AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śmieszna praca za śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora) najniższą krajową, obiecywane premie rzadko kiedy się pojawiają, Ciągłe (usunięte przez administratora)od kierownika za coś czego nie byłam w stanie zrobić w godzinach pracy z powodu nadmiaru innych obowiązków i dostaw. Kierownictwo nic nie robi, uważa się za lepszych i ciągle olewa swoje obowiązki żeby nie musieć nic robić i stać na kasie, a reszta niech (usunięte przez administratora) Praca nie za te pieniądze...

Lubię swoją pracę ale niestety wymysły "góry" są totalnie żałosne a ich celem (usunięte przez administratora) pracowników robotą żeby nie mogli sobie nawet usiąść na chwilę I dawać durne wymogi byle uciąć im premie, już nie mówiąc o kierownikach, którzy ciężko pracują za wszystko ponoszą odpowiedzialność i dostają zjebe za byle co. Gdyby Szanowni Państwo wymyślający zasady postali miesiąc na sklepie może zmienili by punkt widzenia. Siedzą za biurkiem i się tylko dopierdalają i wymyślają byle co byle utrudnić pracownikom pracę i zabrać chęć do pracy. Warto wspomnieć też o tym jak ucinane są godziny pomocnicze przez co pracownicy zapierdzielają jak (usunięte przez administratora) za nie wartą tego kasę. Wymagania od pracowników i kierowników nieziemskie a kasa żałosna. Chciałabym zobaczyć waszą pracę w weekendy i w większe dostawy. Z dnia na dzień coraz większą (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Wojciech
@123454

Widzę, że masz tu jakieś niezbyt dobre zdanie o zarządzeniach tych osób wyżej. Co oni takiego tam wprowadzili, że gorzej się zrobiło w Twojej ocenie? To ucinanie godzin odbija się na pensji teraz pracowników? Wspomniałeś o weekendach to od razu zapytam, czy są lepiej płatne dni w których pracujemy w sobotę?

Sisi

Od jakiegoś czasu szukam pracy i wspomagam się opiniami na goworku. Ostatnio, w jednej miejscowości pod Rzeszowem starałam się o pracę w sklepie Alcapone. I pomijając jak różne czytałam wcześniej komentarza na temat tej firmy, chciałam podzielić się innym doświadczeniem. Rozmową o pracę. Miałam rozmowę z panem, nie pamiętam imienia, miał ładną brodę :) Przyszłam jak zawsze zestresowana, ale okazało się że rozmowa kwalifikacyjna nie musi być taka straszna. Rekruter potrafił tak poprowadzić rozmowę, że po 10 minutach poczułam się na tyle swobodnie że mogłam na spokojnie odpowiadać na pytania. A pytania były bardzo konkretne, czasem zaskakujące ale ułożone w ten sposób że trudno było coś "ubarwnić" podczas odpowiedzi. Bo jak podczas rozmowy słyszę "proszę sprzedać mi ten długopis" to dostaje bólów menstruacyjnych. Tutaj ta rozmowa była naprawdę konkretna a zarazem swobodna. I być może coś za dużo palnęłam bo pracy nie dostałam. I byłam na siebie zła :) Ale nawet doceniam to że ten pan zadzwonił, powiedział że i owszem dobrze wypadłam ale niestety wybrał kogoś innego. Przynajmniej był jakiś kontakt.

Dziobak

Śmieszne warunki pracy, kary finansowe za najmniejsze niedociągnięcia czy zapalenie papierosa, Brak wypłacenia premii po zakończeniu współpracy, nie polecam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko SPRZEDAWCA AL CAPONE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Xhg

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć na czym polega praca kierownika regionalnego? Jakie są jego obowiązki ? Czy firma daje sprzęt służbowy ?

Ile można zarobić na Kierownik Sprzedaży w mieście Kraków?

Janek

W Krakowie drogi Adminie nie ma zadnego punktu sprzedazy aby dac opinie na Twoje pytanie :)

@Janek

a w innych punktach? stawki znacząco się różnią ze względu na lokalizację? ile mniej więcej taka rozbieżność mogłaby wynieść?

Johnny

Byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie o pracę i ogólnie wszystko fajnie, praca wydaje się spoko, ale oferowanie w dzisiejszych czasach minimalnej krajowej przy inflacji 20% to jest strzał w kolano. Tak na pewno nie utrzymacie stałej ekipy w swoich sklepach. Podziękowałem, więcej zarobię w markecie na kasie.

?
@Johnny

Ile zaproponowali na poczatek ? 2200 ? Doliczales premie za utargi itp ?

Johnny
@?

No minimalną krajową netto czyli jakieś 2300 to z premiami wyjdziesz jakieś 3 tysiące to co to jest stary, jak w dzisiejszych czasach na magazynach czy gdziekolwiek indziej dostajesz podstawy minimum 3 tysiące gdzie już nie mówić o kosztach życia w dużym mieście. W małej miejscowości albo wiosce to pół biedy, ale z tego wyżyjesz, ale odłożyć albo o planach na przyszłość zapomnij xd

@Johnny

Jakie 3 tysiące? Na umowie o pracę jeszcze tyle nie zobaczyłam w tej firmie.

Ilona

Kurczę, tak to napisałaś, że nie wiadomo do końca jak to zinterpretować... Chodzi o to, że za mało czy za dużo? I z perspektywy którego stanowiska teraz to piszesz i jaki staż?

Małgorzata

A długo tam już pracujesz? Możesz powiedzieć ile po takim czasie tam zarabiasz?

Endes

Ja osobiście polecam pracę w Al.Capone, jest to firma która naprawdę stawia na rozwój pracowników, jeśli tylko widać u kogoś zaangażowanie.Zarobki też okej jak na ten region Polski, praca przyjemna jeśli trafi się na odpowiedni zespół :)

Pan Parowóz
@Endes

Ja na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem minimalną na zleceniu i bonus raz na jakiś czas, pomimo ze mam dwa lata doświadecznia w branży alkoholowej. Właściciel nie chciał zdradzić stawki przez telefon, teraz wiem dlaczego. Sklep podobno na zasadach franczyzy. Musiałem chyba źle trafić :D

Endes
@Pan Parowóz

Franczyza niestety rządzi się swoimi prawami. Jeśli chodzi o ścisłość odnosiłem się do pracy w jednym ze sklepów własnych.

Zuzanna
@Endes

Piszesz o tym stawianiu na rozwój - no ale co konkretnie masz na myśli? Jakieś szkolenia są czy chodzi Ci bardziej o rozwój w znaczeniu awansów?

Duda

Źle wróży ta firma.czy Wy tez mieliście problem żeby szanowna kadrowa dostarczyła dokumenty do zatrudnienia na czas? Dziwne ze w w tych czasach firmy pozwalaja sobie na take machloje

Kaczor
@Duda

Duda. Szanowna Kadrowa nie zajmuję się dostarczaniem dokumentów i zawsze ma zrobione dokumenty na czas. Jeżeli dostałeś dokumenty z opóźnieniem, to szukaj winy u kierownika sklepu, bo późno wysłał twoje dane. Kierownika regionalnego, bo woził twoje dokumenty przez tydzień. Albo u siebie, bo nie raczyłeś ruszyć (usunięte przez administratora) żeby sobie je odebrać ze sklepu bo miałeś wolne.

@Kaczor

Dzięki Kaczor ! Powyższym tylko mi potwierdziłeś że firma ma w głębokim poważaniu pracownika - dokładnie tak jak mi się wydawało, skoro kadrowa czy centrala nie potrafią zorganizować tak prostego procesu jak terminowe podpisanie umowy .

pasztet od Dudy xD
@Duda

Zawsze możesz podjechać na Chemiczną i podpisać sobie w dniu rozpoczecia pracy czy wczesniej. Jak nie chce Ci sie jezdzic to mozna zaczekać aż Ci dowiozą przy okazji. Liczyłeś że przwioza w zlotym opakowaniu na białym koniu bo Tobie sie nie chcialo podjechac do biura podpisac umowy ? :D P.S Ciekawe czy bedziesz sie tak wywiazywal nadgorliwie ze swoich obowiazkow jak oczekujesz od innych ?

@pasztet od Dudy xD

Gdyby wspomnieli ze nie dostanę umowy na czas na pewno bym podjechał ;) Nie przyszło mi do glow by pytać o tak oczywisty standard który jednak w tej firmie standardem nie jest. Jak widać moja wina :D

Luqqq

Pracuję w Alu od lat, ale to co się ostatnio dzieje w tej firmie to aż serce boli. Już lepiej pracować w jakiejś Biedrze albo Lidlu. Chcesz wziąć urlop? Haha - to sobie znajdź zastępstwo wśród studentów - kierownik Ci powie, że to nie jego sprawa. Student w trakcie urlopu zmieni zdanie i nie będzie stał Twoich zmian? Uuu przykra wiadomość, musisz wrócić do pracy. Nie chcę żeby ktoś to odebrał jako brak kompetencji u kierowników, bo kierownicy stają na głowie, żeby to jakoś działało ale gdy tego nie ogarną to pojawia się problem - i wtedy wkracza pani Monika A., której ślepo wierzą prezesi.

KJ
@Luqqq

no z urlopami to od zawsze problem, trzeba na własną ręke szukać

ole
@Luqqq

Ciekawe jak długo ten post zostanie bo jak patrzę to od lutego nie ma żadnych opinii. W jakiś magiczny sposób znikają. Co za przypadek :D

@ole

No tutaj już zniknęło, a co tam było napisane?

Ajj
@Luqqq

Z jednej strony stoją na głowie, a z drugiej mówią: nie Twoja sprawa ? Coś tu się nie klei.

Frans
@Luqqq

Pani Monika A. to jedna z nielicznych osób na których można polegać , gdyż jest przede wszystkim sprawiedliwa i nie obchodzą jej żadne układy. Jak coś się dzieje nie tak warto dać jej znać. Nie, nie pracuje w centrali i nie jestem rodziną prezesów ;p

Jarząbek Wacław
@Frans

Łuubudubuu Łuubudubuu niech żyje nam prezes naszego klubu nieeech żyje nam! Tylko dopilnuj, żeby prezes zapisał Cię w swoim kajeciku, jak w poniedziałek przyjdzie z rana do swojego biura

P.
@Luqqq

Urlop jest rzeczą świętą, jeśli nie umiecie się dogadać w zespole kiedy kto idzie odpoczywać to znaczy że nie jesteście zespołem tylko banda egoistów w której każdy patrzy tylko na siebie. Fajnie że podcieracie sobie twarze cudzym imieniem będąc incognito. Skoro macie problem z kierownikiem to może zbierzcie się do kupy, wylejcir żale i spróbuję ogarnąć kuwetę? Pozdrowienia dla wszystkich którzy użerają się z marudami poszkodowanymi przez życie

Frans
@Jarząbek Wacław

Jak Ci nie pasuje to zmień pracę, z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika. Zresztą, to żenujące wylewać swoje żale na forum, bądź facetem i postaw sprawę jasno do przełożonych I TYLE

@Frans

A w sumie zdarzały się tu takie sytuacje, że ludzie tak właśnie robili jak sugerujesz? Normalnie ich wysłuchiwano?

P.
@Ilona

Jestem częścią takiego zespołu. Jednak idę idę zakład że po raz kolejny najwięcej narzekają Ci za których zapiernicza reszta zespołu.

Łukasz
@Ilona

Oczywiście, że ich wysłuchiwano – wzorowo ???? Zapewnienia, że już wszystko będzie ok, rozmowy panią od Kapitału Ludzkiego, oficjalny "opieprz" szefa dla kierownika. Tylko potem każdy się zwalniał po 1-2 miesiącach zrezygnowany, nie chcąc już walczyć z betonem

@P.

Aha no chyba, że tak. A czemu tych leniwych nie odfiltrowują i się z nimi nie żegnają?

Pan

Pracuje w tej Firmie dłuższy czas i można powiedzieć, że byłem w niej gdy były wzloty i upadki. Zawsze starałem się być oddanym pracownikiem i nie ważne co by się działo iść na ślepo za tymi wartościami które były przekazywane pracownikom od początku. Miałem okazuje poznać wielu wspaniałych ludzi którzy byli oddani tej marce i którzy wierzyli w sens i przekonania że razem budujemy coś więcej niż tylko naazwe „Al.Capone” niestety chęć rozwoju i dążenia do pewnych celów za wszelka cenę pogrążyły status i renomę tej firmy na którą wiele ludzi pracowało wiele lat. Nie czuje się wyjątkowy ale miło mi było poznać strukturę tej firmy na różnych poziomach i z pewnością mogę powiedzieć że niektórzy z was dzięki mnie pracują tutaj, niektórzy z was dzięki mnie mogli być częścią tej firmy i przede wszystkim dzięki mnie mogli poznać ze to miejsce i moc opiera się na ludziach a nie tylko na cyferkach… niestety dzięki zmianom w firmie i chęci rozwojowi za wszelka cenę pozyskując Panią A … ta firma stała się zwykłym korpo gdzie nie liczą się Tylko ludzie jako Tu specjalista ( gdzie ich nie ma już od dawna ) jedynie zwykli podawacze. Nie ma tu znaczenia kim jesteś a jedynie masz przypisany swój numer i nim jedynie jesteś… to proszę Panie Sławku bo wciąż mam nadzieje że ta firma to twoje oczko w głowie nie pozwól by pewne wartości nie znikły nawet za chęć rozwoju, bo wydaje mi się ze bez tej „A” to miejsce miało o wiele więcej i wróćmy do momentu gdzie się liczą ludzie nie cyferki bo niestety to Ci ludzie pracują na wasze „cyferki” na kontach bankowych i sprawiają ze ta firma nie tylko się rozwija ale i tez żyje jak kiedyś. Ja osobiście dziękuje za wspólnie spędzony czas tutaj za ludzi których poznałem i za ten przekaz co był kiedyś bo To właśnie sprawiło że zawsze będę miło wspominał to miejsce. Al.Capone górą zawsze i na zawsze.

Klakier
@Pan

Pani A. jest uczciwa osoba, takie ma zadania żeby firma działała jak najlepiej. Jak ktoś wykonuje swoje obowiązki nie ma się czego obawiać

Tata Muminków
@Klakier

Do uczciwości to jej daleko, po prostu pozbywa się osób które nie chcą się jej podporządkować. To nie jest normalne, że pani A. rozsyła maile 24h i myśli, że każdy będzie poświęcał się firmie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. No ale cóż - polaki robaki, szczególnie bardzo ambitne kobiety manadżerki - nie tylko w Alu można na takie natrafić. Wycisnąć z ludzi jak najwięcej, nie ważne czy pracują 8 czy 16h dziennie xD Przykładowo niewinna grupa kierowników na Whats App. Niby nic zobowiującego, ale jak nie odczytasz wszystkiego na bieżąco to nie jest to mile widziane :) I tym sposobem człowiek odczuwa presję 24/7. Co jak co ale zdrowie jest najważniejsze, nie warto sobie go niszczyć, czy to psychicznego czy to fizycznego, aby nakręcać czyjś interes, w tym chore ambicje pani A. (bo mam wrażenie, że ją nie cieszą tylko pieniądze ale również i władza nad kimś). Pamiętajcie - praca to nie wszystko, zawsze można ją zmienić. Świat nie kończy się na Al.Capone. Popieram poprzedni wpis, "… ta firma stała się zwykłym korpo gdzie nie liczą się Tylko ludzie jako Tu specjalista ( gdzie ich nie ma już od dawna ) jedynie zwykli podawacze. Nie ma tu znaczenia kim jesteś a jedynie masz przypisany swój numer i nim jedynie jesteś… "

Ale.Nick
@Klakier

hmm, ciekawe czy sama pani A pisze te pochlebne odpowiedzi, czy Pana Kazia nauczyli już odpisywać na posty na GoWorku

Piotrek

Dłuższy czas, tzn. ile?

Pan
@Piotrek

Na tyle by móc być obiektywnym w tym co jest zawarte w tej wypowiedzi. Przeczytaj ją raz jeszcze tylko ze zrozumieniem to może dojdziesz do jakiś wniosków.

Klakier
@Piotrek

Już pewnie nie pracuje i wylewa pomyje na firmę... bo nie wierzę, że nagaduje na własne gniazdo

BiczBozy
@Pan

Wytrzezwiales ? To teraz napisz za co Cię zwolnili , bo takim wpisem pasywno-agresywnym się tylko ośmieszasz chłopie.

Rybka
@Tata Muminków

@Tata Muminków :) a może Mała Mi - styl wypowiedzi jadowity, zdecydowanie bardziej podobny do tej postaci. Napisałaś "praca to nie wszystko, zawsze można ją zmienić" to zmień i nie hejtuj razem z Panem :) po co się męczycie "Świat nie kończy się na Al.Capone"

F.

Czy w każdym sklepie Al. Capone trzeba dźwigać pełne transportery aby jeden słupek miał aż ich 10?

chyba jestes wsród wysokich xD
@F.

A czemu miałoby to służyć ? Przeciez to wszystko zalezy od gramatury sklepu, skad dokladasz skrzynki itp od wewnetrznych ustalen pracownikow. Moze po prostu trafiłes na ekipe wysokich i dla nich 10 skrzynek to wygoda i norma :D P.S Chyba musisz sie dostosowac, tak dla pocieszenia :) P.S Pociesze Cie jeszcze bardziej. Nie dokladam wiecej jak 6 skrzynek :D :D

@chyba jestes wsród wysokich xD

Wysocy to oni nie są, ale faktycznie źle trafiłam ;) Skoro nie podpisałam umowy to mogą mi nie wypłacić wynagrodzenia za 2 dni pracy? Nie chce odpuszczać, bo nie siedziałam na (usunięte przez administratora) tylko chodziłam jak w zegarku i robiłam wszystko co mi kierownik kazał :) więc jestem jedną z osób, gdzie nie mogę polecić pracy tam...

@chyba jestes wsród wysokich xD

Chyba mi usunęli komentarz :D Wysocy to oni nie są, faktycznie źle trafiłam ;) Marne pocieszenie, ale dziękuję :D Pracować tam nie będę... bo tak się nie da :)

xD
@F.

Jeżeli to jest dla Ciebie problem wyłożyc słupek na 10 skrzynek to faktycznie lepiej odpuść i szukaj roboty w innej branży :D P.S Ciekawe co by było jakbys trafiła na dostawe na kilkanaście palet, sama na zmianie + milion innych rzeczy do zrobienia. Normalnie siąść i płakać.

@xD

Oczywiście, to że miałam z tym problem to jedno, ale zostałam do końca zmiany. Chodzi bardziej o aroganckie zachowanie kierownika i o to, że nie potrafił mi powiedzieć jakie są następne kroki do zatrudnienia, więc te dwa dni byłam 'na telefon', a ja nie chce żyć w nieświadomości ;) Szkoda, że źle trafiłam, bo myślę, że nie każdy tak podchodzi do nowych osób jak ON. Mam tylko nadzieję, że dostanę swoje pieniądze :)

xD
@F.

Wydaje mi sie ze wystarczylo zapytac i pewno uzyskalabys odpowiedz :) Kto pyta nie bładzi i pozniej nie żyje w nieswiadomosci :D

@xD

Ojj pytałam w dniu próbnym a on, że nie wie, to chyba nie ja powinnam wiedzieć ;)

Piotrek

Czy sklepy AlCapone będą czynne w niedziele ?

@Piotrek

od lutego tylko niedziele handlowe

Czesław
@00

To się wiąże z niższymi pensjami? Bo w końcu odpada kilka dni...

Mmmm
@00

No to chyba wszystkie są w tej sieci handlowe

Sylwia
@Mmmm

teraz raczej większośc to niedziele niehandlowe więc i takie miejsca są zamknięte w niedziele ... myślisz że to ma wpływ na wysokość pensji ( jej zmniejszenie )?

AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w mieście Staszów poszukiwała pracowników na Kierownik. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Na Twoim miejscu przyszła bym i zobaczyła popracować na próbę, ponieważ każdemu pracuje się inaczej.

Czesław
@00

A o samym procesie rekrutacyjnym coś jesteś w stanie powiedzieć? Z ilu etapów się składa?

Jaka jest norma za styczeń... czy musicie się logować w pracy na swojej zmianie na ktoś innego???a jak coś się stanie?

...

Z innej beczki.Czy to prawda że sklepy ale.capone w wigilię aż do 18??

Kleint

czynne są do 17:00 .

Nika
@...

Poczta nie pracuje, kurier nie, ale,, punkt inpost,, obowiazkowo

@Kleint

To jak ktoś pracował do 17 to zazdroszczę ja wiedziałem do 18 gdzie klientów prócz Ukraińców nie było

gość

tak

Korpo

Tragedia co się dzieje w tej firmie. Odkąd zrobiła się korpo-firma coraz ciężej się tu pracuje. Więcej obowiązków za te same pieniądze. Premia? Śmiech na sali teraz... odradzam przyszłym pracownikom. Firma patrzy tylko aby otwierać nowe punkty niż na pracowników.

Własny sklep gdzieś tam
@Korpo

Nie każdy pracownik daje z siebie wszystko, to już nie te czasy, ze warto akceptować bumelantów. Ja osobiście szlag mnie trafia ze muszę nasłuchiwać się negatywnych opinii od klientów a potem od regionalnego , ze coś koledzy nie bardzo pracują , a odpowiedzialność jest zbiorowa. To nie jest Ok bo co ja mam zrobić, donosić wyżej ?

Tomek Koszalin

Zastanawiam się nad stworzeniem punktu Al. Capone w swoim mieście. Czy mogę liczyć na jakieś opinię dotyczące współpracy z zarządem od franczyzobiorców ?

@Tomek Koszalin

Panie Tomku, w kwestii otwarcia nowego sklepu prosimy kontaktować się z Działem Ekspansji Al.Capone (tel. 608 383 491).

@Tomek Koszalin

Kto wynajmuje lokal od właściciela nieruchomości ? Czy tak jak w Żabce - Żabka czy bezpośrednio franczyzobiorca ?

Anna Prokop
@Zainteresowany

W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem 601 292 042 lub 608 383 491.

2+2

Liczyć zawsze można :D kto komu zabroni ? Na ręke jednak 3100 nie weżmiesz Administratorze. Może pracownicy z duzym stażem, na wysokoobrotowych punktach.

Franczyza
@2+2

My zarabiamy minimalną krajową, premia tylko w grudniu czy na święta.... Ale lubię osobiście tą pracę, jest OK

Sklep z alkoholem a ceny z kosmosu...

Zostaw merytoryczną opinię o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tarnów

• Jak się pracuje w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ