AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śmiech Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Poczytajcie sobie w ofercie pracy jacy to zadowoleni są pracownicy. Skąd te liczby na ile procent są zadowoleni. Ankieta była? Wyolbrzymiją ze w firmie jest cudownie, a wcale tak nie jest niestety...

NIck Nowy wpis

Czy kompetencje regionalnego kończą się na plotkowaniu o koleżankach z pracy i sprawdzania czystości na półkach i w sklepie? Jeżeli tak to chcę tą pracę :)

Nowy wpis

Pracodawca

@NIck

W związku z ciągłym rozwojem firmy chętnie przyjrzymy się kolejnym kandydatom do pracy. Ploteczki, sprawdzanie czystości, a także wiele innych spraw czeka na Pana/Panią. Zatem, jeżeli jest Pan/Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie swojego CV pod adres mailowy rekrutacja@alejacapone.pl ;)

NIck Nowy wpis
@AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dziękuję za ofertę, ale już pracuję w Al. Capone, nie mogę powiedzieć, że jestem 'the best' ale mam pewne uwagi i spostrzeżenia. Widząc pracę regionalnego na sklepie, ograniczoną do sprawdzania czystscii i plotek zastanawiam się czy nie aplikować na to stanowisko :)

Sprzedawca

Co jest nie tak w tej firmie że kierownicy zwalniają się non stop? Nie dobrze to dla wizerunku sieci. Sam się zastanawiam nad zmianą pracy .

MalinkA
@Sprzedawca

To jest nie tak ze wszystkie pozytywne opinie pisze tutaj biuro. a prawda jest zupełnie inna. Ludzie myślą ze w tej sieci jest super ale ci co przyjdą popracować to potem uciekają .

dlaczego ?
@MalinkA

Podzielisz sie opinia dlaczego uciekaja ?

Pa

Zwróćcie uwagę że cały czas ludzie narzekają: Na zarobki- ale nikt nie upomni się u szefa o podwyżkę, albo opiernicza się i reszta za niego musi nadganiać. Na więcej trzeba zapracować. Na sklepy własnościowe-bo wprowadzają momentami dziwne pomysły, ale wynikają z tego że ludzie nie robią co do nich należy, wystarczy kilka naprawdę prostych rzeczy: zapewnij klientowi obsługę taka jaka sam byś chciał doświadczyć, zatowaruj sklep tak by nie było problemu ze znalezieniem czegoś i błagam trzymaj porządek bo wziąć lepiącą się od zbitego piwa czy czarna od kurzu butelkę to trochę słabo jak na szanujący się sklep. Na franczyzobiorcę - bo pracujesz świątek, piątek, no ok ale nie wierzę że nie masz za to dodatkowych bonusów, zawsze możesz zmienić sklep lub szukać pomocy wyżej niż Twój szef. Na atmosferę - przecież to my ją tworzymy więc jak masz jakiś kwas z kolegą czy koleżanka masz już chyba swoje lata i umiesz rozmawiać z ludźmi, wyjaśnij problem, siadzcie przy flaszce i rozwiążcie go... Nie czarujmy się wszystko co się dzieje na sklepach wynika z tego jak wszyscy działamy jako zespół. Chcecie zmian? To je wprowadźcie, upomnijcie się o to na co zapracowaliscie, ale też nie dziwcie się że inni mają dać przymykania oczu na to czego nie robicie.

Paa
@Pa

Dostałeś już premie za ten wpis?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko SPRZEDAWCA AL CAPONE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Same plusy.

Czy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Na franczyzie są paczki świąteczne, na dzień kobiet wszystkie Panie też dostały co nie co ????

Święty Mikołaj
@Pytanie

Tak występują w postaci pkt na kartę AL Capone które możesz wykorzystać na sklepie.

Nowy pracownik
Kandydat

Czy dla nowo otwartych sklepów organizowane są wyjazdy na szkolenia do Tarnowa 2 tygodniowe? Mam zaczął prace w al capone które otworzy się niebawem pracodawca poinformował o 2 tygodniowym szkoleniu ale nie potrafił podać konkretów. Wiadomo jakie mamy czasy dlatego chce się dowiedzieć czy rzeczywiście takie szkolenia sa prowadzone.

@Nowy pracownik

Pewnie że są. Przez 2 tyg masz szkolenia na sklepach + szkolenie produktowe.

Def
@Abc

Miło wspominam to szkolenie. Konrad z ekspansji w sposob zwiezly i konkretny przekazał sporo info odnosnie alkoholi. Na wstep super sprawa. Brak przesytu a sporo sie dowiesz. Ale i tak wiekszosc pozniej trzeba douczyc sie samemu i uczestniczyc w szkoleniach miekkich jak i produktowych. Ale warto, dzieki temu juz niejeden konkurs wygrany albo w czołowce.

Def ref
@Def

Chyba Krystian z ekspansji :P

paweł
Kandydat

Specjalista ds ekspansji Na jakie zarobki można liczyć? Jakie auto służbowe? Jak duży teren do ogarnięcia?

Nowy pracownik
Kandydat

Czy dla mowo otwartych sklepów są organizowane 2 tygodniowe szkolenia przed otwarciem w Tarnowie?

Dziewczyna w okularach
Klient

Sporadycznie odwiedzam sklep na Krakowskiej, ale teraz będę odwiedzał go częściej za sprawą dziewczyny w okularach dokladalas alko do lodówki i robiłaś zdjęcie ???? malutka drobniutka i zawsze uśmiechnieta. Tylko tam sprzątasz albo coś układasz - - > odpocznij. Dziewczyno w okularach zostań z nami na dłużej Twoj uśmiech i energia zaraża ???? byłem wczoraj ale Cie nie było.

klient
Klient

Nowy sklep w Brzesku porażka totalna .wchodze po pracy nas szybkie zakupy i słyszę:nie mamy ,nie ma, sprzedało się. czy tak ciężko jest zamówić więcej towaru aby klient wyszedł z zakupami?

Pracodawca

@klient

Szanowny Kliencie, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o doprecyzowanie kiedy i jakich produktów brakowało w naszym sklepie, abyśmy mogli zweryfikować temat i nie dopuścić do podobnych sytuacji w przyszłości.

Adrian N
@klient

Na Dąbrowie sytuacja podobna.

Kris12
@Adrian N

Dokładnie, ja rozumiem, że moze czegoś brakować ale jak byłem na Szczucinie, sprzedawca poinformował mnie, że w sklepie w Dąbrowie znajduje się kilka sztuk a gdy przyjechtałem sprzedawca nawet nie był łaskawy sprawdzic czy towar jest tylko wydaje mi się ze z góry założył że towaru nie ma. Na szczęście w innym Al. Capone było.

Angela
Kandydat

Ostatnio szukam pracy i Al.Capone co raz częściej wystawia nowe ogłoszenia, że kogoś przyjmie. Ciekawi mnie czy dlatego że ludzie odchodzą czy dlatego że firma się rozwija. Jestem zainteresowana ogłoszeniem do księgowości, może ktoś się wypowie?

Cc
@Angela

Firma ciągle testuje nowe możliwości I wprowadza zmiany. niektórzy tego nie wytrzymują. Niedługo też się szykują poważne zmiany.

Aplik
@Angela

Aplikuj śmiało. W ksiegowości bedzie Ci dobrze a firma sie preżęnie rozwija stad zapotrzebowanie na nowych pracownikow. Chyba ze chcialabys na sprzedawce na na jakis bardziej ruchliwy sklep ? :)

Marek
@Cc

Testuje wprowadza nie wytrzymują. ciekawe czemu haha

CC
@Marek

Co masz na myśli?

To już nie szukaj
@Angela

Haha, teraz to pokazali. Zobaczycie co się niebawem wydarzy. Jak ktoś już pisał niżej „szykują się zmiany” ????????

Domino

Pracuję już parę miesięcy i się staram a zarobki słabe, ciekawe czy ktoś to doceni.

Immortale
@Domino

Jak będziesz nadal się starał to myślę że będziesz zadowolony, chociaż z doświadczenia mimo wszystko różnie z tym bywa. Pozdrawiam i nie zniechęcaj się :)

question
Kandydat

Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem w 2021 roku ? Ile zarobi sprzedawca ? Początki to wiadomo ale jak już przepracuje z rok, dwa ?

@question

Na franczyzowym gdzie jestem nie ma na co narzekać ???? wszystko zależy od tego czy robisz co do Ciebie należy- szef to docenia

question
@Pa

Czyli ile tak srednio na miesiac mozna zarobic na reke ?

aaa

Najniższa krajowa.

bbb
@aaa

A Ty wiesz wogole ile wynosi najnizsza krajowa ? Niecale 2000 netto ( na reke ) Tyle zarabia wykwalifikowany sprzedawca ?

Blabla
@question

Najniższa krajowa jeśli masz umowę o pracę. Jeśli chodzi o sklepy franczyzowe nie polecam. Pracowałam pewien okres czasu na umowie o pracę na czas nieokreślony. Owszem miałam dużo do powiedzenia ale chyba jeśli są problemy powinno się o tym mówić?? Stoi się światek piątek i niedziela, zero dodatków za niedziele i święta, zero życia prywatnego bo ciągle dzwonią albo szkolenia w czasie wolnym. Nie chcę mi się rozpisywać jak wyglądałam moja,, kariera '' gdzie pracownik był zastraszany.(usunięte przez administratora) Jakby wszystko tam było okej to każdy by się dobrze wypowiadal. Chcecie być wykorzystywani to pracujcie za takie nędzne pieniądze. Praca tylko dla studenta. :) PS. Nie pozdrawiam właścicielow franczyzowych.

blabla 2
@Blabla

Czemu zatem nie zglaszales tego bezposrednio do franczyzodawcy ? Mysle ze sam Prezes czy reszta załogi z biura pomogłaby i rozwiazala sprawe jak nalezy.

Blabla
@blabla 2

Myślę że takie zgłaszanie nie miałoby najmniejszego sensu. Wyleciałam stamtąd pomimo umowy o pracę, bez tak naprawdę powodów (mimo żądania dowodów zwolnienia) szkoda czasu na marnowanie mojego czasu, ale swinstwem jest to że człowiek dowiaduje się o sobie nie miłych słów, bo były pracodawca chodzi po innych sklepach i rozgaduje takie fałszerstwa ze tutaj się prosi o sprawiedliwość. Kiedyś nadejdzie :)

ItakaTaka
@question

2600 na ręke - etat + nadgodziny, targety i inne fanty. Przy dobrych wiatrach można dobić do 3300-3500 + (kasa z konkursów swoją drogą). Franczyza.

?/?
@ItakaTaka

A to na punkcie jakims takim wysoko sprzedazowym czy cos sredniego ? Te 3300-3500 na reke to dla osob po 26 roku zycia wchodzi w gre ?

ItakaTaka
@?/?

Są zdecydownie bardziej dochodowe punkty :D Poniżej 26l. Oczywiście w.w kwota to dla osob ktore się mocno napracują na ten wynik ale jest to wykonalne bez wciskania dziadostwa :D Nie wiem zaa co tylko negatywów wczesniej pod komentarzem. Trafiłam pod dobre ręce a jeśli ktoś uważa że to wynik z czapy wzięty to chyba trzeba zagadać o podwyzke albo zmienic punkt. Peace ^^

@question

Dużo więcej niż koledzy niżej wypisuja

Uważajcie

Niesłowna firma. Mydlą oczy, lepiej tylko mają „przyd*pasy”, którzy próbują być „ zżyci „ z centralą. Nie wiem czemu kierownicy się jeszcze nie buntują. Połasili się na PREMIE DLA KIEROWNIKÓW, ale sytuacja pokazuje jak już niektórzy kierownicy mają dość.

Co jaki okres czasu w AL. CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ można ubiegać się o podwyżkę?

Kandydat

Witam, na olx znajduje się ogłoszenie na kierownika sklepu w Tarnowie. Jak warunki pracy i atmosfera w firmie.

@Luidżi

Atmosfera OK ale na sklepie to Ty jako kierownik powinieneś zadbać o dobre relacje i sama atmosferę o jaka pytasz. Wogole to nie wiem czy pracownik z zewnatrz moze isc odrazu na kierownika ale tutaj pewnosci nie mam. Chociaz nawet dla samego kierownika lepiej byloby porobic chwile jako pracownik liniowy, poznac branze a pozniej dopiero wyzsze szczebelki :)

Dobra rada??
@dobra rada

Jaka dajesz dobrą rade... nie wiesz a się wypowiadasz. Nie widzisz ze bardzo dużo osób w ostatnim czasie zostało kierownikami, czy kierownikami regionalnymi którzy nie przeszli wspaniałej ścieżki kariery.

@Dobra rada??

Bardziej pytałem o współpracę i atmosferę przełożonych dla kierownika sklepu. Pozdrawiam

@Dobra rada??

Dlatego daje dobra rade a czy mozna ominac wspaniala sciezke kariery to napisalem ze nie jestem pewny.

@dobra rada

Ok, w takim razie odpuszczam temat. Dziękuję i pozdrawiam.

@Luidżi

Rowniez odpuszcze i tez pozdrawiam :)

Parchas
@dobra rada

Bez wyniku kwartalnego mała premia, pomimo starań i robimy co możemy, czas na zmiany ????

Wlasny

Pytanie do pracowników sklepów franczyzowych : Czy Wy też nagrywacie film jak wygląda sklep po zakończonej zmianie o północy?

@Wlasny

Nie, po to jest zespół żebysmy sobie pomagali w pracy a nie zwalali robotę jedni na drugich. Jak komuś nie chce się pracować niech sam się zwolni, a nie uprzykrza życie innym

@Pa

No właśnie. A my mamy nagrywać film po skończonej pracy. Coś typu : dlaczego ta butelka stoi krzywo. Dlaczego jest nie dolozona 200 ml zubrowka. Podłoga słabo umyta itp. Jako zespół wiemy, że ta zubrowke itp dołoży kolega rano. Takie sprawy załatwiamy między sobą. A tutaj wychodzi brak zaufania dla pracownika. W poważnej firmie uważam takie filmy za śmieszne.

@Abc

Pewnie dlatego ze po ostatnich kontrolach wyszły rozne kwiatki na sklepach. Jakby wszyscy byly tacy zaufani i poważni to nie byłoby pustych lodowek z piwem czy wybranych stojaków z chipsami. Nie dolozone z wieczora jak i z rana. Stad pewno takie troche dziwne wytyczne z tymi filmikami.

Olga
@Abc

Tak jak piszesz w poważnej firmie :d

niezadowolony klient
Klient

Sklep jako sklep, super. Pełna obsługa, piękny sklep. Lecz pytanie powstaje na temat pracowników. A w szczególności chodzi o sklep Połaniec. Jedna z pracownic wygląda jakby pracowała za karę. Już nie od jednej osoby spotkałam się z opinią, że ta osoba odstrasza klientów po prostu. I taka firma na wysokim poziomie pozwala sobie na takie coś? Pani o włosach b.... jest totalnym odstraszaczem tego sklepu. Właśnie przez nią wolę iść do konkurencji.

POTWIERDZAM
@niezadowolony klient

Czyzby chodziło o Pania P ? rowniez jak ja widze nie mam ochoty wchodzic do sklepu

POTWIERDZAM
@POTWIERDZAM

wychodzic *

Regionalny
@niezadowolony klient

Proszę o przybliżenie szczegółów, jakaś podpowiedź o którą ze sprzedawczyń chodzi, będziemy mocno pracować żeby zmienić tą sytuację. Staramy się dbać o jak najlepszą obsługę i bardzo byśmy chcieli, żeby każdy klient, który zrobi u Nas zakupy wyszedł zadowolony. Proszę o odpowiedź.

niezadowolonyklient
@Regionalny

Z tego co się orietuje to jest RODO. Dużo lepsza oraz profesjonalną robiła obslugę Pani Agnieszka, osoba za nia jest po prostu na sile. Można zrozumieć wszystko lecz za każdym razem ,może to, może tamto, żeby tylko sprzedać odstrasza. Jestem stałym klientem, który ceni sobie to że miałem, mam profesjonalną obsługę. Lecz naprawdę patrząc na osobę za ladą, która ma minę jakby czekała kiedy tylko wyjdę jest odpychające. Robienie na siłę czegoś jest gorsze niż zwykłe obsłużenie. Widząc taka osobę za ladą po prostu nie mam ( nie tylko ja ) ochoty wchodzić do sklepu.

@niezadowolonyklient

Myślę że każdy rozumie o co Panu chodzi. Ale postawmy się na miejscu sprzedawczyni od której wymaga się żeby proponowała klientom dodatkowe produkty.

Johnes

Coś jest chyba nie tak w tej firmie. Kierownik mówi Ci że nie możesz przyjść do pracy bo limit nadgodzin nie pozwoli. Ale żeby nie przyjść musisz sobie znaleźć zastępstwo. Grafik dostaje na koniec miesiaca i tam zaczyna sie sciema. Według przepisów mam podpisywać obecność przed zaczeciem pracy a nie raz na koniec miesiaca bo trzeba na szybko podpisać. Przeciez to nie jest normalne. Kierownicy chyba sie z (usunięte przez administratora) na głowy pozamieniali. (usunięte przez administratora)

Anna
@Johnes

Niedopuszczalnym jest łamanie Kodeksu Pracy i takie praktyki należy natychmiast eliminować, jeżeli zaistnieją. Prosiłabym o kontakt w tej sprawie na adres mailowy a.prokop@alejecapone.pl, w celu poznania wszystkich okoliczności i wyjaśnienia tego tematu.

Johnes
@Anna

Kolejny miesiąc bez zmian. Jak było wcześniej tak samo jest teraz .

NiktSzczegolny
@Anna

Pani Anno, boimy się zgłaszać takie rzeczy, ankieta tez miała być anonimowa, ale jest strach, że będzie dochodzenie i takie osoby co maja swoje zdanie zostaną z dnia na dzień wyrzucone :(

Ona
@Anna

Pani Anno jak się można skontaktować z Panią odnośnie kilku kwestii?? Niestety na podany adres nie można nic wysłać.

Anna
@Ona

Zapraszam do kontaktu a.prokop@alejacapone.pl bądź pod numerem 539174103

Zostaw merytoryczną opinię o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tarnów

AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ