chodzi o szukanie dziury w całym tylko o przejście okresu budowy domu z jak najmniejszymi stratami. I myślę że nam to udało się osiągnąć z firma superhouse. Oczywiście po drodze mieliśmy mnóstwo zgrzytow ale Pan Jacek okazał się wielkim profesjonalistą, zawsze potrafił znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Ja mogę firmę superhouse zdecydowanie polecić. Jedynie mogę doradzić byście wzięli sobie swojego kierownika budowy bo Pan Andrzej z superhouse to stara klucha która czeka do emerytury i nie zna się kompletnie na różnych nowinkach, zatrzymał się z wiedzą 20 lat temu i zero rozwoju.

Ania Chmiel

Zapraszam na budowę do Gliwic (OSTROPA)(usunięte przez administratora) Warto podjechać i zobaczyć samemu, osobiście czy z kierownikiem. Bardzo fajny dom.

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.

SuperHouse.pl