Opinie o PIEK-HURT Jarosław Maciejewski w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PIEK-HURT Jarosław Maciejewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEK-HURT Jarosław Maciejewski w Koszalin

GRUBYLOPEZMARTINEZ

WITAM ! NIE POLECAM PRACY W FIRMIE PIEK-HURT ODZIAŁ MIEDZYRZECZ. ZACZYNAJAC OD POCZĄTKU CZYLI ROZMOWA KWALIFIKACYJNA TO JEST JAKAŚ FARSA DYREKTOR ODDZIAŁU PRZEPROWADZA JA WŚRÓD INNYCH PRACOWNIKÓW BIURA W JEDNYM POMIESZCZENIU. OSOBA ZARZĄDZAJĄCA ODDZIAŁEM W MIEDZYRZECZU NIE MA WGL POJĘCIA O PODSTAWOWYM ZARZADZANIU FIRMA JAK I LUDZMI ZERO POJECIA O PROWADZENIU FIRMY, MYŚLĘ ZE GLOWNY DYREKTOR I ZAŁOŻYCIEL HURTOWNI NIE WIE WGL CO SIE DZIEJE W 100 PROCENTACH JAK JEST ZARZĄDZANY ODDZIAŁ. W ODDZIALE M-CZ DYREKTOR OTACZA SIĘ OSOBAMI KTÓRE NAWET NIE SKOŃCZYŁY SZKOŁY I NIE MAJA WGL POJĘCIA O ZARZĄDZANIU LUDZI JAK I LOGISTYKA NA MAGAZYNIE CZY TRANSPORCIE SA TO OSOBY WYBIERANE W SUMIE PO ZASADZIE KTO WIĘCEJ POWIE TEN MA LEPSZE STANOWISKO. NIE POLECAM PRACY PONIEWAŻ NADGODZINY KTÓRE SIĘ TAM ROBI SA PO PROSTU NIE PLATNE JAK I CZASEM KRADZIONE PRACOWNIKOWI KTÓRY NA NIE ZASŁUŻYŁ, NIE WSPOMINAJAC O UMOWACH NA KTORYC PRACOWNIK JEST OKRADANY MAKSYMALNIE , POWIEDZMY TEZ SOBIE O MAGAZYNIE NA KTORYM WIECZNIE JEST PROBLEM JAK I NIE MA NIGDY WYMAGANEGO TOWARU DO KLIENTA , PROBLEMY NA MAGAZYNIE KTORE SIE POJAWIAJA BRAKI CZY ZNISZCZENIA SA ZAMIATENA POD DYWAN I NADAL WSZYSCY PRACUJACY JAKO MAGAZYNIERZY I KADRA KIEROWNICZA SA GŁASKANI PO GŁOWIĘ . WSPOMNIJMY TAKZE O DATACH PRODUKTÓW I INNYCH ART KTÓRE SIĘ TAM DZIEJĄ TO JEST JAKAS FARSA DZIWIE SIE ZE JESZCZE NIKT SIE NIE OTRUL ZAOPATRZENIEM GASTRONOMICZYN Z ODDZIALU W MCZ. JAK WSPOMNIALEM ZALOZYCIEL FIRMY NIE ZDAJE SOBIE WGL SPRAWY JAK JEGO ODDZIAL DZIALA I JAK JEGO DYREKTOR NIM ZARZADZA. DYREKTOR ODDZIALU OTACZA SIE OSOBAMI BEZSZKOLY I DOSWIADCZENIA JAK I WIEDZY NA TEMAT STANOWISKA, SA TO OSOBOBY BRANE Z MARSZU I BEZ ZADNEGO ZASTANOWIENIA . PRACA W TYM ODZZIALE JEST BARDZO MECZACA JAK I WYMAGAJACA DUZEJ SILY PSYCHICZNEJ . PONIEWAZ KADRA KIEROWNICZA I DYREKTO NIE POTRAFIA ROZWIAZAC NAJMNIEJSZYC PROBLEMOW. MYSLE ZE PRZYDALA BY SIE KONTROLA SAMYCH ZALOZYCIELI FIRMY KTORZY BY ZLOZYLI BY NIESPODZIEWANA WIZYTE W ODDZIALE, MYSLE ZE BYLI BY ZDZIWIENI ORGANIZACJA PRACY. MYSLE ZE DUZO DALO BY IM DO MYSLENIA OSOBY CHODZACE PO MAGAZYNIE Z PAPIROSAMI W TWARZY (NIE MOWIAC ZE SA TO ART. SPOZYWCZE) . WIELKA NIE KOMPETENCJA DYREKTORA JAKI KADRY KIEROWNICZEJ (ZAZNACZMY NA 25 OSB. PRACUJACYCH W ODDZIALE SA 4 OSOBY KIERUJACE 2 X KIEROWNIK 2 X ZASTEPCA), KTORE JAK WIADOMO MAJA ODDZIELNE ZDANIA I CH DOSWIADCZENIE NIE POZWALA NA POROZUMIENIU JAK I ZARZADZANIU LUDZMI TAM PRACUJACY NIE WSPOMINAJAC O LOGISTYCE AUT WYJEZDZAJACYCH W TRASY DUZO DAJE TO DO MYSLENIA . PODSUMUJAC NOWI PRACOWNICY MUSZA SIE PRZESTRZEGAC NIEKOMPETENCJI DYREKTORA JAK I KIEROWNIKOW, ZARZYNANIA FIZYCZNEGO JAK I PSYCHICZNEGO PRZEZ OSOBY ZARZADZAJACE ODDZIALEM . MYSLE ZE DWIE UMOWY KTORE SIE TAM DOSTAJE SA NIE WARTE WGL PRACY W TYM ODDZIALE. PAMIETAJCIE ZE ZOSTAJECIE OKRADANI WTEDY Z WASZYCH EMERYTUR . PRACUJE SIE TAM WSROD OSOB BEZ KOMPETENCJI I JAKIEJ KOLWIEK WIEDZY.

KLYENT
@GRUBYLOPEZMARTINEZ

Oddział Międzyrzecz z mojego punktu - klienta postrzegam bardzo pozytywnie. Obsługa pomocna, pomagająca w doborze produktów, cenię fachowość kadry i zarządzającego na bardzo wysokim poziomie. Stery w dobrych rękach, nowoczesne zarządzanie widać po zdobytym rynku. Negatywne wypowiedzi - to heyt - ludzi tzw. marginesu.

Madzia

Chciałabym ocenić firmę Piek -Hurt , dziewczyny z Międzyrzecza stare pracownice wstyd,nie mają wykształcenia, zazdroszczą nowym pracownikom mądrym po studiach, że są mądre i wykształcone,stare pracownice pracujące w żabce i w Mać Donald siedzą za biurkiem i myślą, że są mądre zero wykształcenia, inteligencji zero, cały czas z kierownikiem mają kontakt ,zamiast swoją pracą się zająć to zajmują się kto ile zarabia i sprzątaczką podkładają brudy i potem idą do kierownika, że źle sprzątają, dlatego, że więcej zarabiają wstyd !! same weźcie ścierkę i sprzątajcie skoro macie czas na głupoty zamiast zająć się swoją pracą widocznie brak wykształcenia,lepiej niech szef starym pracownicą zamontuje kamery,bo młodym dziewczyną robią na złość tym bardziej kierowniczka to też stara wyga i ma dobry kontakt z nimi,szkoda mi młodych dziewczyn w biurze i szkoda mi sprzątaczek, które ciężko pracują,bo gdyby nie one i młode dziewczyny w biurze to firma by była w brudzie i by nie dała rady bez młodych wykształconych inteligentnych młodych dziewczyn,.W biurze stare pracownice wraz z kierownictwem do wymiany na młodych wykształconych, każdy odchodzi,bo jest bałagan, brak kultury

Cześć, jak w końcu może wyglądać sprawa względem umów? Mnie zależy na tej na stale, mam doświadczenie jako piekarz i jak czytam teraz opis ogłoszenia to piszą w nim, że można na spokojnie sobie wybrać. czyli na 100% nie będę mieć na samym początku zlecenia?

ZMY Nowy wpis

Praca w o/M-cz -jasno określone zasady przez osobę, która nie wiadomo czy ma jasno pod sufitem, tylko tu pracuje się 9 godzin dziennie( kierowcy) , przecież to normalne, -atmosfery nie ma, siarkowodór wydobywający się z dna, -kasa nigdy się nie zgadza, zawsze różna, zależy od bierek, którymi rzuca wymieniony w punkcie pierwszym, -"nie dla cieniasów "-cienias to Ciebie zrobił, -kadra?-odp w czterech powyższych punktach,

Madzia Nowy wpis

Jak to jest, że posada Technologa cukiernik jest w ogłoszeniu opisana jako praca mobilna. To gdzie taka osoba jeździ? Między cukierniami czy jak? Piekarniami? I wiecie jak wygląda auto służbowe? Jest to nowe auto czy jakieś starsze? Można nim tez prywatnie jeździć?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PIEK-HURT Jarosław Maciejewski? Czy kandydat na stanowisko MAGAZYNIER/KIEROWCA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Czy istnieje możliwość rozwoju w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski?

On

(usunięte przez administratora) To narzędzie do śrubowania wysokich wydajności bez odpowiedniego wynagradzania i szacunku. Najczęściej trzeba przekraczać wszelkie normy, bo dla nich ich nie ma.Liczy się tylko jedno. Zespół dobierany jest wg ustalonych, niemoralnych schematów,przynajmniej w oddziale w Mczu.Jesteś uczciwy,lojalny, masz uprawnienia,kwalifikacje,wykształcenie,chcesz...-niestety nie nadajesz się. Najlepsze wykształcenie-podstawowe. A przede wszystkim włażenie pod stół dyrektora w wiadomym celu. To czyni pozycję w tej firmie. Tak więc:Powodzenia!

Od czego uzależniona jest premia w firmie PIEK-HURT Jarosław Maciejewski? Jakie są progi premiowe? Dodali 4 lipca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca b.

JakaPremia

Słowo premia nie występuje w słowniku pana prezesa oraz wlasciciela firmy.

Izabela
@JakaPremia

kolorowo to nie zabrzmiało... To jakie inne słowa występują? Znajdzie się w tym słowniku coś pozytywnego dla pracowników?

Twoja premia jest odkładana na zachcianki pana prezesa … nowe BMW x6 trochę kosztuje ;)

PIEK-HURT Jarosław Maciejewski szukała niedawno pracowników w mieście Serock. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Serock1

Również byłem ciekawy. Podpytałem, rozmawialem i nie zdecydowałem się. Duża rotacja ludzi. Podpytaj na mieście - wiele osób negatywnie wypowiada się na ten temat.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski?

BABA

Mają pracowników za gorszych od siebie. Zero pochwał, tłamszą i kopią dołki

@BABA

Idealnie w punkt :) Czyżbyś pracowała z działem sprzedaży hehe...

Tak.

Hehe

W którym oddziale?

@Nigdy więcej

Czemu tam jest najgorzej twoim zdaniem? Co takiego się dzieje?

@Hehe

Koszalin

PIEK-HURT Jarosław Maciejewski poszukuje kandydatów na stanowisko Cukiernik. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

??

Pewnie zależy który oddział ale nie radzę Ci wchodzić do żadnego. Firma muł i dno. Chyba, że zla atmosfera w pracy i mobbing Ci nie przeszkadza to probuj.

Nigdy więcej

Panie z działu sprzedaży niesympatyczne , wiecznie naburmuszone , lubiące wytykać błędy , strasznie ciężkie charaktery. Jedyny wyjątek starego zespołu to Natalia bardzo miła sympatyczna osoba. Dział zakupów bardzo pomocny ,sympatyczni ludzie; Pani dyrektor również w porządku. Szef dwulicowy , udaje sympatycznego jak mu się palec prostu w (usunięte przez administratora) trzyma to jest ok a gdy on ma coś zrobić dla pracownika to już jest obraza majestatu. Pan Piotr co się tak pozytywnie wypowiada na temat firmie był ( bo już nie pracuje) strasznie zarozumiałym młodym człowiekiem , myślał że jak siedzi blisko szefa to jest kimś ważnym, a na dobrą sprawę był tylko jego przydupasem :) Magazyn oj to była magia ... Kierownik i niektórzy pracownicy magazynu bardzo specyficzni, duże dzieci nie mające swojego zdania. Jeśli chodzi o kierowców większość z nich w porządku, inteligencji spoko ludzie. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Zofia
@Nigdy więcej

Ale to tylko ludzie Ci tam przeszkadzali czy jeszcze przez coś nie polecasz?

@Zofia

Przede wszystkim ludzie ! Gdyby atmosfera była poprawna to uwierz mi nawet praca do 21 by nie przeszkadzała jakby się robiło z super zespołem

Ona

Nie polecam pracy w biurze w Koszalinie... Umowa za nijnizsza a premia,,, - umowa zlecenie tak się omija koszty ???? Niemiłe dziewczyny na biurze obsługi... Stare wyjadaczki, które myślą że są Bóg wie kim a słomka im z butów wystaje Ta firma to porażka przez zespół, który jest na fakturach

@Ona

Umowa o prace+ zlecenie... czyli nic się nie zmieniło. Dziewczyny natomiast wspominam miło

Dobry znajomy
@Anonim

Dwie umowy o prace i zlecenie jedna z firmy piękny hurt Jarosław maciejewski Druga hurtownia piekarniczą Paweł maciejewski Kręcą jak mogą dają po dwie umowy Pozdrowienia z Nowego Dworu Mazowieckiego

@Dobry znajomy

DOKŁADNIE. Oszukują, bo tylko kasa się liczy

@Ona

Dokładnie tak tylko ich nie ruszy bo jak to szef powiedział "robią swoją robotę" Czują się nietykalne przez co rządzą sobie jak chcą a on daje mi na to przyzwolenie .

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski?

Zdecydowanie się z tym zgadzamy. Atmosfera, którą wewnątrz firmy tworzą ludzie, wpływa w ogromnym stopniu na tempo i jakość wykonywanej pracy. Jeśli chodzi o biuro w Koszalinie, wszystko przebiega sprawnie i pracownicy dobrze się czują z resztą ekipy, dzięki czemu możemy osiągać zadowalające efekty.

Facet

Firma piek hurt zamiata wypadki pod dywan wciska lewe papiery i kit z umowami. A ludzi mają za nic.pozdro

Facet
@Piotr

Biuro koszalin zachowanie kadrowej w stosunku do człowieka jest nie ludzkie jak i całej reszty zarządu w innych oddziałach.

odpowiedź
@Piotr

Rozumiem Piotr, że opisywanie firmy w superlatywach należy do Twoich obowiązków w końcu pracujesz w dziale marketingu :) Natomiast całkowicie się z tym nie zgodzę. Niestety, ale atmosfera w firmie jest przesycona negatywnymi emocjami. Nie polecam!

@odpowiedź

W dodatku szef i prezes zachowują się co najmniej(usunięte przez administratora)

Niezadowolony
@odpowiedź

Atmosfera w firmie jest bardzo zła jeśli nie donosisz na kologów i koleżanki to możesz odejść... Zero szkoleń, zero pomocy, a potem zdziwieni że ludzie non stop uciekają do konkurencji. Dla Pana szefa-proszę otworzyć oczy-ludzie chcą u Pana pracować ale z obecną załogą wyżeraczy się nie da nie dają na to szans pozdrawiam

@Facet

cała prawda

Izabela
@BABA

Skoro tak to ile razy już tu inspekcja była tak właściwie?

Andrzejek

Czlowieku jeden z drugim... jest pewien fakt o którym wiesz, ale jestes zbyt zamulony żeby to ogarnąć... ale na 99% sugerujesz sie opinią innych a sam wlasnej nie masz..... Zapraszam do nas:) sprawdzimy ile jesteś wart. Na 10kolesi jeden sie nadaje. Pytanie brzmy w której grupie sie znajdziesz czy dasz rade czy nie, czy bedziesz tym jedynym ktory (usunięte przez administratora) czy reszta ktora mysli, ze hajs sie bierze za marudzenie. Tutaj sie (usunięte przez administratora) a nie pieprzy w bambosz... jestes w porzadku dla nas ? Oddajemy tym samym nie zostawimy dobrych na lodzie...

wujek
@Andrzejek

Co Ty bredzisz? Niewolnictwo się dawno skończyło jeśli zapomniałeś. Przychodzę do pracy, by dostać wypłatę za wykonaną prace. A nie za robienie rzeczy niezgodnych z prawem, lub aby po 12- 14 godzin dziennie usłyszeć, że był słaby sezon albo że powinienem dziękować za taką możliwość aby wypracowywać za 1,5 etatu bo szefciowi nie chce się zrestrukturyzować firmy lub przyoszczędza na ilości pracowników. Każdy dział robi sobie co chce, zero wspołpracy. Każdy zrzuca prace na kogoś innego a szefostwo i kierownicy nic z tym nie robią. Ta firma gnije od góry.

Bogdan
@wujek

Skoro każdy zrzuca pracę na kogoś innego to jak wygląda rozwiązywanie problemów czy różnych awarii w pracy? Można na kogoś liczyć w takich sprawach?

xxx
@Bogdan

Nie

@xxx

Jak to, nie ma żadnego działu HR?

@Andrzejek

Nie zostawiacie dobrych na lodzie? Bzdury

Zofia
@BABA

A jaki był przypadek osoby która została na lodzie? Przypominasz sobie taki?

Marian

Jeżdżę już od kilku lat po hurtowniach a w piek-hurt jest najgorsza obsługa takich opierdalaczy dawno nie widziałem ale to tylko w Koszalinie w piek -hurcie siedzą co chwilę palą faję ja się nie dziwię że nie chcą im płacić

incognito

słaba firma, słabe zarobki, najniższa krajowa i premia raz jest raz nie, dramat firma

?????

Jak wyglada praca na magazynie, jakie są warunki , czy wymuszane są nadgodziny i praca w soboty? Na jakim poziomie są pensje? Czy pensja składa się z podstawy plus premia ?

Jaki dress code obowiązuje w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski?

Schludne, wyprasowane ubranie. Elegancka koszula i uśmiech na twarzy.

@Piotr

A jak nie mam ochoty się uśmiechać, to co wtedy? Przeraża mnie taka polityka.

@Zuzanna

Proszę traktować uśmiech z przymrużeniem oka, nikt nikogo do niczego nie zmusza. A atmosfera wśród ludzi radosnych i uśmiechniętych jest nieporównywalnie lepsza niż wśród smutnych czy wkurzonych.

@Piotr

Czyli nie muszę się uśmiechać jak nie chce? Bo już się pogubiłam

Karol

@anonim nie ma na co liczyć ?

Czy firma PIEK-HURT Jarosław Maciejewski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

jakie szkolenia....

Zostaw merytoryczną opinię o PIEK-HURT Jarosław Maciejewski - Koszalin

• Jak się pracuje w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski?

Zobacz opinie na temat firmy PIEK-HURT Jarosław Maciejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEK-HURT Jarosław Maciejewski?

PIEK-HURT Jarosław Maciejewski
  • Mieszka I 5A