AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Joasia Nowy wpis

Od kilku dobrych miesięcy zastanawiam się nad otworzeniem sklepu działającego pod marka. Możecie mi doradzić, co robić i czy informacje w ofercie są prawdziwe? Bo podobno obroty w sklepach w sieci blisko 2 krotnie wyższe niż średnia w branży, a wkład zwraca się już po 4 miesiącach.

nikt wazny Nowy wpis
@Joasia

jak znasz dystrybutorów, to nie warto, a jak nie znasz tego rynku, to duze pole do dzialania

eb2 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) grosze bo jest najniższa krajowa plus śmieszne premie na które coraz ciężej zapracować bo tylko kłody rzucają pod nogi aby tego nie osiągnąć

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. Monitorujemy treści pojawiające się na portalu i jesteśmy chętni do merytorycznej dyskusji, czy wyciągnięcia wniosków z konstruktywnej krytyki.

Pamiętajcie, że swoboda wypowiedzi, nie oznacza wolności do celowego kłamstwa, obrażania drugiego człowieka, czy naruszania jego godności.

Podkreślamy, że godność, dobre imię i dobro osobiste każdej jednostki są chronione przez prawo.

Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi, które mogą obrazić uczucia religijne, zawierające fałszywe oskarżenia, znieważające inne osoby lub grupy ludzi, a także treści obelżywe, kłamliwe, dyskredytujące czyjeś imię.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora, a osoby które będą łamać prawo zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.
Lock

Kasa słaba większość nawet marketów daje więcej na start. Z jednej strony jest profesjonalnie z drugiej amatorsko - spory kontrast. Klientów raczej bym powiedział nie ma jakoś specjalnie wiele falami po parę osób albo pojedyncze sztuki co jakiś czas. Nie siedzi w luźnym momencie nie ma krzesla, samemu na zmianie to też przerwy jako takiej nie ma, jakas kanapka czy coś to na boku między klientami. Praca wiadomo niedziele / święta - wolne to ktoś na sklepie musi być więc trzeba się dogadać. Perspektywy rozwoju kariery raczej nie na co się doszukiwać. Ogólnie mam neutralną opinie jak wam pasują warunki, branża co za tym idzie klient to można rozważyć a ostatecznie dużo zależy jak zawsze do jakiego zespołu dołączysz i czy się razem zgracie. Jak rozważasz pracę na dłużej to raczej rekomendowanym miejsce gdzie jest ścieżka kariery, progresja wynagrodzenia czy po prostu większy zespół na zmianie łatwiej o grafik / przerwę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko SPRZEDAWCA AL CAPONE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w firmie AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Sprzedawca?

Kk

Jeśli chcesz stać w miejscu , jeśli chcesz wysyłać maile na czas bo brak premii , jeśli chcesz być gorszy od „biurowych” , jeśli chcesz pracować w każde święta i niedziele - zapraszamy

Mari
@Kk

Co masz na myśli o wysyłaniu maili na czas, bo brak premii? Nie bardzo wiem o co chodzi, bo dopiero zamierzam wysłać tu swoje cv na stanowisko sprzedawcy:( Co do stania w miejscu, to tak myślałam, więc na rozwój nie jestem jakoś bardzo nastawiona. A jak wypłata? Wynagrodzenie się chociaż zgadza? Szczególnie, że to praca w weekendy itp?

Ja z pytaniem o pracę (podkreślam pracę, bo franczyza nią nie jest, nie w rozumieniu kodeksowym). Ile obecnie zarabiają specjaliści od alkoholu? Od czego zależy kto i jak często wyjeżdża na study tour za granicę do producentów trunków?

Widzę w internecie ofertę pracy na stanowisko właścicielki sklepu. o co chodzi z możliwymi dodatkowymi bonusami posprzedażowymi? Co to za bonusy? Proszę o wypisanie ich, jeśli jest taka możliwość.

Zuzia

cześć, szukają zastępcy kierownika, przynajmniej takie ogłoszenie widnieje na stronie, czy to w dalszym ciągu aktualne? Wymagają "nieszablonowej" obsługi klienta, ktoś może mi napisać, co to znaczy? :P Dają dostęp do platformy edukacyjnej, czy ta platforma umożliwia naukę języka angielskiego?

Więcej takich kierowników regionalnych, jak Dawid K. Bez niego AlCapone upadnie, jak mówi

Czyli to jedyna osoba w firmie, z którą fajnie się pracuje? Czy o co chodzi? Ciekawi mnie czy z każdym idzie się dogadać i jaka jest tu obecnie atmosfera? Bo czytałem tu różne rzeczy

Ll

To prawda. Mało wie i dużo szczeka :) a potem biegnie do (usunięte przez administratora). Z podkulonym ogonem. I twierdzi że je mu z ręki ;)

Jak się pracuje z ludźmi z AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kris

Praca jest bardzo niebezpieczna, zatrudniają każdego kto się zgłosi, bez wiedzy i doświadczenia. Praca jest niebezpieczna, tylko jedna osoba na zmianie, w Rzeszowie pobili pracownika do nieprzytomności. Kierownicy z długim stażem zarabiają śmieszne pieniądze, ale boją się zmian i w tym tkwią, nowi mają dwa razy tyle podstawy i tak odchodzą, coś tu nie gra. Pani szkoląca, która nie ma pojęcia o szkoleniach robi co chce, wychodzi kiedy chce, ważne że kasa się zgadza. Eh szkoda że właściciele są tak naiwni

Grzegorz
@Kris

Jak to nowi mają więcej niż ci co już pracują i są doświadczeni? W ogłoszeniach podaj widełki dla nowych pracowników o stąd wiesz o takiej sytuacji? Ludzie którzy już pracują nie wnioskują o zrównanie wypłat? Jak ktoś pójdzie po podwyżkę to odprawiają z kwitkiem?

Kris
@Grzegorz

Zarobki to wielka tajemnica i dziwne progi premiowe. Doświadczeni kierownicy już pracują długo i zarabiają śmieszne pieniądze a nowi dostają więcej żeby zostali a i tak szybko odchodzą, czasem nawet podczas szkolenia. Najlepiej jakby kierownik spał w sklepie i pracował 24h.

Amanda
@Kris

A co to znaczy, że te progi premiowe są dziwne, masz na myśli, że niejasne? To w ogóle tą premię da się wyrobić u nich? Skoro zarabia się średnio u nich, to ta premia w jakiś sposób ratuje?

Ala
@Kris

A za co w ogóle można dostać premię? Są jakieś konkretne wytyczne? Naprawdę wet podczas szkolenia pracownicy odchodzą? Może coś na nim dzieje się nie tak, jak powinno? Ktoś wcześniej pisał, że Pani, która je prowadzi jest nieodpowiednia. Można to jakoś wyjaśnić? Na czym w ogóle polega to szkolenie?

Mam pytanie w jakich godzinach są zmiany po ile godzin dziennie pracuje jak z wolnym jakie zarobki

Top Shelf

Śmieszne warunki pracy, kary finansowe za najmniejsze niedociągnięcia czy zapalenie papierosa, Brak wypłacenia premii po zakończeniu współpracy, nie polecam

michaś
@Top Shelf

czyli nie można wyjść na papierosa na chwilę, nawet jeśli ktoś inny na zmianie zajmie się obsługą klienta? A jak ktoś pójdzie na przerwę zjeść śniadanie, lub do toalety, to też dostaje karę, nawet jak inny pracownik w tym czasie zajmuje się obsługą klientów?

Michal

Mała sekta. Kierownicy i regionalni działają dla dobra firmy. Audyty są zaniżane żeby sprzedawcy nie dostali premii. Zarobki minimalne a obowiązków co miesiąc przybywa. Oczekują chodzenia do konkurencji i spisywania cen do monitoringu. Wysyłają screeny z kamer kiedy pracownik siedzi albo korzysta z telefonu i musi się z tego wytłumaczyć, dlaczego siedzi. Regionalna stwierdziła że się nudzimy bo mamy czas usiąść albo iść na papierosa. Firma niegodna zaufania, oszukują pracowników. Siedzenie po nocach i użeranie się z pijakami nie są warte tych groszy

Maja
@Michal

Zarobki minimalne, czyli najniższa krajowa? Możesz napisać coś więcej o obowiązkach pracownika? Są jakieś szczególne, niekoniecznie związane ze stanowiskiem? Trochę odbiegam od tematu, ale słyszałam, że na rozmowie trzeba mieć bardzo dużą wiedzę na temat alkoholi. Faktycznie skrupulatnie to sprawdzają na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jajaj
@Maja

Sprzątanie przed sklepem- jeśli będą chwasty albo pety to kier.regionalny obejmuje za to punkty i tracicie premie. Chodzisz do sąsiednich sklepach i spisujesz ich ceny dla porównania z waszymi. Przyjeżdża dostawa i zostawia ci przed sklepem paletę towaru do rozładowania. Dużo sprzątania

Grzegorz
@Jajaj

Sprzedawca sprząta też teren wokół sklepu? A jak trzeba iść porównywać ceny z konkurencją to kto zajmuje się sklepem? Obsady są zwykle dwuosobowe na zmianie?

Jaja
@Grzegorz

Tak również wokół sklepu. Okna, zamiatanie, zielsko, odśnieżanie. Na zmianie jest zawsze jedna osoba, a ceny w innych sklepach spisujesz w swoim wolnym czasie po pracy - i jesteś z tego oceniany

Dariusz
@Jaja

Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś po pracy biega i spisuje ceny zamiast odpoczywać. Przecież za to powinny być płatne nadgodziny. Nikt nie wnioskował żeby dostać za to dodatkową kasę?

ONA
@Dariusz

Tak jest niestety w wolnym czasie spisujesz te ceny. Głupie tłumaczenie to możesz to zrobić podczas zakupów przecież. Tylko co jeśli się nie robi zakupów akurat w tych sklepach.

Ewelina
@ONA

No świeta racja :( Nie przyszłoby mi do głowy coś takiego. Jest coś jeszcze, o czym warto wiedzieć? Jakieś dziwne zasady czy obowiazki? ;)

Xxx

Ja pracuje w tej firmie 1,5 roku i czytając te komentarze to chyba jakaś abstrakcja , może w moim rejonie jest inaczej , ale ja nie mam żadnych problemów , nikt nie obniża kart kontroli żeby premii nie było bo premie mam od początku to teraz , wiec zamiast pisać głupoty weźcie się do pracy bo Myślicie chyba , że kasa wam się należy tylko za to , ze jesteście, jeśli ktoś chce tutaj pracować to śmiało polecam .a tym co tak marudzą polecam zmienić prace , przecież takich wspaniałych pracowników jak wy przyjmą wszędzie

Maja

Nikt wam tego nie powie na początku, ale w sklepach al capone w czasie pracy nie wolno wam siedzieć. Potem dostaniecie od zrzuty z kamer i macie się wytłumaczyć dlaczego w tym momencie siedzieliście

Xxx
@Maja

Jeszcze nigdy nie dostałem takiego zapytania , jak więcej siedzisz a w sklepie (usunięte przez administratora) to pewnie współpracownicy się skarżyli , Że maja lesera w zespole i stad dostałaś takie pytania

P.
@Xxx

Niezależnie od tego w jakiej branży się działa wszyscy powinni być zespolem. Co to za chore podejście żeby inni robili a mi się nie chce?! Albo wszyscy jedziemy z koksem, robota zrobiona i mamy luz, albo niech się nie dziwią ze zespol się wkurza ze jest zawalony robotą, są audyty bo (usunięte przez administratora) na sklepie itd. Chcesz lepsza kasę, pokaz ze na nią zasługujesz

Czy nowo zatrudnione osoby w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Taaa jasne. Firmie zależy na zleceniach

K.

Zgłoszenie o (usunięte przez administratora)ze strony kierownika sklepu zostało olane przez kierownika regionalnego. Żądają od ciebie wielkiego zaangażowania ale ciebie mają gdzieś. Chcą ciebie tylko wykorzystać a im dłużej tam siedzisz tym bardziej z ciebie doją. Życzę powodzenia wszystkim pracownikom i tym normalnym kierownikom. Jeśli chcesz tam zacząć pracować polecam wykupić pakiet u psychiatry.

M.

Nie polecam chyba że ktoś chce stać w miejscu przez parę lat. Wynagrodzenie (stawka + premie) nieadekwatna do wykonywanej pracy i obowiązków które ciągle są poszerzane. Z roku na rok obowiązków coraz więcej a wypłata stoi w miejscu (nie biorę pod uwagę zwiększania minimalnej krajowej, którą się szczycą że to podwyżka). Premia? Wszystko spoko do momentu aż ktoś z biura nie weźmie cię pod lupę i np. za zaspokojenie nałogu czy po prostu chwila odpoczynku i możesz jej nie zobaczyć przez następne 3 miesiące lub dostać -100 z wypłaty). Brak przerwy na zaspokojenie potrzeb fizjologicznych oraz problemy gdy dasz na 5 min kartkę zaraz wracam. Do tego napędzają stracha pracownikom, że premii nie wypłacą gdy nie wykonasz testów szkoleniowych nie informując nawet jaki jest to test, z którego dnia, na jaki temat i gdzie go masz wykonać. Rada dla pracowników dopilnujcie sobie aby najpierw wam wypłacili premię, a później składajcie ewentualne wypowiedzenie bo może się okazać, że nagle nie mieliście zrobionego jakiegoś testu parę miesięcy wcześniej, którego nigdy nie było.

Halo
@M.

Dobrze rozumiem, ze pracownikom nie nalezy sie przerwa ?

Gabatrn
@M.

Jestem aktualnie na wypowiedzeniu, zgadzam się z tą opinią w 100%. Premie na start zachęcające, dopiero po czasie okazuje się że obiecanych pieniędzy nie ma, a system premiowy jest tak skomplikowany że nie można przewidzieć czy w ogóle coś się dostanie. Wprowadzili kolejne obowiązki a płace zostawili. Niby jest dużo szkoleń ale więcej wymagają niż uczą. Sama praca jest wymagająca, niszczy człowieka fizycznie i psychicznie. Przed zmianami bardzo mi się podobało, teraz każdą niedzielę, każde święto spędziłam w pracy i musiałam się nauczyć kolejnych rzeczy by firma mogła więcej zarobić. Sam zarząd uważa że zarabiamy świetnie i zakazuje brania napiwków czy posiadania puszki (o którą upominali się stali klienci)

BULBAZAUR
@Gabatrn

Jakie puszki, jakie napiwki ?! Jeszcze by klienci utwierdzili się w przekonaniu że robimy za psie pieniądze #PDK

Olga
@Gabatrn

Co masz na myśli pisząc, że praca wymagająca? Na jakim stanowisku pracowałeś? Mimo, że system premiowy jest skomplikowany to były miesiące, że jednak ją dostałeś? A szkolenia są wewnętrzne, czy prowadzi je jakaś firma szkoleniowa, która współpracuje z firmą, można dzięki nim się jakoś rozwinąć?

Zostaw merytoryczną opinię o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tarnów

• Jak się pracuje w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ