Opinie o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SuperHouse.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SuperHouse.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperHouse.pl w Tarnowskie Góry

Klient

Zapraszam na budowę kolo Dalikowa województwo łódzkie niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego

Robert
@Klient

No już jakieś ściany stoją i już nawet podłogę piętra widać...., czekam na więcej! P.s. Czym będzie ogrzewany dom?

Hela
@Klient

Coś mi się wydaje że ta budowa ruszyła moim kosztem... czekam na budowę od kwietnia 2017 r.

masyv
@Klient

Witam,czy można by było zobaczyć domek?Mieszkamy w Łodzi do Dalikowa mamy niedaleko.(usunięte przez administratora)

Z.S.

Przyszedłem do firmy (usunięte przez administratora) z projektem domu. Zrobili mi adaptację i po podpisaniu umowy rozpoczęli prace. Nie musiałem płacić od razu tylko po skończonych etapach. Musiałem zato dość długo czekać na rozpoczęcie prac ale przedłużała się procedura pozwolenia na budowę - trudno mogę to zrozumieć. Jak Panowie zaczęli w 3 tygodnie postawiony miałem dom w stanie surowym i później ponownie była przerwa w pracach tym razem około 2 tygodnie po której weszła ekipa instalatorów. Obecnie zakończyli mi panowie budowę w stanie deweloperskim i zostałem poproszony o udzielenie opinii. Wiec jestem zadowolony z budowy i wyboru tej firmy lecz myślałem że prace będę kontynuowane bez przerw w jednym ciągu. Niestety z uwagi chyba na ilość prowadzonych budów prace były wykonywane etapowo i z przerwami, ale po 5 miesiącach mogę powiedzieć że skończyli i budują solidnie.

Obecny pracownik

SuperHouse.pl ma opinię super pracodawcy!!!! (usunięte przez administratora)

Podłogi z betonu (usunięte przez administratora) są naprawdę piekne

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SuperHouse.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Ile można zarobić na stanowisku montera konstrukcji szkieletowych?

Jacek
@Adam

Latem pensje dochodzą nawet do 5-6 tyś dla dobrego pracownika. Zima jest to zazwyczaj koło 4 tys.

Aniela i Jerzy

Dom w Tarnowskich Górach wygląda świetnie. Dziekujemy za okazanie nam tego domu. Nie możemy się doczekać aż pojedziemy do Gaszowic zobaczyć kolejną budowę. Szkoda że już mamy projekt i nie wiele można zmienić. Kilka zmian bym wprowadziła.

Patryk Katowice

Najlepsza jest płyta MFP

nick

Niektórzy stosują płytę OSB dwustronnie a niektórzy jednostronnie. Niektóre firmy oszczędzają dając ja z 1 strony

Ciekawy

Po co jest folia paraprzepuszczalna w domach na ścianie. I płyta lab od środka? Niektórzy je stosują A niektórzy nie.

Aneta

ściany parteru stoją, teraz rozpoczynają panowie budowę stropu . bardzo fajnie im to idzie. miałam z mężem na początku wątpliwości jak będzie wykonany dom, jak pójdzie stawienie domu, czy fundamenty będą dobrze wykonane - przecież to najważniejsza cześć domu a mamy wymagająca działkę i nie obyło się bez problemow na początku z pozwoleniem na budowę. ale teraz to naprawdę fajnie wygląda. zapraszam wszystkich niezdecydowanych na budowę.polecam

Zbigniew z żoną

Rozpoczynamy budowę z firmą i bardzo się cieszymy z tego powodu. Wykopy rozpoczęliśmy wczoraj i na razie bardzo sprawnie to wygląda - jest jedna cena. I wszystko zapewniają. Zobaczymy jak pójdzie im realizacja. Będziemy pilnować budowy i damy znać.

Klienci

My również jesteśmy bardzo zadowoleni chociaż dom został oddany grubo po umownym terminie. Jednak uważamy że warto było czekać. Wiadomo nie wszystko wyszło idealnie ale ogólne wrażenie na duży plus. Jeśli ktoś sądzi że zbudują dom w trzy miesiące to nie zbudują ale uważamy że warto poczekać. My na pewno polecamy firmę superhouse.

Aneta i Piotr

Polecamy. Dom wspaniały. Chodź nie obyło się bez drobnych rozczarowań.

Lipi

Zdecydowałam się na tą firmę po tym jak inna firma z Piekar Śląskich (nie bede podawała mazwy) źle wykonała mi pracę ziemne biorąc zaliczkę kilkudziesięciu tysięcy złotych i mając 2 miesieczne opóźnienie w rozpoczetych pracach. Nie chcieli realizować budowy zgodnie z umową jak dowiedzieli się że wynajełam sobie inspektora budowy. A tu w super haus napotkałam jasne zasady plstnosci, brak pobranej zaliczki, płatności w etapach po wykonaniu pracy, bez problemów realizują umowę we współpracy z inspektorem, kierownika budowy dali mi gratis, początek zapowiada naprawdę fajną współpracę. Będę informowała jak dalej układa się współpraca.

SuperHouse.pl

Szanujemy prywatność naszych klientów i dlatego domy, w których mieszkają już nasi klienci pokazujemy tylko i wyłącznie za zgodą tychże klientów. Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszymi domami proponujemy wszystkim zainteresowanym, a zarazem naszym potencjalnym klientom spotkania na naszych budowach z klientami, gdzie aktualnie budujemy domy w miejscach, w których obecnie realizujemy inwestycję. Zawsze można wtedy porozmawiać z tymi wszystkimi ludźmi, którym jeszcze nie przekazaliśmy ich skończonego domu. Można podjechać z własnym kierownikiem budowy lub inspektorem czy znajomym i zobaczyć sobie jakość wykonywanych przez nas prac czy zaczerpnąć opinii o współpracy z firmą SuperHouse.pl od nasych klientów lub nawet śledzić sobie jak te wszystkie nasze domy powstają. Chcemy, aby każdy zobaczył sobie nie tylko gotowy dom, ale aby mógł również uczestniczyć w budowie "od kuchni" naszych domów I na takie budowy serdecznie zapraszamy. Mamy takich budów kilkadziesiąt w całej Polsce. Najwięcej na Śląsku, lecz także pod Warszawą, koło Łodzi, okolice Poznania, Wrocław, Opolszczyzna, Trójmiasto itd. Chętnie zapraszamy na nasze budowy, umówimy wtedy spotkanie z klientem lub przekażemy kontakt do naszego klienta. Możemy zaprosić na domy, gdzie mamy wykonane prace ziemne, stany surowe, deweloperskie lub pod klucz, lecz zawsze są to jeszcze nie oddane domy naszym klientom, w których nie mieszkają jeszcze ich lokatorzy, aby nie niepokoić ich nieproszonymi gośćmi. Zawsze chwalimy się naszymi domami i pokazujemy jak one powstają "od kuchni", na bieżąco umieszczając relacje z budów na naszym profilu na Facebooku (https://web.facebook.com/superhousepl/). Można wtedy sobie zobaczyć domy w różnych stanach zaawansowania robót i ocenić. pozdrawiamy Zespół SuperHouse.pl

Majk

Byłem w Rudzie Śląskiej na Wireckiej. Nie wiedzialem ze domy drewniane moga miec tsk nowoczesna forme. Wyglada to super

Mel

Chcialem porozmawiac z kims jak sie mieszka w ich domach i tu moje wielkie zaskoczenie...jeszcze nikt nie mieszka....

Szanujemy prywatność naszych klientów i dlatego domy, w których mieszkają już nasi klienci pokazujemy tylko i wyłącznie za zgodą tychże klientów. Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszymi domami proponujemy wszystkim zainteresowanym, a zarazem naszym potencjalnym klientom spotkania na naszych budowach z klientami, gdzie aktualnie budujemy domy w miejscach, w których obecnie realizujemy inwestycję. Zawsze można wtedy porozmawiać z tymi wszystkimi ludźmi, którym jeszcze nie przekazaliśmy ich skończonego domu. Można podjechać z własnym kierownikiem budowy lub inspektorem czy znajomym i zobaczyć sobie jakość wykonywanych przez nas prac czy zaczerpnąć opinii o współpracy z firmą SuperHouse.pl od nasych klientów lub nawet śledzić sobie jak te wszystkie nasze domy powstają. Chcemy, aby każdy zobaczył sobie nie tylko gotowy dom, ale aby mógł również uczestniczyć w budowie "od kuchni" naszych domów I na takie budowy serdecznie zapraszamy. Mamy takich budów kilkadziesiąt w całej Polsce. Najwięcej na Śląsku, lecz także pod Warszawą, koło Łodzi, okolice Poznania, Wrocław, Opolszczyzna, Trójmiasto itd. Chętnie zapraszamy na nasze budowy, umówimy wtedy spotkanie z klientem lub przekażemy kontakt do naszego klienta. Możemy zaprosić na domy, gdzie mamy wykonane prace ziemne, stany surowe, deweloperskie lub pod klucz, lecz zawsze są to jeszcze nie oddane domy naszym klientom, w których nie mieszkają jeszcze ich lokatorzy, aby nie niepokoić ich potencjalnymi , Zawsze chwalimy się naszymi domami i pokazujemy jak one powstają "od kuchni", na bieżąco umieszczając relacje z budów na naszym profilu na Facebooku (https://web.facebook.com/superhousepl/). Można wtedy sobie zobaczyć domy w różnych stanach zaawansowania robót i ocenić. pozdrawiamy Zespół SuperHouse.pl

Rusza budowa w Dalikowie koło Aleksandrowa Łódzkiego pod Łodzią

Rozpoczyna się kolejna budowa Firmy SuperHouse w Rudzie śląskiej gdzie stawiają już 5 dom przy ul. Wireckiej. Jak kto chce można podjechać zobaczyć i w Lędzinach ul. Gwarków.

Andi

Polecam. Andrzej z Mysłowic

Zostaw merytoryczną opinię o SuperHouse.pl - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w SuperHouse.pl?

Zobacz opinie na temat firmy SuperHouse.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SuperHouse.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SuperHouse.pl
4.3/5 Na podstawie 347 ocen.